ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moj natal - Saturn počinje da dela!
Old 23-06-2012, 16:46   #1
pacijenti
Početnik

pacijenti's Avatar

pacijenti je offline
Registrovan: Mar 2012
pacijenti je na dobrom putu
Smile Moj natal - Saturn počinje da dela!

Poštovani,

Zanima me da li neko može nešto više da mi kaže o tranzitu Saturna u konjukciji sa Plutonom, na 7stepenu škorpije u IV kući. Pritom je ta konjukcija u kvadratu sa natalnim Mesecom (Mesec 29st - Jarac - VII kuća), sekstilu sa natalnim Neptunom (Neptun 04st - Jarac - VI kuća), a da zabiberim stvar - u opoziciji sa severnim čvorom.

Nailazila sam na razna tumačenja poput - selidba u gore, smrt nekog od ukućana, bankrotiranje, pa do ulaganja u nov prostor, transformacija što se sopstvenog statusa tiče i sl. Ja konkretno pitam da li to može imati neke veze sa inostranstvom što se mog slučaja tiče, pošto generalno ima raznih tumačenja a razliek su velike?

Unapred zahvalna,
Suzana

Last edited by pacijenti; 23-06-2012 at 17:20..
Submit to Digg   Moj natal - Saturn počinje da dela! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-06-2012, 16:49   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Tebi je Sa vec 2 godine u 4 kuci, razna promene su ti bile tu ,mozda i problemi sa jednim od roditelja...opisi nam kako ti je u kuci ?Da je bilo ok odnosi ili ne....

Sa nje ti konjukciju sa Pl raditi tek krajem godine i bice 90 dodatno sa Mo u 7 kuci , i 60 sa Ne ....

Old 23-06-2012, 16:53   #3
pacijenti
Početnik

pacijenti's Avatar

pacijenti je offline
Standardno

S obzirom da je sa tim 90 Mo u pitanju, nije mi neki odnos sa majkom. Tj. on je ok, ali ja osećam emotivno sputavanje, kao da ne dobijam ništa od tog odnosa da me štaviše samo koči.
Što se kuće tiče, evo i sada se renovira neki deo i prošle godine je bila neka nadogradnja ali to je kuća u kojoj ne živimo, tj. živimo u stanu ali kuća u kojoj roditelji mahom borave i rade je ta koja se nadograđuje.
Jeste Saturn tu već neko vreme, ali sad je pri izlasku a još nailazi na Plutona. Čini mi se da nešto donosi, ali ne umem da konkretizujem. Koliko sam pratila kretnju Saturna to bi bilo oko 7.12.2012.

Old 24-06-2012, 00:11   #4
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Tranzit Sa 90 Mo koji vlada Asc je najvažniji aspekt koji te očekuje u narednom periodu i aktivan je već neko vreme. Možeš očekivati konfuzne emocije, potištenost, depresiju, nemogućnost realizacije planova, osećaj manje vrednosti... Kako je Mo u 7. kući može se desiti da uzrok tome bude i neki ljubavni problem.
Rešenje je u strpljenju i miru, imaj na umu da će sve proći i ne trudi se da praviš radikalne promene u životu. Olakšanje ti sledi krajem godine.

Old 25-06-2012, 21:02   #5
pacijenti
Početnik

pacijenti's Avatar

pacijenti je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Tranzit Sa 90 Mo koji vlada Asc je najvažniji aspekt koji te očekuje u narednom periodu i aktivan je već neko vreme. Možeš očekivati konfuzne emocije, potištenost, depresiju, nemogućnost realizacije planova, osećaj manje vrednosti... Kako je Mo u 7. kući može se desiti da uzrok tome bude i neki ljubavni problem.
Rešenje je u strpljenju i miru, imaj na umu da će sve proći i ne trudi se da praviš radikalne promene u životu. Olakšanje ti sledi krajem godine.
Hvala, Tiga, za rečeno. Sva sreća pa nisam u vezi :-)
Sve u svemu, i čekam da leto prođe, ništa zanimljivo ne nosi, čini se, što se aspekata tiče.
Pozdrav!

Old 26-06-2012, 13:46   #6
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

e, baš gledam tvoj čart i te tranzite..
dakle svo ovo vrijeme imaš SA120 ovaj skup u vodenjaku, a i 90 MO..
mislim tebi se mora ovdje nešto dešavati na ljubavnom planu u zadnjih godinu dana - reci, čega je bilo? jesi prekidala šta?

a istovremeno, kako doživljavaš ovaj trigon prema vodenjaku - ME i VE, pa i SO?
zahvaćene su kuće 4. i 8. - to jesu neke radikalne promjene u kući, i to što obnavljate, pa nekretnine jesu u toj simbolici..

Old 26-06-2012, 15:41   #7
pacijenti
Početnik

pacijenti's Avatar

pacijenti je offline
Standardno

Na ljubavnom se baš ništa ne dešava. Tačnije, neke pokušaje ne konstatujem za ljubav jer se ništa ne ostvaruje i ništa mi nije konkretizovano.

A što se kuće tiče, da, ali je to pak sve što se tiče kuće u kojoj ne živimo nego gde rade roditelji, pre svega majka. Tako da, ne znam da li me tek čeka neki period promene oko kuće ali u ovoj u kojoj živim. :-/

Old 26-06-2012, 16:11   #8
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

onda ti je SA90MO donio samoću, njegov tranzit kroz 4. kuću bude baš dosadan, umrtvi sve oko nas i tjera nas da pročačkamo malo po svojoj duši.

Znam, ja imam taj tranzit u zadnjih par godina (veliko mi je 4. polje), i bukvalno me zatvorio u 4 zida i sad tu trpi, budi sama sa sobom.. puno sam čitala, meditacije, bla.. jako mi je bilo pusto tih zadnjih par godina, gdje god sam se okrenula neki čudni ljudi, prazna sam, ništa me ne ispunjuje, doveo me u područje (preseljenje) gdje sam morala napraviti nove početke, a onda ništa novo nisam mogla započeti, već sam morala sama sa sobom prvo napraviti čistke i novi početak..
shvati čovek na kraju šta on tu hoće
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules