ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

moj natal
Old 25-12-2009, 14:40   #1
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Smile moj natal

Rodjena 5.10 1964 g. u Otočcu, Lika Hrvatska u 19 sati
Čart : http://i577.photobucket.com/albums/s...kanonnatal.gif

Last edited by Shmishonja; 25-12-2009 at 16:23..
Submit to Digg   moj natal Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-01-2010, 16:20   #2
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ascedent u konjukciji sa algolom...venera na regulusu

mali stelijum u 6k..mesec i sunce u konjukciji

Old 17-01-2010, 13:02   #3
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ne, ne, jupiter na algolu, a asc0fortuna, vrlo blizu jedno drugom, al ne znam dal moze bas tako da se posmatra. Dispozitor, venera na regulusu
A vertex na Spiki!
Davno nisam videla ovako aktivne fiksne zvezde!

Sunce mesec konjukcija u 6. polju - bolesljivost? mesec dolazi iz trece i cetvrte kuce. Nasledno, mozda?

Ukljestena 9. kuca, pa vladar devete i desete retrogradni saturn - jel bilo problema sa produzavanjem obrazovanja, karijerom...?

Vladar Asc u petoj kuci na regulusu..mozda sklonost pokazivanju, predstavljanju samo dobrih strana sebe drugima?

Old 17-01-2010, 14:42   #4
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

jeste jupiter na algolu u konjukkciji sa ascedentom i meni je zapalo za oko sve fiksne zvezde ukljucene ...da ne poverujes

Old 20-03-2010, 13:56   #5
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
jeste jupiter na algolu u konjukkciji sa ascedentom i meni je zapalo za oko sve fiksne zvezde ukljucene ...da ne poverujes
Sada ste me zabrinule sa tim fiksnim zvjezdama znam da ovo nije mjesto za to nego za učenje ali ipak ako bi netko mogao da mi objasni?

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Ne, ne, jupiter na algolu, a asc0fortuna, vrlo blizu jedno drugom, al ne znam dal moze bas tako da se posmatra. Dispozitor, venera na regulusu
A vertex na Spiki!
Davno nisam videla ovako aktivne fiksne zvezde!

Sunce mesec konjukcija u 6. polju - bolesljivost? mesec dolazi iz trece i cetvrte kuce. Nasledno, mozda?- NA SVU SREĆU ZDRAVA, A I KADA SE RAZBOLIM OPORAVCI SU ZAPANJUJUCI (RAK GRLIĆA MATERNICE PRIJE 10 GODINA, KAO DA GA NIKADA NISAM NI IMALA, DUŠEVNE BOLESTI U PORODICI SA MAJČINE STRANE, PA SAM JA KAO SVAKA PAMETNA PLAVUŠA KAO VRLO MLADA OTIŠLA KOD PSIHOTERAPEUTA A POSLIJE YOGA, MEDITACIJA...I DALJE SAM SKLONA DEPRESIJI ALI PREPOZNAJEM SIGNALE I TRUDIM SE KONTROLIRATI JE.......

Ukljestena 9. kuca, pa vladar devete i desete retrogradni saturn - jel bilo problema sa produzavanjem obrazovanja, karijerom...? JEDVA SAM I SREDNJU ŠKOLU ZAVRŠILA, A OD KARIJERE NI K.

Vladar Asc u petoj kuci na regulusu..mozda sklonost pokazivanju, predstavljanju samo dobrih strana sebe drugima?
POKAZIVATI SE NE VOLIM, ČAK SAM PRILIČNO SRAMEŽLJIVA, A O POKAZIVANJU DOBRE STRANE SEBE, E TO JE ISTINA

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 14:41..

Old 20-03-2010, 14:44   #6
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Verovatno se to sa pokazivanjem tice onog dvoumljenja "da li to vredi pokazivanja ili ne?"
Posto je jupiter vladar osme i na algolu....mozda su bolne stvari vezane za promene, preobrazaje, smrti....Mozda su prisutni neki strahovi. Dispozitor venera na regulusu, ali i u recepciji sa suncem u sestom polju...Opet se vracamo na bolesti. Svaka cast na tome kako si ih resavala u korenu!

Mislim da je u tvojoj karti vazan polozaj juznog i severnog mesecevog cvora. Severni je u drugoj kuci - kuci vrednosti, pre svega ovozemaljskih. Juzni u osmoju kuci. Procitaj malo tu temu, mislim da je Mandrak skorije napisao odlican post - vrlo kratak u kome kaze sustinu: juzni cvor je nesto na sta smo navikli, radili i prosli. Zadrzavanjem na juznom cvoru kocimo sebe. Zadatak nam je da se okrenemo severnom cvoru. Mozda ti i treba da se posvetis malo 'ovozemaljskim stvarima'?

Verujem da ce ove godine doci do vaznih promena u tvom zivotu. Regulus se pomera iz lava u devicu (prirodni vladar 6. kuce, koja je i inace za tebe vazna). Bilo bi lepo da napises nesto o tome kako se to odrazava na tebe. Ne desava se cesto da se fiksne zvezde pomeraju...

Old 20-03-2010, 15:17   #7
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Hvala neddo, unazad dvije godine se moj život okrenuo naglavačke....a i meni se čini da je došlo vrijeme (ova godina) da napokon zavrsim ciklus, stavim točku na i.....Regulus ne poznam još, ali on pa još Sa u šestoj...nadam se da će završiti dobro.....u svakom slučaju javim se sa svojim iskustvima.

Old 21-03-2010, 01:22   #8
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Hm, da se ukušam u nekom tumačenju, pa javi da li dobro povezujem. Vlasnik asc. venera, da reklo bi se da osoba voli pozorišta, zabave, lav odaje ponostnu osobu,koja voli biti viđena. Ali dispozitor je sunce u vagi gdje je u padu, znači da postoje teškoće pri izražavanju svoje vlastite osobnosti,tj.prirode.A ista ta venera ima opoziciju na saturna.tj.postoji t-kvadrat.Očito postoji i neki strah od toga a i vjerojatno ova vaga i ima dosta utjecaja. Ipak se i mjesec tu nalazi. Pa je takvoj osobi potreban sklad, ravnoteža, težnja za partnerom. Često je u dvoumljenju. Satun treba da dođe u vagu, osjetiti će se tranziti na sunce i mjesec,međutim na kraju vage učini će trigon na saturna i sekstil na veneru vladara hor.tu bi se trebalo osjetiti nekakvo olakšanje. Za fiksne zvijezde ne bi ništa rekla, jer nije baš da smo još na ti Ono što mene sada jako zanima jeste da li je posao vezan za neku oblast umjetnosti ili je nešto sasvim drugo u pitanju?

Old 23-12-2012, 22:03   #9
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Hm, da se ukušam u nekom tumačenju, pa javi da li dobro povezujem. Vlasnik asc. venera, da reklo bi se da osoba voli pozorišta, zabave, lav odaje ponostnu osobu,koja voli biti viđena. Ali dispozitor je sunce u vagi gdje je u padu, znači da postoje teškoće pri izražavanju svoje vlastite osobnosti,tj.prirode.A ista ta venera ima opoziciju na saturna.tj.postoji t-kvadrat.Očito postoji i neki strah od toga a i vjerojatno ova vaga i ima dosta utjecaja. Ipak se i mjesec tu nalazi. Pa je takvoj osobi potreban sklad, ravnoteža, težnja za partnerom. Često je u dvoumljenju. Satun treba da dođe u vagu, osjetiti će se tranziti na sunce i mjesec,međutim na kraju vage učini će trigon na saturna i sekstil na veneru vladara hor.tu bi se trebalo osjetiti nekakvo olakšanje. Za fiksne zvijezde ne bi ništa rekla, jer nije baš da smo još na ti Ono što mene sada jako zanima jeste da li je posao vezan za neku oblast umjetnosti ili je nešto sasvim drugo u pitanju?
Caprice hvala, hajde sa si budemo na ti pa mi protumačiš i te moje fiksne zvijezde Da ti odgovorim na pitanja, da zaista volim pozorišta, zabave i volim biti vidjena....ai i ne volim. Mislim da je to taj aspekt Sa kvadrat Ju, uvijek sa jednom nogom na kočnici a drugom na gasu.Krajnosti, kada sam u giru zvijezda sam i blistam ili se zavučem u kuću i nitko ne zna ni da postojim... Sklonost ka umjetnosti imam, kreativna jesam medjutim nikako da realiziram nešto konkretno ili kako ti kažeš da izrazim tu stranu svoje ličnosti. Istina je da težim za partnerom imala sam dva braka i iskreno se nadam da ću imati i treći. A što se posla tiče po zanimanju sam trgovac (nezaposlena uf . To je taj moj Me koji je vladalac moje druge i šeste kuće. Novci (sitni!) od vlastitog rada kroz trgivinu, komunikacije....a pošto posla nema računam na dobitak na lottu hehe...samo da počnem igrati. Pa eto analiza ti je dobra i još jednom thnx

Dana točno u 13 sati dobila sam otkaz. Prvi put u životu, ne moram vam ni reći pod kakvim sam stresom. Trenutno mi tranziti ne rade niti jedan dobar aspekt sa natalnim planetama. A ovo što vidim ne znam protumačiti (još se borim sa natalom). Kartu nisam postavila jer sam u takvom šoku da mi mozak uopće ne radi.. Uglavnom, ako neko zna prozumačiti, i možda vidjeti kako će se stvari dalje razvijati u vezi mog posla i eventualno što mi je poduzeti....nemate pojma kako bi vam bila zahvalna.

Eto mene opet. Pokisle .
Vratila sam se iz Engleske. Zapravo izasla sam iz zemlje prije isteka moje sestomjesecne vize, i nisu me pustili u zemlju ponovno nakon toga.
Iz Engleske sam izasla 10/12, a vracala sam se 18/12.
Ta godina provedena u UK je bila napokon jedna godina bez gladi, stresa, napokon sam imala neki izlaz i perspektivu. Na zalost sada sam opet u ovoj nesretnoj zemlji gdje niti duplo mladji i kvalificiraniji ne mogu naci posao. Sve moje je ostalo tamo.
Pitam se jesu li to samo tranzit?Jer cini mi se da sam nepametno putovala pri opoziciji Sunca i Mjeseca. Jeli Saturn koji mi je u Vagi bio tako dobar?
Pitam se je lo moj povratak tamo u opce moguc? Kada bi bilo za mene naj bolje krenuti na put?
Hajde drugovi forumasi pomagajte .Sta mi zvijezde govore o skoroj buducnosti? Sta ja to ne vidim, na sto me upozoravaju?

Last edited by Vojvotkinja; 24-12-2012 at 07:12..

Old 29-12-2012, 13:27   #10
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Kanon ja na brzinu bacih oko na tranzite, i naravno prvo mi zapao za oko kvadrat tr.Sa i nat.Ma. Sa kao vladar Mc-a i 11. te zakocio poslovno i sprecava ispunjenje tvojih zelja i mislim da ce to trajati dok Sa ne izadje iz kvadrata sa Ma
Bolji dani nastupaju kada Ju (vl.12.-inostranstvo)krene direktno krajem januara i napravi 120 sa planetama u Vagi a narocito sa So a to je negde februar, mart pa je moguc tada povratak. Trigon je na relaciji 2.-6. pa bi trebalo da je vezano za posao i parice ali ni So ni Ju nisu u znacima koji im prijaju pa ne verujem da ces biti preodusevljena ali pomaka ce biti.

Sta ti mislis sta je prekinulo pricu u UK, neki od tranzita ili je solar los ili sta?

Old 04-03-2013, 15:59   #11
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Sta ti mislis sta je prekinulo pricu u UK, neki od tranzita ili je solar los ili sta?
Ur180Me. toga osamnaestog ma sve je islo naopako. Prvo je avion kasnio tri sata pri polijetanju jer mu je pukla guma, pa problemi na granici sa imigracijskim oficirom, dokumentima......ma ne ponovilo se. Al eto proslo je . A solar katastrofa!!!

Sada se osjecam totalno manicno. Mozak mi radi 200% al u jednom sasvim pogresnom, nekonstruktivnom smijeru. Za sve sto zelim uciniti nemam volje niti motivacije. Mislim znam ja sto mi je ciniti al se ne mogu natjerati. Strah od novog neuspijeha valjda? Zakocena i zablokirana sa svh strana, a naj vise od same sebe. Koncentracija 0 bodova, snaga volje -100%
Od kada sam se vratila ljudi oko mene umiru ko muhe, ja se stalno razboljevam nesto. Ni od kuda niti jedne lijepe price,niti sretnog lica. A objektivno ne bi trebalo biti tako strasno.
Bit ce da mi je ponestalo vizije, da mi fali ljubavi.....uzasno se osjecam usamljeno.
Ljudi moji sto mi se to desava , ima li tome kraja?

Old 05-03-2013, 01:01   #12
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

navela si simptome saturna. tranzitnog i svakakvog. ja ne vidim da je satun trenutno u nekoj napetoj poziciji na tebe na bilo koji način. prije bi rekla za prethodni period kada je bio u vagi da te drobio.
vidim dobar period za novac cca sada 5. mjesec. tu negdje. kada tranzitni jupiter dođe na natalni SMČ.

još jedna stvar- jesi sigurna u vrijeme rođenja. mislim da si malo prije rođena. jesi ikada rektificirala chart?
mislim da je asc negdje na 8 stupnju bika. dakle 18:30.

Old 05-03-2013, 10:38   #13
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

ginger na osnovu cega si dosla do zaključka da je asc na 8 st bika?

pozicije SA na dsc i otkaza koji je dobila?
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-03-2013, 19:17   #14
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
navela si simptome saturna. tranzitnog i svakakvog. ja ne vidim da je satun trenutno u nekoj napetoj poziciji na tebe na bilo koji način. prije bi rekla za prethodni period kada je bio u vagi da te drobio.
vidim dobar period za novac cca sada 5. mjesec. tu negdje. kada tranzitni jupiter dođe na natalni SMČ.

još jedna stvar- jesi sigurna u vrijeme rođenja. mislim da si malo prije rođena. jesi ikada rektificirala chart?
mislim da je asc negdje na 8 stupnju bika. dakle 18:30.
Ja bih potpisala da mi Sa uvijek bude u Vagi. Preporodila sam se tada. Dugo, dugo mi nije bilo tako dobro.
Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
ginger na osnovu cega si dosla do zaključka da je asc na 8 st bika?

pozicije SA na dsc i otkaza koji je dobila?
Nisam nigdje napisala da sam dobila otkaz , jedino od imigracijskog oficira. A posao tamo me ceka, za to ne brinem.

Brine me hocu li se moci vratiti tamo?

To je bilo bas intenzivno. U prvom trenutku ucinilo mi se tragedija. Ali sam brzo dosla k sebi i upustila se u neke nove projekte (koji ne znam hoce li se isplatiti?), osim toga kada sam postala svjesna u kojoj tugi i cemeru emocionalnom ljudi zive. Pa bas jesam sretna sto sam u svojoj kozi ma koliko god ona zna zuljati

Ovdije se (Hr)u jako kratko vrijeme izdesavalo svasta. Oko mene ljudi umiru ko muhe, sestricne, prijatelji, prijateljice.....dobila sam na koristenje neku nekretninu koju sada adaptiram, upoznala nekog za koga sam pomislila da je dio moga plemena i cini se zaljubila se......
Ma haos....

Old 16-03-2013, 20:20   #15
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

ja vidim da si napisala da si dobila otkaz eto tvoj post iznad . . .

a sta si htela napisati to ne mogu znati citam ono sto pise. . .

ginger i dalje nije navela zasto tj na osnovu kog dogadjaja zna gde bi ti tacno pomerila asc

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku

[I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Black"]Dana točno u 13 sati dobila sam otkaz. Prvi put u životu, ne moram vam ni reći pod kakvim sam stresom.

evo gde sam procitala o otkazu

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 14:42..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules