ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mars na asc i retro malefici
Old 20-03-2011, 19:18   #1
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno Mars na asc i retro malefici

Dakle,koliko MA na asc,moze da bude los,posto meni dolazi iz 12k,a pored toga je i u pada s obzirom da se nalazi u biku...
Pored toga me buni to sto su mi ugl.svi malefici retrogradni
Ako neko moze,bila bi mu zahvalna da baci pogled na moj natal
U napred hvala!
Advertisement

Old 20-03-2011, 19:26   #2
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Mars je prije svega u Biku u izgonu ako se gleda on kao vladar Skorpije i to nije idealno mejsto za Marsa ali ono sto kazu za njega u ovom polozaju je da nikad neces ostati gledna. To sam negdje procitala, sad gdje, ne pitaj. Sve osobe koje znam sa Marsom u Biku imaju problema sa donjom vilicom.
Sa druge strane, dio je t-kvadrata cija je zizna tacka Saturn koji je po znaku i kuci dobr postavljen ali t-kvadrat je ipak energija koju moras nastojti preusmjeriti i to bas kroz Saturna kao zizu.
Dispozicijom, Mars ide opet u znak svog izgona, kao i na stepen, ali ipak je Venera u konjunkciji sa svojim dispozitorom i prica se ne zavrsava lose.
Nadji nacin da kroz Saturna preusmjeris energiju t-kvadrata koji ti aktivira i Marsa za kojeg pitas, a simbolikom Vodolije i XI kuce.

Old 20-03-2011, 19:39   #3
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by capella VIdi Poruku
Mars je prije svega u Biku u izgonu ako se gleda on kao vladar Skorpije i to nije idealno mejsto za Marsa ali ono sto kazu za njega u ovom polozaju je da nikad neces ostati gledna. To sam negdje procitala, sad gdje, ne pitaj. Sve osobe koje znam sa Marsom u Biku imaju problema sa donjom vilicom.
Sa druge strane, dio je t-kvadrata cija je zizna tacka Saturn koji je po znaku i kuci dobr postavljen ali t-kvadrat je ipak energija koju moras nastojti preusmjeriti i to bas kroz Saturna kao zizu.
Dispozicijom, Mars ide opet u znak svog izgona, kao i na stepen, ali ipak je Venera u konjunkciji sa svojim dispozitorom i prica se ne zavrsava lose.
Nadji nacin da kroz Saturna preusmjeris energiju t-kvadrata koji ti aktivira i Marsa za kojeg pitas, a simbolikom Vodolije i XI kuce.
Capella,hvala ti puuuuno!
Ja sam isto negde procitala da su ljudi sa ma u biku skloni ubistvima Mada nesto ne verujem u to...Meni sa na kraju 10k.verovatno ima upliv u 11.
U svakom slucaju,hvala ti na analizi

Old 20-03-2011, 19:45   #4
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Ja sam isto negde procitala da su ljudi sa ma u biku skloni ubistvima Mada nesto ne verujem u to...Meni sa na kraju 10k.verovatno ima upliv u 11.
Ma kakvi, to nidje veze.

Smanji i unos mesa, i tu mu malo blokiras energiju, MA u Biku su mesarosi oni pravi.
A Saturna slobodno racunas u XI na samom je vrhu.
Sad sjedi pa izlistaj simboliku XI i Vodolije i tu nesto cini. Hoces li volontirati ili naci neki drugi nacin-do tebe je.

Old 20-03-2011, 19:50   #5
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Ma kakvi, to nidje veze.

Smanji i unos mesa, i tu mu malo blokiras energiju, MA u Biku su mesarosi oni pravi.
A Saturna slobodno racuns u XI na samom je vrhu.
Sad sjedi pa izlistaj simboliku XI i Vodolije i tu nesto cini. Hoces li volontirati ili naci neki drugi nacin-do tebe je.
E,ja sam skoro vegeterijanac,meso mi se gadi!Osim ribe,i tih morskih zezalica...
Ok,idem da se bavim humanim radom sreca,sreca,radost!
hvala*

Old 20-03-2011, 19:55   #6
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Standardno

Quote:
E,ja sam skoro vegeterijanac,meso mi se gadi!Osim ribe,i tih morskih zezalica...
Ok,idem da se bavim humanim radom sreca,sreca,radost!
hvala*
Pola energije si mu uzela
A za retro spore se ne brini, to su vanjske planete, nisu licne, mada NE i UR zive u tvom Saturnu i preusmjeravanjem t-kvadrata i njih stavljas u igru.

Old 20-03-2011, 20:03   #7
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Pola energije si mu uzela
A za retro spore se ne brini, to su vanjske planete, nisu licne, mada NE i UR zive u tvom Saturnu i preusmjeravanjem t-kvadrata i njih stavljas u igru.
Da,buni me to sto je ur i ne u 9k.pa mogu da mi donesu prekid i zablude oko studiranja...citala sam i da su retro malefici prenos karmickog duga iz proslog zivota Ne znam,astrologija je izuzetno slozena,i sto vise saznajem toliko sam sve zubnjenija...
No,ja da ne dosadjujem vise,mozda sam otisla i u off
Kanalisacu ener.na neki human nacin...pa ko zna,mozda bas nekog sutra slabovidog prevedem preko ulice
tnx capella :*

Old 20-03-2011, 20:09   #8
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Adolf hitler ima mars u biku 90 saturn ,kao sto znamo on nikoga nije ubio, osim sto je izvrsio samoubistvo.Tako da bas nije tacno da su ljudi sa marsom u biku skloni ubistvima ali sama ta konstelacija ma 90 sa je pokazatelj neslaganja oca,i muza odnosno ocu se nece dopadati tvoj izbor ,takodje bih te pitao imas li migrene,glavobolje?
da li imas i pege ili si malo crvenija u licu?

Old 20-03-2011, 20:17   #9
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Adolf hitler ima mars u biku 90 saturn ,kao sto znamo on nikoga nije ubio, osim sto je izvrsio samoubistvo.Tako da bas nije tacno da su ljudi sa marsom u biku skloni ubistvima ali sama ta konstelacija ma 90 sa je pokazatelj neslaganja oca,i muza odnosno ocu se nece dopadati tvoj izbor ,takodje bih te pitao imas li migrene,glavobolje?
da li imas i pege ili si malo crvenija u licu?
Da,migrene imam od 5.godine!!!!!!i to kada pocne traje li traje...Nikom da ne pozelis!Da znam za Hicin slucaj...Ja na oca gledam kao autoritet,i nas dvoje ne pricamo puno,jednostavno se pogledom razumemo.
Ne znam kakav je upliv velikog trigona,ja ga nisam osetila do sad,posto je u zemljanim znacima predpostavljam da je to sigurnost,ili ambicija za sticanje materijalnih dobara.?

Old 20-03-2011, 20:25   #10
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

tigon je dobar,ali dve planete u tvom trigonu su u izgonu,tako da ga neces bas osetiti ali bice i od njega koristi kad zatreba

Old 20-03-2011, 20:28   #11
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
tigon je dobar,ali dve planete u tvom trigonu su u izgonu,tako da ga neces bas osetiti ali bice i od njega koristi kad zatreba
Hvala Mandrak puuuno !*

Old 25-03-2011, 03:26   #12
pantarei87
Švrća

pantarei87's Avatar

pantarei87 je offline
Registrovan: Feb 2011
pantarei87 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
MA u Biku su mesarosi oni pravi.
Stvarno? Baš ne volim meso

Meni se čini da ovaj položaj označava tu napetost i energičnost, ali da zbog Bika ista biva "ugušena" dok jednom ne pukneš...

Koliko god da se trudim reći da nisam svađalački nastrojena, i da se obično povlačim, ipak ovaj Mars "izranja" u odnosima sa bliskim ljudima
Submit to Digg   Mars na asc i retro malefici Reply With Quote

Old 25-03-2011, 11:29   #13
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Kad pogledam ovu kartu prvo mi na pamet pada destrukcija prema sebi samoj, ali ne u smislu ubojstva ili samoubojstva.

Mislim da si jako nesigurna i da nemaš povjerenja u vlastite sposobnosti (SA je žižna planeta T-kvadrata, u znaku je koji mu ne odgovara i još ima inkonjukciju na MO).

Tvoja energija MA može biti potaknuta - sve planete su povezane kroz konfiguracije, koje se nastavljaju jedna na drugu i djeluju kao cjelina.

Jedina planeta koja je izvan "kruga" je ME u lavu i ima ME90MA, pa zasuči rukave i u boj. MA u biku treba dugo da krene, ali kad krene je nezaustavljiv. Jedino pazi da sve ne ostane na velikim riječima tipa: trebalo bi, moralo bi se itd. (ME u lavu).
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-03-2011, 13:55   #14
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ognjenka724 VIdi Poruku
Kad pogledam ovu kartu prvo mi na pamet pada destrukcija prema sebi samoj, ali ne u smislu ubojstva ili samoubojstva.

Mislim da si jako nesigurna i da nemaš povjerenja u vlastite sposobnosti (SA je žižna planeta T-kvadrata, u znaku je koji mu ne odgovara i još ima inkonjukciju na MO).

Tvoja energija MA može biti potaknuta - sve planete su povezane kroz konfiguracije, koje se nastavljaju jedna na drugu i djeluju kao cjelina.

mozes ovo da mi objasnis,znam sta si htela da kazes,ali ne znam kao se tumaci...

Jedina planeta koja je izvan "kruga" je ME u lavu i ima ME90MA, pa zasuči rukave i u boj. MA u biku treba dugo da krene, ali kad krene je nezaustavljiv. Jedino pazi da sve ne ostane na velikim riječima tipa: trebalo bi, moralo bi se itd. (ME u lavu).
Ognjenka,ubode ga kao prstom...Ne verujem u sebe,i planeta koja se nadje najbliza Asc opisuje osobu,ja upliv Ma uopste ne osecam!Ja jeste kad se razbesnim da ne znam gde udaram i plane da se jedva smirim,ali cula sam da Ma na Asc daje izgleda amazonke...ja sam daleko od toga,cak nisam ni sportski tip,niti sam nesto borbena.Sto je tice Me...on je koliko toliko ok,ali ja imam govornu manu koja sad nije cak ni primetna,ali kao klinka sa mucala ne verovatno,a jos imam stelijum u 3k.
Quote:
Originally Posted by pantarei87 VIdi Poruku
Stvarno? Baš ne volim meso

Meni se čini da ovaj položaj označava tu napetost i energičnost, ali da zbog Bika ista biva "ugušena" dok jednom ne pukneš...

Koliko god da se trudim reći da nisam svađalački nastrojena, i da se obično povlačim, ipak ovaj Mars "izranja" u odnosima sa bliskim ljudima
O pantarei,dobrodosla u klub fuj meso!

Old 25-03-2011, 14:32   #15
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ognjenka,ubode ga kao prstom...Ne verujem u sebe,i planeta koja se nadje najbliza Asc opisuje osobu,ja upliv Ma uopste ne osecam!Ja jeste kad se razbesnim da ne znam gde udaram i plane da se jedva smirim,ali cula sam da Ma na Asc daje izgleda amazonke...ja sam daleko od toga,cak nisam ni sportski tip,niti sam nesto borbena.Sto je tice Me...on je koliko toliko ok,ali ja imam govornu manu koja sad nije cak ni primetna,ali kao klinka sa mucala ne verovatno,a jos imam stelijum u 3k.
MA u 1. polju bi dao amazonku, tvoj je u 12. i djeluje prema unutra.

Što sam napisala o zajedničkom djelovanju i o ME izvan tog djelovanja bi se odnosilo da su energije povezane, malo ću ti bolje pojasniti kad uhvatim vremena, jer to obuhvaća tumačenje cijele karte.

Ta govorna mana o kojoj pričaš može biti baš taj ME koji je malo po strani. To si imala otkad si progovorila? Ili se desilo uslijed nekog šoka (ME90MA i to mu je jedini aspekt)? ME nije u 3. polju i nije povezan s tvojim 3., ali je to njegovo prirodno polje. I retrogradni SA napeto aspektira tvoje 3. polje, a on je jedini u zračnom elementu, pa može pokazivati neku prilagodbu (150), restrikciju (SA) i odgađanje (retro) vezanu uz komunikaciju.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules