ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mala pomoc u tumacenju... :)
Old 27-12-2011, 13:41   #1
idealnonegativna
Početnik

idealnonegativna je offline
Registrovan: Oct 2009
idealnonegativna je na dobrom putu
Standardno Mala pomoc u tumacenju... :)

Pozdrav svima...

Posto trenutno imam problema sa deckom, verenikom, muzem ili kako god... Resila sam da malo proceprkam po kartama... U stvari, ja nemam problem sa njim, vec mi imamo problem sa njegovim roditeljima... Ljudi ga kinje i muce van svake mere... Pre cetri godine su ga izbacili iz kuce i odrekli ga se... Ali ga ipak zovu poslednje dve godine jednom mesecno da ga ispljuju i izvredjaju... Poslednji put kada je isao u svoj grad da ih obidje, tipa bila im je slava, red je, otac je fizicki nasrnuo na njega... Ja vidim da me oni ne podnose, da u meni vide uzrok sto ih on ne slusa i ne pita njih za misljenje vec mene... Najpre su mu punili glavu da cu ga ostaviti cim nadjem boljeg, zavrsim faks itd... Kada su culi da imam ginekoloskih problema, rekli su mu da me proveri (u prevodu, da mi napravi bebu bez mog znanja)... Insistiraju da se vencamo, i kada sam svecano pristala, ali samo zato sto me je moja ljubav pitala i rekla datum (17.6.sledece godine - tada nam je sestogodisnjica veze, a zivimo sami skoro 4 godine) njegovi nisu bili srecni ni zbog toga... Ja vise ni u sta nisam sigurna... Cini mi se da bih se odrekla ljubavi koju imam sa njim, samo da ne slusam kako ga gaze i vredjaju... Otisla bih daleko daleko daleko daleko, da se odmorim od svega...

Moja molba je da mi neko da smernice sta da gledam, koje planete, koje bi planete predstavljale njegove, moje roditelje, kako da sve to slozim... U ovom momentu mislim da cak i da se udam od te ljubavi nema nista... Necu izdrzati... Znam da niko ne bira roditelje, ali ovi ga preterase vise...

Hvala na bilo kojoj info... Pozdrav...
Submit to Digg   Mala pomoc u tumacenju... :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-12-2011, 23:31   #2
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Registrovan: Nov 2011
Tratincica84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by idealnonegativna VIdi Poruku
Pozdrav svima...

Posto trenutno imam problema sa deckom, verenikom, muzem ili kako god... Resila sam da malo proceprkam po kartama... U stvari, ja nemam problem sa njim, vec mi imamo problem sa njegovim roditeljima... Ljudi ga kinje i muce van svake mere... Pre cetri godine su ga izbacili iz kuce i odrekli ga se... Ali ga ipak zovu poslednje dve godine jednom mesecno da ga ispljuju i izvredjaju... Poslednji put kada je isao u svoj grad da ih obidje, tipa bila im je slava, red je, otac je fizicki nasrnuo na njega... Ja vidim da me oni ne podnose, da u meni vide uzrok sto ih on ne slusa i ne pita njih za misljenje vec mene... Najpre su mu punili glavu da cu ga ostaviti cim nadjem boljeg, zavrsim faks itd... Kada su culi da imam ginekoloskih problema, rekli su mu da me proveri (u prevodu, da mi napravi bebu bez mog znanja)... Insistiraju da se vencamo, i kada sam svecano pristala, ali samo zato sto me je moja ljubav pitala i rekla datum (17.6.sledece godine - tada nam je sestogodisnjica veze, a zivimo sami skoro 4 godine) njegovi nisu bili srecni ni zbog toga... Ja vise ni u sta nisam sigurna... Cini mi se da bih se odrekla ljubavi koju imam sa njim, samo da ne slusam kako ga gaze i vredjaju... Otisla bih daleko daleko daleko daleko, da se odmorim od svega...

Moja molba je da mi neko da smernice sta da gledam, koje planete, koje bi planete predstavljale njegove, moje roditelje, kako da sve to slozim... U ovom momentu mislim da cak i da se udam od te ljubavi nema nista... Necu izdrzati... Znam da niko ne bira roditelje, ali ovi ga preterase vise...

Hvala na bilo kojoj info... Pozdrav...
Mila 4 kuca predstavlja roditelje, posebno oca,a 10 kuca predstavlja majku...moras gledati u kom znaku je kuca, gde je otisla planeta koja vlada tim znakom, kakve aspekte pravi i obavezno planete u 4 i 10 kuci... kiss
Submit to Digg   Mala pomoc u tumacenju... :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules