ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Lilian natal chart
Old 05-01-2015, 02:32   #1
Lilian
Početnik

Lilian's Avatar

Lilian je offline
Registrovan: Jan 2015
Lilian je nepoznata u ovom trenutku
Standardno Lilian natal chart

http://imageshack.com/a/img673/6140/3yB0Bh.jpgImageShack - image.jpg

Postovani forumasi , dali bi mi neko u natalnoj karti mogao pogledati mogucnost braka i djece, zahvaljujem

Last edited by Lilian; 05-01-2015 at 17:42..
Submit to Digg   Lilian natal chart Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2015, 22:06   #2
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Lilian,jesi li imala vec brak ili dugu vezu,nekoga s kim si bila u ozbiljnom visegodisnjem odnosu ili skupa zivila,a ko te prevario i ostavio?
Dijete bi trebalo biti,jedno,porodjaj na carski rez,samo bi bilo dobro da skines sa karte sve ove asteroide,nisu potrebni

Old 07-02-2015, 17:38   #3
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Natasa, gde ti vidiš carski rez u natalu članice?
Mars nema kvadrat sa Uranom, sa Mesecom, niti sa vladarem 5 kuće, tj.ne aflikuje ni 5 polje, niti 8 polje, niti vladara Veneru.
Poznato je da mars(nož), treba raditi negativan aspekt prema Mesecu(koži i stomaku).
Uran - izazvan porodjaj, ne prirodan. Epidural isto.
Odluči li se za carski, Mars60Mesec joj obezbedjuju ok.ishod. Ali to isto tako može da ukaže da će se brzo poroditi. I da se njena majka možda uopšte nije mučila s njom na porodjaju(kao što moja sa mnom nije Mesec60Mars na istoj relaciji znakova). Da je bilo "iznenadjujuće" brzo, da ju je iznanadila. Tako se može desiti i njoj sa porodjajem, maltene u pokretu. I da ona već ima beleg na stomaku ili operaciju slepog creva i nečeg sličnog u tom predelu.
Ako je samo do Chirona u 8 polju, ili na osnovu njenih godina ili pak vidiš usku karlicu, molim te da mi objasniš kako

A da članica možda frizer po struci ili nešto gde se koriste makaze, turpije i sl.pribor?

Old 07-02-2015, 17:47   #4
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Elza,u stvari je vrlo prosto.... uzmi uran (ne znam sta ti gledas,ja za vodenjaka samo uran) ,pa da on ima sekstil sa marsom,ali je taj mars slab i u znaku i u kuci... i jos je u pitanju djevica.... nema brzine od marsa u 12,tu je mars pomoc noza u bolnici,nije .... a dispozicijom ide u kvadrat.... no kako je pl u sekstilu sa me ipak sve dobro zavrsava :P

Old 07-02-2015, 18:11   #5
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Zanimljivo stanovište.
Pa mene pitaju zbog meseca u Škorpiji 0 Sunce i 60 mars(dispozitor) u Devici da li je moja majka imala problema da me rodi. Nije :P
Bez obzira što nema brzinu Mars u Devici, I što imam 90Uran - separacija, pa mislim da si malo preterala, po natusovoj karti verovanto bi i meni poručila da imam carski ali ja to vidim i bez aspekata, medicinska astrologija je nešto jako škakljivo i "pipavo" za preporuku. Bar kad su forumi u pitanju, ovakvog tipa. Da isprepadamo nekog bzv(P.s.moja majka ima Marsa u 7, slaba kuća, i to u Ribama i ima 120° Mesec0Uran u Raku - nije nas rodila carskim rezom, Uran0Mesec u 12, ali ima ožiljak na donjem stomaku od upale slepog creva :P).

Ali ako je osoba sitna, zbog Venere(vladara Asc) u Devici :P i ima uzanu karlicu, jasno i zbog godina, što bi mogla da ima karlični ili pak porodjaj sa carskim rezom.

Old 07-02-2015, 18:56   #6
Lilian
Početnik

Lilian's Avatar

Lilian je offline
Standardno

Mene ne smeta sto imate razlicita razmisljanja , carski rez ili ne nije mi to toliko vazno kad znam da to vise nije toliki problem danas, mene je moja majka rodila prirodno a brata kasnije na carski , ona je djevica po horoskopu i ima stelijum u 8 kuci skoro sve planete . Meni zanima kakav ce mi biti suprug , i dali cu ga imati odn imati normalan brak i dali cu imati djecu , itd

Elza ja sam sa 11 god zavrsila u bolnici sa dijagnozom upala sljepog crijevaali nisam operirana , upala se smirila . Oziljke na stomaku imam jer sam kasnije bila na odstranjivanju madeza. Vidim da si spomenula da je moj kiron u 8 kuci a ja sam ga cijelo vrijeme gledala ko na kraju 7 kuce.

Last edited by Vojvotkinja; 09-02-2015 at 11:28..

Old 07-02-2015, 19:49   #7
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Lilian,ovi aspekti prema asteroidima su nebitni jer kao ni sa fiksnim zvijezdama ne rade,osim u konjukciji sa malim orbisom,znaci tesko da taj kiron radi... ako radi moze se manifestirati kao financiranje partnera,recimo.... to je derivatno partnerovo drugo polje,tebi je tu kiron,ali isto tako mogu biti povrede na seksualnom planu jer se radi o 8.... ali ne bi jedan asteroid oozbiljno uzimala bez aspekata sa planetama ili na uglovima

Old 07-02-2015, 20:20   #8
Lilian
Početnik

Lilian's Avatar

Lilian je offline
Standardno

A kako je u sinastriji ? Imam ga ( chiron) u konjukciji sa njegovim saturnom (8 kuca)sa jednim bivsim. Kakvo je tu znacenje

Old 07-02-2015, 20:21   #9
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Moze biti neka povreda,ali ne volim tumaciti nista kroz jedan aspekt,sam po sebi mi ne predstavlja bas nista bez kompletne slike.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules