ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
moj natal :D

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ko sam ja?
Old 01-09-2016, 05:40   #1
SagSag
Početnik

SagSag je offline
Registrovan: Apr 2016
SagSag je na dobrom putu
Standardno Ko sam ja?

Evo i mog natala, pa ko voli, nek izvoli

Kad vjezbam tumacenje natala, uglavnom vjezbam na sopstvenom, baaas me interesuje sta vi vidite.. Recite mi, ko sam ja?

Submit to Digg   Ko sam ja? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-09-2016, 22:41   #2
Milica2808
Početnik

Milica2808 je offline
Registrovan: Sep 2016
Milica2808 je na dobrom putu
Standardno

Ja cu laicki reci, ne zameri mi ni ti ni poznavaoci astrologije
Mars u 2. u Lavu, rekla bih da ti bas grabis da postignes uspeh, posebno u finansijskom smislu. U 5. kuci zurka, veliki broj veza rekla bih, mislim da nisu teske veze, ali osobe koje biras za partnere su najcesce dosta tvrdoglave, ali i ambiciozne. Imas Mo u 6. bas kao i ja, pa mozda emocije i psihicko stanje umeju da se odraze na tvoje fizicko stanje, da se bukvalno razbolis od brige ili stresa (tako se bar kod mene ispoljava, mada je to kod mene pojacano jer je Mo u Raku).
Uran i Neptun u 7. kuci... Hm mozda 2 braka? Laik sam, ponavljam. I slican izbor partnera oba puta, s tim sto jedan moguce ima problema sa nekim porocima.
Saturn u 9. u Ribama, moguce neke klimave situacije tokom skolovanja, ali Saturn daje stabilnost mislim da ce na kraju sve ispasti ok sa tvojim obrazovanjem.
E sad aspekti, So0Me, moguce da nekad ne umes bas da se izrazis kako treba, a posto je Me u 5. mozda je ta komunikacija otezana i sa momcima sa kojima si u vezi.
Moguce i otezan odnos sa ocem, ili nekom muskom starijom osobom. Rekla bih da se mozda otac ili neko stariji nije slagao sa tvojim izborom kada je u pitanju skolovanje.
Za mamu si verovatno vezanija nego za tatu i ona te pokrece kad god ti nestane energije.
Samo pazi da ne unosis preterane emocije u posao cime god da se bavis. Dobro bi bilo da se bavis necim sto podrazumeva komunikaciju sa ljudima, posebno ako si na poslu okruzena vise muskarcima nego zenama.
Eto, malo se izlupetah, ima li kojim slucajem neke istine?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
baaas, interesuje, natala, sam, vjezbam

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules