ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Mozda ce mi biti jasnije

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Kako me vi vidite?
Old 30-09-2013, 17:07   #1
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Cool Kako me vi vidite?

Zanima me kako vidite mene kroz natalnu kartu? Slobodno pisite, bez ustrucavanja! Znam ja svoju kartu na pamet, ali bih volela da vidim kako me tumace oni koji me ne poznaju! I meni neke stvari nisu jos uvek jasne, zato mislim da bi mi to pomoglo. Hvala unapred! Karta je u potpisu!
Submit to Digg   Kako me vi vidite? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-10-2013, 09:04   #2
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Hm, ja bih rekla da možda odaješ neki utisak misterioznosti. Puna ti je 12 kuća. Možda imaš čudan odnos sa ocem ili možda je na neki način odsutan iz tvog života. Mislim, skoro sve osobe koje znam sa So u 12 kući ili su odrasle bez oca ili imaju jako slabu komunikaciju. Rekla bih da si optimista, ali nekako više voliš da si pripremljena za sve moguće scenarije, odnosno na rečima si pesimista, ali u dubini duše optimista al sam ovo sročila, sačuvaj Bože Mislim da si šarmantna i lepuškasta zbog Ve u prvoj kući. Deluješ drugima stabilno, ali mislim da što se tiče ljubavi, imaš možda izraženu potrebu za slobodom i možda ponekad sama ne znaš šta zaista hoćeš. Sedma kuća u Raku, Mo u svom sedištu, to mi deluje lepo za brak i generalno za partnerstva, mada ima opoziciju sa Ju, deluje kao preispitivanje moralnih stavova. Pl na MC-a, rekla bih velika moć transformacije i velika energija kada je u pitanju karijera, verovatno da možeš dobro da se prilagodiš i da radiš razne poslove Da li sam išta potrefila?

Old 01-10-2013, 10:36   #3
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Hvala Vanjchika! Za optimizam i pesimizam si odlicno srocila, razumem sta hoces da kazes! Sa ocem je sve u redu, sa brakom nije! Da li zato sto mesecu pre svega nije mesto u sedmoj i ako je u svom sedistu, ili zbog opozicije sa jupiterom i neptunom, ne znam...Na prvi pogled zaista izgleda O.K. Verovatno da sunce predstavlja i njega. Sve ostalo si potrefila.

Last edited by dacked; 01-10-2013 at 13:12..
Submit to Digg   Kako me vi vidite? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules