ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

kako da i ja ne pitam malo za sebe
Old 31-12-2010, 00:44   #1
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno kako da i ja ne pitam malo za sebe

Imam neke prognoze od strane profesionalnog astrologa da cu"se udati" za musku osobu moje buduce profesije,kako neko od vas vidi moju emotivnu stranu,vidim da je pocetak sedma kuce u ribama na poslednjem stepenu,glupo mi dodje sto za ribr imamo dva vladara neptuna i jupitera,JU je u 6.,NE u 4.,sad verovarno je bitno da se prate jedan i drugi,a za blizi opis ove osobe se interesujem ...
Submit to Digg   kako da i ja ne pitam malo za sebe Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-12-2010, 00:52   #2
donalea
Druid

donalea je offline
Registrovan: Apr 2010
donalea će postati poznat uskoro
Standardno

samo da te pitam,da li ti je taj astrolog radio retifikaciju karte,tj utvrdjivanje tacnog vremena rodjenja,jer ako si rodjena samo 2 minuta kasnije,bukvalno,stvar se bitno menja,jer onda ti nije asc vaga i VII kuca ti ne pocinje u ribama vec u ovnu?

Old 31-12-2010, 01:11   #3
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

nije mi radio retifikaciju,telefonski mi je odgovorio na ove podatke,a asc mi je po ovome u devici,definitivno je rekao jednu stvar iz moje proslosti u vezi prethodne veze koja je tacna,kao i par stvari u vezi mog karaktera koje su me opisale u dlaku,cak i da ne treba da zurim sa udajom...bla,bla,

Old 31-12-2010, 01:25   #4
donalea
Druid

donalea je offline
Registrovan: Apr 2010
donalea će postati poznat uskoro
Standardno

da,izvini,moja greska,asc ti je u devici a mislila sam da prelazi u vagu,nisam se dobro izrazila,veze pre braka ili zajednickog zivota sa nekim se gledaju kroz V kucu,a tebi ona pocinje u svakom slucaju u vodoliji,mislim da kada asc pada ovako da kazem "tesno",da koji minut gore ili dole menja podznak treba uraditi retifikaciju

Old 31-12-2010, 01:42   #5
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

meni se bas svidelo da imam vise puta po 29 stepen,citam da predstavlja potencijalno vidovite ljude,a kako mi su mi jasno rekli da sam bila sa mnogo starijim njih dvoje uzimajuci u obzir ovo vreme ,ostajem bez teksta... Hvala ti,trudicu se da retifikaciju uradim

Old 01-01-2011, 15:18   #6
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

To se lako proveri ~ mislim na taj sporan poslednji stepen znaka - Ako si arhitekta ili gradjevinac, dizajner i sl - onda pomeri ac za tih pola stepena, a ako si psiholog, ili bilo koja sl profesija koja ponire u sustinu predmeta svog istrazivanja, studirala si kriminalistiku ili si profesor Turskog ili nekog drugog orjentalnog jezika onda je postavka ovakva ....

Old 01-01-2011, 15:36   #7
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Hvala ti bas si me iznenadila sto si mi dala odgovor za retifikaciju, ne bi ja jos razresila sta moze da mi bude asc.Mislila sam da trebam proveravati unazad vise kljucnih dogadjaja kroz solar,predikcijke ...Bice da sam devica kao sto mi pise u natalnoj,nemam veze sa psihologijom kao naukom ali sam student medicinskog faksa,kriminalistika mi nije bliska a ni jezici(volim francuski)...

Old 01-01-2011, 20:02   #8
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
... ili bilo koja sl profesija koja ponire u sustinu predmeta svog istrazivanja....
... i ovo se slazes se odnosi na medecinu mada je medesina izrazeno prikazana ribama ili 12 kucom (bolnice) alp ozvrsimo povezivanje nan ovakav nacin da je Merkur vladar tvoje 10 kao i 12 onda ima smisla da si buduci lekar - s tim u vazi uzecemo kraj znaka kao validan a ne sledeci znak

Old 01-01-2011, 21:12   #9
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Bila si blizu,psihologija-medicina-lekar inace sam odsek stomatologije .Tako mi odgovara podznak device, i onda mi je merkur vladar tri kuce.Zenski astrolog je za mene rekla da mi stomatologija lezi i nije videla mogucnost da se mogu u necem drugom pronaci,rece da cu zavrsiti fakultet s otezanjem,to je tacno jer sam odredjeno vreme odbijala da ucim.Videla mi je krizu izgladnjavanja,sto je tacno,bilo je to 2007,a onda kad je rekla da cu se udati kad zavrsim fakultet za momka iz moje blizine u belom mantilu, a onda posle pola godine da se on i dalje nalazi u mojoj blizini i da ga ja ignorisem-naravno prosle godine i one tamo sam se povlacilla.Kako kaze da imam jarcevih i devicinih osobina pretezno i da prosto nemam smisla za humor,mogu reci da sam manje duhovita iako mislim i sama da nisam .
Mene je majka povukla u astrologiju, otisla da pita za mene i prenela mi sve sto je ova rekla i od 2008 pocinjem da se intereujem za ovu nauku,ne mogu da se ne cudim kako su zivotne prilike vidljive u natalnoj...HVALA TI CMOKIC 78 mogla bi se i ja sto pre ukljuciti da nekom pomognem u analizi,sta cu kad jos radim na svojoj natalnoj prvo hocu da vidim simboliku svoje ...pa da se ubacim...

Old 01-01-2011, 21:26   #10
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

E a 29 stepen nije povoljan za brak...u principu govori o tome da je početak nečega ujedno i kraj...

Old 01-01-2011, 22:08   #11
kako_god
Veštac

kako_god's Avatar

kako_god je offline
Registrovan: Jan 2010
kako_god je na dobrom putu
Standardno

Mulpino evo ja sam bacila okce malo pa cu ovo malo sto kao nesto znam da ti kazem pa ti vidi ima li smisla

Ako gledamo ovog tipica u tvojoj karti gledamo njegov opis kroz sedmu kucu, na vrhu su ribe na 29* (lav), rekla bih da ce ovo biti osoba koja je srednjeg rasta, ni niska ni visoka, zanesenog pogleda, mozda nesto izrazeniju glavu, moguce da ce dosta voditi racuna o svojoj kosi, mozda ce imati lepu frizuru.Moguce da ima nesto krace noge, nesto vislji struk.Moguce da izrazi lavovske osobine, pa da bude pomalo egoista, da zahteva punu paznju.Verovatno da neki nacin misteriozan.Vladar neptun u 4 kuci, u jarcu ovo je dobra pozicija, znaci stabilnost, stepen raka znaci da je privrzen porodici, kuci, domu.Ovo bi moglo da znaci da ovu osobu sreces negde blizu tvoje kuce, ili dolazi u tvoj grad, ili je mozda iz istog mesta odakle su tvoji koreni.Suvladar jupiter nalazi se u ribama, na 14* u 6 kuci.Moze se desiti da ga sreces kroz posao ili mozda usled neke tvoje svakodnevne radnje, jer 6 kuca predstavlja i svakodnevne stvari.Jupiter 90 sunce jedino los jer ces moguce ocekivati dosta od ove osobe pogotovo ako vidimo da imas venera 60 neptun, idealizujes stvari, pa su sa te strane moguca neka razocarenja, ali ima zato drugih lepih aspekata.Jupiter 120 venera, daje obrazovanog i uspesnog partnera, u svakom slucaju sreca kroz brak.Takodje mars0jupiter je dobar pogotovo sto je mars suvladar sedme kuce, maltene cela kuca je u ovnu, ovo jeosoba koja ce se boriti za pravdu, obrazovana osoba.Ovo je osoba koja je veoma emotivna, mozda ce to na neki nacin prikrivati, zbog neptuna u jarcu pa ce izgledati hladnije ali je i neptun na stepenu raka.Moguce da ce biti malo i hedonista, jupi na stepenu bika, tradicionalista.Mars moramo takodje da gledamo, mars u ribama na stepenu device, osoba koja voli da pomogne, blage naravi, romantican, privrzen.Mars na stepenu device, metodican, perfekcionista, vrednisa, mozda pomalo sitnicav.Ako gledamo po derivatnim kucama to se nalazi u njegovoj 12 kuci, pa se opet vracam na ono da je tajanstven i misteriozan.
Zbog ovog polozaja, a i zato sto po derivatnim kucama sunce pada u njegovu devetu kucu moze se reci da ce se najbolje osecati dalje od kuce, znaci sto dalje od mesta rodjenja.Sto se tice njegovog posla, vezan je za osmu kucu, moguce da bude nesto vezano za samu osmu kucu, i skorpiju, nesto za sta je potreban rad ruku i preciznost, ali ujedno i malo opasniji posao, zbog merkura u skorpiji, mozda ce se baviti ovim poslon kroz neki moderan nacin, ili mozda neki naucnik 23*(vodolija) istrazivac ili tako nesto.10 kuca pocinje u strelcu na 29* jupiter vladar 10 u 12 pa moguce da njegov posao bude vezan za neku ustanovu zatvvorenog tipa (bolnice, zatvori itd..) U 10 kuci se nalazi neptun, mozda bude i lekar ili nesto tog tipa, neptun 60 venera (derivatna 8) neptun 60 mars njegova prva, moguce da ce ici na neka poslovna putovanja vezana za posao (vladar 10 u 12 )
Evo ovako na blic nesto malo nadam se da ce se neko prikljuciti ko je iskusniji

Old 01-01-2011, 23:08   #12
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

kako god mnogo,mnogo,mnogo dobro si opisala ovog tipica,sve sto si dala za opis fizickog izgleda mi vuce na jednog na koga sam mislila i mislim,lepo si mi sve tumacila,zadovojlna sam i mnogo ti hvala na opsirnosti na lepom iznosenju znanja i povezanosti divno,pravo si otkrice inace hocu da kazem da nisam sigurna sasvim da je taj bas taj,jer njemu jesu koreni u Bih,jeste zanimanje u simbolici koju si rekla,i vodi racuna o kosi,ali opis glavi kad kazes mozda mu je veca spram ostalih delova tela to ne bi rekla,onda me to za opis glave i porodicne korene vuce na jednog drugog ciji su koreni iz mog zavicaja, sve u svemu od njih dvojice ispao bi jedan dobar kako kaze Viki HVALA

Old 01-01-2011, 23:10   #13
kako_god
Veštac

kako_god's Avatar

kako_god je offline
Registrovan: Jan 2010
kako_god je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
kako god mnogo,mnogo,mnogo dobro si opisala ovog tipica,sve sto si dala za opis fizickog izgleda mi vuce na jednog na koga sam mislila i mislim,lepo si mi sve tumacila,zadovojlna sam i mnogo ti hvala na opsirnosti na lepom iznosenju znanja i povezanosti divno,pravo si otkrice inace hocu da kazem da nisam sigurna sasvim da je taj bas taj,jer njemu jesu koreni u Bih,jeste zanimanje u simbolici koju si rekla,i vodi racuna o kosi,ali opis glavi kad kazes mozda mu je veca spram ostalih delova tela to ne bi rekla,onda me to za opis glave i porodicne korene vuce na jednog drugog ciji su koreni iz mog zavicaja, sve u svemu od njih dvojice ispao bi jedan dobar kako kaze Viki HVALA
hahaah nema na cemu, pazi to za glavu moze a i ne mora da povuce, stepen je lava a lavovi su znak koji imaju najvecu glavu mada nije uvek bas tako nekad se desi da pokupi druge osobine ili eto sto rece briga o kosi
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-01-2011, 23:16   #14
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

I to sto kazes ne mora da bude bukvalno vece glave,dosta je sto si rekla da brine o kosi sto jest jest,gel-jez frizure.Sva si u astrologiji,podrzavam te i samo napred,rasturas...

i ja sam procitala da mesec na 29* nije povoljan za brak,Me mi je 29* jarca,pepuuu je iznela pojedinost koja uz siri pregled opet nema uticaja,nesto me podseti na mene kad izbacim suve informacije,tenks na komentaru,onda mogu i taj "pokazatelj" da zanemarim

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 17:10..

Old 02-01-2011, 11:29   #15
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

...pa da...nisam imala zle namjere, niti sam zaključak nabacivala...to je čisto informatvno bilo...jer su cure raspravljale o reatifikaciji i stupnjevim...

Ali nisam samo čitala u knjigama...znam par primjera žena koje se nisu udavale koje imaju taj stupanj na DSC ili da je vladar DSC na 29 ili MO...ali to bi im bio samo 1 pokazatelj....obično bi bilo više aflikacija na signifikatore...

Također primjeri kratkog braka i odma nakon njega drugi brak...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules