ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Kada je život težak.
Old 26-12-2016, 19:26   #1
Vaas
Početnik

Vaas's Avatar

Vaas je offline
Registrovan: Dec 2016
Vaas je na dobrom putu
Standardno Kada je život težak.

Pozdrav svima.
Evo stavljam svoju natalnu kartu. Imam 19 godina i studiram na jednom tehničkom fakultetu, no ono što mene zanima me pravo, želim postati odvjetnik, nadam se sudac. Ako mi možete reći koja bi mi profesija najbolje odgovarala...zanima me imam li potencijala za vojsku ?

Hvala svima koji će pogledati.

Last edited by Vaas; 27-12-2016 at 09:01..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-12-2016, 09:21   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Tebi je posao veoma vazan ili ce bar postati sa godinama .
Vladar 10 polja Venera u konjukciji sa Marsom i trigonom sa Saturnom koji je u Marsu mogu pretstaviti posao koji je ozbiljan, istrajan , moze se povezati sa vojskom , mozda bi ta opcija bila dobra za tebe .
Vladar 6 polja -radno mesto je isto Ve - radices ono sto volis.

U narednih godinu dana si se promenio, sazreo mozda su i okolnosti bile takve .
Dobro razmisli sta bi ako imas opciju da biras , najbolje odluke slede iz tvog srca i volje.
Prolece i leto su ti idealni za to.

Old 28-12-2016, 14:42   #3
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vaas VIdi Poruku
Pozdrav svima.
Evo stavljam svoju natalnu kartu. Imam 19 godina i studiram na jednom tehničkom fakultetu, no ono što mene zanima me pravo, želim postati odvjetnik, nadam se sudac. Ako mi možete reći koja bi mi profesija najbolje odgovarala...zanima me imam li potencijala za vojsku ?

Hvala svima koji će pogledati.
Ne bih se na tvom mestu upustala u pravo. Ima vise faktora koji ukazuju na to. JU nije nesto posebno jak sto bi bilo pozeljno za sudiju, iako nije ni lose polozen, ali nedovoljno snage. SO kao vladar 9. kuce je peregrin i u kvadratu sa JU. Ako gledamo sedmu kucu, to bi bili partneri i rivali. Sto se tice rivala (ako bi mozda radio advokaturu) tu si mozda u prednosti jer je vladar sedme spaljen od tvog SO. Ali to su i klijenti, pa oni ne bi bili na zadovoljavajuci nacin opsluzeni pravnim zastupnistvom.

Sa druge strane deluje da hoces biti uspesan u profesiji kojom se bavis zbog vladara 10. u 1. Ali JU koji je dispozitor tog vladara, kao i tvoj vladar ASC-sto simbolizuje tebe samog, otisao je u nezavisnu, slobodarsku, "ne opterecujte me rutinom" vodoliju. Doduse eraticnost vodolije kod tebe je umanjena lepim sekstilom JU sa SA. Vodolija takodje ima sklonost ka lakom shvatanju tehnickih nauka, pa bih ja tipovala na fakultet koji si vec upisao.

Old 28-12-2016, 16:16   #4
Vaas
Početnik

Vaas's Avatar

Vaas je offline
Registrovan: Dec 2016
Vaas je na dobrom putu
Standardno

Hvala na odgovorima. Kako stojim sa astrologijom i sa tim naukama...jel imam potencijala za to ?
Advertisement

Odgovor

Tags
imam, mene, onda, ono, pomoći

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules