ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Kad ce taj gosin Zverka da mi se desi?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Volim ja tebe , Ricarde, ali sebe volim vise !
Old 11-10-2011, 13:57   #1
Bebica Bebic
Početnik

Bebica Bebic je offline
Registrovan: Sep 2011
Bebica Bebic je na dobrom putu
Standardno Volim ja tebe , Ricarde, ali sebe volim vise !

Cao svima!
Pogledajte malo moju kartu , kazu da je zanimljiva....
Ustvari kad bih vam pricala sta su mi " priznati" astrolozi sve predvidjali smejali biste se, samo da kontriraju jedni drugima ( i koliko je para otislo u prazno ccc )

Zanima me ljubav, kada cu se udati i kada cu ga upoznati i kakav ce to muskarac biti ( fizicki , cime ce se baviti, hoce li imati parica ili cu ja morati ceo zivot da rmbacim za njega) ?
Bas me zanima vase vidjenje .... pa da diskutujemo
Pozzdrav od bebice iz ledenog Kg-a
Submit to Digg   A ja samo sam htela oca deci..... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-10-2011, 20:20   #2
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

imamo dosta slicnih aspekata

a muz neka devica

Old 11-10-2011, 23:41   #3
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Skorpija - vodolija sa Me0Ur, Me 0 MC
Dobrodosla ti nama...
A Ricard...da li stranac ili prosto intelektualac sirokih pogleda i otvorenih shvatanja, ne znam, mozda cak nece ni imati neke visoke skole ali ce nositi mudrost u sebi. Cini mi se da te fizicki nece privuci, da ce ti se mozda ciniti da nekako ne ide uz tebe, ali ces osetiti neku vrstu privlacnosti kojoj neces moci da se odupres. Mozda ga vec i poznajes, neko iz tvoje bliske okoline, komsija, drug iz detinjstva, drug tvoje sestre-brata ili si pak ti drugarica njegove sestre-brata.

Old 12-10-2011, 11:33   #4
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Marijana, Jupiter u Biku moze biti stranac, neko sirokih otvorenih shvatanja i pogleda, Strelac u horoskopu, najcesce profesor ili sudija, ali svakako neko visokoobrazovan, neko plave kose (Jupiter, mada znak bika moze dati i tamnije tipove), neko pravoslavne vere.... A sudeci po njenom natalu, tj. 7. kuci, ciji je vladar Sunce u 9, vrlo je moguce da Jupiter koji se setka njenom 3. kucom moze, kao sto si rekla, doneti i poznanstvo preko interneta, preko blize okoline, rodbine i sl.

Old 12-10-2011, 11:44   #5
Bebica Bebic
Početnik

Bebica Bebic je offline
Standardno

Hvala vam ljudi i na dobordoslici i na tumacenjima !
E sad, ja sam imala jednu fatalnu vezu sa muskarcem Jarcem koja je trajala 4 godine i koja je zavrsena u januaru 2008. kada je Saturn tranzitirao mojom sedmom kucom mislila sam da cu da umrem posle toga, a inace nisam pesimista, bas me je to slomilo... Posle toga sve neke glupave vezice, cisto gubljenje vremena... E sad, pojavio se neko iz moje proslosti, dok smo bili klinci znali smo se preko zajednicke drugarice, bilo smo malo zajedno i raskinuli...posle deset godina se slucajno sretnemo i trebalo bi da se vidimo ovih dana..on je inace plav, krupan, vodolija u horoskopu, visok, veoma sarmantan , imucan, privatnik stalno na putu, ali nije bas obrazovan i zivi u naselju pored mene , znaci ne tako daleko... e sad, sta mislite ima li izgleda da je on taj ili tek treba da mi se desi MR RIGHT ?

Moram da se konsultujem sa vama u vezi ovoga... Bili smo kao klinci u vezi, tj.tacno pre deset godina. Raskinuli i svako otisao svojim putam, niti smo se videli niti culi...sasvim slucajno smo se prosle godine sreli, razmenili brojeve i u decembru obnovili vezu...Sta mislite, da li ta veza ima tendenciju da s eodrzi...? On je rodjen 14.februara 1983. ..prilicno je dominantan i mocan muskarac u pitanju , cesto je odsutan i putuje, ba sm ezanima ima li svrhe trudite se oko ovoga?

Znam da mi je DC u LAvu, zakljucujem da ce to biti neki dominantan muskarac, pa Sunce u skorpiji, znaci neko magneticno privlacan ali teeeezak i posesivan, sklon kontroli... Jesam li na dobrom tragU?

Moja sedma kuca je u LAvu pocinje 11* Vodolije, ali vladar sedme mi je pobegao u devetu kucu. Da li to znaci da cu tog Mistera Pravog upoznati u inostranstvu ili to moze da znaci da on saradjuje kroz posao sa inostranstvom, dosta putuje, cesto je na " tockovima "??
E sad, buni me i ovo i brine, iskreno pa bih volela ako neko moze da mi razmrsi cvor Konjukcija SO i PL u SCO u devetoj kuci ..Da li to znaci da ce taj momak biti " u mutnim vodama" ,da ce biti malo u nezakonitim radnjama, kako mi je jedan astrolog rekao ??? Neko ko ce biti poznat u mojoj oklolini bas po tome?? Sta mislite?

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 12:40..

Old 22-02-2012, 16:09   #6
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

Bebice,
tamo gde je otisao vladar 7 kuce -e tamo cete se upoznati...znaci moze se desiti u inostranstvu, pored neke reke(skorpija), na nekom poznatom mestu (sunce), cak mozda pored nekog velikog trznog centra ili u njemu(pluton)...
Njegov fizicki izgled -e to gledas u tvojoj 7 kuci-a tu je i mesec...verovatno ima osmeh na licu...
zbog sunca kao vladara-verovatno mu je ego visok, moze se desiti da ima i zaliske na glavi, to je karakteristicno za lavove,(pa i jak mars tj. znak ovna...u nekim horoskopima)
derivatno 2 polje-vladar venera u vagi u 2-imace pare,radice ,ali ce i da trosi jer tu u njegovom drugom je i mars!
imace lep brz sportski auto...(vladar 3 mars u vagi)...ali mora da bude na oprezu u saobracaju (saturn u 3) od velikih kamiona i slepera na putu.
ima stan(ove)na visim spratovima neke zgrade...(vl.4 jupi u vodoliji)...
nastavi dalje...moram da palim kuci;-)

Old 13-08-2012, 22:40   #7
Bebica Bebic
Početnik

Bebica Bebic je offline
Standardno

Hvala, Coco... ja SUMNJAM na nekog ali ne znam da li je to on... Inace je Vodolija u horoskopu ali Lavovske energije- dominantan, Mocan, voli glavnu rec da ima, sklon ljubomori, voli da je broj jedan u svemu.. E sad, ja sam njega upoznala jos pre deset godina, kao klinci smo bili zajedno, i posl etoga nisam g avidela uopste.Letos sam ga srela po onoj vrucini u gradu ispred jedne JAvne ustanove i obnovili smo vezu ..Da li mi g a je ovaj Saturn u konjukciji sa mojom Ve doneo? saturn ume d adonese ili staru ljubav ili nekog dosta starijeg partnera, zar ne?

Coco, OVAJ ima slepere i kamione jer njegova porodica ima benzinske pumpe po Srbiji Vozi nekog dzipa , nemam pojma, neski veliki auto .. Hvala ti, ajde, da te ne zadrzavam, divna si.. :*

Zdravo svima!
Nesto gledam moju natalnu , pa hocu da prodiskutujem sa vama. Imam tajnu vezu sa veoma teskim, dominantnim muskarcem, veoma uticajnim, inace vlasnikom jedne benzinske pumpe, stalno je na putu, i vidjamo se povremeno, ali se znamo jos iz detinjstva. Niej ozenjen ali je u vezi.
Sta mislite, da li ova veza moze da preraste u nesto ozbiljno , jednog dana u brak? ?
Inace on je Vodolija, ne znam sat rodjenja..Ima li sanse da ovaj Saturn u skorpiji od oktobra ove godine donese neku pozitivnu promenu jer ce tada i tranzitni Jupiter u Blizancima da pravi lepe aspekte ka osi as-ds? Volela bih da neko ko je iskusniji u tumacenju od mene malo pogleda , mozda sam sve pogresno protumacila?

Last edited by Vojvotkinja; 16-08-2012 at 00:58..

Old 15-08-2012, 17:10   #8
robin
Švrća

robin's Avatar

robin je offline
Registrovan: Feb 2010
robin je na dobrom putu
Standardno

U septembru ce SA da ti pregazi veneru pa bi tu moglo biti neke krize,imasli njegove podatke?

Old 20-08-2012, 16:25   #9
Bebica Bebic
Početnik

Bebica Bebic je offline
Standardno

On je rodjen 14.02.1983.( vodolija) ne znam vreme, u Kragujevcu je rodjen...Da li Saturn kad "sedne" na Veneru moze da donese i neku ozbiljnost, zrelost u vezi, povracaj na stare veze, stare ljubavi?

Inace znamo se iz detinjstva preko drugarice smo se upoznali, a sreli smo se deset godina nakon poznanastva u periodu kad mi je Saturn bio u konjjukciji sa natalnim Marsom i tako je pozela veza

Last edited by Bebica Bebic; 20-08-2012 at 17:19..

Old 20-08-2012, 21:24   #10
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bebica Bebic VIdi Poruku
On je rodjen 14.02.1983.( vodolija) ne znam vreme, u Kragujevcu je rodjen...Da li Saturn kad "sedne" na Veneru moze da donese i neku ozbiljnost, zrelost u vezi, povracaj na stare veze, stare ljubavi?

Inace znamo se iz detinjstva preko drugarice smo se upoznali, a sreli smo se deset godina nakon poznanastva u periodu kad mi je Saturn bio u konjjukciji sa natalnim Marsom i tako je pozela veza
Tranziti SA kroz 7. ili povezani sa serijom 7. su specificni po tome sto dovode vezu u fazu preispitivanja njene svrhe, i vrlo cesto, dovode do udaljavanja partnera, a sve sa ciljem da je testiraju.

Postavila sam jako lep post o tome, na temi Saturn, koji je pisala Supernova.
Procitaj ga, videces koliko u njemu ima istine.

Old 20-08-2012, 21:40   #11
Bebica Bebic
Početnik

Bebica Bebic je offline
Standardno

Hvala ti, draga, procitacu sa zadovoljstvom ..meni je Ve u osmoj kuci bas kao i Mars..tranzit Saturna na nat Mars mi je doneo tog decka iz proslosti i tajnu vezu sa njim ( mars u osmoj kuci ) ..Znas kako bih volela da se ova veza iskristalise, pretvori u nesto ozbiljnije...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules