ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

I ja da pitam nešto:)
Old 25-04-2012, 22:24   #1
renesmee
Početnik

renesmee's Avatar

renesmee je offline
Registrovan: Apr 2012
renesmee je na dobrom putu
Standardno I ja da pitam nešto:)

Nova sam ovde..Bila bih zahvalna onome ko bi pokušao da analizira malo moju natalnu kartu..Ne znam još uvek kako da prikačim sliku, ali evo ojih podataka: 10.Novembar 1989. u podne, Split (Hrvatska)..najviše me zanima bračni partner i da li se mogu videti njegove fizičke karakteristike, da li će biti mladji, stariji i sl?..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

tvoj natal
Old 26-04-2012, 10:18   #2
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno tvoj natal

http://www.efreepics.net/?v=astrowuvu.gif

Natal je tu;-)

Sunce u Skorpiji, ASC Jarac!

ASC Jarac
Izledate vrlo ozbiljno i rezervisano. U mladosti ste verovatno imali određenih restrikcija ili problema koji su vas disciplinovali i naučili da život prihvatite ozbiljno. To vam pomaže sada da marljivo radite i da imate snage da izađete lakše iz problema kada se pojave. Briga za egzistenciju porodice vam je vrlo važan element sigurnosti. Delujete pomalo zabrinuto jer se smatrate prozvanim kada je sigurnost u pitanju, obzirom na svest o svojim sposobnostima. Od sebe očekujete puno, kako na profesionalnom planu, tako i na porodičnom. Zato se ne libite da se prihvatite i najtežih poslova. Ta preokupiranost poslom, odaje utisak da niste raspoloženi za pokazivanje i razmenu emocija. Na tom planu vi upravo privačite emotivne osobe kojima je potrebna sigurnost koju vi iskazujete kroz ozbiljnost u pristupu životu i kroz naporan rad. Takav partner će doprineti da se malo opustite i izađete iz svojih frustracija i inhibicija. Vaše češće otvaranje na emtivnom planu doprineće većoj bliskosti i povećanju poverenja u vas, kao i čvrstini veze. Nemojte opterećivati svog partnera bespotrebnim obavezama i svojim sumnjama i ne dozvolite mu položaj zavisnosti od vas – upropastićete vezu. Ambiciozni ste i snažno motivisani da postignete profesionalni uspeh. Međutim, to neće ići baš lako, naročito u prvih 30 godina vašeg života, kada ćete vojevati tešku bitku i raditi najteže poslove. To ima smisla, jer samo tako ćete steći samopouzdanje i nadvladati nedostatke, a naročito stavove vezane za stav o mračnoj budućnosti. Teško je izboriti se sa sobom kada čovek nema poverenja u sebe. Tada i nema očekivanja, a naročito ako kaže sebi da ne može i da nema smisla – da neće uspeti. Vi i treba da očekujete puno od sebe, jer vi to stvarno možete. Što postajete stariji to ćete biti uspešniji i više će vas ceniti i nagrađivati za vaš trud, sve do rukovodećih položaja. Steći ćete poverenje nadređenih jer poštujete stručnost, rad, red i disciplinu. Ne, neće vam put biti lagan, ali će dati adekvatne rezultate, saglasno uloženom trudu. To što vi očekujete od sebe, to prepoznaju i drugi u vama. Nikada nemojte težiti kratkoroičnim ciljevima, već obrnuto. A kada postanete rukovodilac, nemojte terati druge, kao sebe, jer nemaju svi isti put i nisu svima isti motivi za rad. I baš tada doživljavaćete najveća profesionalna razočarenja. Od podreženih možete naučiti da se život ne sastoji samo od rada, već i od uživanja u rezultatima rada.

Tvoja krijera, s obzirom na to, da je vladar skorpije ,i 10 kuce, mars u 9- bila bi ispunjenja kada bi zavrsila fax...u konjkciji sa MC-om su ti sunce,merkur i pluton.To obecava!:-)Sa suncem na MC-u mozes biti poznata u svom poslu.Merkur je "dvopolan'ni dobar ni los..al kod tebe u konjuk. sa suncem postaje dobar, pa se 'uvecava'i pamet(merkur)!
Mesec u ovnu
Najcešce reagujete vrlo instinktivno i trenutno donosite svoj sud. Impulsivni ste i vaš entuzijazam je lako startovati kao i vaš bes. Žestoka osecanja vladaju vašom životnom energijom i oseca se nedostatak smokontrole. Preterano radite i to utice na vaše živce. Možete imati problema sa ocima i migrenom. Veoma ste zahtevna osoba i svi moraju da se trude da vam udovolje. U detinjstvu je to cinila majka i vi sada to ocekujete i od drugih. Lako se oduševite, ali i lako splasnete.Osobe sa Mesecom u Ovnu rano polno sazrevaju i deci treba objasniti polne funkcije na vreme. Posedujete erotsku toplinu.
--------------
Malo karmicke:-)

Podznak Jarac-Zemljana karma(celijski,odnosno fizicki nivo pamcenja dogadjaja).Ovo je najlaksa karma jer je nastala kao posledica povredjivanja iz “nehata”Ova karma se vezuje za element zemlje u horoskopu,I odigrava se na celijskom nivou.
Retrogradni Jupiter-
cesto opisuje prostore na kojim je osoba nekad boravila I koje ce sada ponovo posetiti.Ta prostranstva se nalaze u bizem ili dalje inostranstvu,vec I od konkretne pozicije jupitera u horoskopu.
Na takvom mestu osoba treba da se nadje I uradi ono sto pozicija jupitera u znaku,kuci I aspektu zahteva.Ponekad su u pitanju “nezavrseni racuni” sa ljudima u inostranstvu,a katkad se radi I o novcu koji je potrebno “vratit’i,jer je nekad zaista uzet nezasluzeno.
Prva Meseceva konjukcija sa Jupiterom-
U horoskopu preovladjuje intelektualna nota.Znaci misija je intelektualnog tipa.Ova osoba u tom smislu moze steci I najvisu akademsku titulu.Medjutim,Jupiter koji u sebi ne nosi samo cist intelekt,vec u sebi ima I odredjene”misticne “primese bice okrenut filozofiji,duhovnom ucenju ili religioznosti.Posmatrano sa moralne tacke gledista,natus sada treba da nadje nacina da uliva nadu ljudima sa kojim astupa u kontakt.Ukoliko Jupiter ima lose aspekte,to znaci da je osoba u fazi pripremanja ispita tj. Da tek treba da stekne odredjeni stepen mudrosti.Ne radi se samo o tome da natus mora da poradi na sopstvenom obrazovanju,vec bi trebalo da ume da prakticno primeni to teorijsko znanje.Dakle,duboka mudrost prevazilazi shvatanje samo na nivou intelekta.
Osoba ce se naci na putu ostvarenja svoje misije kada pocne da slusa inteligenciju koju je u stanju da oseca I zivi.Konkretne mere kojima se moze privuci sreca,materijalno blagostanje I sve ono sto Jupiter signifikuje sastoji se u davanju upravo tih stvari koje covek prizeljkuje.
Poslednja Meseceva konjukcija-sa Neptunom-
Imamo prikaz jedne vrlo zapetljane prethodne inkarnacije,u kojoj je osoba bila pretrpana tajnama.Prolazak kroz jaka spiritualna iskustva,pristup poverljivim informacijama,pripadnost nekom tajnom drustvu…Ako je neptun povoljno aspektovan,osoba je uspela da razvije veru,sto je bio njen glavni zadatak u prethodnoj inkarnaciji.Kad god je osoba bola velikodusna prema nekome a da to nije objavljivala na sva zvona,ona je stvarala savez sa andjelima.U meri u kojoj je ovaj proslozivotni Neptun aflikovan-osoba je u toj meri iskoristila necije poverenje,prevarila,izdala,lagala,.U tom slucaju nats u ovom zivotu zivi u neizvesnosti…
SMC u 1. kuci-
Dusa u ovom zivotu dobija sansu da preokrene stvari na bolje, dobija priliku da sada napravi bitan karmicki zaokret u smeru ispunjenja sopstvene svrhe.Osoba ce to ciniti u zavisnosti od postavljenih vladara severnog I juznog cvora ,nekad preko sebe same, a nekada ce to ici u odnosu sa partnerom.U slucaju da je vladar juznog cvora bolje postavljen,onda ce to biti potrebno da se radi preko partnera jer je tada juzni cvor u 7. kuci.U svakom slucaju naglasena je osa 1-7.Ovde UVEK postoje karmicke ODLUKE koje osoba mora doneti.Uglavnom su ovo osbe koje su jako usmerene ka ostvrenju nekakvog cilja,to im je primarna stvar, previse su intelektualne jer su vise um a manje telo.Ova osoba ne oseca dovoljno suprotnu stranu, jer kroz partnera koji je u 7. kuci-gubi, cesto nema partnera ili ima problematican odnos sa njim.

JMC u 7. kuci-
Ovo je opis “karmickog partnera’, koji je to bio I u proslom zivotu a sada postoji neki dug prema njemu.Ovde je veoma vazno namiriti taj dug,jer tek kada se to uradi osoba moze biti slobodna.Partnerski odnosi ovde znaju biti tajnoviti, nejasni, I lako dovode do osecaja gubitka, osim ako ne postoji totalno bliska veza, jer je uslov za bliskost
Prolazak kroz JMC, dakle, ulazak u najvece dubine, tajne ,prljavstine,kojih se natus mora osloboditi.Ovde partner mora biti sve, buduci da je osoba sklona da izgubi ako ne postoji potpuna iskrenost I bliskost.Vladar ce reci sta ce biti, pa ako je on dobro postavljen, tada ce osoba naci partnera sa kojim deli zajednicku karmu iz prethodnog zivota,a on sam ce biti opisan pozicijom vladara cvorova.

Last edited by coca; 26-04-2012 at 11:49..

Old 26-04-2012, 17:11   #3
renesmee
Početnik

renesmee's Avatar

renesmee je offline
Standardno

Najvećim delom se pronalazim, mada me pitanje ljubavi više muči..što se uspeha na poslovnom planu tiče, to ću nekako izgurati, jeste da nije lako, ali uz trud sve se može..ti baš lepo objašnjavaš, radila sam skoro tumačenje natalne karte, i to sam prilično platila, ali mi tvoja analiza izgleda daleko profesionalnije, svaka čast!

http://http://www.efreepics.net/?v=astrowuvu.gif

Da li bi mi neko mogao na osnovu natalne karte reći nešto o bračnom partneru, neke fizičke karakteristike?..ako je to uopšte moguće..u ljubavi nikako da mi krene počinjem da brinem

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 16:36..

Old 26-04-2012, 23:43   #4
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

pa za fizicki izgled bi trebalo da gledas vladara dsc i njegov stepen, u tvom slucaju to je Mo na 8 st, a to je stepen sco. . . znaci opis skorpije

Old 26-04-2012, 23:59   #5
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Za citavih 5 postova koliko si uspela da napises,otvorila si cak 2 teme sa svojom natalnom kartom.Pritom,tema o bracnim partnerima je vec 1000 prezvakana i sazvakana,mogla si malo da pretrazis forum.

Old 27-04-2012, 10:04   #6
renesmee
Početnik

renesmee's Avatar

renesmee je offline
Standardno

Nisam imala nameru nikoga da uvredim, jednostavno, možda nekoga još zanima isto i voleo bi da tema bude ponovo načeta, možda i sam da postavi pitanje, koje će neko možda i videti, što je malo verovatno ako je njegov post 1568. A kako sam nova ovde, i uopšte, prvi put sam na nekom forumu, nisam znala da bi to nekoga moglo da iznervira. Imaću primedbu u vidu. Sve najbolje.

Old 27-04-2012, 14:47   #7
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Niko ne govori o uvredama,ali govorim o pravilima koja moraju da se postuju. Ocigledno je da forum nisi ni pokusala da citas,pa da vidis koliko tema imamo i da svaki clan ima jednu svoju temu sa svojom natalnom kartom. Kada bi svako otvarao teme za posebno pitanje,to ne bi imalo smisla,niti se tako privlaci paznja za tumacenjem.

Old 27-04-2012, 15:18   #8
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Niko ne govori o uvredama,ali govorim o pravilima koja moraju da se postuju. Ocigledno je da forum nisi ni pokusala da citas,pa da vidis koliko tema imamo i da svaki clan ima jednu svoju temu sa svojom natalnom kartom. Kada bi svako otvarao teme za posebno pitanje,to ne bi imalo smisla,niti se tako privlaci paznja za tumacenjem.
skorpija, ja se izvinjavam ako sam ja sa odgovorom prekrsila neko pravilo sorry, nije mi bila namera. . . videla sam da je otvorila novu temu, a da je mogla da postavi pitanje i u postojecim, ali vec sam bila otvorila i pogledala pa i odgovorila. . . sorry jos jednom

Old 27-04-2012, 15:25   #9
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Nije to problem Mia.

Old 10-05-2012, 19:43   #10
renesmee
Početnik

renesmee's Avatar

renesmee je offline
Standardno

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules