ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-04-2010, 18:05   #1
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Registrovan: Apr 2010
ivana1009 je na dobrom putu
Red face

Zdravo! Ne razumem se baš puno u astrologiju ali verujem u natalnu kartu... Da li bi neko mogao da je analizira i napiše mi svoje mišljenje o ljubavi, poslu, porodici...? Hvala!

Zašto niko ne želi da mi analizira kartu... Pa zar je toliko loše...?

Last edited by Merkur; 11-04-2010 at 14:05..
Submit to Digg   Iii...analiza moje karte Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-04-2010, 19:29   #2
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivana1009 VIdi Poruku
... Ne razumem se baš puno u astrologiju ali verujem u natalnu kartu... ...
Nadam se da si bas iz tog razloga na ovom forumu. Sto se tice same analize tvoje natalne karte to je poprilican posao, to ti je verovatno jasno. Ovde na forumu su skoro svi clanovi ljubitelji astrologije i pocetnici. Ljubav, posao, porodica, sirok pojam. Zato kreni lagano u iscitavanje osnova astrologije i pokusaj da sama sebi das neke odgovore a mi cemo ti pomagati. Za pocetak jedna Devica (detaljista) sa Marsom u Ovnu (energija) lako moze savladati bar osnove, za pocetak. Cisto da bi ti bilo jasnije kako sve to funkcionise.

Lara

Old 11-04-2010, 22:22   #3
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Standardno

hvala :-) drugarica se bas zanima za astrologiju, ali, kao i ja, malo se razume pa pokusavamo na neki nacin zajedno da naucimo, ili bar da pocnemo od necega.

Old 11-04-2010, 22:47   #4
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
... ili bar da pocnemo od necega.
Bas lepo, pocnite onda od pocetka. Ono sto je vazno, citaj redom i uvek prati svoj natal. Sebe najbolje poznajes pa ces tako i najlakse nauciti jer najbolje poznajes sebe. Da ne gnjavim sa redosledom ucenja o tome imas dosta toga na temi: Za totalne neznalice, a zatim i svuda po forumu. Pa kada pohvatas neke pocetke, pokusaj da analiziras polje po polje. Za pocetak pogledas svoj natal i vidis da se veci broj planeta nalazi ispod horizonta, to ukazuje da su kod tebe izrazene pobude i nagoni. Cesto reagujes bez razmisljanja.... Zatim imas najveci broj planeta u vatrenim znacima, one ukazuju na tvoju energiju a kako ti se i sam Mars nalazi u Ovnu u svom sedistu, sticem sliku veoma energicne osobe..... I tako dalje, i tako dalje, interesantno je. Samo sto je mnogo interesantnije kada sami pocnemo da upoznajemo sebe.

P. S. "Coveku ne treba dati ribu, treba ga nauciti da sam peca."

Lara

Old 11-04-2010, 22:57   #5
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Sa Ju u 12 kuci, bices ti dobar astrolog
Ne u 7, idealizujes partnera, Ur i Sa90 So teska si kao osoba...
Ve90Pl imas temu na forumu, interesantan aspekt za zene, obicno su 'fatalne', i tako....

Psi laju, karavani prolaze...

Old 12-04-2010, 11:31   #6
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

ivana 1009 tvoja venera koja se nalazi u 2 kuci u lavu govori o tome da si nemirne prirode,otvorena za saradnju i iskrena.uzivas na svim zabavama,volis luksuz I da si vrlo kreativna osoba.volis da si u luksuznom okruzenju,lepo se oblacis mozda extravagantno.tvoja osecanja su strasna i lako pridobijes okolinu.zaljubljive si prirode sa tendencijom na 1 pogled.ne skrivas svoje drazi,volis da se ljubis i da flertujes.u brak ces mozda uci u ranijim godinama.imas srece sa finansijama.materijalno si zbrinuta .novac ti puno znaci i tezis da ga sto vise zaradis.ulaskom u brak tvoja fin.sit.se poboljsava.mislim da si ti zadovoljna sobom i svojim zivotom.

Old 12-04-2010, 11:39   #7
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Standardno

Hvala puno,tacno je sto ste napisali, jako sam zadovoljna, ali se trudimda ne tezim savrsenstvu jer ona covek nije zadovoljan koliko god da ima. Evo upravo sada trazim po Internetu izvore odakle bih mogla da saznam nesto vise astrologiji, natalnoj karti, polozaju planeta Valjda cu uspeti u nameri da budem valjan astrolog

Old 12-04-2010, 19:30   #8
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
.. Evo upravo sada trazim po Internetu izvore ...
Sve sto ti je potrebno za pocetak imas ovde na forumu pa i vise od toga. Tako da ne moras da gubis vreme po net-u, iscitavaj temu po temu i prati svoju kartu. A mi smo tu da ti pomognemo.

Lara

Old 12-04-2010, 21:30   #9
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Standardno

Hocu, naravno. Sad bas pokusavam da nadjem vezano za Veneru 90 Pl

Imam jedno poitanje za pocetak: kako se gleda natalna karta? Odnosno odakle pocinju simboli znakova? Da li da gledam simbole na spoljasnjem krugu ili simbole planeta pa da pocnem lepo od pocetka
Znam da su glupa pitanja ali sta da radim kad bas nista ne znam. Nadam se pomoci.
Hvala

Last edited by Merkur; 13-04-2010 at 17:19..

Old 13-04-2010, 17:21   #10
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
.kako se gleda natalna karta? ...Hvala
Ovde ces naci sve odgovore na tvoja pocetnicka pitanja.
http://astro.axisdraw.com/forum/vezb...neznalice.html

Lara

Old 13-04-2010, 23:17   #11
bela
Obično gatalo

bela's Avatar

bela je offline
Registrovan: Oct 2009
bela je na dobrom putu
Standardno

ivana meni tvoja natalna na prvi pogled govori o jako ,jako emotivnoj esobi.imas jako duboke emocije i jako se lepo izrazavas.u razgovoru si uvek odmerena i jako pazis kako se izrazavas.imas urodjenu eleganciju i verovatno imas jako lep glas i mozda cak volis i da zapevas ponekad za svoje prijatelje.privlace te jako i samosvesni muskarci koji znaju sta hoce od zivota i mislim da tu ne pravis kompromise.sunce i mesec u devici ti daju jako analiticnu prirodu i mozda ponekad i sebe i druge mucis sa 1000 zasto u vezi svega i svacega.ali to si ti.bitno za tebe je da naucis ponekad da se prepustis emocijama bez mnogo razmisljanja.a jupiter u 12.ti je mocna zastita i recitost koje ti sigurno ne nedostaje,ipak je on u blizancima .e,sad koliko sam pogodila a koliko omasila,nadam se da ces mi reci.

Old 14-04-2010, 10:51   #12
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Standardno

ovako: jesam jako emotivna, ali ne pokazujem to previse jer se uvek trudim da budem raspolozena. uvek me privlace jaki muskarci, fizicki i mentalno. volim da pevam ali ne znam, mislim sramota me je..
a teska sam kao osoba jer sam cepidlaka, pa to ljudima ide na nerve jer ne mogu neurednost da podnesem. tako da jesi pogodila valjda cu i ja za koji period znati da gledam valjano

Old 14-04-2010, 12:12   #13
Majana
Veštac

Majana's Avatar

Majana je offline
Registrovan: Feb 2010
Majana je na dobrom putu
Standardno

A pisanje? Imaš li dara za pisanje? Ti ćeš tek Saturnovim povratkom, oko 30-te otključati Strelca u VI, i Jupiter u XII, tu su i Sa i Uran u VI, interesantan posao. Vladar uklještenog Blizanca je Merkur u Vagi u V, ispoljićeš kreativnost kroz pisanje, komunikacije u Vagi - javnost, umetnost u V polju -talenti. A sve iz XII, skriveno, pa Jupiter u XII iz VI, to će ti biti hobi kojim ćeš zaradjivati. A tu je i Venera u Lavu - pokazaćeš svoje talente svima sa ponosom u II polju - finansije i svest o sopstvenoj vrednosti.
Advertisement

Old 14-04-2010, 21:50   #14
ivana1009
Švrća

ivana1009's Avatar

ivana1009 je offline
Standardno

majana, pa imam, ali samo kad imam inspiraciju. najvise dara, od svih grana umetnosti, imam za glumu, tu se potpuno pronalazim. u soli sam imala ok ocene iz pisanje samo kad mi legne tema, tako da pretpostavljam da je to to. zivot me odveo na tehnicku stranu pa najvise ukljucujem logiku ako bude tako, bice divno, tu lezi dobar novac

Old 14-04-2010, 22:01   #15
Majana
Veštac

Majana's Avatar

Majana je offline
Registrovan: Feb 2010
Majana je na dobrom putu
Standardno

Pogledaj malo simboliku XII pronaćićeš se već, mislim da gluma spada pod simb tog polja, kao i režija i sl, sve što se dešava iza očiju javnosti. Čime se baviš?
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules