ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Hiron+jmc+asc
Old 24-08-2009, 17:08   #1
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Registrovan: Mar 2009
Zivkovic je na dobrom putu
Standardno Hiron+jmc+asc

Bilo bi lepo od ovoga de se pocne
Submit to Digg   Hiron+jmc+asc Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-08-2009, 18:54   #2
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Zivkovic VIdi Poruku
Bilo bi lepo od ovoga de se pocne
Ja ne kontam naziv teme, ovo je tvoj natal, poznajem ga 2x t-kvadrat i veliki zemljani trigon

Sta si hteo?

Psi laju, karavani prolaze...

Old 24-08-2009, 19:20   #3
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marlen VIdi Poruku
Ja ne kontam naziv teme, ovo je tvoj natal, poznajem ga 2x t-kvadrat i veliki zemljani trigon

Sta si hteo?
Mislis 5x t-kvadrat
Pa imam Hirona i JMC na asc. pa ako neko moze da kaze sta misli o tome..pa onda posle o ostalom a najvise me interesuje koliko je jak Pluton ovde?

Old 25-08-2009, 10:10   #4
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mislis 5x t-kvadrat
Pa imam Hirona i JMC na asc. pa ako neko moze da kaze sta misli o tome..pa onda posle o ostalom a najvise me interesuje koliko je jak Pluton ovde?
Ja sam ti amater, ali Pl u 5 u Sc mi se dopada, ne prima lose aspekte, i pravi 120 sa Ma. Meni je to ok. Mislim da jeste jak.
Ne volim Ma u raku...

JMC na Asc govori o strahu od neuspeha.

Psi laju, karavani prolaze...

Old 27-08-2009, 17:16   #5
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Nema nista zanimljivo ajde,mozda imam predispozicije za indigo

Old 27-08-2009, 17:44   #6
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Da li imas neke odlike indigo deteta npr. nadprosecan talenat u nekoj oblasti?

Pluton ti jeste jak i po meni najbolje postavljena planeta u natalu.

Old 27-08-2009, 18:11   #7
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Da li imas neke odlike indigo deteta npr. nadprosecan talenat u nekoj oblasti?

Pluton ti jeste jak i po meni najbolje postavljena planeta u natalu.
Pa ne znam,samo sto mi kazu roditelji da sam pricao sa samo nekoliko meseci tecno,brzo naucio da citam,i tako...na testovima inteligencije poprilicno dobri rezultati samo bih voleo da odradim mensu,bas da budem siguran,ne znam kako..
Nego citao sam za indigo decu, Neptun,Uran u jarcu meni su na uglu...opozicija hiron,na asc.-u mi je ...da su bitni,kao i pluton...
I pored svega Pluton na severnoj skali,koja daje "puno saznanje'' trigon asc. na Castoru... pa pitam,da li se iz toga moze videti nesto
Jos nesto sto sam povezao,dok sam bio bas jako mali,u zabavistu cini mi se, zene koje su nas cuvale uvek su govorile mojima da samnom nesto nije u redu,jer se nisam druzio sa ostalima,vec stalno sam,i da sam uvek donosio neko oruzje( i da,jeste da je ne vezano,ali zasto sam bio opsednut oruzjem negde od trece godine zivota,bukvalno opsednut) lol a inace se i danas tesko uklapam u drustvo,jer mi je cesto dosadno i jednolicno...a primetio sam da cim duze s nekim drzim kontakt ocima sklanja pogled u stranu...da nije to zbog plutona?

Old 27-08-2009, 18:37   #8
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa ne znam,samo sto mi kazu roditelji da sam pricao sa samo nekoliko meseci tecno,brzo naucio da citam,i tako...na testovima inteligencije poprilicno dobri rezultati samo bih voleo da odradim mensu,bas da budem siguran,ne znam kako..
Nego citao sam za indigo decu, Neptun,Uran u jarcu meni su na uglu...opozicija hiron,na asc.-u mi je ...da su bitni,kao i pluton...
I pored svega Pluton na severnoj skali,koja daje "puno saznanje'' trigon asc. na Castoru... pa pitam,da li se iz toga moze videti nesto
Jos nesto sto sam povezao,dok sam bio bas jako mali,u zabavistu cini mi se, zene koje su nas cuvale uvek su govorile mojima da samnom nesto nije u redu,jer se nisam druzio sa ostalima,vec stalno sam,i da sam uvek donosio neko oruzje( i da,jeste da je ne vezano,ali zasto sam bio opsednut oruzjem negde od trece godine zivota,bukvalno opsednut) lol a inace se i danas tesko uklapam u drustvo,jer mi je cesto dosadno i jednolicno...a primetio sam da cim duze s nekim drzim kontakt ocima sklanja pogled u stranu...da nije to zbog plutona?

Vecina ljudi pri nekom duzem kontaktu ocima pocne nesvesno da sklanja pogled jer se u tom trenutku osete neprijatno, pogotovo ako ti ti ljudi nisu bliski.
Asocijalnost i neshvacenje od strane svojih vrsnjaka jeste odlika indigo dece.
Meni su za moju cerku par njih reklo da je ona indigo dete, isto je asocijalna u odnosu na svoje vrsnjake, interesuju je stvari koje nisu svojstvene deci tog uzrasta, ali pored svega toga ona ima veoma izrazen talenat za slikarstvo (sa 8 godina je pocela da osvaja nagrade na medjunarodnim takmicenjema u slikarstvu). Mada ja licno ne verujem mnogo u te price o posebnoj tj. indigo deci. Ran govor ti je doneo merkur u ovnu (brzo i rano), vladar tog merkura u 12-oj kuci, moguce da je to ta zatvorenost o kojoj ti pricas, a i ve ti je u 12.

Old 27-08-2009, 19:05   #9
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Vecina ljudi pri nekom duzem kontaktu ocima pocne nesvesno da sklanja pogled jer se u tom trenutku osete neprijatno, pogotovo ako ti ti ljudi nisu bliski.
Asocijalnost i neshvacenje od strane svojih vrsnjaka jeste odlika indigo dece.
Meni su za moju cerku par njih reklo da je ona indigo dete, isto je asocijalna u odnosu na svoje vrsnjake, interesuju je stvari koje nisu svojstvene deci tog uzrasta, ali pored svega toga ona ima veoma izrazen talenat za slikarstvo (sa 8 godina je pocela da osvaja nagrade na medjunarodnim takmicenjema u slikarstvu). Mada ja licno ne verujem mnogo u te price o posebnoj tj. indigo deci. Ran govor ti je doneo merkur u ovnu (brzo i rano), vladar tog merkura u 12-oj kuci, moguce da je to ta zatvorenost o kojoj ti pricas, a i ve ti je u 12.
Pa i bliski ponekad
Vrlo verovatno zbog 12. ali nije to u smislu povucenosti,vec upravo razlicita interesovanja,desilo mi se cak da budem ismevan zbog nekih svojih interesovanja u 1 godini na primer,a posle ti isti su tako krenuli u 4 i to pomalo...samo kazem da je moguce da imam neke osobine,i vasa cerka,verovatno vise od mene,samo sto ne verujem u price o ''posebnoj deci'' mozda talentovanoj,drugacijoj ali ''indigo'' tipa oni su ultrainteligentni vanzemaljci malo mi je naduvano...

Old 22-11-2009, 19:10   #10
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

pa vanzemaljski bi bilo da nam citas misli a ti to ne mozes tako da bolje ipak ostanes na zemlji,bik si u znaku pa ti zemlja ne gine no stoji da si jaaaaako zanimljiv,od glave do pojave posto na forumu drugacijim redosledom ne ide lepa karta definitivno

Old 22-11-2009, 19:24   #11
monika21
Obično gatalo

monika21's Avatar

monika21 je offline
Registrovan: Feb 2009
monika21 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam def laik u ovoj prici, ali nista posebno ne vidim

Old 22-11-2009, 19:25   #12
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Registrovan: Jul 2009
markobgd je na dobrom putu
Standardno

pluton ti nije bas najjacha tacka ....
nije na uglu, ne prima neke aspekte, jedini aspekt koji moze delovati je sextil sa mesecom i inkonjunkcija sa merkurom....
inkonjukcija obichno znachi neshto skriveno, znachi vladar 5te sa vladarom dvaeaste, pa moze oznachiti tajnu strastvenu vezu sa mladjom osobom za zivota .

sto se tiche samog kirona, on jeste mali pluton, i na ascidentu je znacajan. dace ti dosta neprilika, a sve da bi ispravio svoju licnost i ego, jer je to tvoja bolna tacka. verovatno zbog raka ima neke veze sa porodicom i priznavanjem samog sebe kao licnosti.

Sve zajedno, pozicija juznog cvora na ascidentu + kirona i severnog kao balansa na DC-u je verovatno pricha o osobi koja mora steci odredjena saznanja o sebi da bi pomogla severnom cvoru da se razvije (tj drugim ljudima). ucices kroz druge ljude, lecices njihove emotivne probleme verovatno najvise medju zenskom populacijom jer je dispozitor juznog cvora mesec koji gradi 60 stepeni egzaktno sa juznim cvorom.

Zadatak je frustrirajuci verovanto jer ti ne dozovljava da sebe razvijash dalje, ako drugi ljudi tj ono sto je ispred tebe (DC) nema karmicke koristi od toga.
Kiron daje sposobnosti izlecenja, u vodenim znacima...psihologija... trebash prvo izlechiti sve svoje komplekse... (ego) da bi mogao da pomognes drugim ljudima.
naravno ako to zelish.. ako ne zelish, ostaces ranjiv

to je to od mene

Old 22-11-2009, 19:31   #13
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku
nije na uglu, ne prima neke aspekte, jedini aspekt koji moze delovati je sextil sa mesecom i inkonjunkcija sa merkurom....
inkonjukcija obichno znachi neshto skriveno, znachi vladar 5te sa vladarom dvaeaste, pa moze oznachiti tajnu strastvenu vezu sa mladjom osobom za zivota .

sto se tiche samog kirona, on jeste mali pluton, i na ascidentu je znacajan. dace ti dosta neprilika, a sve da bi ispravio svoju licnost i ego, jer je to tvoja bolna tacka. verovatno zbog raka ima neke veze sa porodicom i priznavanjem samog sebe kao licnosti.

Sve zajedno, pozicija juznog cvora na ascidentu + kirona i severnog kao balansa na DC-u je verovatno pricha o osobi koja mora steci odredjena saznanja o sebi da bi pomogla severnom cvoru da se razvije (tj drugim ljudima). ucices kroz druge ljude, lecices njihove emotivne probleme verovatno najvise medju zenskom populacijom jer je dispozitor juznog cvora mesec koji gradi 60 stepeni egzaktno sa juznim cvorom.

Zadatak je frustrirajuci verovanto jer ti ne dozovljava da sebe razvijash dalje, ako drugi ljudi tj ono sto je ispred tebe (DC) nema karmicke koristi od toga.
Kiron daje sposobnosti izlecenja, u vodenim znacima...psihologija... trebash prvo izlechiti sve svoje komplekse... (ego) da bi mogao da pomognes drugim ljudima.

to je to od mene
svaka cast marko,trebalo bi da se bavis astroloskom psihologijom,zaista,sve si ga lepo okarakterisao,mada pluton je u petoj kuci, kuci talenata,zar to ne treba biti dosta?mesec na vrhu 4. u devici,jaka korenita analiza
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-11-2009, 20:17   #14
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku

to je to od mene
hmm da,odlucio sam da strudiram psihologiju,svestan sam koji mi je zadatak u ovom zivotu,sto se mora nije tesko mada pored svega frustrirajuceg rada dobijam odredjeno znanje o sebi kao i o drugim ljudima samo bih dodao na ovo to je dispozitor severnog cvora koji je u 8. znaci i okultno znanje pre svega, i uticaj spoja asc juznog cvora i chirona,da je mnogo kompleksniji,nije tako lako objasniti no dobro....ucim
mada glupo ovo zvuci ako to zelis,ako ne zelis ostaces ranjiv nema zelim,moram

i sto se tice emocija,cenim da je vise ukljucen intelekt,jeste to rak,al ipak su tu poluks i castor
Pluton,hmm sextil sa Mesecom ne verujem da deluje,vrrlo malo,ali trigon sa ascedentom da
jer ako nije na uglu a pravi jak aspekt sa uglom to mu dodje isto
gledao sam majcin horoskop,ja sam joj prvo dete a ima Pluton na vrhu 5. pravi egz kvadrat sa Marsom u blizancima i dispozitor je u raku,to mu dodjem ja i plus sto ima juzni u 5.

znaci po meni taj trigon deluje,inkonjunkcija bi trebalo,tek kasnije,a ostali aspekti su sa slabim orbisima za Pl

hvala za odg

Old 22-11-2009, 22:08   #15
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Registrovan: Jul 2009
markobgd je na dobrom putu
Standardno

da .. taj trigon as ascidentom ti daje skorpijski look verovatno ochi posto je asc u raku a u isto vreme aspektuje mesec.. ;D
(da ne idemo dalje u offtopic)
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules