ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje?
Old 04-11-2009, 23:33   #1
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje?

da li neko moze da mi protumaci moju natalnu kartu,i ako neko moze da mi kaze sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu u kojoj su mi smesteni venera i sunce?
p.s.nova sam u svemu ovome pa se ne snalazim bas najbolje
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2009, 13:59   #2
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

kad sam otvorila tvoju kartu učinilo mi seda imas konfiguraciju zmaja ali nemas
bas sam malopre kuckala da mesec i jupiter donose pare a tebi je jupiter vladalac a mesec u lavu
venera u vagi -sarmantna topla priroda
mesec u lavu -toplo iskatzuje svoja osećanja
merkur u skorpiji-oštra na jeziku
u slučaju da imas neku tajnu vezicu moglo bi da dođe do hlađenja ljubavi
ne znam pitaj nesto
Submit to Digg   evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje? Reply With Quote

Old 06-11-2009, 18:52   #3
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Sunce i Venera u vagi u 10; lepo!
Imaš li uspeha u svojoj profesiji? Pravnica?

Old 06-11-2009, 23:53   #4
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

skorpijici srecan rodjendan!koliko vidim i tebi je mesec u lavu a preko njega prelazi mars sto mene trenutno strahovito plasi.uzasava me i tran.uran u ribama koji ide preko mog nat. sat.i pravi mi opoziciju sa nat.ur. i pl.da li mislis isto sto i ja?zelim ti da ti se ostvare sve zelje!

sunce i venera u X donose mi uspeh u privat.biznisu vec 10 god.vlasnik sam jedne ugost.radnje i prilicno sam zadovoljna uspehom.a da li su tebi sunce, jupiteri i merkur iz 8 doneli nasledstvo preko bracnog partnera a ako nisi jos uvek udata donece ti ,budi sigurna da hoce jer i meni su ga doneli jup. i mes.iz 8 preko br.part.pozdrav pravnici!

Last edited by Nenita; 07-11-2009 at 20:42..
Submit to Digg   evo i moje natalne karte,da li moze kratko tumacenje? Reply With Quote

Old 07-11-2009, 00:29   #5
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
sunce i venera u X donose mi uspeh u privat.biznisu vec 10 god.vlasnik sam jedne ugost.radnje i prilicno sam zadovoljna uspehom.a da li su tebi sunce, jupiteri i merkur iz 8 doneli nasledstvo preko bracnog partnera a ako nisi jos uvek udata donece ti ,budi sigurna da hoce jer i meni su ga doneli jup. i mes.iz 8 preko br.part.pozdrav pravnici!
Mislila sam da si pravnica-vaga=pravda.
Ja se ne bavim pravom, a nisam udata i nisam sigurna da ću dobiti nasledstvo od braka, jer moj otac ima sličnu poziciju i ništa!

Ipak, ovde ne pričamo o meni, nego o tebi.
Kad stignem, pogledaću još malo tvoju kartu, ovako amaterski
Pozdrav!

Old 07-11-2009, 01:26   #6
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

moze ti dneti probleme u poslu.. bar se kod mene tako odrazilo, manjak novcanih sredstava, poteskoce sa klijentima (radim knjigovodstvo), dolazak nekih dosadnih inspekcija, ali generalno, sve je ok proslo, sem neke apatije koja me je bila uhvatila, zbog manjka posla.. kako ce tebi od sledece godine preaziti preko venere, koja je vladar seste, obracaces vise paznje na radnike, nerviracete vise nego inace, jer ces traziti rad, ed i disciplinu, a ne znam koliko ce to oni ispunjavati.. preispitivaces i svoje prijatelje, ali mislim da ce sve to ok proci, jer ce biti aktiviran sextil sa mesecom, pa ne bi trebalo da bude nekih vecih novcanih gubitaka, mada ces verovatno zavrsiti sa nekim ljudima... i neces osecati neku grizu savesti zbog toga..

Old 07-11-2009, 17:33   #7
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

postavila sam pitanje shmishonji u horarna pitanja IX u delu za poruke ali ne vidim nigde da je poruka postavljena. moze li neko da mi odgovori sta trebam da uradim?

Old 07-11-2009, 17:46   #8
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

vaga/strelac+Mo0Ju + Ve u lib u 10=popularna u svom okruzenju?ekstravertna?
vl5 Mars u 9 90 Neptun u 12=neverni muskarci?
Mo0JU90Me=bolji odnos sa majkom nego sa ocem?
jel sam nalupala?

Old 09-11-2009, 22:55   #9
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

hvala ti jadranka na cestitkama
cuvaj se kad deluje uran kazu da zna da donese i dobro ali ipak ti pripazi
a za ovaj mars ne znam bice svasta sa emocijama samo da dobro prodje

Old 11-04-2010, 01:00   #10
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
...sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu...
Nemas razlog za brigu. Njegov prolazak kroz 10 polje (polje kojim Saturn prirodno vlada) pa jos kroz Vagu (gde je on egzaltiran) kada bude obrazovao konjukciju sa Venerom koja je vladar sestog i jedanaestog polja moze ti doneti samo nesto pozitivno. Za pocetak, natalno nemaju nikakav kontakt sem egzaltacije, tako da se nece pokrenuti nista vece. Na primer sesto polje (konobarica iliti ljudi koji rade za tebe) i jedanaesto polje (prijatelji, prihod od posla...) pa sad, mozemo kombinovati. Mozda ces zaposliti po preporuci prijatelja neku devojku koja ce biti odlican radik i uvecace ti pazare ili ces uz pomoc ljudi koji rade za tebe ispuniti neka svoja ocekivanja, itd, itd. Kako je Saturn vladar drugog i treceg polja sve to ima neki smisao. E sad, konjukcija sa Suncem, kako je Sunce vladar devetog polja (gubitci kroz profesiju, vera, predanost...) kada dodje u kontakt sa Saturnom, moze da te malo poremeti ali ne zaboravi da je deveto polje i reklama, sto bi moglo da znaci da ne bi bilo lose u tom periodu da poradis na marketingu svog lokala i pokusas tu simboliku da iskoristis na najbolji moguci nacin. Jer sam Saturn je strpljenje a Sunce popularnost... Pa zatim, Sunce vlada kvalitetnim vinima a Saturn flasama, zatim Vaga muzikom, dok deseto polje vlada vaznim ljudima, profesijom, popularnoscu itd. Mozda ne bi bilo lose da u toj simbolici u vreme te konjukcije organizujes nekakve veceri vina(Sunce) sa dobrom muzikom(Vaga) i prijatnim drustvom(Vaga) pa sve to "zacinis" sa nekom dobrom reklamom(deveto polje) i nekim "poklonima"(Venera) za goste.
Eto tako, nisam htela da ti ovo kuckam u temi o Fortuni da ne bih isla u off.
Nadam se da ce ti ovo pomoci.

Lara

Old 11-04-2010, 02:17   #11
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

e,pa merki stvarno si cudo.evo tek sada sam videla i ovo tvoje tumacenje (posle fortune) i ja jednostavno moram da ti opisem moje vece.za ovih 10 god.rada u radnju sam odlazila samo pre podne .radnice po podne tj uvece (kad macke nema i misevi kolo vode )radile kako su htele.e,sad nemam novu konobaricu vec konobara /moj sin koji ima 19 god.on sam uveo je nove metode rada.gosti su dobili uslugu ,,vrh,,a slusaj sad.veceras se okupilo vece drustvo,u radnji su gosti sami pekli rostilj to je jedna od novina i pili,pili...ovoj 2 radnici je danas rodjendan ali ona je kod kuce sa deckom.jedan od gostiju salje mog sina da ode kolima kod nje i da joj odnese flasu naj kvaltetnijeg crnog vina na poklon .svi mi joj preko telefona pevamo ,,danas nam je divan dan......on se vraca i jedan od gostiju uzima metlu (gitaru) i pocinje da peva a za njim i svi ostali.ture pica pljuste ko lude.pazi muzika na metlu.prosto da ne verujes .evo koliko je sati ja sam se vratila a sin je i dalje u radnji. tako da merki jos jednom svaka cast.imacu u vidu sve sto si mi rekla .i metla ce biti jedan vid reklame.sutra ce se uveliko pricati o njoj.poradicemo mi jos i na drugim stvarima koje si pomenula .stvarno si cudo svaka cast.

Old 11-04-2010, 02:22   #12
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
...i metla ce biti jedan vid reklame.....
Sto se metle tice, ona je pod vladavinom Venere, tako da ima smisla.

Lara

Old 11-04-2010, 02:34   #13
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
da li neko moze da mi protumaci moju natalnu kartu,i ako neko moze da mi kaze sta mi donosi saturn u vagi kroz X kucu u kojoj su mi smesteni venera i sunce?
p.s.nova sam u svemu ovome pa se ne snalazim bas najbolje
reci što ti je donesao tranz. uran na kironu u 4 polju?

to je bilo u periodu marč 2009; vezano je za obitelj
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-04-2010, 12:26   #14
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

19 06 2008 tranz.ur. je bio na 22 riba u natalu kiron na 22 riba a sa.na 24 i sve to u opziciji sa nat.ur i pl tog dana izgubila sam oca u roku od 2 dana. (uran je bas pokazao svoju simboliku iznenadno ,kad ne ocekujes) moja vezanost za njega je bila ogromna.on je za mene doslovce bio moje sunce i njegovim gubitkom izgubila sam ogromnu pokretacku energiju.tako da i taj period za koji ti pitas je period moje najvece ranjivosti koji jos uvek traje.

Old 11-04-2010, 13:56   #15
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
19 06 2008.......
A Ginger je pitala za Mart 2009.
Da li se tada opet nesto desilo?

Lara
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules