ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Pomoc oko tumacenja

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Evo i moje natalne :)
Old 23-10-2014, 21:51   #1
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Cool Evo i moje natalne :)

Da se i ja malo aktiviram, do sada sam vise-manje citala i ponesto komentarisala, pa rekoh da udjem u vezbaonicu. Pocinjem prvo od svog natala, pa ko zeli moze da napise sta je to interesantno u mojoj natalnoj karti. Ovih dana sam obuzeta pitanjem da li cu zavrsiti fakultet, obzirom da sam bas oduzila, vl. moje 9. je neaspektovani Jupiter u 2..., u 9.imam i Urana koji me cesto izbaci iz koloseka ali srecom Sunce je takodje tu, pa mi se cini da mi daje snagu da nastavim opet tamo gde sam stala... takodje bih volela da mi neko pojasni sta predstavlja ovaj stelijum planeta na vrhu Mc-a,citala sam da svaka planeta u 10 kuci opisuje i vrstu posla kojim cemo se baviti, meni je tu Neptun koji ima aspektuje skoro sve plsnete u mom natalu...bas ga nevolim ... ko je voljan, neka mi pomogne da protumacim 9 i 10 kucu u natalu...Hvala
Advertisement

Old 25-10-2014, 20:41   #2
Deina D
Obično gatalo

Deina D's Avatar

Deina D je offline
Registrovan: Oct 2014
Deina D je na dobrom putu
Standardno

Evo ja cu izneti moja zapazanja, ako gresim oni strucniji neka me isprave...
Ne zanam sta studiras, ali bih na osnovu konjukcije koju prave Ur i Ne sa tvojim MC-om rekla da ti odgovara psihologija ili tako nesto sto se bavi ljudskom podsvesti jer oba dolaze iz tvoje 12 kuce kao i Sa koji je vladar tvoje 12 kuce...a sto se tice Sa on je u svom sedistu i pri tome pravi konjukciju sa MC-om kao i tvoje So pa bih ja rekla da ti je karijera jako bitna i da si veoma ambiciozna..a jos ti je i Mo u raku u sedistu ja stvarno mislim da treba da se bavis poslom koji podrazumeva rad sa ljudima...
Toliko od mene...za sada...
Submit to Digg   Evo i moje natalne :) Reply With Quote

Old 26-10-2014, 17:06   #3
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Hvala, deina. Psihologija me oduvek privlacila i cak sam u toku gimnazije razmisljala da upisem, ali sam se ipak odlucila za prava. Mozda je presudnu ulogu imalo Sunce u 9. polju, kao vladar 6. - simbolika 9. polja, jak Saturn, Vaga na vrhu 7. polja i Venera u Strelcu koja je vladar istog... Sto se tice psihologije u praksi, po mom misljenju, smatram da umem da "osecam" ljude, takoreci citam i analiziram. U svakom slucaju, ako se budem bavila pravima, psihologija ce mi biti zaista od koristi. Dobro je i to da i rad sa ljudima mi nece predstavljati teret a sta da ti kazem za ambiciju- tipican Jarac , koga emotivni mesec pomalo gusi...ali bice bolje

Old 11-03-2015, 15:25   #4
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Nikako da pitam koliko uticaja ima Hiron u natalu, obzirom da ima skoro sve opozicije sa licnim planetama u mom natalu
I imam jos jedno pitanje vezano za moje 6. polje, da li je ono u Lavu ili Devici, obzirom da mi je Devica ukljesteni znak, kao i Ribe-sta to moze da znaci ?!

Old 14-03-2015, 21:21   #5
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Moguće je da si stalno u potrazi za novim izazovima i da zato imas problema sa dovršavanjem zapocetih stvari.
Definitivno lekcija u ovom zivotu nauciti završiti započeto. Trebalo bi ovog Marsa ma Asc dobro iscrpiti, sportom, akcijama...Uvijek zelis biti prva, najbolja, dosta kompetativna, nezgodna u komunikaciji, sto mozda nije lose za odvjetnika

Dosta muške energije za ženski horoskop, karijera će svakako biti važna, tu ćeš težiti poziciji, sva sreća na Mjesecu u Raku jer ne znam tko bi te ukrotio haha...a možda ti to upravo stvara i probleme, jer ovo izgleda da kao da samu sebe povrijedis neobuzdanim akcijama, Mjesec je njezan i osjeca, Mars nemilosrdan i ne zeli se obazirati..

Mozda da nam sama kazes nesto vise o tom T kvadratu...
Sto ti se javlja kao problem?

Old 15-03-2015, 15:37   #6
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

meni se cini da ces imati problem oko usaglasavanja porodice i karijere...da ce jedan deo tebe hteti da bude kuci, da se ususka, sa decom...domacica...a drugi deo da bude na poslu, da bude najbolji...a Ma u ovnu na asc je nestrpljiv, pa ne zna gde ce pre...ili mozda preuzimas previse obaveza na sebe, pa imas problem da ih ispunis...i zato imas taj T kvadrat...moras da naucis da izbalansiras stvari i Mo u raku moze da donese jake i ceste promene raspolozenja, nervozu, razdrazljivost i suze od besa...

a Sa0So veliki radnik...i delujes kao jako iskrena osoba...Ne na Mc donosi zabune, i nekad bolji status u drustvu nego sto jeste, znaci bolju sliku...a nekad isto tako ume i da donese status a zatim i pad istog...trebalo bi da se posvetis mozda i nekoj meditaciji ili tako necemu, imas i SMC u ribama u 12. kuci, definitivno ce ti pomoci da se smiris...

Old 24-05-2015, 22:13   #7
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Hvala pepuuu, hvala danice Prija mi kada mi neko kaze da ce mi karijera biti od vaznosti, posto sam zanemarila studije i pocela da radim, nadam se na jedno odredjeno vreme, a onda zaista nameravam da se posvetim maksimalno karijeri, tako da mi ove vase reci deluju bas ohrabrujuce. Imala sam dosta privatnih problema, nepredvidjenih zivotnih okolnosti koje su me uzdrmale-gubitke...ali srecom, borbeni duh me nikada nije napustio. Desavalo se da klonem, ali nekako me je uvek nesto guralo napred...verovatno taj mars na asc...i kao sto sve ima svoje lice i nalicje, verovatno mi on daje snagu,ali isto tako i nestrpljivost, impulsivnost...tako da potpisujem ovo da imam problem da zavrsim zapoceto, nekako mi se desava da mi brzo sve dosadi, tako da zaista mislim da na tome treba poraditi. Sto se tice tog t-kvadrata, kao i svaki t-kvadrat, tezak je. Tesko je to breme, mislim da se ispoljava u vidu frustracija, nervoze, uvek nesto krene po zlu, da ne kazem malera, tera me na odricanja, neka vrsta blokade koja dolazi sa svih strana. A tacno je i ovo da ne znam da napravim balans, nekako mi je uvek ili sve ili nista..takodje i kad radim bilo sta, radim do poslednjih snaga, nekako mrzim da pravim pauze, cini mi se da se posle toga olenjim...

Sta je sa ljubavlju? Ponekad se bas brinem sto se moje veze zavrsavaju brzo. Posle toga ostaje dosta praznine i nedorecenosti. Zavrsavaju se tako reci i bez onog 'zbogom', bas naprasno. Da li je u pitanju odnos 7 i 8 kuce. Odnos sa drugima 7 kuca, tacnije vl.7 u 8. i vl.8 u 7. ..naglasen mars , pa ponekad mislim da me se muski pol pomalo i plasi...mada izgledam pitomo bar kako vecina kaze. Izgleda da je dosta nezgodno imati u zenskom natalu ovako naglasen mars . Sta vi kazete?

Last edited by Vojvotkinja; 09-02-2018 at 12:09..

Old 30-01-2018, 18:46   #8
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Mina, kako ti je u Dubaiju? Vidim da si pisala da si se preselila. Odlucila sam da ti napisem ovaj post jer vidim da ti Sa u jarcu aktivira T-kvadrat sa Ma i Mo. Na svu srecu, natalno ti je prevelik orbis da u ovu konfiguraciju ulazi So, ali mislim da ces Sa0So osetiti.
Sve ovo tvom zivotu donosi velike promene, i nije slucajno sto si otisla bas u Emirate gde je toliko drugacija klima, kultura i uslovi rada.
Pretpostavljam da ti nije lako i ako sam u pravu, mislim da bi u naredne dve godine trebalo da skupis svu snagu i radis kako moras. Tebi su aktivirane 1., 10. i 4. kuca i to plenete kao sto su Mars i Mesec koje ne podnose uticaj Sa.
Moj savet ti je da istrajes. Ne znam da li ce se ostali clanovi sloziti, ali tvoja karta mi govori o osobi koja bi mogla da dostigne uspeh u karijeri.

Ako se u jednom tenutku odlucis da ostavis sve i vratis se kuci, znaj da i to nece biti losa odluka.

Old 03-02-2018, 21:42   #9
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Hvala TigaBg na podršci..zahvaljujući astrologiji i vama koji mi tumacite uverila sam se da zaista astrologija daje smernice natusu da zivi svoj horoskop..eto i mene u inostranstvu..ne mogu da se pozalim na Dubaji..imam smestaj, hranu i placen put do posla i redovnu platu. Moj restoran nije jos otvoren pa sam na task force u bvlgari, što i nije tako lose, ali je problem sto nas tretiraju kao robove, pa tu najcesce izgleda dodje taj moj mars u kvadratu. .bilo kako bilo, ja uvek kazem šta mislim, i ne zalim. Zaista u poslednje vreme dosta mi se ratuje sa ljudima, jer ne mogu da trpim bezobrazluk..i tako guram nekako. U početku, moram da priznam da sam bila i zbunjena i uplašena kada sam stigla u Dubaji, ali kako vreme prolazi, postepeno se navikavam..i zaista mislim da je inostranstvo za mene prava stvar...volela bih kad bih mogla da mi pojasnis, šta ću to osetiti za vreme konjukcije sunca i saturna , kao i to ako bih se vratila u srbiju, imala bih opet nekog uspeha..ne znam..mozda me malo pregazilo vreme šalim se ..
Ako imaš vremena pogledaj i obrazlozi mi aspektima da bih i ja nesto naucila iz astro

Old 04-02-2018, 20:44   #10
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Taj Sa koji ide preko tvog So i opisuje situaciju na poslu, jer ti je So vladar 6. polja. Imas naglaseno 10. polje i sam taj T-kvadrat koji povezuje Asc, 4. i 10. polje mi govori o jakoj licnosti koja se nece smiriti dok nesto ne postigne.

Izvini ako sam konfuzno napisala. Ne zelim da uticem na tvoje odluke, jer uvek postoji mogucnost da ces moje tumacenje pogresno shvatiti. Htela sam da ti kazem, covek uvek ima mogucnost izbora i ako ti se ne bude ostajalo tu gde si, vrati se. To je moj savet, nevezano za astrologiju, iako ja tebe vidim u inostranstvu.

Sa srecom i pisi kako je.

Old 05-02-2018, 08:47   #11
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Slažem se sa tobom da čovek uvek ima mogućnost izbora, ali možeš slobodno da tumačis moju natalnu, a ja ću nastaviti da dajem svoj mali doprinos,time što ću potvrdjivati navedeno...bytheway, neko mi kaže da je 6.u devici, jer većinu 6.zauzima devica, i vladar je opet merkur koji je u 10.kući pa mu nekako opet dodje na isto. Mogu jedino da potvrdom da kad radim, zaista radim srcem i trudim se da uradim najbolje što mogu
Hvala tigaBG

Old 21-06-2018, 09:00   #12
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Zdravo svima dugo nisam ništa postovala, pa bih vas pitala šta me čeka u narednom periodu, ne znam da tumačim progresije i direkcije, pa bih volela da mi pomognete da protumacim..uran u biku mislim da menja stvari, nekako se osećam opušteno i lakse, možda samo sam promenila neke stvari..ne znam, volela bih dani neko protumači ko bolje zna.
Hvala unapred
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules