ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

evo i moje - jedva čekam što ćete reći
Old 13-06-2010, 16:32   #1
predatorica
Švrća

predatorica's Avatar

predatorica je offline
Registrovan: Jun 2010
predatorica je na dobrom putu
Standardno evo i moje - jedva čekam što ćete reći

1. karijera, tj. posao i financije?
2. udana jesam, a da li će biti happy ever after tj. bez razvoda i sl.
3. da li bi se mogla ozbiljno baviti astrologijom

Ma to su samo natuknice,moje smjernice, radite što god želite.... ja ću biti vesela ako nekome bude zanimljivo istraživati...

evo moja i od supruga u potpisu pa...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-06-2010, 17:40   #2
spartanka
Švrća

spartanka's Avatar

spartanka je offline
Registrovan: May 2010
spartanka je na dobrom putu
Standardno

jel mozda ovo tvom muzu drugi brak?

Old 15-06-2010, 00:16   #3
spartanka
Švrća

spartanka's Avatar

spartanka je offline
Standardno

To sam napisala,a mozda gresim,zato sto je njegova 7.kuca ukljestena u jarcu(jarac bi trebalo da bude skladan brak,zena srpskog porekla,srbija u znaku jarca) ali vladar je saturn koji je otisao u 12.pa je mozda zapoceta neka tajna veza..a po derivatnim kucama njegova 9.odgovara njenoj prvoj...ah sad vidim da nemam jake argumente..

Old 15-06-2010, 00:29   #4
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Nije ukliještena ako dvije kuće počinju u jednom znaku kao što je to ovdje slučaj. Ukliještena je kada počinje u jednom znaku, nastavlja se u drugom a završava u trećem.

Old 15-06-2010, 00:45   #5
predatorica
Švrća

predatorica's Avatar

predatorica je offline
Registrovan: Jun 2010
predatorica je na dobrom putu
Standardno

ovo mu je prvi brak ali imao je vezu od 10 godina prije mene ako se to računa, nisu živjeli zajedno. Nije srpskog porijekla, koliko ja znam.

Old 15-06-2010, 01:14   #6
spartanka
Švrća

spartanka's Avatar

spartanka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by capella VIdi Poruku
Nije ukliještena ako dvije kuće počinju u jednom znaku kao što je to ovdje slučaj. Ukliještena je kada počinje u jednom znaku, nastavlja se u drugom a završava u trećem.
Ah,da..moja greska..oprosticete mi,i dalje ucim..ali opet..nije mi jasno neki pricaju da se 7.kuca trosi,a neki ne..pa da se za drugi brak gleda 9...pa onda i 7. i 9. ..a ono sto mi je odmah upalo u oci da se njegova 9. ako uzmemo recimo da je to njena 1. slazu ..zato sam pitala da li mu je 2. brak..

Old 15-06-2010, 22:13   #7
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Standardno

pa eto ako kaže da je imao vezu od deset godina i pretpostavimo da su živjeli skupa, to bi se računalo kao VII a onda se aktivira IX, s tim da je sedma i dalje baza

Old 15-06-2010, 22:28   #8
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by spartanka VIdi Poruku
Ah,da..moja greska..oprosticete mi,i dalje ucim..ali opet..nije mi jasno neki pricaju da se 7.kuca trosi,a neki ne..pa da se za drugi brak gleda 9...pa onda i 7. i 9. ..a ono sto mi je odmah upalo u oci da se njegova 9. ako uzmemo recimo da je to njena 1. slazu ..zato sam pitala da li mu je 2. brak..
Ma samo si se malo pobrkala, nisi se možda dobro izrazila. Jarac mu je ukliješten u sedmoj kući, i mislim da tvoja teorija "drži vodu" -

Old 15-06-2010, 22:34   #9
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Standardno

Ma svi pričate o ukliještenom Jarcu, vidim li dobro 8/

Old 15-06-2010, 22:42   #10
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Hahaha ja vise ne znam sta gledam. Mislim da nije jarac uklijesten nego sedma kuca jer pocinje i zavrsava u tom jarcu. Da ni jedna kuca ne pocinje u jarcu onda bio bi uklijesten.

Old 15-06-2010, 22:44   #11
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by capella VIdi Poruku
Ma svi pričate o ukliještenom Jarcu, vidim li dobro 8/
Uuuuuu, pa gdje ja gledam ? U pravu si sorry .

Old 15-06-2010, 23:14   #12
spartanka
Švrća

spartanka's Avatar

spartanka je offline
Standardno

sad sam zbunjena..7.njegova se nalazi u jarcu,u samo jednom znaku..a znak jarca se proteze na 3.kuce..jel ima reci o ukljestenosti tu..ili sam ja samo pomesala nesto?

Old 15-06-2010, 23:25   #13
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Ako sam ja dobro razumjela te uklijestene znakove i kuce, znak je ukljesten ako u njemu ne pocinje ni jedna kuca a kuca je ukljestena (umetnuta) ako pocinje i zavrsava u istom znaku. Po meni je ovdje slucaj ukljestene VII kuce ali ne i jarca. Mozda grijesim, neka me neko ispravi.
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-06-2010, 23:25   #14
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Standardno

Ukliješteno je kada vrh jedne kuće počinje npr u strijelcu pa se kuća nastavlja u cijelom jarua pa se završava negdje u ribama, e onda je jarac ukliješten i ne nalazi se na vrhu ni jedne kuće

a o ovim slučajevim kada dvije kuće počinju u istom znaku ima tekst na netu pa kad nađem postiram vam ga

Old 16-06-2010, 00:14   #15
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Predatorice, ja cu pokusati malo da analiziram tvoju natalnu- ti ces mi napisati sta je u tvom zivotu od svega toga.
Interesantna kombinacija znaka Vodolije i podznaka Ribe, sa 5 planeta u vazdusnim znacima.Dominantnost elementa vazduha ti daje osobinu da imas uvek mnogo ideja, mnogo razmisljas o svemu, veoma si mastovita i izuzetno inteligentna.Merkur je u Ribama u padu pa je za vecinu stvari on ovde ostecen,narocito smanjuje logiku, te objektivno sagledavanje stvari i situacija je vrlo otezano.Cesto razmisljas na bazi svojih osecaja,emocija.Zato ti je intuicija dobra.Odnos Merkura i Neptuna u kvadratu dace ti mogucnost da recima savrseno manipulises.Cesto ces dolaziti u situacije kada ces biti u samoobmani, nekoj konfuziji,nerazumevanju,zaboravnosti.Moras obratiti paznju kada donosis vazne zakljucke jer ces donositi vrlo cesto lose zakljucke,pogresne procene.Sa samo dve planete u vodenim znacima i obe u losem dostojanstvu a dominantnost planeta u vazdusnim znacima ti se neces previse emotivno unositi u vezu.Tako mozes biti zrtva emocija i pogresnih procena.Ja bih se zadrzala na ovom Merkuru jer je on vladar tvog 7 polja(partnerstvo-brak) a u losem je polozaju sa vladarem tvog ascedenta(tebe).Kako se Merkur nalazi u Ribama a to je poslednji znak koji cesto opisuje nasu karmu ovakav polozaj vladara 7 kuce govori o sudbinskom braku, pa je vezanost izmedju tebe i tvog supruga velika.Ti bi morala proci kroz jaku karmicku vezu Ima tu neke lazi,prevare a ti ces najbolje znati gde i kako.Pitala si za opstanak tvog braka pa ti sama zakljuci sta bi moglo da se izdesava.Sama Devica na vrhu sedme kuce ne obecava interesantan brak i cesto je tu nedostatak emocija, neko je zauzet poslovima i ne posvecuje dovoljno paznje partnerskim odnosima koje svakako treba negovati.Vremenom takav brak se kvari,narocito sa losim polozajem merkura.Sunce u 12 kuci- to je zatvorena kuce koja predstavlja tajne i ogranicenja, pa je normalno da se Sunce sa svojim osobinama koje su u potpunosti suprotne sa simbolikom 12 kuce ovde nece dobro osecati.Cesto se sa ovim polozajem Sunca gubi hrabrost i odlucnost.Ovaj polozaj Sunca bi ti mogao biti dobar za sve poslove skrivene od ociju javnosti.Takodje sa ocem postoji neka karmicka veza; pa sa njim moze biti los odnos ( u smislu da ga je malo bilo u tvom zivotu,ili tako nekako). Mislim da da je tvoje ponasanje neobicno,nekonvencionalno i da te drugi slabo razumeju.Duboko u tebi skriven cuci idealista,revolucionar koji kao da svoje snove budan sanja.

Jos ponesto da dodam: Vladar tvog drugog polja je Mars u znaku Bika- gde je on u izgonu.Ova planeta akcije i borbe se nece dobro osecati u jednom tromom Biku.Zato kod tebe moze biti naglasen hedonizam i strastvenost,izdrzljivost,posebno tvrdoglavost.Moram ti reci da kvadrat Sunca i Marsa moze biti vrlo nezgodan po tebe pa bi bilo uputno voditi racuna o tome kako se ponasas.Ukazuje na mnogo sukoba kroz svakodnevni zivot.Ovaj aspekt ti moze doneti razdrazljivost, naglost i nepromisljenost.Unutrasnji sklad i ravnoteza mogu biti poremeceni pa stvarati konstantan nemir.Otac je u mladosti verovatno imao buran i problematican zivot.Morala bi voditi racuna o zdravlju jer je znak Lava ukljesten u 6 kuci i sa ovim aspektom bi mogle doci nagle i akutne bolesti.Treniranjem samokontrole mogle bi se izbeci i spreciti lose posledice ovog aspekta.Mesec je u znaku Skorpije pa kako je to znak Mesecevog pada(3 stepen) pa je ovo jedan od losijih polozaja za Mesec.Ovde mesec ima vrlo lose dostojanstvo i moze pokvariti mnoge stvari u horoskopu.Mesec je simbol kuce,porodice,majke,osetljivosti,emocija idr. pa ako je lose postavljen vec je uzdrman temelj jedne licnosti a to je porodican zivot.Mesec je u kvadratu sa drugim vladarem tvog ascedenta i vladarem 10 kuce(karijera) pa to ukazuje na problematicnu finansijsku situaciju. Ovaj aspekt ukazuje da novac samo prolazi kroz tvoje ruke i ti ne umes sa njim. Cesto si u situaciji nesigurnosti,neraspolozanju i preteranom i nekontrolisanom izlivu emocija.SVE OVO SE MOZE LOSE ODRAZITI NA ZDRAVSTVENO STANJE.Trebalo bi razvijati samodisciplinu.Velika je sreca imati Jupiter u 12 kuci koji ovde daje zastitu.Upravo dobar polozaj Jupitera i Saturna(trigon) moze biti povoljan po pitanju novca.Novac se zaradjuje kroz napor ali se moze i sacuvati.Sa godinama ti se moze finansijska situacija u kuci poboljsati.Ako imas dedu on je mogao biti dobar covek a moglo bi se naslediti nesto preko njega.
I tako Predatorice prica bi mogla jos da traje jer veliki je horoskop za analizu... javi o svemu?

Last edited by Vojvotkinja; 09-04-2011 at 00:02..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules