ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-10-2011, 01:33   #1
sunce78
Početnik

sunce78's Avatar

sunce78 je offline
Registrovan: Sep 2011
sunce78 je na dobrom putu
Standardno

auuu kolika je a pojma nemam kako da je namalim

Last edited by Vojvotkinja; 11-10-2011 at 08:18..
Submit to Digg   evo i moja natalna pa sad ??? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-10-2011, 08:20   #2
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

ahahahahahahha NAMALIŠ

Joj, joj ti imaš Veneru u Djevici, a Mo u Lavu kao moja rođena sestra...
Ništa vrijednije i požrtvovanije u životu ne viđeh od nje..Kao mrav..a i za garderobu je opuč...ona ladno zna da zakasni dok ne izabere kombinaciju, koja je po njenom ukusu, SAVRŠENA...
u kakvom si odnosu sa nadređinam, ukoliko si zaposlena?

Old 17-10-2011, 01:35   #3
sunce78
Početnik

sunce78's Avatar

sunce78 je offline
Registrovan: Sep 2011
sunce78 je na dobrom putu
Standardno

@vojvotkinja jeste radim i to mogu ponekad celi dan i noc mogu od put da se vratim i krenem odmah na posao ,za garderobu mogu da ti kazem zavisi od dan kakav mi je radim u mojoj firmi odnos sa mojim zaposlenicima je radnik-radnik nema kod mene gazda-radnik kad radimo svi zajedno radimo,kad pijemo kafu svi zajedno pijemo ponekad znaju da me naljute ali mi to prodje za pet minuta ja neznam da se ljutim ali mana mi je da zelim sve da mi bude skockano,perfektno

jel moze nek da mi protumaci moju kartu jos uvek ucim ali nikako da naucim ali covek uci dok je ziv

AJDE ISPRAVITE ME AKO SAM POGRESILA
prozalazim niz neki bezveze period jel da koliko sam mogla uociti tranzitni saturn mi je na plutonu u 12, a pluton vladar 1 bas tezak neki period
isto sam primetila i onaj kvadrat sa uranom
vladar 7 mi je u 11 pa svoju idealnu polovinu valjda cu upoznati preko prijatelja,nekim udruzenjima ili interneta..
11 kuca prirodna kuca vodolije e ovo je simbol razvoda auu kao sto gledam mislim da bi za mene bilo najbolje brak bez papire
venera u devici e bas ona me opisuje nije bas dobar polozaj ali sta cu kad neznam da pokazujem emocije trudim se ali neide
mog partnera opisuje upravo ta venera u devici sa dispozitorom merkurom u devici koji je tu u svom sedistu, tako da mislim da bi on bio inteligentan, lep, moguce i imucnog, sa dobrim ugledom. konjukcija venere i severnog mesecevog donosi mi srecu kroz zivotnog partnera (ali opet moram da napisem brak bez papire) to bi bilo najbolje za mene,kao sto sam izradila moju kartu mislim da je bolja po pitanju karijere nego po pitanje emocija xaxaxa (svi kazu da sam mnogo ladan tip) aj valjda ima leka i za mene ali najvise me brine tranzit saturna kroz 12 sto mi se upravo desava jer je jedan od najgorih ako ne i najgori tranzit

Last edited by Vojvotkinja; 17-10-2011 at 09:38..
Submit to Digg   evo i moja natalna pa sad ??? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules