ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

evo moja natalna karta...pa ako neko moze...
Old 11-07-2009, 22:27   #1
vodolija91
Švrća

vodolija91's Avatar

vodolija91 je offline
Registrovan: Jul 2009
vodolija91 je na dobrom putu
Standardno evo moja natalna karta...pa ako neko moze...

http://www.imagehuge.com/out.php/i7582_nova.gif
Submit to Digg   evo moja natalna karta...pa ako neko moze... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-07-2009, 01:10   #2
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
markobgd je na dobrom putu
Standardno

bices krupan kad porastes, jupiter na asc.... mada imam i ja jupiter na asc pa sam mrsav al dobro....
svetlije boje kose,... verovatno.
Jupiter u prvoj kuci je fenomanalan kao zastita za fizicko telo, nema veze sto je retrogardan...... (sem sto ti moze dati problem sa kilazom).

Kod tebe u natalnoj karti je jako polje javnosti, tako da je moguce da ces se baviti medijima, uran i saturn su dosta jaki jer su zamenili mesta a i krajnji su dispozitori skoro svih planeta. tako da, jako sesto polje, jako sedmo, posao i ljubav bi trebalo da ti idu. trebalo bi da volis mladje devojke, i da ti je jako bitan intelektualni sklop.... imas verovatno starijeg brata ili sestru sa kojima imas super odnos.
Jedino odnos sa caletom moze biti malo problematican zbog sunce90pluton egzaktno.
mars u blizancima => nekad kasnije problemi sa okostavanjem...dakle pazi na to.. i pazi da ne flipnes od nerviranja jer imas saturna u vodolija,a on vladar 6te kuce ..........
eto mrzi me vishe

Old 12-07-2009, 02:49   #3
vodolija91
Švrća

vodolija91's Avatar

vodolija91 je offline
Talking

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku
bices krupan kad porastes, jupiter na asc.... mada imam i ja jupiter na asc pa sam mrsav al dobro....
svetlije boje kose,... verovatno.
Jupiter u prvoj kuci je fenomanalan kao zastita za fizicko telo, nema veze sto je retrogardan...... (sem sto ti moze dati problem sa kilazom).

Kod tebe u natalnoj karti je jako polje javnosti, tako da je moguce da ces se baviti medijima, uran i saturn su dosta jaki jer su zamenili mesta a i krajnji su dispozitori skoro svih planeta. tako da, jako sesto polje, jako sedmo, posao i ljubav bi trebalo da ti idu. trebalo bi da volis mladje devojke, i da ti je jako bitan intelektualni sklop.... imas verovatno starijeg brata ili sestru sa kojima imas super odnos.
Jedino odnos sa caletom moze biti malo problematican zbog sunce90pluton egzaktno.
mars u blizancima => nekad kasnije problemi sa okostavanjem...dakle pazi na to.. i pazi da ne flipnes od nerviranja jer imas saturna u vodolija,a on vladar 6te kuce ..........
eto mrzi me vishe
znaci fantasticno opisao si me u nekoliko redova.Ako mozes da mi kazes preciznije o mom nekom buducem zanimanju.I da mrsav sam.Kako ovo radis?

Old 12-07-2009, 03:03   #4
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
markobgd je na dobrom putu
Standardno

prva ljubav sa 15 godina

tvoje buduce zanimanje je verovatno neki menadzment u nekoj organizaciji ili mozda politici. promenices vise zanimanja, mozda ces imati i privatnu firmu. al generalno sve se vrti oko neke simbolike PR-a (public relations - odnosi sa javnoscu). Znachi ti ispred neke organizacije ili grupe (mlade, tek stvorene -> mars u blizancima, mars na petom stepenu,stepen lava, pa mozda budes ti i osnivach te organizacije, politicke, ili mooozda umetnicke...jer je 11ta kuca u biku....., e sad tu ima gro mogucnosti, pa zbog ove venere u ribama mozda bude to i religijska ....al je to malo verovatno ).
sunce->venera verovatno ce se to odigrati sa 24 godina.... neka ta ideja o tvom zanimanju..... ili osnivanju tog nechega

a nesto si bio bolesljiv kao dete.....
ovo ti je odlichna godina da se zaljubish u astrologiju mesec->uran prim.direkcija a mozda i nadjes neku devojcicu sobzirom da je uran vladar 7me

Old 12-07-2009, 03:04   #5
The Neptune
Švrća

The Neptune's Avatar

The Neptune je offline
The Neptune je na dobrom putu
Standardno

Pa kad je Vodolija, sta ce nego intelektualke da voli.

Da probam i ja.
Bice da je mrsav zbog Saturn 180 AC, imam ga ja a imao ga je i Michael Jackson. A moze i zbog vladara AC egzaktan kontakt Pluton. Sto se fizickog izgleda tice, vladar AC Sunce je u Vodoliji, sto znaci da su karakteristike Vodolije pojacane, visina, bled ten, i uopste svetlija kosa i oci (mada Pluton moze da potamni i da smanji i uopste da Skorpionske crte ).

Ne znam je l' volis sport, i kako ti ide sport sa lopticama?

A imala bih jedno pitanje, hoces ovde ili na PP, cisto onako nesto zbog sebe da pitam?

Old 12-07-2009, 14:21   #6
vodolija91
Švrća

vodolija91's Avatar

vodolija91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku
prva ljubav sa 15 godina....
hvala ti puno na izdvojenom vremenu...a posebno mi se svidja ovo za devojcicu.e ucim ne znam sta pre da citam sve je tako zanimljivo...

Quote:
Originally Posted by The Neptune VIdi Poruku
Pa kad je Vodolija, sta ce nego intelektualke da voli. ....
volim sport bavio sam se malo tenisom ali nista posebno.sad vise ne.
ako mozes da mi objasnis sta je PP,nisam bas upoznat?

Last edited by dadiska; 03-11-2010 at 15:45.. Reason: spojeni postovi
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules