ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

evo i moja natalna karta...
Old 16-12-2012, 10:31   #1
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno evo i moja natalna karta...

http://i49.tinypic.com/2dtn69j.jpg

Ako ima netko volje pomoci oko tumacenja ...
Submit to Digg   evo i moja natalna karta... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-12-2012, 11:19   #2
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Uradi kartu na astro.com, jer je to program na koji su ljudi odavde najviše navikli.

Pluton i mars kao vladari horoskopa su ti prilicno jaki, sto je lepo videti. Pretpostavljam da moze da bude odugovlacenja studija...cime se bavis?

Old 16-12-2012, 11:25   #3
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

http://i49.tinypic.com/2n2347t.gif

Evo stavila sam ja to u potpis,malo se slabije snalazim tu

Odugovlacila sam ja dugo,prvo jedan studij (mendzment) - to je bio promasaj i brzo sam odustala,potom predskolski odgoj (izgubila godinu radi gluposti,nastavila kao ponavljac i potom se ispisala) i sada studiram vanredno fizioterapiju,ide to,ali ja strasno brzo gubim interes ,pa tako iako cu ovo zavrsiti opet se trazim

Inace,sad sam pogledala tvoju natalnu - pluton u prvoj - trigon - sunce u petoj u ribama ,venera u ovnu ... ti mora da si fatalna

Last edited by Vojvotkinja; 16-12-2012 at 14:34..

Old 16-12-2012, 11:36   #4
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Cini mi se da je za tebe bitniji rad, da pocnes sto pre (ali zavrsi nesto), pa ces se posle vec organizovati. Vladar 6. ti je u 1., treba da radis. Fizioterapija nije lose resenje.

Ne bi bilo lose da izucis malo 3. kucu jer je prilicno naglasena kod tebe.

Inace, Saturn ti prolazi trenutno kroz 12. kucu (izlazi sledece godine).Imas celu temu o tome na forumu, mislim da ces naci dosta toga zanimljivog, i da ce ti mnoge stvari biti jasnije o proteklih par godina (zove se "Tranzit Saturna kroz 12. kucu").

Uskoro ce Saturn doci do tvog Asc-a. To je lep period da se disciplinujes po pitanju zivotnih navika. Verovatno ces i malo smrsati...

Old 16-12-2012, 11:45   #5
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Ja sam ti radila od 15.godine (moji su imali djecju igraonicu - igrice na komp. pa sam u drugoj smjeni od skole,vikende i praznike ja dezurala,kasnije sank,konobarenje,kuhinja u sezoni,kozmeticki saloni,sportski centar... ) i sad otkad studiram ne radim,samo u fusu.Nekad se osjecam ko da imam 62,a ne 26.Smrsaviti?Kao da nisam dosta mrsava,hahaha,meni sve ide kroz zeludac i crijeva tako da... ovaj tranzit cu prouciti,mislila sam da mi je vec usao u prvo polje pa sam se nadala da to nije tako strasno kad mi je vec u natalu u prvoj kuci.

A treca kuca - znam da je naglasena ,dosta sam ja to proucavala i do svakakvih zakljucaka sam dolazila,na kraju sam je povezala s 12. - vrh 12.polja mi je u vagi,venera kao vladar 12.mi je u 3. u konjukciji sa suncem i merkurom i dalje mi nista nije jasno.Onda sam pokusala prokljuviti onaj uran i neptun u drugoj jer rade trigone sa MC pa ni to ne kuzim.

Last edited by Vojvotkinja; 16-12-2012 at 14:35..

Old 16-12-2012, 12:18   #6
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Mislim da moras pokusati da to povezes malo jasnije, i sa vise realnih opcija, ako mislis uciti astrologiju.
12. kuca kao kuca skrivenog, tajnog, nesvesnog. Venera kao vladar u 3. kuci - kuci komunikacije, pokreta, saobracaja... u konjukciji sa suncem, nacinom na koji se ispoljavas, tvojom energijom.

Mozda bi se moglo reci da ti se desava da odas, iskomuniciras (3. kuca) neke tajne (12. kuca) ne razmisljajuci o tome, nesvesno (12. kuca) prijateljima (u vodoliji)?

Mogli bi smo reci i da treba da se pazis u saobracaju (3.kuca), jer nesto moze da izleti iz mraka (12. kuca), mrtvog ugla, ono sto se ne vidi (12. kuca).

Ili, blaze...mozda ti se desava da odlutas u mislima i nesvesno (12. kuca) se u nekom pokretu (3. kuca) sapletes, odvalis prst, udaris, pa posle kazes "nikad vise, budalo jedna" (sekstil sa Saturnom u 1. kuci)...

Bitno je i da li imas brata/sestru, jer kada je naglasena, 3. kuca moze govoriti puno o odnosu, i puno stvari se moze srediti u njemu ako se stvari koje se vide u karti prihvate, jer se onda sa njima nesto moze raditi...

Old 16-12-2012, 12:26   #7
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Mozda bi se moglo reci da ti se desava da odas, iskomuniciras (3. kuca) neke tajne (12. kuca) ne razmisljajuci o tome, nesvesno (12. kuca) prijateljima (u vodoliji)? - pa i nije to slucaj kod mene,prije da imam blokadu reci do kraja kako se osjecam.Svaki put kad trebam reci sta se u meni desava,onako u dubini kao da ostajem nijema i samo gutam knedlu,kao da mi je neka kamena ploca između najdubljih osjecaja i rijeci.
No,mozda je to povezano s onim da imam periode kada vidim buducnost,pa se onda nesto desi i kao da nastane pomracenje ili ja bar mislim tako.
A saobracaj - kao dijete me skupilo auto,sam Bog zna kako sam ja ziva ostala.Dan danas osjecam posljedice kroz bolne zglobove na promjene vremena.
Imam ,sestru i polubrata.

Mene ,ustvari,najvise muci kojom profesijom bi se trebala baviti,sto bi trebala raditi pa ako netko to moze skuziti iz moje karte bila bi jako zahvalna da mi kaze

Last edited by Vojvotkinja; 16-12-2012 at 14:37..

Old 16-12-2012, 17:45   #8
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasha VIdi Poruku
Mozda bi se moglo reci da ti se desava da odas, iskomuniciras (3. kuca) neke tajne (12. kuca) ne razmisljajuci o tome, nesvesno (12. kuca) prijateljima (u vodoliji)? - pa i nije to slucaj kod mene,prije da imam blokadu reci do kraja kako se osjecam.Svaki put kad trebam reci sta se u meni desava,onako u dubini kao da ostajem nijema i samo gutam knedlu,kao da mi je neka kamena ploca između najdubljih osjecaja i rijeci.
No,mozda je to povezano s onim da imam periode kada vidim buducnost,pa se onda nesto desi i kao da nastane pomracenje ili ja bar mislim tako.
A saobracaj - kao dijete me skupilo auto,sam Bog zna kako sam ja ziva ostala.Dan danas osjecam posljedice kroz bolne zglobove na promjene vremena.
Imam ,sestru i polubrata.

Mene ,ustvari,najvise muci kojom profesijom bi se trebala baviti,sto bi trebala raditi pa ako netko to moze skuziti iz moje karte bila bi jako zahvalna da mi kaze
A kako ti idu prirodne nauke?Tipa matmatika...?

Old 16-12-2012, 17:48   #9
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Inace mi idu,ali vise me interesira fizika nego matematika.Kroz osnovnu skolu sam stvorila averziju prema matematici (mama je prirodno taj tip pa je bilo iscuđavanja sta meni nije bas to nesto zanimljivo...) ... Kasnije sam birala faks prema tome da ima sto manje matematike (neugodno mi je to reci,ali tako je... a nije da ne kuzim)

Old 16-12-2012, 17:55   #10
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Inace mi idu,ali vise me interesira fizika nego matematika.Kroz osnovnu skolu sam stvorila averziju prema matematici (mama je prirodno taj tip pa je bilo iscuđavanja sta meni nije bas to nesto zanimljivo...) ... Kasnije sam birala faks prema tome da ima sto manje matematike (neugodno mi je to reci,ali tako je... a nije da ne kuzim)
A reci mi el te zanima astronomija...?

Old 16-12-2012, 17:57   #11
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Da,no ne mogu reci da bas puno znam o njoj.Zvuci zanimljivo.Imas jos kakvu ideju?

Old 16-12-2012, 18:05   #12
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Da,no ne mogu reci da bas puno znam o njoj.Zvuci zanimljivo.Imas jos kakvu ideju?
Ne, ne...mislio sam sve kad se spoji da se dobije astro-fizika...Gledao sam karte nekih astronoma...neki od njih imaju sunce u skorpiji ili vezu sa skorpijom, ali i vezu sa vodolijom i serijom 11...Ono sto hocu da ti kazem je da morash da nadjesh nacina da iskoristish tu trecu kucu a mislim da je astro fizika nesto sto bi ti mozda islo.Mad, morash da budesh svesna da od toga nema leba...inace pored te trece kuce imash i mesec u blizancima.Molim te ko Boga iskoristi to jer sve ovo puno govori o tvom intelektu, i pok arti bih rekao da nisi prosecna...josh imash saturna u prvoj...vladar trece u prvoj...nzm. stvarno po ovome bi trebalo da imash neverovatno fleksibilan intelekt i da mozesh vrlo brzo da kapirash i shvatash stvari...

Old 16-12-2012, 18:10   #13
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Andrija,sad cu zvucati ko snob (ispricavam se unaprijed ako netko ovo cita) - svjesna sam ja svoje inteligencije,oko toga nema spora,ali sve mi brzo dosadi jer se u nicemu ne pronađem,pa se dosađujem.Trenutno studiram da zadovoljim formu (imam neki problem s tim,stvari moraju imati nekog reda,uzasna crta :/ ) pa pokusavam doci do odgovora di da upotrebim tu inteligenciju.
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-12-2012, 18:16   #14
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Andrija,sad cu zvucati ko snob (ispricavam se unaprijed ako netko ovo cita) - svjesna sam ja svoje inteligencije,oko toga nema spora,ali sve mi brzo dosadi jer se u nicemu ne pronađem,pa se dosađujem.Trenutno studiram da zadovoljim formu (imam neki problem s tim,stvari moraju imati nekog reda,uzasna crta :/ ) pa pokusavam doci do odgovora di da upotrebim tu inteligenciju.
Nije lose biti svestan svoje inteligencije ali nije lepo vredjati i nipodstavati druge kada si pametniji od njih.Ti to nisi radila naravno, tako da meni ne zvucish kao snob.

Elem. imash puno energije jer ti mars u prvoj i to kao vladar asc.Gledajuci astroloski, za fiziku se vezuje 11 kuca i uran i znak vodolije.Ti imash sunce u vodoliji, dalje imash merkur u jarc, koji shvata prirodne i egzaktne nauke, dalje imash jupiter u vodoliji (jupiter je opsti pokazatelj studija), saturn u prvoj isto izuzetno lepo kapira prirodne nauke i to josh kao vladar trece.Imash mesec u promenljivom znaku i sunce u promenljivoj kuci, pa bih rekao da to utice na tvoju promenljivost, ali imaj u vidu da vreme prolazi.A i greota je kao sto sam rekao da se po karti nesto ovako baca...

Old 16-12-2012, 18:24   #15
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Standardno

Imas kakav savjet?Pocela sam studirati tek prosle godine fizioterapiju,dala sam prvu godinu i eto me na drugoj. To je koncipirano kao 3 godine strucnog studija + eventualno jos dvije specijalistickog strucnog,sto namjeravam upisati.Sa financijskog aspekta prilika za studiranje se otvorila tek 2011.u proljece,a iste godine u jesen sam to upisala.Nisam imala nekog izbora jer je 2010.u 10.mj. uveden zakon prema kojem stariji od 25 ne mogu studirati redovno pa mi je to suzilo izbor.Kasnije sam saznala da to nije pravilo,ali sta je tu je... Astrofizika?Kako se postaje astrofizicar? E da, vidi li se u mojoj karti interes prema metafizici,parapsihologiji i sl??
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules