ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

evo i moja natalna karta
Old 12-06-2011, 19:42   #1
Lavica
Početnik

Lavica je offline
Registrovan: May 2011
Lavica je na dobrom putu
Standardno evo i moja natalna karta

Bok!
Kao pocetniku dobro bi mi dosla pomoc u tumacenju moje natalne... pa ako netko ima volje bila bi mu zahvalna...
Advertisement

Old 14-06-2011, 16:33   #2
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

lavica ja imadoh zelju da ti tumcim kartu videh podznak bik vladar karte venera lai bi li mogla da uradis kartu na www.astro.com preglednija je za tumacenje vecina nas ovde ima te karte bolje se vide i aspekti i stepeni i orbisi i sve ...pozz
Submit to Digg   evo i moja natalna karta Reply With Quote

Old 14-06-2011, 17:51   #3
Lavica
Početnik

Lavica je offline
Lavica je na dobrom putu
Standardno

evo jesam, nadam se da je sad dobro...
ja evo citam i ucim i pokusavam sama protumacit - "okomila" sam se za pocetak na 5 i 7 kucu

Old 14-06-2011, 18:18   #4
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Standardno

super
e ovako moje misljenje
vladar venera u lavu a u lavu imas jos dosta planeta pa si ti osoba koja ima najvise osobin aznaka lava jos 5 kuca zabava igra ljubav a i venera u 5 kuci u konjukciji sa merkurom -igra , ljubav dozivljavas kao igru i zabavu a sam mesec u strelcu nam to potvrdjuje pa si ti jedna otvoren ai komunikativa osoba koja zna da izrazi ljubav osecanja itd...
bas ti ej naglasena ta 5 kuca a i sunce kao vladar u svom sedistu pa se moze reci da si osoba sa puno srece i optimizma ...volim videti lepu 5 kucu jer je 5 kuca nacin na koji dajemo ljubav ...takodje donosi lepu decu i radost kroz njih
venera u lepom aspektu sa mesecom tj trigonu pa ti umes da zivis scoju zenstvenost i zensku prirodu jos mesec u konjkciji sa neptunom koji daje dozu misterioznosti kako veneri tvojoj fizickoj lepoti tako i tvojoj dusi osecajima emocijama..umes da osetis ljude i osoba si sa puno maste
svi aspekti orbisa 1 stepen odnose se na samu osobu na njen fizicki izgled i uopste na karakter ...a venera i merkur u konjukciji orbisa 1 daju komunikativnost , druzenje pa se volis druziti , a kako je 5 kuca kafic i sva mesta zabave decije igraonice i na neki nacin javnost jer je prirodni vladar 5 kuce sunce ti si ba stakva i volis kao i mnoge lavice da si u centru desavanja i centru paznje tad uzivas i to si ti
saturn u 6 kuci nije bas najsrecniji za zdravlje a i ma i kvadrat sa mesecom pa moze doneti depresije i tugu
vladar 4 kuce -dom porodica mesec u 8 kuci pa je najbolje mesto z azivot u 3 kuci ,,4 kuca je prva kuca 6 je druga a 8 je treca pa ces se najbolje osecati u 3 kuci u kojoj budes zivela jer ti je mesec -dusa tamo
muz ili pak muskarac duga veza itd...maras u blizancima u opoziciji sa neptunom ...moze i da obmane tvoje emocije
vladar 10 kuce u 6 kuci u devici -rad u vezi medicine ,,,a vladar 9 kuce u 5 kuci pa to moze biti studiranje sporta glume ili nekih umetnosti
inace saturn u 6 kuci donosi brigu o zdravlju imam g ai ja , na neki nacin post itd..
vladar 2 kuce merkur u lavu pa opset ist aprica kao i z aveneru -2 kuca je pored 1 kuce nas karakter
vladar 10 kuce je kako nas drugi ljudi vide a saturn je u devci pa tebe vide kao neku cistunicu i pedantu pametnu devojku , devica pamet
eto nesto svasta sam nabacal apitaj ako nesto budem znala rado cu pisati ..ljub

Old 15-06-2011, 00:21   #5
Lavica
Početnik

Lavica je offline
Lavica je na dobrom putu
Standardno

Za pocetak hvala na misljenju...

da uglavnom je sve točno, optimisticna sam, komunikativna imam relativno visoku dozu samopouzdanja (vrh 5 kuce u lavu, Jupiter u lavu) i sve ostalo sta si napisala.

Nasla sam i da vrh 5 kuce u lavu znaci vezu sa ozenjenim muskarcem, a jos pogotovo ako je sunce u lavu – nisam nikad bila u takvoj vezi i iskreno se nadam da do toga nece nikada doc.

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
vladar 4 kuce -dom porodica mesec u 8 kuci pa je najbolje mesto z azivot u 3 kuci ,,4 kuca je prva kuca 6 je druga a 8 je treca pa ces se najbolje osecati u 3 kuci u kojoj budes zivela jer ti je mesec -dusa tamo
muz ili pak muskarac duga veza itd...maras u blizancima u opoziciji sa neptunom ...moze i da obmane tvoje emocije
ovaj dio mi nije bas najjasniji kako mislis 3 kuca?

Sta se tice 7 kuce vidjela sam da nije bas najsretniji taj moj uran u 7 kuci ?

Old 15-06-2011, 07:16   #6
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Standardno

Mislila sam na trecu kucú kojoj budes zivela.npr.1.kuca je kod roditelja.pa 2bi mogla biti da se odselis i negde zhvis bilo sama bilo sa roditeljima.a u 3kuci je tvoj dom dusa... A imam i ja uran na vrhu 7kuce.nisam se jos ni udala patda ti mogu reci razvod.ja idem na ono bolje tumacenje-partner neobican,kao i sam brak.uvek neka uzbudjenja i inovacije u braku,uglavnom nije tradicionalni dosadni brak..eto

Old 15-06-2011, 14:36   #7
Lavica
Početnik

Lavica je offline
Lavica je na dobrom putu
Standardno

A ha da da sad mi je jasno, sto znaci da je to sljedeca posto sam zivjela doma, pa sam isla studirat van i zivjela sama dosta vremena, sad sam opet trenutno doma kod roditelja...
Nisam se ni ja jos udala, ali sam imala jednu vezu koja je trajala 14 godina... a sta se tice tog tumacenja slazem se i ja sam iz tog izvukla onu lijepsu stranu da ce mi brak bit zanimljiv ah mi optimisti
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules