ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-01-2010, 16:22   #1
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Registrovan: Jan 2010
Desobediencia je na dobrom putu
Arrow

sto mislite ?

http://img13.imageshack.us/img13/695/natalmw.gif

tek sad vidim da nije postalo cijelo pitanje, zanima me kakvi su mi tranziti ako netko tko se razumije moze pogledati

http://img683.imageshack.us/img683/3315/tranziti.gif

Last edited by dadiska; 30-10-2010 at 14:04.. Reason: spojeni postovi
Submit to Digg   evo i moja natalna... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-03-2010, 13:47   #2
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Standardno

mislila sam da je u VII. kuci dobro to sto je suce u biku

ono sto me zanima je koji su mi aspekti negativni a koji pozitivni posto sam primijetila puno crvenih linija na karti koju sam izradila na astro.com .

od negativnih aspekata sam cula da imam veneru koja je u direktnoj opoziciji sa saturnom i pluton koji je u opoziciji sa suncem.

dosta me intrigira taj moj pluton , sa svim svojim aspektima kuda tranzitira i da li pravi neki odnos sa suncem u tom tranzitu.

ono sto ne mogu shvatiti je i znacenje mog saturna i urana u 2.kuci u strijelcu , dal je to povezano s ovim negativnim aspektom saturna koji cini s venerom i dal je saturn kao planeta ucitelj u negativnoj kombinaciji s venerom koja je bitna za emocije los pokazatelj za veze i brak?

(oprosite ako sam sve krivo shvatila, doista sam pocetnik i ne znam nista , pokusavam nauciti sto vise citajuci za svaki pojedini aspekt objasnjenja al ne znam kako djeluju u svojoj ukupnosti bas na mojoj karti jer to nisam nigdje nasla. )

Old 25-03-2010, 17:15   #3
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Sto se braka tice, u 7.kuci imas So kao i True Node, sto je povoljno generalno za brak, mozda cak donese i popularnost ( ipak je So planeta slave, sjaja).
So ti je u lepim aspektima sa MO ( sreca sa zenama), kao i sa JU (sto bi znacilo recimo dobit, uspeh, a sve to da se poveze kroz 7. i 5. kucu. SO je u trigonu sa MA, sto je takodje fino=uspeh,
Eto, na brzaka sam bacila pogled na tvoju kartu i kao sto vidis, planete su ti naklonjene sto se tice braka ili pak partnerskih odnosa.
Srecno!

Old 25-03-2010, 17:38   #4
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

venera u blizancima simbolizuje tvoju darezljivost i prijateljsku nastrojenost. ukazuje na tvoju pismenost i na pesnicki car. volis slobodu .u stvarima u kojima se angazujes nedostaje ti istrajnost . u ljubavnim vezama si povrsna. emocije vise izrazavas na intelektualnom nivou nego na emotivnom.zelis inteligentnog i duhovitog partnera kraj sebe. mozda neces imati samo 1 brak.imati po prirodi si veoma radoznala i zelis da isprobas sve ono sto ti zivot pruza.sklona si promenama i raznovrsnosti. mnoge koristi ces imati od svog partnera cak i mogucnost dobijanja nekog nasledja. ovo ti je dobar polozaj za velike poslove ,za pisanje i za bankarstvo. ne znam cime se bavis?venera u opoziciji sa saturnom ti donosi hronicno nezadovoljstvo cesto zrtvujes zadovoljstvo zbog posla.mozda si imala los odnos sa roditeljima sto je delimicno dovelo do toga da u tebi postoji strah da neces biti dovoljno prihvacena i da ces biti odbacena.sa plutonom u 1 kuci i u skorpiji dobila si magnetsku privlacnost. ukazuje i da volis extremne stvari ono cega se drugi plase tebe privlaci .izuzetno si hrabra i imas moc regenerisanja. plutn opozicija sunce ukazujena tvoju svojeglavost ,buntovnost i arogantnost. tesko usmeravas svoju energiju.moras da naucis da kontrolises svo temperament i da razvijes dozu umerenosti u svim odnosima.sa saturnom u drugoj kuci posedujes strah sto se mat.stanja tice tu si racionalna i zaradjujes svojim radom. ili si ga imala previse pa to zelis da odrzis ili ga je bilo malo pa pravis kompenzaciju da materijalna dobra pretvoris u svoj cilj. ne smes zaboraviti da da dusevni mir nije prouzrokovan spolnim ciniocima vec unutrasnjim.

Old 28-03-2010, 00:06   #5
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tori VIdi Poruku
Sto se braka tice, u 7.kuci imas So kao i True Node, sto je povoljno generalno za brak, mozda cak donese i popularnost ( ipak je So planeta slave, sjaja).....
hvala na odgovoru, ne zna msamo sto je true node?

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
venera u blizancima simbolizuje tvoju darezljivost i prijateljsku nastrojenost. ukazuje na tvoju pismenost i na pesnicki car. volis slobodu .....
ima puno tocnog u ovom sto si mi napisala, posebno boldirani dijelovi.
osvrnula bi se na regeneraciju, fascinantno ali jako dobro podnosim lijecnicke zahvate , kao da se nista ne dogodi, brzo mi zacjeljuju rane i s nevjerovatnom lakocom se budim iz opce anestezije ( A IMALA SAM IH 3) .
ocito je to nesto sto mogu zahvaliti svom plutonu, za kojeg se interesiram od kad sam pocela istrazivati svoju kartu.

bavim se studijem, sto is me pitala, studiram pravo i nadam se da cu se time baviti u buducnosti jer iskreno volim ono sto studiram, ne znam da li je vidljivo iz karte hoce li to stvarno tako biti.
materijalno ....zivim dobro, nista mi ne fali al rekla bih da se ubrajam u neki prosjek.

istina je i da sam dosta buntovna i svojgelava, ponekad arogantna al to bi voljela promijeniti.

na sto bi trebala obratiti posebno paznju u svojoj karti?
pokusavam citati sto vise pa ne znam na koje apsekte da se koncentriram za pocetak, krenula sam od plutona koji mi je strasno nejasan...

Last edited by dadiska; 30-10-2010 at 14:05.. Reason: spojeni postovi

Old 28-03-2010, 19:49   #6
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

desobedjencija true node je severni mesecev cvor (zmajeva glava).to je tacka dobitaka uvecanja i pojacane samouverenosti gde se pojavi u nat.treba da tezis ispunjenju.postoji i juzni mesecev cvor(zmajev rep) to je mesto gde moras da dajes ili se od tebe uzima.gde se nadje u nat.tu mozes naci izlaz.inace mesecevi cvorovi nisu nebeska tela vec su to tacke na nebeskoj longitudigde mesec preseca suncevu putanju.pozicija s.m.c. daje se u efemeridama a juzni je uvek direktno suprotan.tebi je tvoj severni na 29 ovna a juzni na 29 vage.

Old 29-03-2010, 17:59   #7
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
desobedjencija true node je severni mesecev cvor (zmajeva glava).to je tacka dobitaka uvecanja i pojacane samouverenosti gde se pojavi u nat.treba da tezis ispunjenju.postoji i juzni mesecev cvor(zmajev rep) to je mesto gde moras da dajes ili se od tebe uzima.gde se nadje u nat.tu mozes naci izlaz.inace mesecevi cvorovi nisu nebeska tela vec su to tacke na nebeskoj longitudigde mesec preseca suncevu putanju.pozicija s.m.c. daje se u efemeridama a juzni je uvek direktno suprotan.tebi je tvoj severni na 29 ovna a juzni na 29 vage.
hvala, ako mi je sjeverni u 7.kuci kako znam gdje je juzni?
u kojem smislu se smatra da se tamo moze naci izlaz? povecanim davanjem u toj kuci? ulaganjem vise truda?

Old 30-03-2010, 08:00   #8
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

ako je severni u 7 kuci(partnerstva ,odnosa sa javnoscu) onda ti je juzni u prvoj kuci.ono sto sam ja primetila prateci tranzite preko j.m.c. nisu donele nista dobro.narocito kada saturn prelazi preko njega.

Old 22-05-2010, 10:41   #9
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Standardno

Moze li mi netko prokomentirati IX. Kucu, zanima me sto mi karta kaze o fakultetu i buducem zanimanju?

Old 07-06-2010, 23:38   #10
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

Deveta kuca ti je u Blizancima a vladar Merkur u 6 kuci u Ovnu, u kvadratu je sa svojim dispozitorom Marsom, pa sve zavisi od tvoje volje.Ponekad kao da gubis energiju pa te mrzi uciti, ali ako zapnes energiju ove planete ces dovesti do toga da radi za tebe.Drugi vladar 9 kuce ti je Mesec u Ribama - pa se cesto rasplines na stvari koje nebi sada trebale imati prioritet, cesto te drugi odvlace od onog sto je sad za tebe najvaznije.Kao sto vidis sve je moguce ako zapnes!

Old 11-09-2010, 20:10   #11
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Smile

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
Deveta kuca ti je u Blizancima a vladar Merkur u 6 kuci u Ovnu, u kvadratu je sa svojim dispozitorom Marsom, pa sve zavisi od tvoje volje.Ponekad kao da gubis energiju pa te mrzi uciti, ali ako zapnes energiju ove planete ces dovesti do toga da radi za tebe.Drugi vladar 9 kuce ti je Mesec u Ribama - pa se cesto rasplines na stvari koje nebi sada trebale imati prioritet, cesto te drugi odvlace od onog sto je sad za tebe najvaznije.Kao sto vidis sve je moguce ako zapnes!
tek sad sam vidjela ovaj odgovor, mislila sam da mi nitko nije prokomentirao, hvala

imam jedan problem, posto moja mama nije sigurna dal sam rodjena u 1810 ili 1845h to mijenja dosta stvarikad je natal u pitanju. Od jedne osobe sam cula da nikako ne mogu biti vaga vec da sam sigurno skorpija ...

Sto vi kazete?
Dal to mogu sa sigurnoscu utvrdit na neki nacin?

I ako sam skorpija onda je pluton retro a to je jako negativno?
Bas sam zbunjena...

Old 11-09-2010, 20:58   #12
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Desobediencia VIdi Poruku
tek sad sam vidjela ovaj odgovor, mislila sam da mi nitko nije prokomentirao, hvala

imam jedan problem, posto moja mama nije sigurna dal sam rodjena u 1810 ili 1845h to mijenja dosta stvarikad je natal u pitanju. Od jedne osobe sam cula da nikako ne mogu biti vaga vec da sam sigurno skorpija ...

Sto vi kazete?
Dal to mogu sa sigurnoscu utvrdit na neki nacin?

I ako sam skorpija onda je pluton retro a to je jako negativno?
Bas sam zbunjena...
Pluton ti je retro bez obzira na podznak

Old 11-09-2010, 21:03   #13
Desobediencia
Švrća

Desobediencia je offline
Standardno

hvala, mislila sam da je razlika
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules