ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-01-2011, 15:59   #1
Che1
Obično gatalo

Che1's Avatar

Che1 je offline
Registrovan: Jan 2011
Che1 je na dobrom putu
Standardno

Prosla godina mi je bila jako teska te sam poceo da citam o astrologiji ali mi puno toga nije jasno....Konkretno me zanima da li cu ove godine otici u inostranstvo, naci novu devojku i da li cu pronaci duhovni mir, sto mi je jako bitno...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?l...&nhor=2&nho2=1

Hvala unapred..

Venus Opposition Pluto 3°53

Sta zapravo ovo znaci...Citao sam nesto ali kao pocetniko jako je konfuzno, molim za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by Vojvotkinja; 30-01-2011 at 01:58..
Submit to Digg   Bik-blizanac Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-01-2011, 20:13   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Možda bi trebao da se bavis solarnim horoskopom da bi se nesto od tvojih želja videlo ...mada sve zavisi najviše od nas...
Za brak verujem da ce doći kasnije jer ti VII kuca počinje u Jarcu a vlada Saturn je u I kuci...
Što se tiče veza rekla bi da si malko zahtevniji , mnogo tražiš ali mnogo i daješ, prižaš samo imaš Uran Uu V kuci - kući veza , sve je naglo ali veruješ u ljubav jer ti ta kuca počinje u Vagi, vladar Venera je u ovnu - dosta toga ti se poklapa, uvek nailaziš na devojke slične tebi a ti ne bi takvu !?
Što se tiče inostranstva gleda se III kuca za kraće boravke a IX za duže koja je kod tebe u Vodoliji - dvojni znak možda ćeš boraviti negde napolje ali ćeš se vratiti u svoju zemlju ....

Old 29-01-2011, 21:29   #3
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Che1 VIdi Poruku
Venus Opposition Pluto 3°53

Sta zapravo ovo znaci...Citao sam nesto ali kao pocetniko jako je konfuzno, molim za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to je težak ljuabvni aspekt...ali je u separaciji u tvom horoskopu i nema potrebe da mu pridaješ preveliku važnost...

Općenito se vidi da su ti veze nestabilne...sa djevojkama uvijek neki problemi jer je VE ugrožena...ali mislim da kada odlućiš jednu oženiti ta će se situacija smiriti..

Mjesec iako ti je u 8.kući, ipak ima lijepe aspekte tako da bi trebao pronaći pravu ženu...(postoji možda mogućnost da bi ti drugi brak bio sretniji...možda sa ženom koja je rastavljena)

Iduće 2-3 godine tranzitno su ti skroz u redu za potragu za onom pravom...zbog Saturna u Vagi...Jupitera koji će preći preko Venere i kasnije kroz Bika, pa ćeš imati prelaz vladara 7.kuće Jupitera preko Vladara Asc Merkura, Saturn će sjesti na Urana koji je natalno u trigonu sa njim...rekla bi to bio drugi brak? Ili?

Old 29-01-2011, 22:21   #4
Che1
Obično gatalo

Che1's Avatar

Che1 je offline
Registrovan: Jan 2011
Che1 je na dobrom putu
Standardno

Volim jake i cvrste zene..Recimo skorpije
Hvala ti

http://www.youtube.com/watch?v=tONsedTRCD4

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Je to je težak ljuabvni aspekt...ali je u separaciji u tvom horoskopu i nema potrebe da mu pridaješ preveliku važnost...

Općenito se vidi da su ti veze nestabilne...sa djevojkama uvijek neki problemi jer je VE ugrožena...ali mislim da kada odlućiš jednu oženiti ta će se situacija smiriti..

Mjesec iako ti je u 8.kući, ipak ima lijepe aspekte tako da bi trebao pronaći pravu ženu...(postoji možda mogućnost da bi ti drugi brak bio sretniji...možda sa ženom koja je rastavljena)

Iduće 2-3 godine tranzitno su ti skroz u redu za potragu za onom pravom...zbog Saturna u Vagi...Jupitera koji će preći preko Venere i kasnije kroz Bika, pa ćeš imati prelaz vladara 7.kuće Jupitera preko Vladara Asc Merkura, Saturn će sjesti na Urana koji je natalno u trigonu sa njim...rekla bi to bio drugi brak? Ili?

Nikada pre se nisam zenio

Last edited by Vojvotkinja; 30-01-2011 at 01:58..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules