ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

ali bez ljubavi, svega malo je...
Old 01-05-2017, 05:33   #1
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Registrovan: May 2017
Diana94 je na dobrom putu
Standardno ali bez ljubavi, svega malo je...

Pozdrav svima,

Osoba sam koja nema sreće u ljubavi, a čitavog života je ta težnja prisutna. Astrologija i općenito duhovnost mi pomažu da prevladam tu prazninu, taj osjećaj tuge pomiješan sa bijesom i nerazumijevanjem te blokade. Mogu reći da imam sve u životu, sve, samo taj dio mozaika fali.
Voljela bih kad bi bar netko izdvojio vremena i pogledao moj natal, doista bi previše značilo. Da vaša mišljenja usporedim sa svojim tumačenjima te tumačenjima nekih drugih laika.
Pošto sebe ipak volim i cijenim, te sam svjesna svojih dobrih i loših strana, pokušavam naći objektivne razloge čemu je to sve tako, zašto uopće mi se i ne otvara puno prilika u životu da nekog upoznam. Vjerojatno je u pitanju neki teži karmički dug, ali uvijek stoji to pitanje zašto zašto zašto.

Unaprijed hvala te se stvarno veselim mogućim daljnim interakcijama jer sam po prijašnjim postovima primjetila puno pozitivne energije i svesrdno međusobno savjetovanje

Ljubav, mir i sklad <3

Submit to Digg   ali bez ljubavi, svega malo je... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-05-2017, 19:14   #2
turquoise
Početnik

turquoise je offline
Registrovan: Apr 2017
turquoise je na dobrom putu
Standardno

Imaš Saturna u konjunkciji sa Descendentom u Velikom vodenom trigonu, a još si mlada da bi mogla da budeš oslobođena da tako kažem Saturnovog uticaja, koji obično slabi posle njegovog povratka koji se dešava svakome sa 27-28-29 god.

Prava ljubav dolazi vremenom, uz to je vladar 7. kuće u trigonu sa Saturnom i Venerom pa je to kvalitetan odnos.

Sklona si depresiji i crnim mislima, često tvrdoglava, potrebno je generalno da sazriš s ovakvim pozicijama da bi ispunila i ostvarila svoj potencijal. Samo treba malo više strpljenja pogotovo nestrpljivoj i veseloj prirodi nekoga kome je vladar Ascendenta Merkur u Blizancima.

Old 02-05-2017, 11:35   #3
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Wow, odlično, u potpunosti ste pogodili tu neku moj srž. Dosta još ljudi koji su mi gledali natal uvjeravaju me kako će sve doći s vremenom jer kod mene ima potencijala velikog. Eh, ali stvar je u tome šta od tog silnog potencijala nema još ničega, niti u tragovima, ponekad se zapitam da li je ovo moja natalna haha, mora da je greška, ali...daleko je još Saturnov povratak

..."Cemu ovaj grad, cemu ovo sve, kad bez ljubavi, svega malo je..."
Old 02-05-2017, 14:10   #4
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno ..."Cemu ovaj grad, cemu ovo sve, kad bez ljubavi, svega malo je..."

Eh. Tek ti je 23, a vec si izgubila strpljenje. Sta bi rekla da imas 33, a da jos pravoga nema ni u najavama?!
Imas po mom misljenju sve pokazatelje braka nakon 30. godine. Taj brak ce biti stabilan i trajan.
Osobe sa ascedentom u djevici uglavnom provedu jedan najcesce mladost dio zivota same. Ju u skorpiji retrogradan pa se na brak ceka. Jer skorpija jeplodan ali fiksni znak usporen retrogradnoscu. Mozda partnera neko vrijeme prije ulaska u vezu budes poznalavala. So90Sa a Mo u jarcu, takodje odlazu brak ili daju do sedam godina starijeg muza. Sa Sa u ribama na desc ne bi valjalo ni uci u brak prije 30. Potrebno je raditi na sebi, obrazovati se i naci stalan posao pa tek onda dolazi ljubav kao rezultat iskustva i cekanja.Dobro je sto su vladar sedme i prve u trigonu. To daje slaganje. Venera na MC je odlicno postavljena i aspektovana sto donosi zadovoljstvo kroz ljubav i brak u kasnijim godinama. Partner moze biti razveden ili da je zivio u vanbracnoj zajednici prije tebe. Visok, crn, markantan, krupan, posesivan.

Old 02-05-2017, 17:34   #5
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Joj, da, načekat ću se u svakom slučaju..to je jasno kao dan. A baš mi život i ide takvim tokom oduvijek, obrozovanje, posao, znači osiguravanje stabilnosti i psihičke i materijalne pa će valjda onda se sve posložiti :P E samo me zanima po čemu ste vidjeli izgled partnera, pogotovo ovo za posesivnost haha.

p.s."Cemu ovaj grad, cemu ovo sve, kad bez ljubavi, svega malo je..." sam pjevušila dok sam sastavljala ovaj nesretni post haha, samo eto malo preformulirah za naslov

Old 02-05-2017, 18:03   #6
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Ribe - visina. Ne u strijelcu0Mo0Ur - visok i krupan. Suvladar Ju u sco 180 Ma u biku daje posesivnost i ljubomoru ali i tipa usmjerenog na materiju tj novac.

Prelijepa pjesma od Darka Lazica.

Dobra je i od Nade Topcagic "Zbog tebe".
"Mladost mi prolazi, sreca ne dolazi, tuga ne prestaje, snaga me izdaje..."

Old 02-05-2017, 18:15   #7
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Hahah Daa, odlične pjesme, ali eto ne daj bože nikome riječi Nadine pjesme. Narodna i folk muzika ima toliko pjesama baš za dušu
A ova analiza ima smisla, tenks na odvojenom vremenu, s tim da sam ja ovu opoziciju Marsa i Jupitera tumačila kao svoju posesivnost, pošto nažalost malo i jesam ljubomorniji tip.

Old 02-05-2017, 19:09   #8
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

A svaki je manje vise ljubomoran. Meni je vladar sedme u petoj - Saturn u skorpiji pa su mnogi prognozirali da ce biti ljubomoran.

O da. Narodnjaci su zakon. Dobra je i ova Nadina za nas sto cekamo ljubav:"Pozuri ljubavi u moj zagrljaj, zivotu mi snage daj, prihvati mi ruke, za druge ne mari, vodi me kroz zivot, sa mnom gospodari".

Old 02-05-2017, 19:28   #9
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

E ta mi je njena posebno draga haha
A kakav je vaš natal po pitanju ljubavi, kakve su prognoze?

Old 02-05-2017, 19:36   #10
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Diana94 VIdi Poruku
E ta mi je njena posebno draga haha
A kakav je vaš natal po pitanju ljubavi, kakve su prognoze?
Ko ceka, taj doceka.

Old 02-05-2017, 20:33   #11
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ma gde ces se nacekati, prolete godine dok trepnes...

Imam Sa na DESC, 33 god i nisam udata jos. Imam partnera ali ne i brak.

Uzivaj. Dodju tridesete i pre nego sto mislis.

Old 02-05-2017, 21:05   #12
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Istina da Samo da se to čekanje ne oduži i ne dođe npr. 38-a, e to je već onda alarmantno

Old 02-05-2017, 23:55   #13
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ma ko to zna...Najbolje se ne plasiti, jer cega god se covek plasi - to ga snadje...Ja sam se ranije cudila da ima devojaka koje nisu ni sa 30 udate, a sada imam ja 33 i nesto me to mnogo ne potresa...

Vremenom se menja sve, pa i odnos prema muskarcima i samoj sebi...Sto ti nekada bilo nenormalno, sada sam sebi dozvoljavam...ne mogu da garantujem ni da cu sa 38 biti u braku - to skoro dodje kao da je sutra...toliko se tocak vremena okrene brzo...
Advertisement

Old 03-05-2017, 10:30   #14
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Ima li seksa makar, ako nema ljubavi

..
Old 03-05-2017, 14:07   #15
marija magistra
Početnik

marija magistra's Avatar

marija magistra je offline
Registrovan: Oct 2016
marija magistra je na dobrom putu
Standardno ..

Quote:
Originally Posted by Diana94 VIdi Poruku
Pozdrav svima,

Osoba sam koja nema sreće u ljubavi, a čitavog života je ta težnja prisutna. Astrologija i općenito duhovnost mi pomažu da prevladam tu prazninu, taj osjećaj tuge pomiješan sa bijesom i nerazumijevanjem te blokade. Mogu reći da imam sve u životu, sve, samo taj dio mozaika fali.
Voljela bih kad bi bar netko izdvojio vremena i pogledao moj natal, doista bi previše značilo. Da vaša mišljenja usporedim sa svojim tumačenjima te tumačenjima nekih drugih laika.
Pošto sebe ipak volim i cijenim, te sam svjesna svojih dobrih i loših strana, pokušavam naći objektivne razloge čemu je to sve tako, zašto uopće mi se i ne otvara puno prilika u životu da nekog upoznam. Vjerojatno je u pitanju neki teži karmički dug, ali uvijek stoji to pitanje zašto zašto zašto.

Unaprijed hvala te se stvarno veselim mogućim daljnim interakcijama jer sam po prijašnjim postovima primjetila puno pozitivne energije i svesrdno međusobno savjetovanje

Ljubav, mir i sklad <3

Mala, zakucala si ga.
Curice, ovdje smo godina 40+ ! Ili smo mi za baciti šta misliš a ??11
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
puno, sam, sve, taj, zašto

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules