ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

ajde i ja!
Old 06-07-2011, 15:33   #1
sco
Početnik

sco je offline
Registrovan: Jun 2011
sco je na dobrom putu
Standardno ajde i ja!

Prvo da vam pohvalim forum! Odlican je!
Ja znam neke osnove astrologije, ali cim treba da se krene malo dublje, sav se pogubim... nikako ne razumem ova dva stelijuma u 4. i 5. kuci... Tako da sta god krenem da tumacim pogubim se sa tim silnim konjukcijama jer ne znam kako deluju jedna na drugu... Mene zanima samo inostranstvo, tj. da li cu otici? Help!
Unapred zahvalan,
sco!
Submit to Digg   ajde i ja! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2011, 15:37   #2
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Sco, imas veeeliiikuuu energiju...zbog marsa,plutona,sunca u skorpiji...
ziveces u ino,al kasnije nego sto sam planiras,zbog nekih zivotnih okolnosti,naime, ukljesten ti je znak ovna u 9 kuci,a vladar mars je u 4 natalnoj...po meni ides,al kasnije nego planiras...
sve najbolje:-)

Old 06-07-2011, 16:05   #3
sco
Početnik

sco je offline
sco je na dobrom putu
Standardno

hmmm... skoro sam bio kod astrologa koji mi je rekao da cu ici kada mi tranzitni jupiter dodje na natalnog a to mi nesto bre prebrzo.... ti sada kazes da cu ici kasnije. jel ima josh neko mishljenje?

hvala u svakom slucaju!

Old 06-07-2011, 16:09   #4
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Standardno

Tr. jupi ce na tvog natalnog jupija ,tj. na 10 stepen raka sesti tacno (po efemeridama )11.avgusta 2013.g.
Naravno, i ja tek ucim astro,...mozda i gresim,..i najbolje neka jos neko tumaci tvoj put u ino.

Old 06-07-2011, 16:13   #5
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Ali ce tada tr.JU praviti opoziciju sa natalnim SA ,a znas da SA daje natezanje,odlaganje.Moje misljenje da ces otici kada ti tr.SA zastane na MA u 4,vradara 9,a to bi bilo negde na kraju 2012g.,to je cak i brze nego kada ti JU dodje do natalnog JU cini mi se

Old 06-07-2011, 16:18   #6
sco
Početnik

sco je offline
sco je na dobrom putu
Standardno

auuu... tek sam se sada pogubio... kako saturn moze da donese nesto tako dobro kao odlazak u inostranstvo?
i racunao sam da kada mi jupiter bude bio na jupiteru tada ce i direkcija meseca biti na jupiteru! ima li to neke veze? i josh nesto, direkcija marsa jula 2012 izlazi iz skorpije i ulazi u strelca!
izvinjavam se sto smaram, ali mnogo mi je stalo da odem odavde, imam osecaj kao da ne pripadam ovde, mozda je nesto karmicki!

Old 06-07-2011, 16:23   #7
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Standardno

Verovatno jeste karmiski,jupi ti je retro...u raku,...
Retrogradni Jupiter-
cesto opisuje prostore na kojim je osoba nekad boravila I koje ce sada ponovo posetiti.Ta prostranstva se nalaze u bizem ili dalje inostranstvu,vec I od konkretne pozicije jupitera u horoskopu.(Jupiter u raku-..pa simbolika zemalja u raku...)
Na takvom mestu osoba treba da se nadje I uradi ono sto pozicija jupitera u znaku,kuci I aspektu zahteva.Ponekad su u pitanju “nezavrseni racuni” sa ljudima u inostranstvu,a katkad se radi I o novcu koji je potrebno “vratit’i,jer je nekad zaista uzet nezasluzeno.

Prva Meseceva konjukcija sa Jupiterom-
U horoskopu preovladjuje intelektualna nota.Znaci misija je intelektualnog tipa.Ova osoba u tom smislu moze steci I najvisu akademsku titulu Medjutim,Jupiter koji u sebi ne nosi samo cist intelekt,vec u sebi ima I odredjene”misticne “primese bice okrenut filozofiji,duhovnom ucenju ili religioznosti.Posmatrano sa moralne tacke gledista,natus sada treba da nadje nacina da uliva nadu ljudima sa kojim astupa u kontakt.Ukoliko Jupiter ima lose aspekteto znaci da je osoba u fazi pripremanja ispita tj. Da tek treba da stekne odredjeni stepen mudrosti.Ne radi se samo o tome da natus mora da poradi na sopstvenom obrazovanju,vec bi trebalo da ume da prakticno primeni to teorijsko znanje.Dakle,duboka mudrost prevazilazi shvatanje samo na nivou intelekta.
Osoba ce se naci na putu ostvarenja svoje misije kada pocne da slusa inteligenciju koju je u stanju da oseca I zivi.Konkretne mere kojima se moze privuci sreca,materijalno blagostanje I sve ono sto Jupiter signifikuje sastoji se u davanju upravo tih stvari koje covek prizeljkuje.

Last edited by gasimetrija; 07-07-2011 at 09:48..

Old 06-07-2011, 18:30   #8
sco
Početnik

sco je offline
sco je na dobrom putu
Standardno

Hvala, idem ja da josh kopam po forumu, i da istrazujem!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules