ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Zakon Privlacenja
Old 04-11-2012, 17:18   #1
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno Zakon Privlacenja

Ovako,odma da se izvinim moderatorima ako temu nisam stavila u pravi pdf,ali nekako imam misljenje da ovakva tema ne zasluzuje da se nadje u "pricaonici" ili "ostalo"..no to nije moj problem.

Zelim da sa vama podelim iskustva o Zakonu privlacenja-ZP
Nadam se da vecina vas zna za "tajnu" u kojoj tim strucnjaka pokusava da nam objasni kako svojim mislim oblikujemo svet oko sebe.

Zp reaguje na nase misli(svaka misao ima svoju frekvenciju),tj.reaguje nasim podsvesnim uverenjima uslovljenim nasim mislima.
Ono o cemu najvise mislimo i pricamo upravo to i privlacimo .Ako pricamo o bogatstvu to cemo i imati,ako nase misli najvise obuzima briga o bolesti,to cemo i privuci,ako pricamo i mislimo o ljubavi to cemo i imati.
Smatra se da covek u toku jednog dana ima 60000misli.Iz misli proizilaze emocije,a iz emocija vibracije,kao sto rekoh svaki covek ima svoju vibraciju,svako telo u prirodi ima svoju vibraciju...Univerzum funkcionise po principu slicno i slicno se privlace zp ce prihvatiti tu vibraciju i privuci nam sve sto vibrira na istoj frekvenciji kao i nase misli.

Sve sto je potrebno jeste da se skoncentrisemo na ono sto zelimo i da odstranimo sumnju i strah-a sta ako se to ne desi..time blokiramo energiju koju saljemo.
Sve sto imamo u zivotu to smo privukli-svesno ili ne svesno.

Za one koji nisu citali "tajnu","moc sadasnjeg trenutka","moc podsvesti"...
Proces manifestacije se odigrava u 3 koraka:

1.TRAZI-da bi privukli nesto u svoj zivot trebamo dobro definisati sta zelimo,namera treba da bude jasna,bez ikakvih blokada i sumnje u ostvarenje i naravno negativnih emocija.Jako je bitna i vizuelizacija,da zamislimo nas na nekom radnom mestu koje zelimo,kako su kolege i sef prijatni,kako nas taj posao ispunjava,da zamislimo kola koja zelimo da imamo,da udjemo u osecanja ispunjenosti i srece.

2.Dace ti se-ovaj korak ne zavisi puno od nas.Mi smo trazili/poslali nasu zelju u Univerzum i na njemu je da nam je da.Dakle u ovom koraku treba samo da se prepustimo i ne sumnjamo u ishod nase zelje jer cemo je dobiti u obliku koji odgovara nasem enegetskom nivou

3.Prihvatiti/Dopustiti-nas najveci problem je da dopustimo da se to materijalizuje,jer kao sto sam vec pisala strah nas blokira,grci i suptava.Trebamo da budemo opusteni,prepusteni svakodnevnici i ne sumnjati da ce to doci,a od nasih emocija i zavisi kad.Trebamo biti na istoj talasnoj duzi kao i zelja,a to cemo najbolje postici ako osecamo kao da to vec imamo.
I onda kada poverujemo u njeno ostarenje i prepustimo,ona ce uci u nas zivot.

Dok sam pisala post koristila sam neke replike i objasnjenja koja su davali autori knjige i filma a nesto je i iz mog opaznja,pa je sve nekako sturo ispalo

Aj sad da cujem vas,kakva su vasa iskustva sa zakonom privlacenja,sta ste privukli lepo u svoj zivot

Last edited by snupy; 04-11-2012 at 21:20..
Submit to Digg   Zakon Privlacenja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-11-2012, 17:36   #2
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Sve je ovo lijepo i vjerovatno istina.
Treba uvijek misliti pozitivno pa ce se pozitivno i desiti.
Medjutim ma koliko mi mislili pozitivno, ako su nasa djela negativna (lazemo, ogovaramo, ne volimo....) odakle nam obraz ocekivati da nam se dobrim vrati?
Dodala bih jos da neki drevni mislioci, svetci i filozifi objasnjavaju kako su upravo zelje ono sto nas cini nesretnima i akumulira karmu zbog koje se uvijek vracamo, dok ne naucimo. Ili nam se u zivotu stalno desavaju iste situacije jer ne zelimo odustati od uvjetovanih obrazaca ponasanja.
A ocekivanja su ono sto nas vodi u razocaranja.

Ja nekako ne volim ovu new age filozofiju kao sto su npr. Tajne i ostalo nabrojano. Plitka je (po mom misljenju, ne mora biti da sam u pravu). Ne inspirira na put istine, dobrote i cistoce duha i duse.

Old 04-11-2012, 17:51   #3
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Pazi,i po mom misljenju sada,kada se vec par god.bavim jogom i kada sam procitala brdo knjiga na ovu temu a najveci zalogaj mi je bio Zen budizam,Tajna jeste plitka,jer je mnogo fokusirana na materijalizam a mnogo manje na duhovnost,sto ni ne cudi posto je nastala na zapadu gde ameri i funkcionisu po tom sistemu.
Osho pise o ovim stvarim samo na mnogo duhovniji nacin i toplo ga preporucijem svima.
O nasem delanju mi odlucujemo,mi odlucujemo da li lazemo,varamo,ogovaramo...ali zasto ici u negativne energije.
Treba ici u pozitivno i misliti pozitivno,koliko god to u danasnje vreme bilo tesko.
Zakon privlacenja ne treba koristiti u negativne svrhe,ne treba da trazimo nesto sto je tudje,kvariti tudju srecu,time menjamo karmu.
Treba se prepusti pozitivnim stvarima i uzivati u plodovima koje cemo dobiti
Otac Tadej je lepo rekao:kakve su ti misli takav ti je zivot.

Old 04-11-2012, 17:56   #4
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Otac Tadej je lepo rekao:kakve su ti misli takav ti je zivot.
Upravo !!!

Old 04-11-2012, 18:16   #5
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Registrovan: Jan 2010
mica_maca je na dobrom putu
Standardno

snupy mislim da si potpuno u pravu, npr. sta se meni desilo, pomirim se sa mojom prvom ljubavlju inace nismo se videli 12 godina... kada smo prvi put bili zajedno jos kao klinci on je mene ostavio, znaci pomirimo se posle 12 god. i meni je stalno bilo u glavi da ce me opet ostaviti, stalno sam to ocekivala, na kraju se to stvarno na zalost i desilo ... i sada evo pokusavam da ga dozovem pozitivnim mislima ali mi ne ide

Old 04-11-2012, 18:22   #6
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Osho pise o ovim stvarim samo na mnogo duhovniji nacin i toplo ga preporucijem svima.
osho vrti pricu o jednom te istom na hiljadu razlicitih nacina i nedovoljno budnom citaocu se cini da je nekad protiv ,a nekad za odredjeno, pa samim time moze da smraci i odvuce u drugu krajnost.....meni ga ne treba,sto dalje od njegovih reci....

Last edited by milupino; 04-11-2012 at 18:38..

Old 04-11-2012, 18:22   #7
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Super tema

Ja inače idem onom....Vasijono čuješ li me

Ja mislim da to deluje jer ako o nečemu stalno razmišljaš onda si više i fokusiran kako da to ostvariš,ko sa učenjem
I presudo je da dopustiš i da se ne bojiš uspeha.

Old 04-11-2012, 18:27   #8
lili
Obično gatalo

lili's Avatar

lili je offline
Registrovan: Jan 2012
lili je na dobrom putu
Standardno

ovo je strava,ja ovo obozavam da radim,tesko je realno ocistiti um i prebaciti se na tu talasnu duzinu,ali za to postoji vezba,i treba je primenjivati svaki dan
naravno da ne mozemo da blokiramo negativne misli u toku dana i da nas ponesu objektivne okolnosti,najbolje je ujutru kad se probudis da izdvojis par minuta,dok si jos u krevetu,samo zamisli kakav dan zelis,kao zelis da se osecas u toku dana,meni je bre uspevalo,i evo vec par nedelje opet vezbam,jer sam uletela bila u neka glupa razmisljanja,i pravo da vam kazem,delujem super,ja se bolje osecam,moji prijatelji i porodica primecuju moje bolje raspolozenje,ma meni bitno da zracim pozitivnom energijom i da time blokiram negativnu u sto vecoj meri,i uvece pred spavanje,samo zahvalim
na onom lepom sto imam u zivotu,i zaspim sa osmehom...

evo sad cu ...Cor volim te bre,i Andru,i sve ostale divne ljude ovde..Uki naravno....p.s. ako procitate ovo..hahah..

Old 04-11-2012, 18:33   #9
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Da,imala si u glavi pogresan obrazac.

Svako je imao susret sa zp-om,koliko puta se desilo da mislimo na nekog i taj neko nas zove-najbanalniji primer.
I meni se desilo sl.htela sam jednog decka pa to je,kad god bi stigla i imala potrebu da se osecam lepo i prozivim u masti da sam sa njim,slala bi afirmacije na tu temu...i zasita posle par meseci mi smo bili u vezi,a veza se raspala onda kada sam ja pocela da se osecam nesigurnom.

Ne zelim ovom temom da sirim pozitivizami da vas uveravam u nesto,hocu samo da prodiskutujemo i da vidim da li je neko imao iskustva sa necim vezano za ovu temu

Old 04-11-2012, 18:38   #10
lili
Obično gatalo

lili's Avatar

lili je offline
lili je na dobrom putu
Standardno

pa i ja sam vratila tako bivseg,ali sam onda shvatila da mi ne prija..pa sam ga otpustila...nije sve ono sto zelim ono sto nam treba..

Old 04-11-2012, 18:42   #11
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by lili VIdi Poruku
pa i ja sam vratila tako bivseg,ali sam onda shvatila da mi ne prija..pa sam ga otpustila...nije sve ono sto zelim ono sto nam treba..
Upravo tako,zato je najbolje prepusti(se) stvari univerzumu,jer ce on odrediti ono sto je najbolje za nas

Old 04-11-2012, 18:47   #12
lili
Obično gatalo

lili's Avatar

lili je offline
lili je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Upravo tako,zato je najbolje prepusti(se) stvari univerzumu,jer ce on odrediti ono sto je najbolje za nas
pa to,zato kazem,da treba zamisljati ono sto nam prija,ne nesto odredjeno,ako hocete stabilnu vezu i ljubav,treba zamisljati to,situacije koje vas na to asociraju,ne treba fiksirati neku odredjenu osobu,jer najcesce imamo pogresnu predstavu o nekom..meni se to desilo,htela sam covek,kad sam ga dobila,imala sam njega,ali ne i osecaj zadovoljstva i ispunjenosti..dobila sam sta sam trazila,ali nije bilo to ono sto mi je trebalo..

Old 04-11-2012, 19:14   #13
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam vizualizacijom i pozitivnim razmisljanjem uspela da osvojim muskarca koji mi se svidao, ali se takode sve raspalo kada sam postala nesigurna,a posle vise nije bilo povratka.
Sada vec neko vreme zelim stailnog muskarca,koji ce me voleti i na koga cu moci da se oslonim, koji nece lagati i koji zna sta zeli i ne boji se da to uzme.Pre sedam dana javio mi se poznanik, koga cujem povremeno, znamo se sedam godina, ali mi se nikada nije udvarao.Odjednom je krenuo da mi se udvara kao da me prvi put vidi.
Ne znam da li je to posledica mojih zelja.Ostaje da vidim
Advertisement

Old 04-11-2012, 19:36   #14
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Vizualizacija je meni omiljena tehnika koja me izbavlja iz mracnih dubina mog MO u 12. kuce.
Vrlo korisna, i mnogo pomaze, zaista...podrzavam vas sa ovom temom skroz

Old 04-11-2012, 19:55   #15
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Vizualizacija je meni omiljena tehnika koja me izbavlja iz mracnih dubina mog MO u 12. kuce.
Vrlo korisna, i mnogo pomaze, zaista...podrzavam vas sa ovom temom skroz
i ja imam Mo u XII kuci i ne ide mi izbavljenje od pesimizma i nesigurnosti mene kad poteraju takve misli,i kad sam ubedjena da su vrlo realne,ne mogu nista da preokrenem i dozovem dobre stvari,nazalost....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules