ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Regresija Ili Ozivljavanje Svesti O Proslim Zivotima
Old 18-11-2006, 21:19   #1
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno Regresija Ili Ozivljavanje Svesti O Proslim Zivotima

Ovde cu kao uvod da postujem jedan fantastican clanak sa net/a osobe koja se bavi regresoterapijom:

Rano je jutro. Trava jos vlazna od rose, a Sunce se smeje iza grana poznate shume.
Od sirokog kamena i dugacke daske, napravljena je klackalica. Sa jedne strane moj Brat, sa druge ja. Gledamo negde u stranu, svako sa svojim mislima. On sedamnaest, ja dvanaest godina. Jedna nas je majka rodila, a tri Sveca podojila.
U daljini se naziru bljestave Kupole, i cuje se po neki glas, ali nema onog uzvisenog. Bozanskog osecaja medju nama. Znamo da se blizi kraj i znamo da Atlandida propada…

>>Ponecu ga sa sobom<<
>>Znas da je zabranjeno<<
>>Bas me briga, u njemu je istina. Potonje generacije ce saznati istunu<<
>>Ali je nece razumeti<<
>>Moj je, dao mi ga je “otac”<<
>>Nije tvoj, nas je, a ti nisi cist<<
>>Kamen je cist<<
>> O tome ti i govorim<<

>>Kako cu te prepoznati<<
>>Rec ce me buditi<<
>>Cuvacu te od nevolje<<
>> Cuvacemo jedno drugo od nevolje<<

Tada smo zasekli prst i jedno drugom prislonili ih na grudi, a zatim spojili te prste…

On prilazi izvoru, oko izvora su tri Mudraca, jedan je nas bioloski otac, a dva su svestenici. Meni je zabranjeno da pridjem blizu izvora i koristim priliku, kradom uzimam vrecicu sa kamenom i odlazim u pravcu jednog tajnog prolaza, puta koji vodi u svet van ovog.
U tunelu tog prolaza sija nesto, a na zidu ispred mene je zapis slova su mi nepoznata, ali znam da pise: ovde nesvladivi prolaze.
Izlazim iz mog sela i u kopam jednu duboku jamu. U nju zakopavam kristal “mog Brata”

Nakon par dana i zabrinutosti zbog nestanka kamena, moj brat je prisao meni. Nista nije govorio, ali me je duboko gledao u oci.
Dugo cu pamtiti taj pogled.
Svaku misao mi je procitao, ali i ja samo jednu, jedinu njegovu, odnosno samo jedan osecaj sam zapamtila: NAJDUBLJI BOL KOJI SAM MOGLA U ZIVOTU DA OSETIM…I sada ga osecam…

Tu se regresija zavrsila….ali nije dug…

U svojoj karijeri uradila sam veliki broj nehopnotickih regresija. Metoda (memento) podrazumeva ulazak u odredjeno stanje svetsti kada se bude osecaji na dogadjaje koje tretiramo kao iluzije, ili zaboravljene. Da li su to iluzije? VOLELA BIH DA JESU, ZELIM DA JESU…Hocu da jesu, jer… Bol koji osecam, i njegovo prisustvo u mom zivotu me… prokleto podseca na to sta sam uradila…

Sta je reinkarnacija?

Jednom jedinom recju to je ulazak u stanje ponovnog ustanovnljenog procesa u kom se suptilno telo ostvaruje kroz mnogo grubih tela stvajuci tako sopstveni vidlljivi svet u kom zivi.

Mnogi su skeptici, a vecina je preplasena. Razlog je jednostavam i moze da se analizira iz razlicitih uglova.

Sa Jungove srane mi pricamo o arhetipovima nesvesnog koji postoje u dubinama nase posdsvesti i koji su zaboravljeni. Bude se u odredjenom periodu, a aktivira ih odredjen simbol na koji nailazimo, u snovima, ili kroz stanje duboke meditacije…regresije…
Upravo tu i lezi odgovor na pitanje mnogih skeptika “zasto se spontano ne secamo poslih egzistencija”.

No, kako bilo…

Sta je zakon Karme?

Mnogi ce reci: vracanje duga, greska, akcija... Ne! zakon karme je EVOLUCIJA i to u pravom smislu te reci.
Jednom zapocet proces mora da se zavrsi, svaki svojevoljan rad, ogranicenost ego utiscima usporava takvu evoluciju. Tu se gubi duhovnost, ali se dobija nova slika, koju takodje moramo da zavrsimo. I tako u beskraj. Umesto slobode, mi vezujemo lance na slojeve nase svesti i kroz zivote ih guramo duboko u podsvest…
I gde se ta prica zavrsava…?
Zavrsava se tamo gde je zapoceta…
Udjite duboko u regresiju i otkrite svoje korenje, svoj prvi trag na ovoj planeti i na taj nacin i jedino tako cete otkriti i sustinu svog duhovnog cilja, svoje izvoriste.

Na jednoj raspravi sam se suocila sa izjavom da osoba zeli bas u ovoj egzistenciji da zavrsi krug umiranja i radjanja, jer mu je dosta patnje koja ga okruzuje, a ja na sve to dodajem sliku iz jedne regresije:
>>Telo lezi u sasvim nepravilnom polozaju. To je dete. Zrtvovano je u jednom ritualu crnog – magijskog bratstva. Telo je moje i zrtvovano je od strane moje majke. Godinama je bila ljubavnica Prvosvestenika.
Moja misao, misao koja se secam u trenutku dok posmatram iskasapljeno telo deteta:

>>Kako sam mogla da zakasnim da ga sprecim da postane to sto je postao. Zasto sam se rodila kasnije nego sto je to trebalo. Moram ici i ponovo naci telo u kom cu moci da ga zaustavim<< (prvosvestenik je bio moj brat)
Shvatale li sta hocu da kazem?

Nije zivotna misao i nisu samo zivotni dogadjaji ti koji nam odredjuju sustinu naredne egzistenicje, u pojedinim slucajevima to su misli koje se oslobadjaju u trenutku same smrti. To dete je imalo pet godina. I nije moglo da formira intelektualni i svesni pogled na zivot. Ali isto to dete je postalo svest i imalo izrazenu nameru i svesnu sliku svog boravka u toj egzistenciji, u trenutku kada je napustilo telo u kom je dozivelo zverstvo nevidjenih karakteristika…

Sa druge strane:

Kroz nasu Planetu prolaze povremeno Svesti jakih vibracija. Sve te svesti poticu iz prostora koji ne pripada materijalnom. Ali sve te svesti su jednom imale materilani ciklus egzistencije. Radi se i pominjem Duhovne ucitelje. One retke individue koji se pojavljuju kada je potrebno pokrenuti procese kolektivne evolucije.
Kako se pojavljuju ovi, tako se pojavljuju i oni drugi, koji imaju za cilj da osakate takvu nameru.
To su posebni slucajevi, a moja namera je bila samo da ih sve pomenem u ovom tekstu.
Kao i to da ponekad posajemo svestni prisustva takvih energija i da takvi trenuci oznacavaju nasu evolutivnu stepenicu, na koju upravo postavljamo stopalo, trag nase potrebe.

Extremno veliki broj ljudi se lozi bas na tu cinjenicu i iz tog razloga pristupa raznim sektaskim grupama koje im obecavaju razlicite metode ciscenja duse, a za radi oslobadjanja od okova Karme. Vodite racuna. Duhovni pratioci, Duhvni ucitelji, Andjeli cuvari… ne dolaze tek tako…(i ako se u biti radi o nasem dubokom sopstvu, individualnoj izvornoj inteligenciji, koja se napaja iz vise, kolektivne)

>……………………<

Sada bih se spustila na zemlju…

Nehipnoticka regresija se znatno razlikuje od hipnoticke…
I za jednu i za drugu tehniku je potrebno strucno lice, ali i ehtremno obrazovanje, kao i dozvola visih svesti da se vodi kroz prostor secanja. Odgovornost terapeuta je ogromna iz prostog razloga sto ego umisljanja regresoterapeuta mogu sugerisati na dogadjaje koje regresirani moze da prihvati kao sopstvene i sugestivno poceti da ih zivi…

Apro-po toga: U trenucima moje najvece ovo-egzistencionalne krize_ dozvolila sam poznatoj terapeutkinji da me provede kroz regresiju. Tada nisam bila u stanju da je sama uradim.
U jednom trenutku me je navela da razgovaram sa Svetom Petkom, I Svetim Pavlom. Slike koje sam prozivljaval su bile iz perioda kada te licnosti nisu postojale… Znaci… Sugestija…

Zato, regresirati se mozete sami…

Jung ima jednu tehniku i ja je vrlo zastupam. Za pocetak pratite sponatne slike koje vam nadolaze u trenutku odmora, relaxsacije, ili perioda pred ulazak u san ( u nekim od textova mogu izneti talase: alfa, beta)…Zapisite ih. Tokom vremena cete uociti masu simbola, za koje mozete naci znacenja. Ako pri tome barate i sa psihologijom, vrlo brzo cete biti sposobni da sami udjete u stanje stvarne nehipnoticke regresije…

Naravno postoji i tehnika:

Pricip tehnike nehipnoticke regresije se sastoji u sledecem.
Voda-simbol psihe
Kamen-simbol uma
Vodic-simbol duha
Lift, dizalo- vremenski simbol
Slike…

Jedino sto vam se moze desiti u ovakvom tretiranju sopstvenih secanja, jeste da zaspite…

Druga stvar je ukoliko ste preplaseni… Tada mozete projektovati podsvesne slike, koje ce vam predstaviti ale, umesto simbola koje treba da analizirate, zato… [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Gordana/My%20Documents/go/kreativna%20vizuelizacija/topic684_files/icon_biggrin.gif[/IMG] … Jung i tehnika spontanih slika…

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Submit to Digg   Regresija Ili Ozivljavanje Svesti O Proslim Zivotima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-11-2006, 23:20   #2
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Registrovan: Sep 2006
moonstruck je na dobrom putu
Standardno

Princic, tekst je super...citala sam ga ranije na net-u
Ja sam se jedno vreme nosila idejom da odem na regreso seansu...davno jos slusala sam na TV-u jednu zenu koja radi u Bgd-u...ne secam se kako se preziva, zove se Stanislava... govorila je o nehipnotickoj regresiji, sto se meni posebno dopalo...a i o tome koliko moze regresija da pomogne u nekim slucajevima - najfascinantnije mi je bila prica o strahovima koje covek moze da nosi iz predhodnog zivota - dakle, sada ima problem, a nikako ne moze da pronadje uzrok tome...
Ipak...nisam ostala odlucna u tome..hahaha, pazi ironije - plasi me to
Zamisli - ja se rcimo bojim brze voznje...koliko kada se ja vozim u autu, toliko me podilazi jeza i kada kraj mene prozuji auto u punoj brzini (hahaha...pogledaj kod mene Ur180Ma )...i sad, otkrijem recimo da sam poginula u proslom zivotu... i kontam - ok, osvesticu od kuda taj strah...pa cu mozda manje da se plasim.... al' zamisli da otkrijem da sam ja nekog tako ubila ....bojim se da bi me "pojeo" osecaj krivice...
U svakom slucaju...mislim da ovo nije lose - pod uslovom da se nadje osoba koja ozbiljno pristupa ovom, a ne neki sarlatan...
Znas nekog?... Imas neku pricu iz zivota?

...Prave reci kao zvezde padnu same,po svom nikne jogunasti beli krin,
nekad trazis poentu na kraju drame - a poentu krije prvi cin...

…VTBDUN…

Submit to Digg   Regresija Ili Ozivljavanje Svesti O Proslim Zivotima Reply With Quote

Old 20-11-2006, 14:34   #3
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Standardno

Pa,ja bih rado otisla,ali kao i ti ,ne znam kod koga, a ne zelim da idem kod nekog sarlatana,jer to su zaista ozbiljne stvari.Mada, ja od prilike naslucujem neke svoje zivote, i neke strahove koje imam mogu da prepoznam .Trudim se da se borim protiv njih i da evoluiram, da sam u svim situacijama na nivou.

Iskreno,ja sam citala pre nekoliko godina neke analize regresoterapije za neke nase folk zvezde, i cini mi se da je potpisnik bio Nikola Stojanovic.Ne znam da li sam pogresila,ali zamolila bih ostale devojke da ako imaju saznanja da se on time bavi to ovde napisu.
Kada bi on to radiio , ili Aleksandar Imsiragic, otisla bih bez razmisljanja, jer smatram da u njih mogu da imam poverenja sto se toga tice.
Naravno,cula sam i za neke sarlatane,ali necu ni da ih pominjem da ih ne bih reklamirala/nisu poznati siroj javnosti kao astrolozi.Njihovi klijenti, tj.zrtve su bili nezadovoljni,tako da i to nije vredno pomena.

Ako neko od vas ima neku pricu , neka je podeli sa nama slobodno.

MOON,
Cula sam ovih dana da astrolog Predrag Petkovic,koji saradjuje ili je cak i ucenik moderne astrologije Nikole Stojanovica,pored karmicke astrologije uspesno radi i regresoterapije.Svi kazu da je fantastican i da nepogresivo odredjuje zadatke u ovom zivotu kao i razumevanje proslih bezbednim vodjenjem kroz njih putem regresoterapije.
Nemam jedino predstavu koliko tako nesto moze da kosta.Ako neko ima neku informaciju vise o ovome ili o Predragu,molim vas neka prokomentarise.

Nenita,duso,,hvala.
Cena je ok, ja sam mislila da je mnogo vise,jer je to u inostranstvu vise desetina puta skuplje.
Svi se dakle slazu da je on sjajan?

Covek i sam nekada dozivljava regresiju kada je karma iz prethodnog zivota posebno jaka.To se iz natala moze videti ako je naglaseno 12 polje ili je cak i Saturn u njemu.Takve osobe mogu cesto da sanjaju stvari iz prethodnih zivota,narocito one traumaticne koje ih progone.Moguce je cak i na javi imati takva secanja u trenucima i situacijama koja potsecaju na nesto sto se nekada desilo.
Jer ta jaka karma je kao da su prethodni i prosli zivot spojeni.
Mnogi mogu da pretpostave na osnovu svojih strahova i osecaja sta im se dogadjalo, mnogi i bez odlaska regresoterapeutu ili karmickom astrologu intuitivno znaju sta su bili i u grubim crtama kako su ziveli.
To je zaista fascinantno.

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Last edited by viksi72; 06-05-2010 at 17:19..

Old 09-12-2006, 23:49   #4
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Standardno

Cula sam i ja za njega...ustvari, citala sam neke njegove tekstove na Nikolinom sajtu...znam da je Karmicki astrolog (eh, kao da je jedini sto se tako predstavlja ), znam da je izdao i par knjiga...Takodje, cula sam i ja od mnogih samo reci hvale o njemu....
Ne znam..ono gore sto sam govorila o regresiji, stoji i dalje...jedino sto me zbunjuje u prici o svemu je: cula sam price o "Regresiji" i o "Nehipnotickoj regresiji"...ne znam ko i na koji nacin to radi....
A koliko vidim- nema bas nikog sa "blizim iskustvom" ...

…VTBDUN…

Old 10-12-2006, 15:56   #5
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Pedja Petkovic je sjajan!! Moja snaja je isla kod njega na casove i raspamecena je..Bila sam par puta i prisutna dok su razgovarali telefonom...covek ne stedi reci i zaista zna sta prica..Odlican je predavac, a njegove knjige su meni posebno dobre.. Mislim da ih za sad ima samo dve, a da je treca u pripremi..Jedna se bavi karmickom astrologijom, a druga polozaju planeta po vladarstvima..odnosno, na primer, sta znaci kad je vladar druge kuce u I, II, III i td...Trenutno ne mogu da se setim kako se knjige zovu, ali ih toplo preporucujem.. Pedja se bavio nehipnotickom regresijom vrlo uspesno i koliko ja znam trenutno se time ne bavi..mozda tek ponekad..cena je 50 eura..(bar je toliko bila do pre par meseci)..

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Old 10-02-2007, 03:17   #6
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Ovo mi je zanimljivo...
Evo neshto ja da dodam na ovu temu, a ima veze sa Saturnom koji je gore pomenula PrincGorica...
Moja sestra je vlasnik Saturna u 12. polju, aspekti su sledeci:
- kvadrat sa Marsom;
- kvadrat sa Neptunom;
- konjukciju sa SMC (shto je meni najintrigantnije).
Elem, da pojasnim stvari, ona ima poprilichno problema od kad zna za sebe, meni se nekako uvek chinilo da je Saturn za to najveci krivac. No, da se vratim ovoj prichi - proshli zhivot. Ja ne znam nijedno stvorenje koje toliko sanja kao ona. Snovi su katastrofa... Te je neko ubija, te vrishti na sav glas, te pochne da plache toliko da mi moramo da je budimo i smirujemo...
Josh jedna njena uochljiva karakteristika je neostvarenost na svim mogucim poljima. Znam da ovo zvuchi mozhda jadno i glupo, ali je stvarno neverovatno koliko je ona chudno stvorenje. Ima dushu deteta (verujte, znam) a toliko je u nekim trenucima prepotentna i nesposobna da razume druge, da je to neopisivo. Ja joj non-stop punim glavu nekim mojim savetima, pokushavam na sve moguce nachine da joj pomognem, ma svakakve mi stvari padaju na pamet, al' ona se neda...
Imam neki chudan osecaj kao da sam joj ja neki vodich kroz zhivot, iako je starija od mene 3. godine - za mene je ona najmladje dete na svetu.
Eto, to sam samo htela da vam kazhem u vezi ovog Saturna, ipak mislim da je on velika kochnica u njenom zhivotu, (u toj konjukciji sa SMC u 12.) a opet mislim - kad bi ga samo malo poslushala, i "prenela" u stvarnost - bio bi joj verovatno od velike pomoci.
Chudna je to stvar....

Old 10-02-2007, 03:46   #7
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Standardno

Pozic Lost...
Iskreno, kada sam pogledala tvoju kartu...nisam razmisljala o sestri - ali mi je na prvi pogled delovalo da ti imas neka "nerazumevanja" u zivotu... konkretno mislim na ove T kvadrate...
i sada, kad ovo citam..gledam tvoju kartu (iskreno, nisam imala vremena bas da se usredsredim)...i VE kao vladar tvog III dovoljno govori o ovome sto pises...
Mogla bi, kad si vec ovo zapocela, da postavis u vezaonici sestrinu kartu...ako hoces naravno
A ovo sto kazes - vidi, ja se nesto nisam bas ni trudila da shvatim tu Krmicku astrologiju...ali, kako sam razumela - bilo gde da je SA...u bilo kojij kuci...on nosi SECANjA vezana za taj deo naseg zivota... i lepa i ruzna...SA PAMTI...
sad, kako je tvojoj sestri u konjukciji sa SMC..ja bih rekla da ona duboko u podsvesti "zna" koji je njen put u ovom zivotu...ali nosi velike strahove od promena...
kako kazu da se, gledajuci za prosli zivot, ASC pomeri...pa XII ustvari bude I kuca...moguce je da je imala nekih "fizickih problema"...da je na nekin nacin stradalo njeno telo...to je verovatno ono zbog cega pamti strah...
Nemam ja vezano za ovo neka znanja...ali mi je jako zao kada ovako nesto procitam... Nadam se da ce i ostale devojke da se prikljuce sa svojim znanjem...a ja bih ipak da pogledamo njenu kartu - verovatno postoji nacin kako bi ona to mogla da savlada - SMC nije zalud tu...

…VTBDUN…

Old 10-02-2007, 04:05   #8
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Potpuno si u pravu Moon,
evo dodacu i to da je ona bukvalno opsednuta strahom od smrti...
Recimo, secam se perioda kada sam ja bila u bolnici, ona me zove na fon, pita kako sam, ja odvalim u svom fazonu da je najbolja stvar da zavrshim vec jednom shto je zapocheto 25. juna - a ona poludi, pochinje da histerishe, da plache, ma da se gushi... Na kraju - ja nju hrabrim da ce sve da bude ok, iako je realnost da sam ja u g****ma a ne ona, jel'te ...

Bol - ona ne ume da podnese, pa i sama kazhe - "samo da me nishta ne boli, nishta mi drugo ne treba u zhivotu"....

Ma uostalom, idem da je okachim, pa da vidish tu enigmu....

Old 11-02-2007, 08:12   #9
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Registrovan: Jan 2007
amaterka je na dobrom putu
Standardno

Bila sam na Regresiji. I dan danas mislim da sam sve to isfantazirala, a opet, kad se setim kojom brzinom sam davala odgovore i komentarisala slike, ne mogu da verujem da mi mozak tako brzo kreira i kalkulishe.

Meni je nehipnotichku regresiju radila jedna zena, ali nemam odobrenje da dajem informacije o njoj.

Opet bih otishla jer sam sigurna da bih sada bila opushtenija, a inache 'znam' da ima toga josh u nekoj fijoci secanja.

Pre godinu dana sam sanjala ovakav san:

Shetam starim gradom, nije Beograd, ali je mozda Dubrovnik, ili njemu slichan, zgrade su kamene, ulichice uske, ima i poneki trg i neki brshljani i puzavice su po zgradama i pletu vence po njima i rasplicu se preko kamenih lukova koji spajaju dve po dve naspramne zgrade. Tu sam i ja, negde ispod tih lukova, hodam. U susret mi ide mladji mushkarac, upravo je izashao iz jedne od tih polumrachnih osenchenih ulica i banuo ispred mene. Kao da je u nekoj zurbi. Pomislih kako ga poznajem iz ranijih susreta, chesto smo se sretali u prolazu i vec bi trebalo i da se pozdravljamo koliko se vidjamo i srecemo. Mozda smo i klimnuli glavom jedno drugom, ili rekli dobar dan, taj deo sna ostace mi nejasan. Ostace mi nejasno i zashto mi se chini da sam OVAJ ISTI san sanjala vec nekoliko puta unazad, a tek ga se sada setila, jer jedna od pomisli kad sam videla tog choveka bila je 'pobogu, opet sanjam istog choveka, onog doktora' kao da ja sama nisam bila u tom snu. Zashto sam rekla da je doktor - NE ZNAM. On nije bio obuchen kako se danas oblachimo, nego je imao plishano odelo, uske pantalone i bluzu, za rolkragnom oko vrata, sve od plisha i u kombinaciji bezz-braon. To sam okrznula pogledom u prolazu.

Old 11-02-2007, 22:39   #10
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Standardno

Pa,jako interesantno,verovatno neka tvoja davna ljubav iz proslih zivota,koju si vec srela ili ces tek sresti u ovom zivotu,osecam da ima veze sa regresijom koju si radila.
Da li bi nam opisala neku tvoju regresiju ili neko od secanja do kojih si dosla posredstvom te zene?
BIlo bi nam dragoceno tvoje iskustvo ako bi htela da ga podelis sa nama,a to bi vise moglo i da nam objasni ovaj tvoj san.

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Old 12-02-2007, 00:40   #11
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Standardno

Ne znam koliko ima veze sa Regresijom, jer to je bilo pre 3 godine, a san dve godine kasnije.

Inache, vratila sam se samo u jedan zivot, i to zivot pre ovog, recimo u period pre 150-200 godina, i bila sam mushkarac, sam, bez zene i dece, koji je docekao duboku starost i umro prirodnom smrcu. Zakljucak terapeuta je bio da zato u ovom zivotu imam troje dece

Za mene je najupecatljiviji trenutak bio kada je 'dusa' izasla iz tela tog choveka i gledala taj zivot koji je ostavila, uz zakljucak da je to bio prilicno mizeran i prazan zivot, a na pitanje terapeuta kakav je zadatak u sledecem zivotu dusa je rekla: Da pronadjem i sachuvam ljubav. Onda je terapeut rekla da sam dobila kroz decu jedan deo te ljubavi, ali da moram da nadjem i ljubav kroz partnera - e, to mi do sada ne polazi za rukom, a vreme izmiche, i ja sam sve nervoznija jer mi se chini da to u ovom zivotu necu spoznati.

Zanimljivo je da sam ja i pre regresije znala da trazim 'ljubav', ali zar to ne trazimo svi mi, a opet, ja sam opsednuto trazila, kao da mi je to zaista neka misija. Chak sam ishla dotle da sam se pitala koliko li sam to malo ljubavi dobijala u detinjstvu kad sada imam toliku potrebu za istom. A ipak, bila sam voljeno dete i ne mogu da greshim dushu kad je roditeljska ljubav u pitanju. Ili je meni trebalo MNOGO pa mi je sve sto sam dobijala bilo malo? Ne znam.

Razmishljala sam i o tome koliko ja ljubavi dajem drugima - pa, nisam se neshto pretrgla.

Shto se tiche nekih mojih zatrpanih secanja - sigurna sam da sam bila i zensko u nekoj inkarnaciji i da ih je bilo nekoliko.

Old 12-02-2007, 18:06   #12
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Standardno

Ovo je zaista sjajno!
Pa ,ljubav izmedju muskarca i zene nije vecna,nemoj da brines,spoznaces to bar jos 2-3 puta u ovom zivotu!
Ali je zaista jako interesantno,onaj muskarac iz sna mora biti neki ljubavnik,mozda je to isto bio neki vid regresije,vec u zavisnosti od tvog osecaja.

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Old 12-02-2007, 20:23   #13
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Standardno

Ne znam. San je bio lep i tako stvaran

A u vezi ljubavi .. hm .. moram da priznam da nikada nisam volela onako u literarnom smislu, ne kazem da nisam bila zaljubljena, ali to je drugo.
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-05-2007, 16:50   #14
pufnica
Obično gatalo

pufnica's Avatar

pufnica je offline
Registrovan: Mar 2007
pufnica je na dobrom putu
Standardno

Extra tema! Svaka cast! Vec jako duuuugo vremena razmisljam da uradim nehipnoticku regresiju, ali kao sto je vec puno vas do sada reklo nisam uspela da nadjem pravu osobu za to! Sada, kada vec imam neka imena, pocecu da se organizujem! Ne znam ni sama kako bih to objasnila, ali jako sam sigurna da su moji prosli zivoti ili bar jedan od njih bili veoma bitni tj. da sam imala neku vaznu ulogu na ovom svetu! Osecaji (intuicija), koju posedujem me nikada nisu izneverili, pa mislim da je tako i u ovom slucaju. Osecam uzasnu potrebu vec godinama (pa mozda od svoje 12-13 godine, kada sam prvi put cula nesto o proslim zivotima), da to uradim.

Old 26-05-2007, 19:48   #15
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

ja ne bih preporucila nikolu stojanovic jer sam isla kod njega na tumacnje natalne i mislim da on nije ok kao covek , meni licno se ne svidja kao ni dule savic ...nikola stojanovic mi je pricao o njegovoj trecoj zeni koja nje mladja od njega 20 god a dule avic mi je rekao za njega : kako ga nije sramota, vec ima trecu zenu, svasta....ja sam mu kum..."
eto toliko o njima ako vam to nesto znaci ...oni meni lice na osobe koje amo zele da uzmu novac i nista vise, videla sam licno to kod nikole, kod kojeg su bile i moje drugarice i nije im dobro istumacio kartu, ali kako vi hocete.
a poznajem i pedju petkovic i on je neozbiljan...tj niko od njih meni kartu nije protumacio na pravi nacin niti isto...svi su rekli razlicito...smejurija .........trebala sam ih sve snimati.
ovde su mi vise protumacili i vdeli pravo stanje nego njih trojica zajedno!
ja bi takodje isla na regresiju, to me odavno kopka, bas sam jutros rekla kako bi volela da idem na hipnozu
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules