ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

mistična iskustva
Old 26-01-2008, 01:28   #1
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno mistična iskustva

pratim i gledam ovaj naš predivni forum i vidim da mu nedostaje jedna tema-svi volimo i vjerujemo u astrologiju,svi vjerujemo u karmu ,u utjecaj mjeseca na naš život......pa mislim da smo spremni na ovoj temi pričati o onome što se nekome dogodilo a što je neobjašnjivo:npr deja vu,proročanski snovi,predosjećaj da će se nešto dogoditi pa se onda to dogodilo.........
ako se slažete vi i naravno ako oni koji su osnovali ovaj forum nemaju ništa protiv mogli bi pričati i o tome
AKO NE MOLIM ODGOVORNE DA ME OPOMENU ILI IZBRIŠU TEMU!!!!!!!!
to je prijedlog a vi razmislite i javite se
Submit to Digg   mistična iskustva Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-01-2008, 02:12   #2
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Imam taj osećaj u stomaku,da će se nešto dogoditi!
Jednom mi je taj osećaj spasio život,naime nisam sela u autobus
nešto mi nije dalo,iako sam bila spakovana i spremna za put.

Sutra dan čujem na vestima da se survao u kanjon Morače!!

Old 26-01-2008, 15:44   #3
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

iskustva te prirode imam samo sa snovima! dosta puta mi se desavalo da kada nekog sanjam da umire ili da je jako loshe, ujutru to i saznam!
cudno, ali nikad ne stignem da ispricam.

Old 26-01-2008, 16:06   #4
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Registrovan: Apr 2007
Nevencica je na dobrom putu
Standardno

Mozda bi mogli nekako to astroloski da podupremo. Super je ideja samo mislim da joj fali taj element da ne bi bila izbrisana eventualno. Po meni ovnovi imaju jaku intuiciju i z i m. Ribe imaju onu koja predvidja samo lose dogadjaje (sto nije los talenat nikako)......itd.......

Old 26-01-2008, 20:46   #5
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
danicakr je na dobrom putu
Standardno

Ja nemam bas neka toliko misticna iskustva, ali cu da podelim sa vama npr. sta mi se dogodilo par puta. Ja to vise vezujem za ono iz feng-shuja: okolina utice na nas ali i mi na nju.
Pedantna sam i ne volim nered, haos,prljavstinu u kucu i slicno, pogotovu kad je ja ne napravim nego neko drugi. I tako zateknem ja kupatilo jednog dana strasno prljavo, a niko se od ukucana ne usudjuje da uzme cetku u ruke. I ja sta cu pocnem da ribam i da placem, jer ne volim da cistim, al kad moram.....I samo sto pocnem iz kade izsiklja takva prljavstina, a nisam jos ni stigla do nje. Nema veze, zovi majstora i on to popravi. Sl. put opet kupatilo, udjem i pocnem da sredjujem opet besna, izlije se solja.
Sad neko citajuci ovo moze da pomisli :ma to joj kupatilo propalo........ Ali odem ja u selo i opet se uvatim da cistim i naravno stignem do kupatila ono isti slucaj.
Onda sta mi se jos desava, opet kad sam nekad nesto besna ili nervozna a treba nesto da radim , evo npr poslednji put da ucim, da upalim sijalicu ona eksplodira, sto mi se sa sijalicom desavalo i vise puta kad treba da perem sudove ili da radim nesto sto ne volim. Maler ili slucajnost ko zna.....

Old 26-01-2008, 22:03   #6
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nevencica VIdi Poruku
Mozda bi mogli nekako to astroloski da podupremo. Super je ideja samo mislim da joj fali taj element da ne bi bila izbrisana eventualno. Po meni ovnovi imaju jaku intuiciju i z i m. Ribe imaju onu koja predvidja samo lose dogadjaje (sto nije los talenat nikako)......itd.......

Koliko je meni poznato Ovnovi nisu zainteresovani za psihologiju, misticizam, neobjasnjive stvari, pa samim tim i ne priznaju Bog zna koliko to "sesto culo", - Ovan pre svega veruje u iskustvo i priznaje samo ono sto upravo tako spozna i oseti na svojoj kozi. Ovan je sirova snaga i akcija, nema on vremena da tamo nesto intuitivno oseca da li treba nesto da uradi ili ne, njega to ne zanima.

- Mars u Ribama je vec potpuno druga slika. Ovo nije klasican (ovnovski) mars, on je intuitivan, privlaci ga da sazna i da otkrije sve sto je skriveno, na prvi pogled nevidljivo, tajanstveno, misticno...On ima izrazenu intuiciju i upravo kroz zivot se najvise njome i vodi, jer sta je drugo Mars nego nasa zivotna snaga i energija, pa sta dobijemo kad spojimo ta dva? On je odlican spijun, detektiv, odlican iluzionista, mag, (pa i vidovnjak), jer njega zanima da sazna i da iskopa sve sto je skriveno i neistrazeno, upravo zbog toga jer je i sam takav, pun "cudnih" osecaja.

- Slicno je i kod trigona Mars/Neptun (u sustini svaki aspekt ove dve planete ima slicne osobine bar kad je intuicija u pitanju, ali eto, ja se uhvatih trigona...jer ga imam pa ga najbolje razumem), ovo je snaga koja je sjedinjena sa intuicijom i vizijama koje daje neptun, osecaji su vrlo intenzivni i uvek mogu da predosete neku opasnost, sta vise, intuicija im je i najjaca u "mars situacijama" (opasnosi, rat, sukobi i sl), a odlicno mogu da osete ko je (NE)prijateljski nastrojen prema njima, ma koliko dobro se taj neko folirao. Pre svake akcije u koju krecu imaju snazan osecaj da li je to zaista dobro ili ne..

- Sto se tice Riba, one su po defaulty intuitivne, jer kako ne bi bile kad im je Neptun vladar; Sunce u ribama = svest u nesvesnom, neistrazenom, u beskraju. A intuicija je upravo to - nesto neobjasnjivo, nesto sto nema jasnu definiciju, sto nije istrazeno i poznato do kraja. Ribe tako zive, jednostavno za sve koriste intuiciju, ne mogu da pobegnu od toga. Usudicu se cak da kazem, da je svaka odluka koju donesu, zasnovana na 50% racia i 50% intuicije. To je za njih normalno, i nista neuobicajeno i cudno.

E sad, jos jedan znak koji ima izuzteno jaku intuiciju je Skorpija. To je su svi oni predosecaji zla, nesreca, smrti.
Evo na primer moja tetka koja je Skorpija (sa stelijumom u skorpiji, izmedju ostalog i Neptun je tu), ima neverovatne snove, svaki put kada sanja nekoga od umrlih, to je predznak da ce se desiti nesto lose, neko ce umreti ili nastradati, i zaista , bez izuzetka svaki put tako bude.
Skorpije i jesu u "dosluhu" sa onim svetom i sa smrcu, tako da ni to nije nista cudno, jer uvek mogu da osete tu energiju kada im je u blizini. One najvise predosecaju te lose stvari (sve u simbolici Plutona), i mogu zaista da imaju jednu "natprirodnu intuitivnu dubinu" (kako kaze cika Milekic).

5 Bambija za Skorpionsku intuiciju!

My chart

http://i199.photobucket.com/albums/a...m_i_bradom.gif

Old 26-01-2008, 22:55   #7
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

eto, tanyca je bas lepo objasnila....
ja imam tu vezu skorpijice i ribice vrlo simpaticnu...
...deja vu (u reci i slici), mala beba...jak predosecaj, cak slike-flesevi na javi... takodje vrlo jake, predvidjajuce snove...
...i, moram da pazim sa anesteticima i "omamljivacima"... kako mi se tek onda "javlja"....

Old 26-01-2008, 22:58   #8
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
selena je na dobrom putu
Standardno

drago mi je da ste tako dobro prihvatili temu-slažem se da ju malo i astrološki podupremo iako želim da tu i tamo netko ispriča i nešto sa one strane...
ako gledamo astrološki ja imam izraženog škorpiona i slažem se da to donosi doslu sa onim svijetom-npr.ja sam bila ljubimica svog djeda koji je već 14 godina pokojan-kad je umrirao nije želio da mene puste k njemu ,tako da se nisam stigla oprostiti od njega ali je zato kad je umro došao da se pozdravi sa mnom i da mi kaže da je sve u redu i da mu je tamo bolje,neka ne plačem od toga dana kad god ga sanjam znam da će se nešto dogoditi jer me on upozorava....

Old 26-01-2008, 23:31   #9
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
danicakr je na dobrom putu
Standardno

A u, i ja sam cesto sanjala mrtve pogotovu od kad su mi umrli deda i baba, ali nikad nisam tome pridavala neki znacaj.....Skorpija mi jeste izrazena(pluton, saturn i venera). inace i sanjam dosta i svasta. Npr kad sanjam nesto crveno to mi je znak za srecu u ljubavi oduvek bio, a za ostalo ne znam.

Old 27-01-2008, 00:44   #10
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

U 90% mojih snova prisutna je voda u svakom obliku. I gotovo uvek mutna, ili su talasi veliki. Primetila sam da se to intezivno pojavilo poslednje 2 godine, sad koliko ima veze sa Neptunom koji je se vrzma oko ASc pa samim tim i kaci 12 -icu(snove) a koliko sa nekim mojim problemima koji se u snovima tako projektuju. Jer ima logike da talasi predstavljaju brige, sto su veci one su vece, logicno....

A zanimljivo mi je sto je Denicakr spomenula o crkvanju sijalice onda kad je ona napeta , to se isto i meni desava, recimo kad sam jako nervozna cesto imam problem sa pc-ijem, kao da mu svojom losom energijom brkam loncice pa ne funkcionise kako treba... to je recimo jedan od primera....

Old 27-01-2008, 19:20   #11
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
selena je na dobrom putu
Standardno

to se traži cure-ja kad mi je neki član familije u opasnosti imam onaj predosjećaj i uvijek sam u pravu...
pred3 godine dogodilo mi se nešto od čega mi se i danas naježi koža:
-ja i suprug smo morali nositi nešto šta je njegova mama poslala njegovom ujaku,bilo je kasno zimsko posle podne i mi smo krenuli-to je put ngde oko 6 km ako idete po prečacu kud smo i mi odlučili taj dan voziti da brže to obavimo i idemo na kavu s društvom.Bilo je noć prije napadalo oko 20cm snijega tek onako da se sve lagano pokrilo a cesta je bila dosta pristojna za vožnju iako ne za neke velike brzine....Vozili se mi jedan dio puta i zašli na put kroz šumarak(asvaltirani prečac) kad nas je na ulazu u taj dio gdje je šumarak uhvatila takva jeza i neobičan osječaj hladnoće(i sad me prešli trnci) da je suprug usporio i zbunjeno me pogledao i upitao dal sam i ja osjetila isto...rekla sam da i nastavili smo vožnju ali puno sporije iako su uvjeti na cesti bili dobri.Na čistini je bilo jedno osušeno drvo oraha na kojem je sjedio gavran ili neka druga crna ptica i sablasno nas gledala kako joj se približavamo-osjećaj hladnoće i neugodnosti je postajao sve veći te smo u istom trenu odlučili da je najbolje da se okrenemo i da pođemo ujaku okolnim putem-što smo i učinili...
Nemogu vam opisati osječaj koji nas je preplavio kad smo još istu večer čuli da je par metara od onoga oraha bio most koji se urušio i da je jedan mladi par izgubio živote samo pola sata nakon što smo mi se okrenuli i pošli drugim putem-on je poginuo na mjestu a ona je umrla drugi dan u bolnici....
Ako to nije vrijedno spomena onda ne znam šta je?

Old 26-05-2008, 03:54   #12
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Registrovan: Feb 2008
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Probudimo ovu temu, bas mi se svidja .
Tanya nisi u pravu sto se Ovnova tice – ja sam Ovan a I znam par osoba koji su Ovnovi I jos kako smo zainteresovani za psihologiju, misticizam, neobjasnjive stvari … ne mozes tako generalizovati stvari.
Ja sam upravo postavila pitanje sta se u natalu gleda za intuiciju posto mi zadnjih 2 – 3 meseca nenormalno dobro radi! Mozda to ima neke veze sa ukljestenim Ribama u I polju ?
Proteklih 10 – ak godina bar jednom mesecno sanjala sam isti san: nepoznat grad, jesen, posmatram kisovitu ulicu sa I sprata nekog stana (o ovome sam vec negde pisala)… Sve se do detalja poklopilo sa stanom mog (sada vec nazalost bivseg) decka . Od tada vise ne sanjam taj san. Imam jos par takvih snova koje sanjam godinama! Bas bih volela da su to secanja moje duse na neki prosli zivot . Sta mislite o ovom - postoji li "podrska" u mom natalu za ovo?

Old 26-05-2008, 05:31   #13
Limoneta986
Obično gatalo

Limoneta986's Avatar

Limoneta986 je offline
Limoneta986 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
ako gledamo astrološki ja imam izraženog škorpiona i slažem se da to donosi doslu sa onim svijetom-npr.ja sam bila ljubimica svog djeda koji je već 14 godina pokojan-kad je umrirao nije želio da mene puste k njemu ,tako da se nisam stigla oprostiti od njega ali je zato kad je umro došao da se pozdravi sa mnom i da mi kaže da je sve u redu i da mu je tamo bolje,neka ne plačem od toga dana kad god ga sanjam znam da će se nešto dogoditi jer me on upozorava....
Identicno ovo se desilo al sa mojom bakom 2000god u januaru negde.. Ujutru se budim, svi uplakani a ja mrtva ladna-spremna... Naravno posle je bila lavina suza a i dan danas znam da zaplacem za njom.

Evo sta mi se josh desilo sa njom, posto imam osecaj da je se stalno vrzma oko mene

U Oktobarskom roku (vecina zna kako je chupavo tada, i da se ne zna de je du*e a gde glava), ucila sam ceo dan i celu noc, i ja kao legnem u 5 ujutru da odremam 1 sat i igrom slucaja zaboravim da stavim alarm, a ispit u 8..
I sanjam neke gluposti, tek mi neko dodje sa ledja, pomiluje me po glavi i kazhe "ajde srce ustani, vreme je da polozish taj ispit" njenim glasom.. U tom trenutku sam se probudila i bilo je oko 7 i kusur, taman da krenem... Budna da budnija ne mogu biti, ni zrnce umora, sto bash i nije normalno... Odem tamo i polozim a sanse su mi realno bile male.. Ali koja je verovatnoca da ja uspem da ustanem za 2 sata a nisam spavala ne zna se Josh ja imam problema sa budjenjem chesto...

Iskeno, kod mene ima cesto tih chudnijih dogadjaja... Koliko ih samo imam sa najboljom drugaricom.. show

Naši sponzori
Advertisement

Old 26-05-2008, 13:29   #14
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

pa ja ne dijelim mishljenje da su Ovnovi bash toliko intuitivni, ali Vodolije svakako jesu
- Mars u Ribama je vec potpuno druga slika. Ovo nije klasican (ovnovski) mars, on je intuitivan, privlaci ga da sazna i da otkrije sve sto je skriveno, na prvi pogled nevidljivo, tajanstveno, misticno...On ima izrazenu intuiciju i upravo kroz zivot se najvise njome i vodi, jer sta je drugo Mars nego nasa zivotna snaga i energija, pa sta dobijemo kad spojimo ta dva? On je odlican spijun, detektiv, odlican iluzionista, mag, (pa i vidovnjak), jer njega zanima da sazna i da iskopa sve sto je skriveno i neistrazeno, upravo zbog toga jer je i sam takav, pun "cudnih" osecaja.

josh ako ovome dodam moj Merkur u Ribama..onda vam je sve jasno..a zachineno kvadratom Urana u Shkorpiji na 29-om stepenu..Ne da je imam, nego mi dere stomak, ponekad!!! a kad sanjam neshto, uvijek se na javi desi suprotno od istih...posebno kad su momci u pitanju ..Tachno znam po snovima da li cu ikad biti sa njim..ako mu vidim lik u snu, znam da necu - ostacu ga zheljna!...a to mi se na milion puta potvrdilo...Nazhalost...

Old 26-05-2008, 13:43   #15
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

meni se isto dooosta toga pokazuje kroz snove..mislim ne sada neka vidovitost ili tako nesto, vise me snovi upozoravaju na neki dogadjaj, jednostavno sanajm nesto i to se i desi, poneka d brzo a ponekad tek 2-3 meseca kasnije

nazalost skoro uvek budu negativne stvari...

intuicija mi je isto naglasena ali vise kada se radi o drugim osobama

imam So, MO i ME u ribama, Trigon NE i MA

SOLARNA2011/2012
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules