ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

djeca kristali
Old 25-01-2010, 12:18   #1
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
Registrovan: May 2009
neda je na dobrom putu
Standardno djeca kristali

Evo ima jedna stvar koja mene jako zanima..Kao što svi znamo postoje indigo djeca o kojoj već imamo otvorenu temu, ali postoje i kristalna djeca koja su usljedila nakon indigo djece.
Počeli su se rađati oko 2000. godine.i tu su da bi nas naučili ljubavi i praštanju, te da nas pripreme za novu dimenziju.Kaže se da ono što su indigo razorili i razaraju potrebno je da bi kristali ponovno stvorili i obnovili, svijet pun ljubavi i ljepote.

E sad...neke od karakteristika kristalne djece su:

- iznimno izražava ljubav, sklono je praštati , uvijek prašta i traži oprost
- posebnu ljubav pokazuju prema djeci i životinjama
- vole biti goli, smeta im odjeća, a kao odjevne predmete biraju što lakše materijale(pamuk), toplih, vedrih boja
- jako su strpljivi
- imaju jako bistare, velike i meke oči.pogled im je jako dubok.razoružaju te u sekundi
- često imaju poteškoća u savladavanju govora, ali zato jako dobro ostvaruju komunikaciju bez riječi(npr. pogleda te i ti dobiješ iznenada želju da ga zagrliš i poljubiš..e pa napravi to jer je to baš ono što ti je tražio bez riječi)
- vole se igrati vodom, kamenjem i kristalima
- ne boje se
- imaju potrebu pomagati drugima
- imaju sposobnost izlječenja, dovoljno da razgovaraju s nekim i osoba se nakon toga osjeća preporođeno
- jako su privlačni, imaju ˝ono nešto˝ što privuče ljudima pažnju, iako nisu ˝djeca- lutke˝
- imaju često alergije, jako su izbirljivi kada je u pitanju hrana
- veliki kreativci s bujnom maštom
- vidi neke dimenzije koje mi ne vidimo
- od malih nogu ima potrebu pomagati, te često priča o ratu, humanosti i sličnim stvarima.

e sad molila bi malo iskusnije astrologe(ja to očito nisam ) da pomognu , pa da pokušamo zaključit što bi u natalu ukazivalo da je neko kristalno djete.

Moja kćer ispunjava 98% ovih karakteristika, al me zanima da li bi se to pokloplo s natalom. evo i njen natal pa ako će pomoć...stvarno bi volila shvati da li je zbilja kristalno djete ili ne, a i da možemo dalje gledat po kartama druge djece...

natal Larissa:
http://img42.imageshack.us/img42/5551/larissawrfac1.jpg
Submit to Digg   djeca kristali Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-01-2010, 20:34   #2
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

Evo malo san gledala i pokušavala povezat neke stvari, ali stvarno bi mi trebala vaša pomoć..čačkala sam još malo i našla da su se kristali počeli rađat čak od ´97-´98. e sad gledam ja šta se desilo ...
´98...uran je uša u svoje sjedište(vodenjaka) i isto tako i neptun(u vodenjaka).
uran je onaj koji budi..mjenja.to su kristali koji bi nas trebali duhovno probudit?u vodenjaku kojem je ključna riječ mašta,koji je isto tako human, naučničkog duha...
onda taj neptun...duhovni porivi, telepatske funkcije, intuicija...
mislim da je tu neptun punobitniji od urana, ali i uran igra ulogu..
ljudi ja sam počela,al nemogu sama..još neman toliko znanje..
U kojoj kombinaciji i s kojim planetama bi trebali biti ?
Eto ako netko pozna takvu djecu pa da se stave njihove karte pa da pokušamo neći neku zajedničku crtu u tim natalima
Trebalo bi da bude povezano s mjesecom, venerom?zbog ljubavi i brige za druge i njihovih emocija?
Bubam , nagađam..probajte i vi da ne budem sama u glupostima koje pišem, možda na kraju ipak nešto dobro i korisno ispadne.

Old 25-01-2010, 21:29   #3
pcelica
Švrća

pcelica's Avatar

pcelica je offline
Registrovan: Jul 2008
pcelica je na dobrom putu
Standardno

nedo, jako si me zainteresoavala temom!
molim te, reci mi, uputi me na izvore da mogu da procitam..
sama sam ljubitelj kristala..i ajko bi volela da se zaista deca koja se radjaju priblize njima..to je zapravo povratak prirodi, balansu, harmoniji, miru...

Old 25-01-2010, 22:33   #4
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

Pcelice drago mi je da sam bar nekog zainteresirala, već sam se bojala da nikoga nije briga za ovu temu
ovo su neke od stranica s nekim karakteristikama i razlikama.
stvarno bi volila da naučimo i nešto s astrološke strane o kristalnoj djeci.zbilja su vrijedni pažnje
evo prošvrljaj malo pa pokušaj pomoć u ovom mom naumu.

http://anti-stres.actieforum.com/med...-djeca-t22.htm
http://www.budi.in/295-clanak-kristalna-djeca.aspx
http://rijecan.wordpress.com/2007/06/

Old 25-01-2010, 22:46   #5
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Registrovan: Jul 2009
markobgd je na dobrom putu
Standardno

ja sam pisao o tome na temi indigo deca a imas tamo gomilu komentara i astroloskih primera/tumacenja/teorija ...filosofije itd...

mislim da nema neke razlike izmedju inidigo i kristalne dece... samo drugachiji pristup problematici eventualno drugacija boja aure ....

uran neptun pa sa njima u aspektu:
sunce,mesec,vladar asc, vladar trece kuce, vladar 12, u 12, u prvoj kuci planete,... naravno moras uzeti u obzir njihovu jachinu... preko vladarstva recepcija i sl.

Old 25-01-2010, 23:11   #6
LadyCapricorn
Obično gatalo

LadyCapricorn's Avatar

LadyCapricorn je offline
Registrovan: Jun 2008
LadyCapricorn je na dobrom putu
Standardno

Posle mnogo diskusija i cituckanja na temu, dosla sam do zakljucka da ni Indigo deca niti Kristalna deca nisu neki fenomen..to je jednostavno jedna nova drugacija generacija..vecina osobina je preuvelicano...svako dete moze da se nadje u po nekom od gore opisa... sto se tice aspekata, moguce da je ulazak Urana u Vodoliju doneo neke promene na tom planu, ali mislim da ce interesantnija biti generacija sa Plutonom u Vodoliji...

Old 25-01-2010, 23:34   #7
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

po meni su posebni iz jednog jednostavnog razloga...što su generacija (a ni jedna druga prije nije)koja je najvjerovatnije našla načina da nam ukaže da živimo lože i kako trebamo živjeti, generacija koja htjeli mi to priznati ili ne nas iznenađuje svojom jednostavnošću i ljubavlju, i na taj način nam to i prenose.kao neki virus koji te malo po malo hvata, dok te skroz ne obori...tako nam i oni prenose tu ˝zarazu˝ zvanu duhovnost ljubavi..
to bi bilo moje skromno mišljenje

Old 25-01-2010, 23:57   #8
LadyCapricorn
Obično gatalo

LadyCapricorn's Avatar

LadyCapricorn je offline
Registrovan: Jun 2008
LadyCapricorn je na dobrom putu
Standardno

Pa da to je bas lepo...ali u sustini ako malo bolje razmislimo, zar ne bude sva deca ta ista osecanja u coveku...
Hocu da kazem, da dete uvek nekako deluje cisto u odnosu na ceo svet, i to je upravo ono sto je ljudima nedostizno i cemu se dive i ono sto su odavno zaboravili. (neki ovo ne registruju na nivou svesti)
Dakle, to je opasno, ta kako ti kazes jednostavna generacija iz razloga, sto se takvi brzo zapraljaju, i budu jos gori od onih kojima su bili nezadovoljni iz razloga sto nisu prihvaceni kao ''dobri''.
Tako da meni se vise svidja ideja o onom borbenom Indigo decom, nego o ovima. Mada opet kao sto rekoh...to je samo neki opsti dozivljaj jedne nove generacije..koja u sustini i nece biti mnogo razlicita od stare..tj brzo ce biti PRIPITOMLJENI.

Ovo sasvim objektivno gledano pricam(koliko objektivna mogu biti). Nadam se da je razumljivo napisano.

Old 26-01-2010, 00:16   #9
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

skroz razumljivo. al ja sam vječni optimist , pa mislim da ih nikada neće ˝ pripitomiti˝ ovi koji nisu kao oni, već da će napokon takva djeca uspit ˝zarazit˝ sve ostale..a šta se tiće indigo djece dragi su mi i svjesna sam koliko su bitni u ovoj misiji novih generacija,al ipak kristali suti koji nam trebaju prenijeti sve svoje znanje, naučiti nas kakav je život u novoj dimenziji..
eto svak ima svoj način gledanja . zato i jesmo svi posebni jer smo toliko različiti

da se za sad samo dodam...
Old 26-01-2010, 11:17   #10
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Smile da se za sad samo dodam...

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku
ja sam pisao o tome na temi indigo deca a imas tamo gomilu komentara i astroloskih primera/tumacenja/teorija ...filosofije itd...

mislim da nema neke razlike izmedju inidigo i kristalne dece... samo drugachiji pristup problematici eventualno drugacija boja aure ....

uran neptun pa sa njima u aspektu:
sunce,mesec,vladar asc, vladar trece kuce, vladar 12, u 12, u prvoj kuci planete,... naravno moras uzeti u obzir njihovu jachinu... preko vladarstva recepcija i sl.
Slažem se... uricaj Neptuna i XII polja je zasiguran, ali mislim da bi možda i IX polje trebalo da bude istaknuto... ali i Urana i Vodolije...

Što se tiče karakteristika koje je Neda navela za "decu kristale" moja Duda se čak i sa 20 meseci starosti potpuno uklapa u sve to

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Old 26-01-2010, 11:48   #11
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Stvarno ste me iznenadili temom. Posmatrala sam moju Mariju i ona ima dosta osobina. Ima te oci koje kad te pogledaju srce ti se rastopi ( Duda smiletova ima takav pogled, videla sam je na slici). To je pogled duhovnih ljudi koji su sigurni da su odabrani i od Boga zasticeni...pogled u stilu : sto se bre sekiras za nebitne stvari imaj poverenja u Boga i sve ce biti ok. Nisam dosad videla da ima alergije ( osim mozda na prasinu ali nisam sigurna) a sto se tice govora jos je mala ali ne govori i nesto nije bas pricljivica da bar pokusa...Ovu decu treba vaspitati ispravno roditelj jer su veliki duhovni zadtak...ispada da ce marija mene da vaspita sto i jeste istina.

Old 26-01-2010, 13:19   #12
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

ja smatram da su zbilja posebni...moja Larissa je od rođenja vidijela i komunicirala s anđelima , tako ona bar kaže, i koliko god puta je pitaš da ti opiše nešto u vezi toga uvijek je i u najsitniji detalj ta priča ista...da je samo mašta sigurno bi mjenjala priču...
šta se tiče kamenja...puna mi je kuća kamenja s ulice, čak i u krevet nosi..pokupi ih vani s poda i kaže:¨ a vidi mama kako jelijepi ovaj kamen,baš je predivan˝ i spremi ga u džep ili mi ga pokloni jer kaže da je pravi za mene.
non stop se skida i mora jednostavno bit u kontaktu s vodom uvijek(čak sam je na bazen upisala zbog toga).
evo jedna zanimljiva situacija kada su svi ostali izbezumljeni...
dolazi njen dida s posla i baka kaže :˝šta je dide jesi li se umorija˝
dida:˝ko pas san umora˝
Larissa:˝a jesi li sretan?˝
svi smo ostali zabezeknuti s tim pitanjem..dida odgovori potvrdno a ona mu samo kaže: e pa onda?
kao eto vidiš jedino je to bitno...umor će proć, a sreća će ostat i to je ono najbitnije...
onda oči i taj pogled ...hipnotizira te, čita te u dušu kad te pogleda, tako pametne , velike , meke oči...
o izlječenju, koliko mi je puta napravila terapiju, kako bi ona rekla, i odma bi mi prošla bol glave, mojoj mami zaustavila proljev, povraćanje i grčeve, samo jednim dodirom...
ima tu stvari još puno...
mislim da su zbilja predivna ta djeca

njeno sunce i satun u lavu u 9. kući 180* na neptun u vodenjaku , a tu su i venera i merkuru 9.ali u raku za koje bi ja rekla da su zaslužni za tu njenu duhovnost koju izražava s ljubavlju i osječajima i radi 120* na sjeverni čvor u ribama.
uran(u ribama 4. kuća) 120* jupiter(u škorpiji 12 k.) u okultnim kućama..mislim da i to pridodaje cijeloj priči neku crtu.

dajde malo da pročačkamo po natalima i vaše djece pa da vidimo što zajeničko imaju..

Last edited by neda; 26-01-2010 at 13:34..

Old 26-01-2010, 14:50   #13
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Standardno

ona ima mesec u ribama zato moze da chita emocije i ponasha se kao empata merkur u trigonu sa uranom i mesecom... (nisu u trigonu al su u znacima koje imaju kompatabilne energije)
mesec0uran itakoto...
neptun u trecoj kuci joj omogucava komunikaciju sa duhovima... andjelima i ostalim spiritualnim bicima...

mesec u ribama i mesec u aspektu sa uranom je bas empatichan i energichan .... healer ..
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-01-2010, 15:08   #14
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
neda je na dobrom putu
Standardno

to je baš ona

Old 26-01-2010, 15:26   #15
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Standardno

poenta priche da kroz sve generacije imamo takve ljude
neptun moze biti u vodoliji i po recepciji ...
mesec u ribama .. ima dosta ljudi posebno dok je uran boravio u skorpiji... radio je trigon na ribe... pa u strelcu kvadrat...pa u jarcu sextil ...onda u ribama konjukciju
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules