ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > Mitologija, snovi, simboli > Nadmudrivanje zvezda i druga ezoterija

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

LinkBack Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Tajne astrologije i alhemije
Old 25-07-2010, 21:52   #1
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno Tajne astrologije i alhemije

Evo jednog zanimljivog teksta:

Predrag Radović
ALHEMIJA ČETIRI ELEMENTA

Astrologija je stara koliko i čovek. Haldejski astrolozi i proroci su nam prvi ostavili izvore o iskonskoj vezi između čoveka i kosmosa, dok su se u starom Egiptu astrologijom bavili vrhovni sveštenici, takozvani "Žreci". Sfinga sa glavom čoveka (Vodolija), telom bika, krilima orla (stari simbol za Škorpiona) i nogama lava stoji između piramida kao živo svedočanstvo o velikom astrološkom znanju koje su posedovali Egipćani.

Grčka mitologija je sve znala o Uranu, Neptunu (Posejdonu) i Plutonu (Hadu), koji su otkriveni tek u poslednjih dvesta pedeset godina. Astrologija je bila prisutna u svim dvorovima od vavilonskog, rimskog, pa preko Francuske, Engleske, Španije i Italije… Njome su se bavili veliki umovi, naučnici i astronomi poput Keplera i Njutna. Najveći psihijatar i psihoanalitičar svih vremena, Karl Gustav Jung, bavio se astrologijom i alhemijom, uspešno lečeći svoje pacijente.

Astrologija je egzaktna nauka, mada nema metodologiju kao prirodne nauke, matematika i fizika. Uticaj planeta i zvezda na čoveka su astralni, pa je samim tim to okultna nauka. Trenutak čovekovog rođenja nije slučajan, jer da je tako, iz horoskopa ne bismo mogli videti ni genetsko nasleđe, kao ni opis majke, oca, brata, sestre, babe, dede, izgled njihove kuće, a često i lik pradede i prababe. Horoskop je i slika starosti ljudske duše koja, putujući iz života u život, prolazi kroz razne civilizacije; asirsku, vavilonsku, staroegipatsku, grčku, rimsku… A često u horoskopu vidimo i život u doba Maja i Inka, na Tibetu ili Indiji, u turskom haremu ili na Divljem zapadu, u vreme rata Severa i Juga. U jednoj inkarnaciji čovek može biti avanturista i pustolov u Italiji, u drugoj konkvistador u Španiji, slikar u Parizu na Monmartru u 19. veku, rudar u okolini Birmingema ili komunista u Rusiji za vreme Staljina.

Genetika i karma su međusobno povezane, pa je krvna osveta i nasleđeno prokletstvo često slika i prilika naših zlodela iz prošlog života. Plemenitost i nesebično davanje koje smo nasledili od predaka su uvek znak dobre karme, o čemu uvek govori Saturn u lošim aspektima sa Suncem, Mesecom, Marsom i Plutonom.

Alhemija, baš kao i astrologija, ima četiri elementa: vatru, zemlju, vazduh i vodu. Planeta Zemlja ima svoje čuvare, a to su Salamanderi - duhovi vatre, Gnomi - duhovi zemlje, Silfe - duhovi vazduha i Undine - duhovi vode. Oni čuvaju našu planetu od drugih zlih uticaja. Srednjevekovni alhemičari i astrolozi poput Paracelzijusa su poznavali sve tajne astrologije i alhemije, a danas i laici znaju za osnovnu podelu u astrologiji na vatrene, zemljane, vazdušne i vodene znake.

Iz horoskopa možemo jasno videti da li se neko nalazi pod uticajem crne magije, kao i da li ga neki svetac štiti. Ovakva znanja se prenose samo onim pravim posvećenicima astrologije koji će kroz rad pomagati svojim klijentima, ne bogateći se na tuđoj nesreći. Sa onom čuvenom rečenicom "Na vas i vašu porodicu je bačena crna magija, ja vam jedino mogu pomoći", kod nas je manipulisano više od deset godina. Oni koji su zaista imali moć isceljenja, poput Džune Davitašvili, radili su sa najviše tri do četiri klijenta godišnje, dok su kod drugih, lažnih vidovnjaka i proroka redovi bili kao ispred ambasada. Pravi astrolog iz horoskopa mora videti da li se neko nalazi pod uticajem crne magije, a aspekti će odrediti ko je to radio i na koji način.

Tako, na primer, Mesec u Biku u opoziciji sa Neptunom govori o magiji koja je urađena preko crne kafe. Mars u kvadratu ili opoziciji sa Plutonom je naglašen kod afričkih vudu vračeva, a na našim prostorima njihovu moć predstavlja igla nabodena u nečiju sliku. Isti aspekt može dati osobu koja se bavi ovakvom vrstom magije kao i žrtvu crne magije, što znači da će drugi elementi u horoskopu odrediti da li je u pitanju dželat ili žrtva.

Saturn u Škorpionu u četvrtom polju predstavlja zemlju sa groblja koju je neko neprimetno uneo u vaš stan. U slučaju da se Saturn u Škorpionu nalazi u konjunkciji sa Mesecom u Vagi, saksija sa cvećem predstavlja taj opasni predmet koji vam je neko poklonio. Ukoliko ono vene, možete biti sigurni kakva zemlja se nalazi u saksiji kojoj, svakako nije mesto u vašem stanu.
Možda će sve ovo nekome zvučati isuviše morbidno i neverovatno, ali tokom 17 godina astrološke prakse sreo sam toliko ljudi koji su bili pod uticajem crne magije da sam, polako ali sigurno, astrološki dešifrovao sve ove simbole. Moram napomenuti još nešto. Ukoliko u genezi nema nasleđenog prokletstva, na takvu osobu je vrlo teško delovati putem crne magije, pa se često sve ono što neko po zlu radi vraća njemu kao bumerang. Ovo bi mogli nazvati "fenomenom ogledala". Međutim, tamo gde postoji loša karma, kao i genetsko prokletstvo po očevoj ili majčinoj liniji, magija je prohodna i može delovati.

U slučaju da naletite na osobu za koju slutite da se bavi crnom magijom - čuvajte je se, jer u slučaju da ima marsa na vašem ascendentu (podznaku), to što ona radi vas može stajati života. Ovo je, takođe, aspekt atentatora i njegove žrtve, jer atentator (ili ubica), po pravilu, ima Mars na ascendentu žrtve. Ubistvo može biti fizičko ili duhovno, međutim, ukoliko imate veliku zaštitu, ta osoba na vas ne može magijski uticati. Tako, na primer, ukoliko imate Sunce u konjunkciji sa Uranom, a obe planete se nalaze u trigonu sa Jupiterom u osmom polju, niko vam ne može uraditi crnu magiju, a sve što pokuša vratiće mu se petostruko.

Najpodložniji crnoj magiji su osobe koje imaju Mesec u konjunkciji sa Saturnom u prvom ili osmom polju. Ništa manje nisu opasni ni kvadrat i opozicija između Meseca i Saturna. Podložnost crnoj magiji daje i Mesec u kvadratu ili opoziciji sa Plutonom, a najopasniji je položaj Meseca u Strelcu, kao i Mesec položen u osmom ili dvanaestom polju.

Iz horoskopa isto tako možemo videti i svece koji nas štite. Tako na primer, Jupiter u Ribama u trigonu ili sekstilu sa Neptunom, kao i Jupiter u Ribama u trigonu sa Uranom u Raku, predstavljaju svetog Nikolu kao zaštitnika, a ovaj veliki svetac se najčešće poštuje kao porodična slava. Sveti Nikola je zaštitnik moreplovaca, ribara i putnika, o čemu znak Riba, koji vlada morima i okeanima, i govori. Jupiter uvek predstavlja svece, naročito ukoliko se nalazi u dvanaestom polju (koje predstvalja slave) i u trigonu ili sekstilu sa Neptunom ili Uranom.
Blagoslov sveca je jači od prokletstva, ali samo pod uslovom da čovek veruje. Svaka planetarna konstelacija predstavlja po nekog sveca. Ovakva znanja se prenose sa učitelja na učenika, a privilegiju mogu imati samo istinski posvećenici astrologije koji pomažu ljudima, ne stičući materijalno blago na tuđoj nesreći. Danas se svako predstavlja kao astrolog, loveći u mutnom i svodeći božansku nauku na nivo buvlje pijace.

Na kraju ću još jednom napomenuti da su karmička astrologija i astrogenetika kosmički isprepletane. Na primer, Saturn u Strelcu u prvom polju, u kvadratu sa Mesecom u Ribama u trećem polju, govori ne samo o Krstaškim ratovima i stradanju tokom njih, već i o dedi sa majčine strane koji je živeo u inostranstvu, bio vedrog duha i omiljen u svakom društvu, čoveku koji je već u srednjim godinama bio pogrbljen (simbolika Saturna), oboleo od išijasa, a u starosti umro od teške plućne bolesti. Primera ima mnogo…

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gif
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-07-2010, 22:15   #2
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Moja mama ima Jupiter u Ribama u 120`Uran0`Mesec u Raku, njena devojacka slava je Sv.N ikola. Postoji problem zato sto je mamin Asc.3`Device gde je moj Mars, vladar mog Asc. Mama je sa mnom imala prilicno lak porodjaj i njene prve reci su bile "e rodih zensko da se muci"...za brata je vezana dosta jer je prvenac(pre tog je izgubila bebu i dosta joj je tezak porodjaj bio). Ovde ja osecam gotovo citavog zivota tezinu jer nije umela da me zastiti od oca(psihicko ubistvo), pa se to prenosi preko nje. Daleke smo, ali u odnosu na oca onaje pravo zlato, sreca pa moj mars u mom natalu je dispozitor mog Meseca koji mi je vladar 4 polja, dok ni brat ni ja nemamo kontakt vladara koji predstavlja oca, sa svetlima, bliskost, niti podrsku, brat ima materijalno pomaganje kroz citav zivot.
nemamo slavu, do danas, ali kako je deda umro, trebali bi zaslaviti ove godine. Rodjena sam na Sv.Petku i gotovo mnogo puta provela u kuci sama, zato sto se uvek nesto desi u selu, pa oni iznenada odu tamo.
Veolela bih da preobratim ta osecanja u pozitivna i pocnem da volim svoj rodjendan.

Inace i njen Mesec u Raku 90`Sa kao i Uran 90`SA
kao i Mo0Ur90Ne.
So180Pl
kao i So120Mo0ur
mamica

Old 30-07-2010, 17:25   #3
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Meni je takodje Jupiter u ribama u trigonu sa uranom. Moji slave Sv.Nikolu...

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gif

Old 30-07-2010, 19:40   #4
Obično gatalo

monika21's Avatar

monika21 je offline
Registrovan: Feb 2009
monika21 je na dobrom putu
Standardno

meni su zastitnici Sv Petka i Sv Stefan sto je provereno
e sad imam jedno pitanje da li pluton na asc moze dati zastitu od crne magije ili daje bavljenje crnom magijom? ne bavim se time, pa me zanima da li taj moj pluton moze privuci ili dati da magija deluje na mene lakse nego kod ostalih.

iskreno se nadam da me taj pluton stiti. do sad nisam imala iskustvo sa crnom magijom tj ako je nekada neko i pokusao ne vidim da je imalo bilo kakvog uticaja jer sam uspesna na svim poljima, ali opet nikad se ne zna, mnogo je ljubomornih ljudi, zadnji primer recimo kod mene moze biti da nisam dobila stipendiju za doktorat, ali svakako planiram da upisem i sama finansiram, ali opet mogu da se zapitam da je nekome krivo sto zelim dalje, pa me da me malo koci, ako neko radi magiju onda su to sigurno zene, zlobne smaracice!

ne postvaljam pitanje direktno za sebe vec moze uopsteno ako neko zna nesto za pluton na asc a da je povezano sa ovom temom

hvala

Last edited by monika21; 30-07-2010 at 19:57..

Old 30-07-2010, 23:16   #5
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Registrovan: Mar 2010
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Mene interesuje osim svetaca-zaštitnika i crne magije u natalu,da li kroz natal možemo videti i nečiju krsnu slavu?
Pokušala sam sebi da odgonetnem:
9.polje(religija) je u Strelcu (konji) sa Suncem (slava po muškoj liniji) na 25 stepenu-stepenu Bika (salo,mast,odakle izvlačimo da je slava 'mrsna' a i prasetina (Bik) je obavezno na meniju),vladar Jupiter je u 4k (slavimo slavu kući),on je u kontaktu sa Saturnom(staro) u Jarcu(Srbija,tradicija),takodje svi ukućani(4k,Rak) idu u crkvu (Jupiter-Saturn) i na groblje (Jupiter kontakt Saturn u Jarcu).Znak Riba (sveci) je umetnut u 12 polju,vladar Neptun je u X kuci u Jarcu(tradicija) u kontaktu sa Saturnom (deda,slava je dedina) i Neptunom (svetac,ali i alkohol,preteeeruju ga stvarno ).Dvanaesto polje,kao prirodno polje Riba počinje u Vodoliji,a vladar Uran (grom) je u 9 kući (religija) u kontaktu sa Suncem(muškarac)...Te eto nama Sv.Ilije Gromovnika.

E sad da l' me on čuva,i da li me uopšte nešto čuva...

Old 31-07-2010, 00:49   #6
Švrća

zora's Avatar

zora je offline
Registrovan: Dec 2008
zora je na dobrom putu
Standardno

meni je Sunce u osmoj kuci i u trigonu sa Jupiterom koji je u dvanaestoj kuci. Receno mi je da imam zastitu u opasnim situacujama......zanimljivo.
Ko su sad moji zastitnici ili ih ustvari nemam?

Old 31-07-2010, 02:54   #7
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je na dobrom putu
Standardno

Ja sam 100 posto sigurna da mi je neko nesto namestio inace kao dete stalno su mi salivali strah kako bi me neko pogledao sa nekim takoreci urokljivim ocima celu noc nebi spavala bas sam podlozna tudjim energija nazovite to kako hocete inace kvadrat i mesec i sunce sa saturnom a za ovo da neko moze nesto da ti namesti 100 posto sam sigurana po snovima koje sam imala nije slucajno i bas tako se desilo e sad dal neko zna kako stvoriti bolju poziciju ojacati i biti iznad tih uticaja pozzz!!!!!!!!!!!!

Old 31-07-2010, 03:46   #8
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Cokolina ,u jednom periodu sam i ja mislila da su mi razni crnomagijaši,ili šta već uradili 'ko zna šta' ,mada velikim delom to počinje u glavi.
Zanima me ta tematika,bila sam i ja podvrgnuta tretmanima salivanja strave i tada je sve što je dolazilo u dodir sa mnom,pucalo k'o od šale,žena koja mi je radila me ubeđivala da ''neku veeeeeliku silu nosim u sebi,bla-bla''.Međutim jedna druga pametna ženska mi reče da je ta ''sila'' moj Pl u Sco,i da od crnomagijašenja nema ni C.Sad ,da li je to bio snažan atak na moju podsvest,sugestija..ne znam,ali je upalilo.
Ubedi sebe da ti niko ne može ništa..i niko ti neće moći ništa.
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-07-2010, 04:00   #9
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Ma slazem se zeno sa tobom ali ovo jace od mene i ja sam stvarno hipersenzitivna osetim kad nekom nije dobro fali mu nesto tuzan je i sretan bas osecam tudje emocije i ako nisam u direknom kontaktu sa osobom u autobusu na ulici na poslu itdddd...To je jednostavno ta moja osecajnost i nevredi mi blok za to???

Old 31-07-2010, 04:03   #10
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Pa ništa,imaš samo dve varijantea odbaciš tu osećajnost i da se očeličiš (mada ja mislim da je to Sizifov posao) ili da je prihvatiš kao deo sebe i budeš srećna što imaš tu crtu emotivnosti.

Old 31-07-2010, 04:13   #11
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

shvatam i ja bas tako mislim ma da me ponekad to opterecuje i ljude oko mene kad samo odjednom pitam sta ti je??A osoba naizgled sve ok tek posle saznam da je stvarno nesto bilo itd itd....

Old 31-07-2010, 04:29   #12
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Iščeprkah sledeće:

***Osobe podložne crnomagijašenju***

*Osobe koje imaju kontakt Meseca sa Saturnom.
*Mesec opozicija Venera-ovoj osobi je moguće naškoditi putem slike.
*Satun u Strelcu,Škorpiji,Ribama,Ovnu,Biku.
*Aspekti konjukcije,kvadrata ili opozicije sa Marsom daju sliku crne magije.Kada i kako se ona pojavljuje,pokazaće Mesec.
*Sunce,kada se nađe na 25-29 ° Jarca,to je egzaltacija Marsa.Kako je Sunce negativno u tom položaju,ne sme biti aspektovano od strane Meseca,Merkura,Marsa,Urana (0°,90°,180°),jer će osoba suviše brzati i tom brzinom napraviti problem veći nego što misli.Suncu ne odgovaraju ni aspekti sa Jupiterom.
Kako Sunce u Jarcu ima lošu planetu koja stvara Suncu ogromne probleme, tako i svaki znak ima lošu planetu kada se Sunce nađe u dodiru sa tom lošom planetom, pogotovo kada pravi loše aspekte.

*Sunce ili Podznak u Ovnu = Ovnu su loše planete Merkur i Čvorovi pogotovo kada se nađu na 19 stepenu.

*Sunce ili podznak u Biku = Za Bika su loše planete Venera, Mars, Jupiter i Čvorovi.

*Sunce ili podznak u Blizancima = kada se nađe neki Čvor. Blizanac je dosta zaštičen je mu je luk 40 stepeni.
Sunce ili podznak u Raku = Kada se nađu Jupiter, Saturn i Čvorovi. Jupiter će biti indikator svakog zla a Saturn je saveznik Jupiterov.. Nađe li se podznak na fiksnoj zvezdi Capelli, osoba je dužna da napravi talisman do 26. godine, ne uradi li talisman doživiće tada veliki finasijski kolaps sve dok ne napravi talisman i ponovo joj Capella daje jačinu. Nađe li se Jupiter na 6 - 9 tog stepena, ova osoba doživljava izuzetno velike probleme na finasijskom planu i ujedno u samoj kući ima konflikte, razmirice i nikada nije shvaćena. Nađe li se u Raku još i Lilit od 15 do 20 stepeni, eto nam homoseksualca. lezbejke, jer se nalazi suprotno od Marsove egzaltacije. Nađe li se Jupiter od 12 do 15 stepeni gde je Jupiter u egzaltaciji, tada osoba mora u životu da radi sa bolesnima i da bude okružena sa bolesnicima a znak Rak vlada ujedno u prirodnom horoskopu 4. kućom, pa je znak i oboljenja u porodici od raka. Rak spada u ženski znak, što daje zdrastvene probleme majci, sestri uopšte ženskoj liniji. Ovaj inače znak ima dosta loše osobine pogotovo kada se nađu loše planete i na fiksnim zvezdama, jer je sve suprotno od Jarca.

*Sunce ili podznak u Lavu = za njega je loša planeta Mesec i Čvorovi.

*Sunce ili podznak u Devici = za Dvicu je loša planeta kada se nađu: Jupiter, Saturn i Severni Mesečev Čvor.

*Sunce ili podznak u Vagi = veoma loša planeta Merkur i Čvorovi.

*Stepen crne magije je od 15 stepena Vage do 19 stepena Škorpije

*Sunce ili podznak u Škorpiji = za Škorpiju će uvek biti loša Venera, Mars i Čvorovi.

*Sunce ili podznak Zmijonoša = Saturn ako se nađe na 18 stepenu Device donosi ovoj osobi velike probleme u obrazovanju, sve sa mukom zbog finasija a osoba u periodu 24 do 26. godine, mora se sukobiti sa nečijom smrti u porodici od neprirodne bolesti, osoba ovakva mora imati talisman jer sve koje voli gubii.

*Sunce ili podznak u Strelcu = loša planeta za Strelčeve jeste Mesec i Čvorovi.

*Sunce ili podznak u Jarcu = loša planeta Sunce, Jupiter, Čvorovi.

*Sunce u Vodoliji ili podznak u Vodoliji = kada se nađu Mesec, Merkur donose ovim osobama izuzetne težine na emotivnom planu. Vladar Vodolije je Saturn i ako se saturn slučajno nađe u 9. kući (Boga) ova osoba će se morati baviti okultnim stvarima vezano za matematiku. kako Saturn predstavlja težinu, sigurno je jedno da će ovoj osobi doneti jednu vrste golgote, do njene 40. godine i za taj period ona mora spasiti sebe i druge, za to je predodređena.

*Sunce ili podznak u Ribama = loše planete su za njih Sunce, Venera, Merkur i Čvorovi.

c/p

Old 31-07-2010, 10:42   #13
Veštac

Nale 83's Avatar

Nale 83 je offline
Registrovan: Feb 2008
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Neno odlican tekst!
Nije mi dobro - ne da sam podlozna crnoj magiji negooo
MO0*SA,PL pa jos u VIII polju, SA u Sco, 180*MA... Teska karma ili crna magija?
E sad, slazem se sa onim: ubedi sebe da ti niko nista ne moze i zaista ce biti tako ali, ALI... Postoji li sansa da se (preventive radi) zastitim od eventualnih napada?

Old 31-07-2010, 12:01   #14
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Ma slazem se zeno sa tobom ali ovo jace od mene i ja sam stvarno hipersenzitivna osetim kad nekom nije dobro fali mu nesto tuzan je i sretan bas osecam tudje emocije i ako nisam u direknom kontaktu sa osobom u autobusu na ulici na poslu itdddd...To je jednostavno ta moja osecajnost i nevredi mi blok za to???
ovo cokolina je empatija i to pojačana...kod mene je ista stvar sa tim da ide i dalje pa mogu da osetim strah i užas kod drveća koje seku (ovo mi je inače i najteže za podneti jer je drveće najnemoćnije)...i to je dosta teško...trebaju ti tehnike uzemljenja i meditacije (nešto lagano tipa uveče pre spavanja (ili ujutru) opustiš se (pogledaj na netu postoje razne tehnike ulaženja u meditativno/opušteno stanje) i kad se opustiš vizueliziraš na primer, belu maglu oko sebe koja te štiti ili belu svetlost ili ogledala koja ne dopuštaju da loše stvari prolaze) da bi mogla da filtriraš preteranu osetljivost na okolinu...i pre nego što izađeš iz kuće ponovo zamisliš zaštitu oko sebe...trebalo bi da pomogne...

e sad ja sam vam iz krajeva istočne srbije i tamo je bacanje magija nešto uobičajeno (tipa stalno nalaziš nešto pod prozorom, komšinice dojave da su videle da ti je ta i ta bacila u dvorište nešto) i u principu mene i moju familiju su dosta muštrali sa tim (i još uvek muštraju ali sad je već druga priča), došlo je dotle da moja keva i ja osetimo kad neko nešto muti...ono što je po meni bitno je da se ne čovek ne upušta previše mentalno u to, u smislu ako krenete da razmišljate stalno o tome ko je to uradio? što je to uradio? uleteli ste u vrzino kolo
i to i bez nečijeg delovanja je strašno pogubno...jer vuče puno energije i snage
ako mislite da je neko učinio loše vama i vašoj porodici, uradite zaštitu ili još lakše zapalite sveću i terajte dalje... i stalno vodite računa da ne uletite u zamku pravdanja svojih neuspeha nečijim delovanjem...lično znam nekoliko osoba koje su time blokirali sebe...tipa ne ide taj i taj je kriv...i ništa...
neke stvari ne idu lako, neke stvari nije na vama da ih imate...nije nužno da je neko nešto pravio...

Old 31-07-2010, 14:08   #15
Obično gatalo

monika21's Avatar

monika21 je offline
Registrovan: Feb 2009
monika21 je na dobrom putu
Standardno

Stepen crne magije je od 15 stepena Vage do 19 stepena Škorpije

kod mene je jedino ovj podatak, ali ja nesto ne verujem u to niti u crnu magiju, vecina ljudi ima plutona na 21 stepenu jer je to generacijska planeta, pa po tome ispada da su svi podlozni crnoj magiji

mislim da sam ja isuvise jaka da bi neko meni to mogao da uradi a uz to i ne verujem u crnu magiju

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules