ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

JMC u sinastriji
Old 11-09-2011, 14:44   #1
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno JMC u sinastriji

Nigde u pretragama nisam nasla razradenu temu o kontaktu JMC i licnih planeta u sinastriji, a zelela bih da saznam vise o tome.Ako tema postoji neka je moderatori obrisu,a ako ne postoji hajde da ovde postavimo iskustva sa osobama sa kojima smo u sinastriji imali ili imamo kontakt naseg JMC sa licnm planetama ili obrnuto.
Evo ja sa svojim, volim da ga nazovem "Mr. sudbonosnim", jer je osecaj bio takav kada smo se sreli, imam kontakt mog JMC i njegovog MO, i moje VE i njegovog JMC.Pretpostavljam da je ovo jako vazno za jedan odnos, samo imam dilemu da li je vazno za nesto sto se tek treba razvijati ili cemu treba da dode kraj, jer sam JMC govori o iskustvima koje treba da prevazidemo.

Last edited by nale777; 11-09-2011 at 15:34..
Submit to Digg   JMC u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-09-2011, 15:30   #2
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Evo mojih primera,Ur vladar 4p pada na JMC mog oca,Ne vladar 5p na JMC muza,sa detetom se poklapaju ose cvorova.

Old 11-09-2011, 15:35   #3
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Evo mojih primera,Ur vladar 4p pada na JMC mog oca,Ne vladar 5p na JMC muza,sa detetom se poklapaju ose cvorova.
Ima li nekog kontakta tvog JMC ili tvoje porodice sa SO,MO,VE?

Old 11-09-2011, 15:40   #4
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Ima li nekog kontakta tvog JMC ili tvoje porodice sa SO,MO,VE?
Nema,ali procitaj još jednom gornji post Sa ocem je veza sa 4p,normalno roditelj mi je,sa mužem 5p,imamo dete.
Na drugoj strani muževljeva Ve se nalazi na mom SMC,a sa detetom So i Mo na SMC(to imamo obe u natalu).

Old 11-09-2011, 15:57   #5
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Nema,ali procitaj još jednom gornji post Sa ocem je veza sa 4p,normalno roditelj mi je,sa mužem 5p,imamo dete.
Na drugoj strani muževljeva Ve se nalazi na mom SMC,a sa detetom So i Mo na SMC(to imamo obe u natalu).
Jasno mi je.Kod tebe je ocito veza koja je karmicka i sa ocem i sa muzem.Imas i kontakt njegove Ve sa tvojim SMC, sto govori o odnosu koji ima buducnost.Sta mislis da pedstavlja kontakt JMC sa planetama druge osobe, osim karmickog odnosa, koji se nastavlja.Jel` govori o kraju ili o nastavku odnosa u ovom zivotu?Postoji i kontakt mog SMC sa njegovim SO, ali mislim da je orbis 10* preveliki

Old 11-09-2011, 16:03   #6
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Standardno

Quote:
Jasno mi je.Kod tebe je ocito veza koja je karmicka i sa ocem i sa muzem.Imas i kontakt njegove Ve sa tvojim SMC, sto govori o odnosu koji ima buducnost.Sta mislis da pedstavlja kontakt JMC sa planetama druge osobe, osim karmickog odnosa, koji se nastavlja.Jel` govori o kraju ili o nastavku odnosa u ovom zivotu?Postoji i kontakt mog SMC sa njegovim SO, ali mislim da je orbis 10* preveliki
Može značiti i nastavak odnosa.Recimo zanimljivo je kod tebe,Ve ti je povezana sa 5p,takođe i 7p(kroz JU u biku vlad 7p).
Jednostavnije po meni je videti koliko se uklapate kroz aspekte 7p jedno drugom

Old 11-09-2011, 16:12   #7
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Može značiti i nastavak odnosa.Recimo zanimljivo je kod tebe,Ve ti je povezana sa 5p,takođe i 7p(kroz JU u biku vlad 7p).
Jednostavnije po meni je videti koliko se uklapate kroz aspekte 7p jedno drugom
Moje 7 polje je u njegovom 6om,a njegovo 7mo u mom 7om.Polja nam se skoro poklapaju potpuno.Vladari naseg 7og u strelcu JU imaju uzajamno divne trigone sa MA, kao i moj i njegov JU koji natalno ima inace 90 sa SA ovde se uskladuju,jer moj JU sa njegovim SA u 4oj ima 120.

Old 11-09-2011, 16:34   #8
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Standardno

Quote:
Moje 7 polje je u njegovom 6om,a njegovo 7mo u mom 7om.Polja nam se skoro poklapaju potpuno.Vladari naseg 7og u strelcu JU imaju uzajamno divne trigone sa MA, kao i moj i njegov JU koji natalno ima inace 90 sa SA ovde se uskladuju,jer moj JU sa njegovim SA u 4oj ima 120.
Zvuči lepo povezano 7p,naročito zbog ponavljanja aspekata iz natala kroz uporedni.
Šteta da Ju neće stići ove god do natalne pozicije,pa ćemo morati da sačekamo proleće iduće god i vidimo ko je izabranik

Old 11-09-2011, 16:45   #9
natalija67
Obično gatalo

natalija67's Avatar

natalija67 je offline
Registrovan: Feb 2010
natalija67 je na dobrom putu
Standardno

Negde sam procitala da kada se JMC nadje na nekoj licnoj planeti, da se desava prepoznavanje u smislu, da lici na bivseg partnera...
E pa tako je moja Ve skoro na istom stepenu gde je njegov JMC, s tim sto i SMC je tacno na mom DC, tako je ispalo....On je mene strasno podsetio po svom razmisljanju, stavovima, ponasanju na bivseg muza, i koliko god sam mislila da to mogu da svarim, ipak nije islo, i ostavila sam ga...

Pretpostavljam da se ova postavka odnosi na bivse partnere u smislu proslog zivota, ali na mene je ovaj ovako uticao, i to strasno, i to je bilo presudno da ne mogu dalje s njim..

Osim toga, JMC prema tumacenju Petkovica kada je JMC u konj sa Ve kao sto je moj slucaj, trebalo bi da daje ljubav do groba, a prema Imsiragicu to je nesreca u ljubavi, i to na strani VE...ali nikad to necu otkriti, ko je od njih dvojice u pravu, jer sam pobegla

Old 11-09-2011, 16:56   #10
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by natalija67 VIdi Poruku
Negde sam procitala da kada se JMC nadje na nekoj licnoj planeti, da se desava prepoznavanje u smislu, da lici na bivseg partnera...

Lici na moje bivse, na jednog fizicki, na drugog karakterno - idealan spoj.

Osim toga, JMC prema tumacenju Petkovica kada je JMC u konj sa Ve kao sto je moj slucaj, trebalo bi da daje ljubav do groba, a prema Imsiragicu to je nesreca u ljubavi, i to na strani VE...ali nikad to necu otkriti, ko je od njih dvojice u pravu, jer sam pobegla
Nadam se da je ovo prvo u pitanju, jer je i njegov Mo na mom JMC.
Koliko orbis se uzima u obzir za aspekte svetala sa MC?

Old 11-09-2011, 17:11   #11
natalija67
Obično gatalo

natalija67's Avatar

natalija67 je offline
Registrovan: Feb 2010
natalija67 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Nadam se da je ovo prvo u pitanju, jer je i njegov Mo na mom JMC.
Koliko orbis se uzima u obzir za aspekte svetala sa MC?
Ovo je sa CAFFEASTROLOGY.COM

When your Moon conjuncts your partner's South Node, the attraction is instant. You immediately feel safe, secure, and comfortable in each other's presence. Intuitively, you sense similarity in each other's emotional reactions to the world, and in your mutual needs for security. At some point in time, the South Node person may get a sense that the Moon person is holding him or her back in some way. There is much safety and comfort in the relationship, and the emotional bond is tremendous, but the bond doesn't carry with it a sense of moving forward. In fact, you may tend to cocoon yourselves and fall back on familiar routines rather than take on new adventures together. You may have such an effect on each other as to exaggerate each other's mood swings and desire for safety. If anyone of the two "outgrows" the relationship, it will more than likely be the South Node person. However, the attachment is great and there will be a feeling of emotional indebtedness to each other, particularly on the part of the South Node person. There is a great deal of sympathy between the two of you, and these feelings come naturally.

Ovo imam trenutno sa jednim momkom, i mnogo mi se vise svidja, doduse moj je MO

Za orbis ne znam nikada, verovatno je uobicajeno do 5*...

Old 11-09-2011, 17:57   #12
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by natalija67 VIdi Poruku
Za orbis ne znam nikada, verovatno je uobicajeno do 5*...
Kazu da kada su svetla - SO i MO u pitanju uzima se i veci orbis,samo ne znam koliki je maksimalni orbis, koji bi imao znacaja.

Old 11-09-2011, 19:29   #13
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Ja sam tek skoro uporedila svoju kartu sa kartom moga sina i zaprepastila se da moja nat.opozicija Ve i Sa na osi 11-5,pada direktno na cvorove moga sina,Ve na severni ,a Sa na juzni i ista osa je u pitanju,sa smc u 5.kuci.
Kao dodatak tome,osoba koja se meni dopada ima na istim mestima opoziciju Mo i Ju.Tako da njegov Mo pada na Jmc moga sina,a Ju na Smc.I isto su mu cvorovi na na osi 5-11.
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-09-2011, 14:20   #14
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je JMC na Mesecu u 10 kuci,u strelcu- i, nazalost svi muskarci prema kojima sam imala emocije-su otisli u inostranstvo-znaci ,izgubila sam ih(ne vezano za njihov znak ili podznak,ili nasu sinastriju)
jer JMC je gubitak!

Old 12-09-2011, 16:24   #15
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja imam situaciju moj Mo 0 njegov JMC sa jedne strane i sa druge strane njegov JMC 0 moj Sa.
Ovaj text sto je Natalija67 ostavila bas odgovara... savrsen osecaj mira, sigurnosti, pripadnosti... Nikada necu zaboraviti trenutak sa pocetka veze kada sam pri boravku kod njega u odjednom osetila da tu pripadam... Tacno je da hoce dati caurenje tj. sporiji prelaz iz jedne u drugu fazu, ali ipak ga daje...
Cini mi se da je u nekoj temi u delu foruma o karmickoj kuckano o sinastijskim aspektima sa cvorovima... Po tome ja sam njemu bila nesto i u proslom zivotu...
Orbis je 5* neki minut... aplikacija.
Interesantno sto je njegov JMC na ekvidistanci izmedju mog Mo- Sa .
Verovatno treba pogledati sta rade dispozitori...

Last edited by zujalica; 12-09-2011 at 16:29.. Reason: ...........
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules