ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Karmicka ljubav, da li moze da se prekine?
Old 19-05-2011, 19:41   #1
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
Registrovan: May 2011
venera je na dobrom putu
Standardno Karmicka ljubav, da li moze da se prekine?

Evo da pocnem... Citavog zivota me prate karmicke veze (bar mi je tako receno)... Taman prezivim jednu i ja uletim u drugu...

Poslednja karmicka veza koja mi se desila me je dotukla... Vise sam bila ocajna, i odlucim se ja da odem kod dobrog astrologa da vidim sta se s mene to desava

I tako se ja zadesim kod jedne zene sa 20 godina iskustva u astrologiji...
Rece ona meni imas osecaj da te je neko zacarao, osecas se kao da ne mozes ni napred ni nazad, ti pored njega nisi ti, pretvaras se u drugu osobu, ne mozes da mu kazes ne... probala si da budes s drugim ali nije ti islo... to ti je karma.... (a da napomenem da nismo smo u vezi, on se prema meni ponasa uzasno, javi se kad hoce, nekad prodje i po nekoliko meseci i kad se javi ja kao sludjena sve prihvatam )

Rekla mi je da se njegov odnos prema meni neceeee promeniti, i da ce to jos trajati 3 godine MINIMUM, i da ja to MORAAAM da prezivim, da on oseca nesto prema meni, ali je prosto takav, uvek cemo se vidjati kad on hoce, i kraj ce biti onda kad on bude resio da prekine (takodje da napomenem da ne zivimo u istom gradu),

Ja sam bila sokirana... Ne znam vise sta da radim... Neprestano mislim na njega... Sludjena sam totalno, grozno se osecam. E sad mene zanima da li ja to mogu nekako da prekinem? Ili ako ne mogu, kako da se postavim posto sam vise prsla? Rece mi ona da se to retko desava, ali da se desava... ima li jos neko ovakvog iskustva? I zasto bi mi govorila da ja to moram da prezivim, zasto bi me terala da se tako samokaznjavam? I da, rekla mi je povrh svega ALI TEBI TAKAV TREBA :S

Last edited by venera; 20-05-2011 at 23:52..
Submit to Digg   Karmicka ljubav, da li moze da se prekine? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-05-2011, 20:13   #2
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by venera VIdi Poruku
Evo da pocnem... Naime, zaista nisam nikad imala srece u ljubavi, jer citavog zivota me prate karmicke veze, veoma teske, u kojima sam ja uvek bila zrtva... Taman preziveh jednu i ja uletim u drugu...

Poslednja karmicka veza koja mi se desila me je dotukla... Vise sam bila ocajna, i odlucim se ja da odem kod dobrog astrologa da vidim sta se s mene to desava

I tako se ja zadesim kod jedne zene sa 20 godina iskustva u astrologiji...
Rece ona meni imas osecaj da te je neko zacarao, osecas se kao da ne mozes ni napred ni nazad, ti pored njega nisi ti, pretvaras se u drugu osobu, ne mozes da mu kazes ne... probala si da budes s drugim ali nije ti islo... to ti je karma.... (a da napomenem da nismo smo u vezi, on se prema meni ponasa uzasno, javi se kad hoce, nekad prodje i po nekoliko meseci i kad se javi ja kao sludjena sve prihvatam )

Rekla mi je da se njegov odnos prema meni neceeee promeniti, i da ce to jos trajati 3 godine MINIMUM, i da ja to MORAAAM da prezivim, da on oseca nesto prema meni, ali je prosto takav, uvek cemo se vidjati kad on hoce, i kraj ce biti onda kad on bude resio da prekine (takodje da napomenem da ne zivimo u istom gradu),

Ja sam bila sokirana... Ne znam vise sta da radim... Neprestano mislim na njega... Sludjena sam totalno, grozno se osecam. E sad mene zanima da li ja to mogu nekako da prekinem? Ili ako ne mogu, kako da se postavim posto sam vise prsla? Rece mi ona da se to retko desava, ali da se desava... ima li jos neko ovakvog iskustva? I zasto bi mi govorila da ja to moram da prezivim, zasto bi me terala da se tako samokaznjavam? I da, rekla mi je povrh svega ALI TEBI TAKAV TREBA :S
A da postavis ti vasu sinastriju, pa da se lepo vidi.
Vladar 5. kuce ti je UR u 3-oj, vladari 7.kuce MA u 4-oj i NE u istoj, u konjiukciji.Sve ove planete, vladari 5. i 7. kuce su retrogradne, a one upravo govore o karmi i dugu.Znaci, kod tebe je karma vezana za ljubav i brak, partnerstvo.Pogledaj kakve aspekte grade ti vladari, sa kojim planetama i u kojim kucama, pa ce ti biti jasnije.
Za karmu se takode gleda SA u tvojoj 3. kuci, njgov dispozitor je Ju u 6. kuci, znaci karma vezana za navike, posao i svakodnevne stvari.
Takode se gleda i 12. kuca.Tvoja je u devici, prazna, a vladar otisao u 10. kucu- statusa, ambicija, uspeha i nije retro.Mora biti da ti je to neka davnasnja karma.
Pogledaj vise na forumima o karmi, saturnu i 12. kuci, retrogradnim planetama. Nadam se da sam ti bar malo pomogla.

Old 19-05-2011, 20:28   #3
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Pa da se razumem u astrologiju verovatno bi mi pomogla, ali slabo ja to kapiram trenutno, ali hvala ti u svakom slucaju . Meni je ta zena to sve videla samo preko mog datuma rodjenja, nije radila nikakvu sinastriju... A njegovo tacno vreme rodjenja ne znam, znam samo sta je u znaku i podznaku. Tako da kontam da moze da se vidi preko solara ili cega vec, izvlacila je ona meni dosta nekih preseka... Pa ako se neko razume u karmicku astrologiju i ako je voljan da pomogne neka mi kaze sta da izvucem, pa cu postaviti...

Old 19-05-2011, 23:47   #4
puslica 88
Švrća

puslica 88's Avatar

puslica 88 je offline
Registrovan: Aug 2010
puslica 88 je na dobrom putu
Standardno

Nisam baš sigurna da je karma u pitanju, koliko tranzit plutona preko tvog marsa u petom, koji ujedno kvadrira tvoju veneru...Mislim da je zato rekla 3 god, koliko će se on vrzmati oko marsa, jer je sad retrogradan...

Old 19-05-2011, 23:48   #5
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Prosto mi je cudno da se ti kao Lavica prepustas tek tako, a i Mars ti je u Jarcu nisi ti slabic.
Iz tvoje karte ja zakljucujem da ti mozes, ali samo ako hoces
Da vidimo... ta zena ti je rekla da te je on omadjijao? Da li verujes u to? MIslis da je tako?
Ako mislis da jeste, a sumnjam, onda se bori protiv toga jer samo od tebe zavisi da li ces da budes sa nekim ili ne. Jedno je kad jos i sad znas da to nije kako treba, a sasvim drugo kada si sa nekim godinama u vezi pa se u nekom momentu otreznis, pitas se sta radis tu i prekines sve to.
Ne znam da li ti je ona to rekla zbog Mo0Pl na sta ja ciljam, ali ako se radi o astrologu ona moze da ti ukaze na mogucnosti, a ne: sedi, cekaj i trpi dok te ne sutne.
Meni tvoja karta generalno nije losa, sem Mo u Skorpiji i Me u Lavu planete su ti dobro postavljene, samo te ovaj Merkur u padu navodi na pogresan put da uzalud patis zbog neceg sto misis da ti se radi iza ledja. Eto, tome si ti sklona, i bolje usmeri paznju na te aspekte tvoje licnosti, kad to prevazidjes, "magija" ti ne moze nista

Old 20-05-2011, 00:26   #6
ZzZz
Obično gatalo

ZzZz's Avatar

ZzZz je offline
Registrovan: Nov 2010
ZzZz je na dobrom putu
Standardno

Imamo istu konjukciju u drugoj..imala sam slicne probleme koje ti navodis sa prethodna dva decka..ovaj sada je stvarno divan prema meni, ali je ozenjen sto opet donosi patnju.. licno mislim da je za takve stvari najvise zaduzen MO0PL u skorpiji.

Old 20-05-2011, 00:33   #7
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

ja ne verujem u karmicke ljubavi bulsit

luda glava zaljubljena je u stranu nevidjeno da se tripuje. Da se razumemo imala sami ja slicnu situaciju

Daklem,

moras da shvatis da se takve stvari desavaju, da to nije karmicka ljubav vec cist mazohizam

tome si sklona Mo0Pl u sko

ali kako si ti lavica, neko rece Ma u jarcu

preziveces , ovaj Mesec moze da prezivi svasta i da izadje jaci

aljde dosta mi je tih satro karmickih veza

ima tu ljubavi ali ima i straha od samoce i mazohizma

Lav, glava gore,uvek mene lavovi tese sta ti je

Last edited by skorpija_strelac; 20-05-2011 at 01:30..

Old 20-05-2011, 01:27   #8
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Uh hvala vam na odgovorima, sad mi je lakse kad ste mi malo otvorile oci, i da znam da nisam jedina sa tim problemom (Mo0Pl u sko)

Osetila sam potrebu da se konsultijem sa jos nekim, jer sam bila sludjena cinjenicom da ja to moram da prezivim

Valjda covek mora nekad i razumom da razmislja, sto Mesecu u Skorpiji tesko pada pa sam se malo izgubila u poslednje vreme

Old 20-05-2011, 01:33   #9
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Uh hvala vam na odgovorima, sad mi je lakse kad ste mi malo otvorile oci, i da znam da nisam jedina sa tim problemom (Mo0Pl u sko)

Osetila sam potrebu da se konsultijem sa jos nekim, jer sam bila sludjena cinjenicom da ja to moram da prezivim

Valjda covek mora nekad i razumom da razmislja, sto Mesecu u Skorpiji tesko pada pa sam se malo izgubila u poslednje vreme

pa cinjenica je da moraju da nam se desavaju i ruzne stvari
nisi jedina na svetu!!!

ali moramo malo i da patimo

karma ili kako god

Old 20-05-2011, 01:56   #10
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Pa znam da nisam jedina, samo me ja msm malo ko moze razumeti... mozda najbolje ljudi sa istim aspektom

Old 20-05-2011, 02:02   #11
julijasd
Švrća

julijasd's Avatar

julijasd je offline
Registrovan: Oct 2008
julijasd je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa znam da nisam jedina, samo me ja msm malo ko moze razumeti... mozda najbolje ljudi sa istim aspektom
Vlasnik sam mo i plutona u skorpiji,nisu u konjukciji ali grade opoziciju na moje sunce,pa ih vrlo lepo osecam... cesto sam bila u slicnoj poziciji,da trpim tako nesto i veruj mi to ima neke veze sa mazohizmom planeta u skorpiji,ali....to nije razlog da se prepustis.Pre svega imas svoj ponos i dostojanstvo i nemoj da te bilo ko zbog kvazi-ljubavi vuce za nos...Izdigni se iz situacije,sve je stvar volje.

Old 20-05-2011, 08:29   #12
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Hvala na savetu, mnogo mi znaci

E sad kako taj mazohizam prevazici? A npr. ako je karma u pitanju, mene zanima da li takvi odnosi mogu da se izbegnu ili moraju da se prozive, jer po ubedjenju tog astrologa karma spada u onaj mali procenat koji u astrologiji ne moze da se menja?

Old 20-05-2011, 08:41   #13
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
H

E sad kako taj mazohizam prevazici?
Tako sto ces ga razumeti...zasto imas tu crtu, ko ti je usadio, od cega se branis, da li od samoce ili odbacenosti, itd...

Zivot nam obicno servira takve ljude i situacije koji ozivljavaju neki nas unutrasnji nedostatak ili traumu, i najcesce ti odnosi i SLUZE da odradimo nesto na sebi...
(moze da bude naravno i da smo super, a to se opet vidi kroz odnose, kao ogledalo kako kaze Alea)
Sve to se moze ispratiti tranzitima i ostalim metodama prognoziranja.
Ali...
Baviti se astrologijom ne znaci odbaciti zdrav razum

Astroloski, mislim da je problem aspekt kvadrata izmedju vladara 1 i sedme, Ve i Ma, pa ti nekako privlais muskarce koji te ne postuju dovoljno a koji odslikavaju karakter jednog od tvojih roditelja, najverovatnije oca- vladar 7 u 4.

Last edited by ibis; 20-05-2011 at 13:03..
Naši sponzori
Advertisement

re
Old 20-05-2011, 09:38   #14
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno re

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Baviti se astrologijom ne znaci odbaciti zdrav razum
Upravo tako...

Old 20-05-2011, 21:25   #15
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Astroloski, mislim da je problem aspekt kvadrata izmedju vladara 1 i sedme, Ve i Ma, pa ti nekako privlais muskarce koji te ne postuju dovoljno a koji odslikavaju karakter jednog od tvojih roditelja, najverovatnije oca- vladar 7 u 4.
Hm... a moze biti i majka? Mada mi je otac isto dosta hladan covek
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules