ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Karma... da li me prepoznaješ...?
Old 27-11-2009, 16:52   #1
Butterfly
Početnik

Butterfly's Avatar

Butterfly je offline
Registrovan: Nov 2009
Butterfly je na dobrom putu
Standardno Karma... da li me prepoznaješ...?

Prije svega, veliki pozdrav svima!!!
Ovdje sam nova ali sam zavoljela astrologiju još davnih dana...
Još učim, pokušavam upisati neki tečaj ali trenutno posao ne dozvoljava

Ono što me zanima je da li je moguće da jedna osoba prepozna onu drugu, a ona druga nju ne?! Odnosno ako je neki odnos karmički znači li to da tu energiju obavezno moraju osjećati obje osobe?
Nadam se da ste me shvatili i da pitanje nije glupo...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-11-2009, 17:00   #2
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Pa zavisi, možda ona nije svesna toga... recimo moj dečko i ja imamo karmu, on ima retro Ve na 26* lava, a meni je Sa na 27* lava a Ve na 23*lava... i on kaže kao da me dugo poznaje... da mi može reći sve, opuštam ga... a upoznali smo se relativno skoro... a ja ne baš ali mi jako prija on, i opuštena sam sa njim!
I da još nešto. mi imamo i njegovo Mo na mom stelijumu u Raku tačnije na 15* Raka

Last edited by Hekata; 27-11-2009 at 17:19..

Old 27-11-2009, 19:22   #3
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Mislim da moze da se desi da jedna strana u tom odnosu ne oseti kao da se znaju 1000 godina, dok druga stana oseca. Obicno je ta osoba koja oseti kao da se znaju dugo dugo, malo vise zaljubljena, pa ima takvu percepciju.

Isto tako mislim da nisu sve veze i svi odnosi u nasim zivotima karmicki, iako je trenutno vrlo popularno svaki odnos gledati kao karmicki, pogotovo ljubavni.
Mislim da su istinski karmicki odnosi vrlo teski, i da nije lako osobama koje otplacuju dugove iz nekih proslih zivota.

Old 27-11-2009, 19:26   #4
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

da ja sam baš htjela pitati dal su vse karmičke veze i brakovi katastrofalni? Kad pogledam svoj natal mislim da mi predstoji karmički brak.

Old 27-11-2009, 22:25   #5
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

ja gledam pa pokazatelj braka mi je sam saturn,karmicki stari cika u konj je sa plutonom,e sa evo lepe price,manje vise,moj dragi i ja se znamo dugo-saturn,susreti se ponavljali-retro,konacna prica se desila kad mu je otac umro,konj saturna i plutona,jos dve osobe su pre njegovog oca u kuci umrle,zaredom u roku od 2god.,sada zivi sam-saturn,majka mu je daleko od njega,razveli su se kad je imao 13-tad se mi upoznali,posle 13god mi zivimo zajedno,pre toga samo povrsno poznanstvo,derivatno,majka utice mnogo na njega,u vezama on trazi majcinske osobine,meni mesec u 4.-oj,njegova 10.-a

Old 29-11-2009, 11:45   #6
Butterfly
Početnik

Butterfly's Avatar

Butterfly je offline
Butterfly je na dobrom putu
Standardno

Koliko karme imam govori to što su mi Saturn i Pluton u vagi u sedmoj kući.... Uskoro će mi se dogoditi i saturnov povratak...
Još u sedmoj imam, Sunce, Merkur, Veneru.... malo je gužva
Ne znam kako to preživjeti, zato i imam osjećaj da je sve što mi se događa na ljubavnom planu karma, bilo da se radi o nekome tko je duže vremena u mom životu, pa sve do nekih koji su u prolazu...
Još svemu tome pridodam Asc u ribama....

Barem mi nikad nije dosadno

Old 29-11-2009, 12:00   #7
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
Registrovan: Apr 2009
rachica je na dobrom putu
Standardno

neke osobe koje su mi na neki nacin interesantne, dovoljno mi je "jedna kafa" da ih procitam....e onda dalji tok dogadjaja se odvija kao da ih poznajem godinama...mada mislim da dobar dio odigrava moja jako izrazena intuicija...
a sto se druge strane tice...ajd da uzmem u ozbir partnera, ako mu dopustim da me dobro upozna, onda se sve odvija kao da se poznajemo godinama....nebitno da li je sam pocetak veze....jedno kaze ono sto drugo misli.....tipicno nadovezivanje.....pa se nekad i sama zapitam "zar se mi ovako dobro poznajemo?"

Old 29-11-2009, 12:21   #8
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
neke osobe koje su mi na neki nacin interesantne, dovoljno mi je "jedna kafa" da ih procitam....e onda dalji tok dogadjaja se odvija kao da ih poznajem godinama...mada mislim da dobar dio odigrava moja jako izrazena intuicija...
a sto se druge strane tice...ajd da uzmem u ozbir partnera, ako mu dopustim da me dobro upozna, onda se sve odvija kao da se poznajemo godinama....nebitno da li je sam pocetak veze....jedno kaze ono sto drugo misli.....tipicno nadovezivanje.....pa se nekad i sama zapitam "zar se mi ovako dobro poznajemo?"
da im nisi gledala u solju salim se,to je rak definitivno,mene samo strast zezne al ih dobro ocenim,i bas ono kao da ga znam 100god

Old 29-11-2009, 12:45   #9
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
rachica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
da im nisi gledala u solju salim se,to je rak definitivno,mene samo strast zezne al ih dobro ocenim,i bas ono kao da ga znam 100god
u solju nisam... ali nadjem nacin da mi se otvore...ne znam ni ja kako uspijevam... sama sebe iznenadim ponekad... inace ljude "citam" mnogo dobro...
ali neko treba stvarno da zasluzi da mu se ja otvorim, i ako to uradim, e tu smo kao jedno...... sa ovim momkom sam kratko a imam osjecaj da ga tako dobro poznajem, kao da smo zajedno odrastali....

Old 29-11-2009, 12:55   #10
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
u solju nisam... ali nadjem nacin da mi se otvore...ne znam ni ja kako uspijevam... sama sebe iznenadim ponekad... inace ljude "citam" mnogo dobro...
ali neko treba stvarno da zasluzi da mu se ja otvorim, i ako to uradim, e tu smo kao jedno...... sa ovim momkom sam kratko a imam osjecaj da ga tako dobro poznajem, kao da smo zajedno odrastali....
isto,nije da te imitiram nego ovaj moj,znam ga od 13god.,zaista je jedini kome mogu da se otvorim,cak i kad znam da nesto zgresi u srcu se smejem i kazem nema veze,od njega zlobu nikad nisam videla,cinjenica je da sam u podznaku rak i vladar asc je u cetvrtoj u konj sa njenim vrhom,to opisuje tu sigurnost o kojoj pricas,bez lepog doma nigde,nosim dom ko puz kucicu

Old 30-11-2009, 12:20   #11
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Pa jel venera u vagi u 12 kući nosi karmički brak?

To ne mora biti loš brak jelda...dajte me malo utješite nekim primjerima

Old 30-11-2009, 12:34   #12
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Pa jel venera u vagi u 12 kući nosi karmički brak?

To ne mora biti loš brak jelda...dajte me malo utješite nekim primjerima
da te utesim,ne bih rekla da je to lose al mi deluje kao ljubav sa strancem,12-a kuca jeste i inostranstvo,kao neki muz koji se bavi televizijom,politikom,nekim oblikom govornistva,sunce na spiki u konj sa merkurom u vezi banaka,trgovina sama,pomoci ce ti u tvojim licnim ambicijama i da se obogatis,drugo tumacenje je da bi to mogao biti profesor,jupiter

Old 30-11-2009, 12:51   #13
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

ma neću da bude stranac

Gledala sam jučer malo..sestri stoji iz drugog pokušaja brak sa strancem..a meni inozemstvo vezano za posao..

Pa šta nije venera u vagi znak nekog umjetnika, osjećajne tople osobe..a ovo što se tiče govornišva i toga što ste mi rekli mi ne liči na to.

Ma joj... Samo se bojim da to ne bude osoba sa kojom još nisam sve raščistila..jer mi on ne paše..
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-12-2009, 00:09   #14
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Vladarka je na dobrom putu
Standardno

eeee, imam 4 planete (Ma,SA. PL u konj u vagi i JU u sco) u VII i sve su retro, tako da me ceka lud provod...
Da se vratim na temu, tj. prvu poruku - moje misljenje je da ako
je odnos karmicki, treba oboje da osete, po logici ako smo se sreli u proslom zivotu ili imali vezu sa nekom osobom, valjda treba da se "prepoznamo" obostrano. Meni se to desilo pod tranzitom SA kroz 5, a u solaru sam imala asc. jarac i SAr u VII.

Old 24-12-2009, 08:14   #15
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

OVo je zanimljiva tema! Ja sam skoro imala jedno iskustvo u kojem sam imala osjecaj da osobu znam jako dugo, a nisam bila ni zaljubljena u njega. Tek kasnije se desila ljubav.
I kad sam uporedila natalne, ostala sam bez teksta. Njegov SMC na mom Vertexu, Sa i Ju. Njegov JMC na mom Mo! To je valjda karma, jer je i cijeli susret bio pun Sa, svi dogadjaji su pokrenuti Sa! Od upoznavanja do ponovnog susreta nakon 2 godine....
E sad, ovih dana se to zavrsilo, na jedan bolan nacin za mene, ali imam neki osjacaj da jos nije gotovo i da ce da se desi jos mnogo stvari jer Sa ide preko Vx meni, a njemu preko SMC. Ono sto je cudno, je da ja mislim da to nije toliko ni ljubav koliko neki osjecaj da pripadamo zajedno, ili kao da trebamo nesto zavrsiti....Ne znam....
Ako je neko imao nesto slicno, molim neka napise!
Pozdrav svima
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules