ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ksenija Pajcin
Old 16-03-2010, 21:53   #1
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno Ksenija Pajcin

Malopre su javili na vestima RTS i Pink, da su nasli ubijenu Kseniju Pajcin i njenog decka Filipa Kapisodu. Nezvanicno se kaze da je u pitanju ubistvo i samoubistvo.

Moje iskreno saucesce

Ksenija je rodjena 3.12.1977 u 18.45 Beograd

Taj podatak sam nasla na internetu, da li neko zna kad je rodjen njen decko Filip, pa da vidimo sta je to astrosloski dovelo do ove tragedije.
Submit to Digg   Ksenija Pajcin Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-03-2010, 21:56   #2
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

( tako mladi oboje ((((

Old 16-03-2010, 22:16   #3
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Evo karte

Old 16-03-2010, 22:24   #4
markobgd
Obično gatalo

markobgd je offline
Registrovan: Jul 2009
markobgd je na dobrom putu
Standardno

evo hint samo...
mars90uran u natalu,
tranzitni mars se tu motao... jupiter iz riba radi trigon i 150 stepeni sa marsom... i eto
uran vladar osme u kvadratu sa dispozitorom
mars vladar pete (decko) uran vladar osme (pogibija)....

zao mi je oboje...su mladi
mislim da je na vestima napisan datum rodjenja filipa ...

Old 16-03-2010, 23:39   #5
bilja
Obično gatalo

bilja's Avatar

bilja je offline
Registrovan: Jul 2008
bilja je na dobrom putu
Standardno

Ne znam zasto,ali me je potresla ova nesreca,bez obzira sta ljudi pricali o njima. To je prava muka njihova veza,strast i ljubav koji im oduzese zivote.Jadni su njihovi roditelji koji ostaju da oplakuju svoju lepu i nesrecnu decu.
Kartu nikako ne mogu otvoriti,ne znam zasto.

Old 17-03-2010, 01:04   #6
unaalma
Početnik

unaalma's Avatar

unaalma je offline
Registrovan: Jan 2008
unaalma je na dobrom putu
Standardno

Ne razumem se mnogo u astrologiju, ali volim kada pronadjem neka objasnjenja. Na nekom sajtu je postavljeno ovo:
Ksenija Pajčin je rođena u znaku Strelca, a Ascendent joj se nalazi u Raku. Sunce u Strelcu nagoveštava sretnu sudbinu, a u karakter unosi optimizam, iskrenost i dobrodušnost, kao i sportski i avanturistički duh. Ali, nikad nemojte od Strelca da očekujete taktičnost jer će vam, bez zadnjih namera, reći upravo ono što nikako niste želeli da čujete. Takođe, skloni su hvalisavosti i nemarnosti.
Podznak Rak će nam opisati osobu podložnu impresijama, koja reaguje i nastupa emotivno. Brzo menja raspoloženje, od utučenosti do ekstremne razdraganosti. Na promene raspoloženja utiče kretanje Meseca, koji vlada znakom Raka. Može biti posebno osetljiva kada je Mesec pun.
Mesec se nalazi u racionalnom znaku Device, što umanjuje nežnost i saosećajnost. Verovatno je u Ksenijinom ranom detinjstvu jedan od roditelja (najčešće je to majka) bio preterano pedantan ili bučan i sklon kritikovanju. Preterani zahtevi koji su postavljani pred nju usadili su joj potrebu da previše brine o detaljima i da u svemu traži greške i nedostatke. Naglašena potreba za savršenstvom i kriticizmom daje sklonost čestom nezadovoljstvu i melanholiji. Sklonost neraspoloženju će pojačati i neharmoničan aspekt između Meseca i Neptuna, koji donosi razne zablude i samoobmane. Treba se paziti bilo kakvog oblika zavisnosti i izbegavati upotrebu lekova i anestezije jer se u šestoj kući, odgovornoj za bolesti nalazi Neptun. On ovde donosi i razne alergije, kao i teže postavljanje dijagnoze.
Mesec se nalazi u harmoničnom aspektu sa Uranom, što Kseniju čini originalnom, daje joj dobru intuiciju, a u život joj unosi mnogo promena, iznenađenja i koincidencija.
Mesec pravi i neharmoničan aspekt sa Suncem, koji govori o nepremostivim razlikama u karakteru roditelja, što je rezultovalo njenom unutrašnjom rastrzanošću i antagonizmima. Kod nje će se to manifestovati kroz pružanje otpora svakom autoritetu i svakom ko želi da joj nametne svoju volju.
Harmoničan aspekt Meseca i Jupitera predstavlja jaku zaštitu i donosi popularnost, kao i zadovoljstvo preko putovanja.
Vrh desete kuće se nalazi u znaku Riba, što daje predispozicije za umetničku karijeru, a egzaktan trigon sa Venerom je usmerio Kseniju ka pevanju. Vladar desete kuće, Neptun, je u aspektu sa Suncem i Mesecom, što joj je obezbedilo da postane poznata i popularna.
Interesantno je da se vrh desete kuće nalazi na dvadesetdevetom stepenu Riba, što je poslednji stepen poslednjeg zodijačkog znaka, a zatim je ceo znak Ovna uklješten u desetoj kući. To nagoveštava da će u jednom momentu Ksenija okončati pevačku karijeru i krenuti u nešto sasvim novo. Prelomni trenutak bi se mogao desiti 2010. godine, kada tranzitni Uran napravi konjukciju sa MC-om. S obzirom da se vladar Ovna, Mars, nalazi u znaku Lava i pravi dobar aspekt sa Suncem, ne sumnjamo da će Ksenija i tada biti uspešna i popularna. Mars je u harmoničnom aspektu i sa Neptunom, pa će se verovovatno zadržati u sferi umetnosti i medija.
Ovo je napisano ranije, ko zna kad...

Old 17-03-2010, 01:33   #7
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Pa manjak pameti u svako slučaju... Merkur spaljen od Sunca... Me je dispozitor Mo, ne vidi emocije, realnost.... a kažu da su se u stanu svađali predhodnih dana... okončali su na 3* separacije Me i So, lunar,progresija, solars su katastrofa, Ma je u prvoj kući krenuo direkt... što se tiče tranzita oni su samo aktivirali ono što su druge predikcije pokazivale...
Želela bi da vidim i njegov natal!

Old 17-03-2010, 01:38   #8
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Ja sam shokirana,ne mogu da verujem,tako mi je zao Jednom lepa devojka.
Filip je rodjen 3.04.1987,ne znam vreme,inace su im sunca u egzaktnom trigonu.Od tranzita u njenoj karti
tranzitni saturn 90 natalni merkur 0 pl
tranzitni uran 120* venera (inace venera natalno na 29* sco )
tranzitni saturn 90* nat.jupiter
tranzitni pluton 180 jupiter
Stvarno sam potresena.

Last edited by Skorpija; 17-03-2010 at 01:53..

Old 17-03-2010, 05:23   #9
donnola1
Početnik

donnola1's Avatar

donnola1 je offline
Registrovan: Mar 2010
donnola1 je na dobrom putu
Standardno

Sta je doprinelo tragediji? Njeno VIII polje - smrt je u znaku Vodolije, sto znaci nagli, iznenadni prekid zivota; Uran, vladar VIII polja je u V - ljubavne veze, a sam Uran simbolise ono sto se desavalo - nagli, iznenadni prekidi veze, u Sco - ljubomomora i to u kvadratu sa Marsom - svadje, rasprave... Ako pogledamo muskarca kroz Ksenijin horoskop - to je Mars (muskarac) u Lavu (Crna Gora je u znaku Lava, Lav simbolise i sportiste, neko ko je slavan, ko ima neku moc, ko je na pozornici, mesta za zabavu, galerije, promocije...); dispozitor Lava je Sunce u Strelcu (inostranstvo) na vrhu VI polja - posao, sto ukazuje na to da je Filipa upoznala na radu u inostranstvu (CG) na promociji ili koncertu koji je dole drzala i kao sto je i sama rekla njihov susret je bio sudbinski, a to se moze videti po tome sto je dispozitor Sunca, Jupiter u XII polju - polju karme, proslog zivota, taj Jupiter je retrogadan sto znaci da ce se neke stvari ponoviti... Ono sto je meni upalo u oci je njena Venera (ljubav) u V polju - veze na 29 stepenu Sco, sto je los polozaj za Veneru, ukazuje na fatalne ljubavi, ali i na neku nedovrsenu pricu po pitanju ljubavi jer Veneri fali samo jedan stepen pa da predje u sledeci znak. Za neku dublju analizu horoskopa treba vremana, samo sam htela ukratko da prokomentarisem horoskop.

Old 17-03-2010, 13:29   #10
malibiser
Obično gatalo

malibiser's Avatar

malibiser je offline
Registrovan: Mar 2008
malibiser je na dobrom putu
Standardno

Donnola1 sjajan opis . Zao mi je sto niko nema vreme njegovo , ali iz polozaja planeta u sinastriji se vidi da su imali smc 0 jmc , sudbinski povezani iz proslog zivota...
Onda taj njen Me koji je dispozitor vladara ASC je dodatno ugrozen sa konjukcijom njegovim UR i NE , kao i 90 sa njegovim SO i JU ... a tranzitni PL jos tu pravi konjukciju (ovo si Skorpija super napisala )

Old 17-03-2010, 14:14   #11
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

malibiseru,hvala.
Ja ne umem tako dobro da tumacim kao donnola1,ali sam takodje primetila tu veneru na 29* sco,to mi je onako bas upalo u oci

Old 17-03-2010, 14:19   #12
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Registrovan: Mar 2009
Zivkovic je na dobrom putu
Standardno

Ma nema tu sta da se prica,devojka je imala Urana u 5. vladara osme u kvadratu sa dispozitorom,i to u lavu-zna se ko je koga ubio

Tranzitni Mars je sve pokrenuo,a i ako se uzme Saturn za vladara 8. njoj su jos uvek trajale sade sati

Btw jwl tacan podznak gore? meni je isti podznak...i Mesec s tim sto su mi Mars i Uran u opoziciji,jos gore

Old 17-03-2010, 14:23   #13
Zivkovic
Obično gatalo

Zivkovic's Avatar

Zivkovic je offline
Zivkovic je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
malibiseru,hvala.
Ja ne umem tako dobro da tumacim kao donnola1,ali sam takodje primetila tu veneru na 29* sco,to mi je onako bas upalo u oci
em sto je u skorpiji,i kvadrat Saturn,jako problematican ljubavni zivot,inace
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-03-2010, 14:36   #14
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Mislim da je Ksenija u jednoj emisiji rekla da je u podznaku vaga. Proverite.
A tranzit Ju preko JMC? Jupiter odnosi...

Psi laju, karavani prolaze...

Old 17-03-2010, 14:43   #15
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Starsno,ne mogu da dodjem sebi od cudjenja! Eto sta ljubomora uradi...destruktivna je i pogubna u velikim kolicinama.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules