ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
podznak rak???!!!

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

JK
Old 14-06-2012, 01:54   #1
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno JK

Pa gde najveca "biserka" nase estrade da nema svoju temu, prosto ne verujem elem, sokirala sam se kada sam iscackala da je doticna rak u podznaku, i na par mesta nadjoh da su ASC i Ju na 26 stepenu raka...Znam da se stalno po nekim emisijama hvalila kako je ona "dupla lavica" i na to mi i lici...

evo karte:
http://i45.tinypic.com/2ltimgx.gif

vladari 2. i 7. u 2.kuci, Ma na vrhu 4. (cesto ovo vidim kod dece razvedenih roditelja i gde je bilo puno svadja u kuci...) Ve0Ma0Pl...uprkos brojnim biserima (a tek muziku ne zelim ni da komentarisem...) nije da nije zanimljiva licnost...da li Ur u konj. sa vrhom 5. moze biti kic u muzici, umetnosti?
Advertisement

Old 14-06-2012, 02:24   #2
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Registrovan: Apr 2012
Lily je na dobrom putu
Standardno

Ala joj je ta karta nekako prazna! Ne deluje mi kao podznak Rak ni kao Lav, pre bih rekla da je podznak Vodolija zbog njene ekstravagancije i dosta je deformisana u licu. Sve koje znam sa podznakom u Raku su prirodni...
Submit to Digg   JK Reply With Quote

Old 14-06-2012, 09:07   #3
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

Jupiter na ASC u raku je egzaltiran-pa se mozda i moze prihvatiti da je to ona, fizicki gledano.Vl. mesec u vodoliji u 7-javno se exponira...

Sunce u 2 kuci,i konjukcija merkur i saturn-vazno joj je koliko ima para
u 4 kuci mars konj. venera(svadje u kuci),ali i pluton (skandali)
i to u znaku vage -javnosti (doduse mars je u padu u vagi).I tu me jos cudi sto joj je vladar 10 polja mars u padu!Nema ona bas energije.
U 7 kuci koja pocinje znakom jarca, a vlad. je naravno saturn u devici u 2 kuci materijalnih dobara-nju svrstava u zene koje se udaju zbog debljine novcanika . Posto je taj saturn u konj. sa merkurom,i suncem-udavace se ona 3 puta(merkur).I njeni izabranici su poznate licnosti(sunce )...Mesec u 7 u vodoliji...-i mesec govori o vise brakova, i oscilacijama u emocijama.Mada generalno nije los polozaj , sem sto verovatno ona pati od insomnije.
Ne pratim bas njen zivot , a ni karijeru,...i ne znam koliko se puta udavala do sada...

Old 14-06-2012, 10:02   #4
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by coca VIdi Poruku
Jupiter na ASC u raku je egzaltiran-pa se mozda i moze prihvatiti da je to ona, fizicki gledano.Vl. mesec u vodoliji u 7-javno se exponira...

Sunce u 2 kuci,i konjukcija merkur i saturn-vazno joj je koliko ima para
u 4 kuci mars konj. venera(svadje u kuci),ali i pluton (skandali)
i to u znaku vage -javnosti (doduse mars je u padu u vagi).I tu me jos cudi sto joj je vladar 10 polja mars u padu!Nema ona bas energije.
U 7 kuci koja pocinje znakom jarca, a vlad. je naravno saturn u devici u 2 kuci materijalnih dobara-nju svrstava u zene koje se udaju zbog debljine novcanika . Posto je taj saturn u konj. sa merkurom,i suncem-udavace se ona 3 puta(merkur).I njeni izabranici su poznate licnosti(sunce )...Mesec u 7 u vodoliji...-i mesec govori o vise brakova, i oscilacijama u emocijama.Mada generalno nije los polozaj , sem sto verovatno ona pati od insomnije.
Ne pratim bas njen zivot , a ni karijeru,...i ne znam koliko se puta udavala do sada...

Zvanicno, ovo joj je drugi brak (udala se za nekog fudbalera, pre toga je bio onaj Karicev sin)...A znam da joj je prvi momak bio neki "biznismen" i da su ga ubili (taj Pl pokazuje kakav sloj ljudi je privlaci) Mozda mozemo da gledamo to 10. polje i kao oca (pocinje u ovnu a vladar Ma), otac je sef policije cini mi se...

Moguce je da je na tim zadnjim stepenima raka asc, tako lav zauzima dobar deo 1. kuce, a slazem se da ima logike da je vladar ASC u Vodoliji, iskreno mislila sam da joj je Ur dosta jaci u natalu, kad ono samo 90 sa Mo (mada, izgleda da je ucinio svoje ) A taj Ju ja stvarno vise ne znam kako da tumacim (kazu da na asc daje zaobljeniju figuru i cini mi se da je ona ranije bila malo buckastija-moze znaciti da sa teskom mukom kontrolise broj kilograma...) a zivot govori suprotno, ima dosta mrsavica sa ovim polozajem...dobro ipak njoj Ju radi opoziciju na vl. asc...

Old 14-06-2012, 10:14   #5
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Lily je na dobrom putu
Standardno

Ona u sebi ima nesto jako gadno, primitivno, odbojno.
Izgleda bas izopaceno. Ne znam gde li se to vidi.

Old 14-06-2012, 10:16   #6
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Pa gde najveca "biserka" nase estrade da nema svoju temu, prosto ne verujem
odlicna tema ,malo paznje da usmerimo i na jelenu....
mnogo mi je draga i volim njene pesme,ne bas sve ,ali ima odredjenih....kad se setim njenih pocetaka ,vrlo ekstravagantno je opcinila estradu,neobicnu muziku je snimala i odlicno se drzi sve ove godine....ali sto ovi ljudi koji imaju So0Me u lavu vole da svoje delo istaknu ,neizmerno su ubedljivi i ponositi na ono sto cine i ono sto jesu(inace ima dvoje njih u porodici)....i sa mesecom u vodoliji i venerom u vagi u neuhvatljivom, inovativnom,slobodnom izrazaju ona ima sklad kroz Ve120Mo......Ve0Ma0Pl tipicne pesme za ovu poziciju,o strasti, posesivnosti,strahu od napustanja i zastrasivanju druge strane....
pronasla sam da je podznak lav .....

Last edited by milupino; 14-06-2012 at 10:52..

Old 14-06-2012, 11:08   #7
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Ja se sećam da je rekla u emisiji da je lav/rak.Znači ona je lav/rak

Old 14-06-2012, 11:10   #8
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ne znam zasto, ali ona meni ne djeluje bas normalno, mozda mi samo smetaju ti njeni ego tripovi i muzika kojom se bavi....ali sa rakom na asc i mo u vodoliji u sedmoj, trebalo bi da bude bas humana i okrenuta drugima , ne toliko sebi...

Old 14-06-2012, 11:13   #9
kosooka
Obično gatalo

kosooka's Avatar

kosooka je offline
Registrovan: Apr 2008
kosooka je na dobrom putu
Standardno

Iskreno, karta baš liči na nju. Po čemu je Rak uvek prirodan? Mesec joj sve govori i te planete u Vagi.. Prazna i površna.

Old 14-06-2012, 11:37   #10
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
ne znam zasto, ali ona meni ne djeluje bas normalno, mozda mi samo smetaju ti njeni ego tripovi i muzika kojom se bavi....ali sa rakom na asc i mo u vodoliji u sedmoj, trebalo bi da bude bas humana i okrenuta drugima , ne toliko sebi...
Ma ja mislim da je savrseno normalna, samo je nasla savrsen recept za postizanje svojih ciljeva-oko jedne stvari se svi slazemo a to je da se itekako prica o njoj a zbog tih ego tripova sam i mislila da mozda ima ugrozeno So u 1. ali sam pogresila...Necu da ulazim u to da li je humana ili ne,to ne mozemo znati,ali znam da verovatno zeli tako da se prikaze,setite se gay parade i podrske LGBT populaciji.A i politicki voli liberale (Cedu) A taj njen Ve0Ma0Pl dobro opisuju tekstovi pesama (ne znam ih bas puno,ali ove koje znam su u tom fazonu),ima neku "ti sa zena 300,moj sadista" LOL , pa ima sad neku novu "muskarac koji mrzi zene",pa "sodoma i gomora",i tako...show program

Old 14-06-2012, 14:37   #11
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosooka VIdi Poruku
Iskreno, karta baš liči na nju. Po čemu je Rak uvek prirodan? Mesec joj sve govori i te planete u Vagi.. Prazna i površna.
sta to govori mesec i planete u vagi po tvom misljenju?...Pa planete su u vazdusnim znacima ,ima zivahnu energiju i uvek je za hvalospeve,nema je po medijima kao ranije ,radi i tako.......

Old 14-06-2012, 23:51   #12
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Lily je na dobrom putu
Standardno

Na sta ukazuje da je bezboznik u horoskopu?

Ja kad vidim ovakve fotografije sva se najezim:

http://tinypic.com/view.php?pic=o09ctl&s=6

Old 15-06-2012, 01:02   #13
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ne pratim njen rad.
Samo bih da izkomentarisem njenu 5k.

Ovako ona koliko znam (mozda gresim ) ima dva deteta.

Ima 2 planete u 5k UR,NE i jednu i 7k.
Vladar 5k Ma ima sledece aspekte:MA0PL (aplikacija) to joj je prvo dete.
ima MA0Ve (separacija) to ili je abortirala ili imala neki spontani,i ovo drugo dete rodjeno joj je MO120MA (aplikacija).
Po meni ona vise dece nece imati.Sta vi mislite....??

**Lily,meni je to neko poslao u zezalice,nisam znala o cemu se radi,a taj decko mi napisao "vernica"...
Jeste, ima dve cerkice...Mislim da planira i 3. dete...E sad to sto se tice dece u natalu nikad nisam uspela da vidim...

Quote:
Originally Posted by Lily VIdi Poruku
Na sta ukazuje da je bezboznik u horoskopu?

Ja kad vidim ovakve fotografije sva se najezim:

http://tinypic.com/view.php?pic=o09ctl&s=6
Hahahah, ma ona bre samo gleda kako da iskopira Madonu i Lejdi Gagu, sto bi rekao moj momak koji jos manje prati njen rad od mene "Pa ona se zeza i troluje garant, nema sanse da je ozbiljna" A uz to ide sve sto bi moglo sokirati "pobozne" i nacionalisticki orijentisane srbe. Elem, da se vratimo na astrologiju-na ateizam ukazuju Ur i Vodolija (a mozda i na totalnu averziju prema bilo kakvom obliku religije i njeno ismevanje) zato sam sve vise ubedjena da je taj Mo vladar ASC i da je ova natalna karta tacna.
I ja sam bezboznica, pa pokusajte i u mom natalu to da pronadjete
Advertisement

Old 15-06-2012, 01:19   #14
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Lily je na dobrom putu
Standardno

Deveta kuca ti pocinje u Vodoliji. Vladar devete (vera) ti je Uran. Uran nije aspektovan, ima samo 0 sa JMC. JMC je tacka gubitka, pa si ti izgubila veru... Tako nekako?

Old 15-06-2012, 01:31   #15
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lily VIdi Poruku
Deveta kuca ti pocinje u Vodoliji. Vladar devete (vera) ti je Uran. Uran nije aspektovan, ima samo 0 sa JMC. JMC je tacka gubitka, pa si ti izgubila veru... Tako nekako?
Ma salila sam se, nisam mislila da ovde tumacimo moj ateizam ali hvala u svakom slucaju ...jeste, moze se tako tumaciti a mislim da 9. kuca podrazumeva filozofska i religijska uverenja, pa verovatno i So u vodoliji u 9. i plus Me u tom znaku daju takav nacin misljenja...a veru nisam izgubila zato sto je nikad nisam ni imala roditelji mi takodje nisu religiozni...

mislim da istancana religijska osecanja moze dati Mo0Ne, ili recimo Ju0Ne (imam ih i ja ali rade opoziciju na Mo)
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules