ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..
opet je slobodan! ah!

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

George Clooney
Old 23-06-2011, 10:34   #1
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Registrovan: Jul 2010
oktobar je na dobrom putu
Standardno George Clooney

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?w...00z80XwBBAI1Pw
Evo i podataka sa Astro.com:
Name
Clooney, George Gender: M
Birthname Clooney, George Timothy
born on 6 May 1961 at 02:58 (= 02:58 AM )
Place Lexington KY, USA, 38n02, 84w30
Timezone EST h5w (is standard time)
Data source
Quoted BC/BR Rodden Rating AA
Astrology data 15°33' 27°58 Asc. 11°58'

Evo ga opet sam! ma sta je tim zenam da lude na njega i jos ga svaka na kraju odkanta. Jednom je sam izjavio da je tezak kao partner. gdje mu to stoji. gdje je to u njegovom natalu da je tako sexy. Jel mu to VE u 1. Sta da radi da jadan ne ostane sam
Hajmo mu pomoci i naci mu pravu zenicu. jel netko ima ideje zasto je tako napet
P.S. Cak i moja stara sefica je u njega zacopana

Last edited by oktobar; 23-06-2011 at 21:21..
Submit to Digg   George Clooney Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-06-2011, 10:55   #2
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..opet ja o sebi on je bik riba, kao i ja ima asc na 11 riba , moj na 9,oboje imamo so0me u drugoj u biku..i ve u prvoj u ovnu njegova na 13 , moja na 11..i trebalo bi da mi je kao fin, meni je totalno nikakav,....hahah...zajednicko nam je da se svi loze na nas, a totalno smo bezveze..i da nikad necemo naci prtnera,jer nam niko nije dovoljno dobar..kako su na kuce iste pa nam je me spaljen od sunca u drugoj kuci.a eto niko nam nije ..

Old 23-06-2011, 11:27   #3
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Standardno

jel se stvarno na tebe svi loze! a kako to izgleda! Pa ne mozes bas reci da je bezvezan kad toliko zena na njega pada. meni je zanimljivo da je njemu MO 180 MA pa valjda njegovoj muskosti to zensko uz njega bas ne smeta. jednom je i rekao da su njemu ekipa i zabava jako vazni. vazniji od veze.
Zanimljivo mi je da je volio ono neko crno prase. to bi bilo SO u njegovom natalu, ali mi nije jasan koji aspekt to nosi. to mu je bila najduza veza u zivotu!
jel on po tebi ima jake aspekte u karti. Ne vidim neku karijer. JU u 12. sto ga to je ucinilo poznati?

Old 23-06-2011, 11:34   #4
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

e pa to ti izgleda....ne znam ja sam sebi, a i on mi je stvarno ali stvarno pobezveze...ne znam vidi na slicicama, ajde ok, ali nista posebno..a sa mnom da odes do prodavnice imaces dozivljaja..ali to ugusi, mi se smijemo,ove moje to zapisuju,ajde prepisacu vam nesto od tog..ili se krenu sklanjati ljudi znas kako smijesno,..a kod nas ne da ima bas finih cura..vec bas ono..mislim...ali eto valjda kao s njim...posto je on meni tako nista posebno...a da on ima mo0sa180 ma a ja mo0ma180sa...haha..pa imala sam i ja te momente da zavolim neku stvar i bas je volim..ali nisam bas sad kao on s tim prasetom..ne znam imamo me na dsc..pa so0me u drugoj u biku..pa vidis po tome da nam odnosi nisu normalni..prezahtjevni smo...

Old 23-06-2011, 11:42   #5
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Mora biti privlacan sa Ve u 1. 120 Uran i So 120 Pl, ali koliko ljubavi moze da ti pruzi Mo u Jarcu konj,Sa i 180 Ma? Pritom Mjesec vlada 5. kucom, on je prilicno rezervisan kad su emocije u pitanju, a uz to zahtjevan i tezak, pa sigurno da sa njim nije lako izdrzati.

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 23-06-2011, 11:47   #6
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..ali meni on stvarno..ali stvarno toliko bezlican lik..ne da nije privlacan..prije sam se uvijek raspravljla na temu njega, kako ga ne bih primjetila..a kad pogledam po sinastriji kao trebalo bi da mi bude nesto...pa i mislim da mu je karijeru donijela ova sesta kuca....

Old 23-06-2011, 11:56   #7
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

I meni se ne svidja, ali cinjenica je da se mnogima svidja, pa zato o tome i pricamo. Njemu je vladar podnaka Ne u Sco u 8. to je opet neka vrsta seksipila,a i ju je vladar asc. u 12. kuci, vrlo cesto 12. kuca i neptun mogu se vezati za filmsku karijeru, a njemu Ju vlada MC-om. To sve izmedju ostalog govori i o fotogenicnosti.

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 23-06-2011, 12:00   #8
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..da neko je spominjao film i dvanaestu kucu...dobro ..a ur kao dispozitor tog ju je u sestoj i 120 mc...90 so, pa je li to znaci da se njemu to nesto i ne svidja..posto on meni izgleda kao da je tu slucajno....pa opet so180 ne a to su mu prva i sesta..definitivno mislim da ga filmovi i sve to smaraju...

Old 23-06-2011, 12:04   #9
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

E baš sam se razočarala kada sam mu vidjela natal .
Ako pričamo o ljubavi , ma o kakvoj ljubavi tu pričamo . Mo0Sa u Jarcu, pa još u Vodenjačkoj kuči. Nije baš sentimentalan, zar ne?
Vladaoci pete i jedanaeste u konjukciji i u kvadratu sa Sunčevim dispozitorom Venerom. Venera u Ovnu. Pa em što je mrtav hladan, još je i okrutan. A Venera vladarica osme u prvoj daje mu neku Škorpionsku crtu ,a i govori da je u onim stvarima možda malčice sklon grubosti.
Ne znam , Puno vatre-ambicije, zemlje-usmjerenosti ka materijalnom. Premalo emocija-vode.
I još taj Mo u Vodenjačkoj kući, i Ve i Ur koji su u aspektu, a u izgonu. Pitam se kakve su njegove sklonosti zapravo?
I dont like, neću ga .

Old 23-06-2011, 12:06   #10
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..i ja sam pomislila kakve su njegove sklonosti zapravo....pa on ima mo0sa u jarcu i da hoce ne moze da voli..

Last edited by majabl; 23-06-2011 at 12:24..

Old 23-06-2011, 15:08   #11
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
ej..i ja sam pomislila kakve su njegove sklonosti zapravo....pa on ima mo0sa u jarcu i da hoce ne moze da voli..
Ali bas tako! da nije on mozda ipak malo hendikepiran tom svojom hladnocom. Mislim da ima takvih ljudi koji jednostavno su cijepljeni protiv ljubavi. Ja sam bas mislila da ga je ova talijanka smotala, a kad ono nista. Ali odakle mu ljubav za to svinjce. mislim da je s njim zivio 15 god. da nisu bili nesto vise od prijatelja!

Old 23-06-2011, 15:23   #12
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Mozda bi bilo dobro prouciti njegov natal sa strane cemu je sklon?
Procurila je vest da ga interesuju Muskarci a da ove fufe menja samo da bi to prikrio!
Uostalom pogledaj te Riki Martin, pa Dzordz Majkl.... Ima njih jos iz tog sveta shou bizz koji su slamali srca Zenama a na kraju, kako rece Tijana Dapcevi....gledaju ga ko da igra mecka, a on ce meni kako ima novog decka....
Zaista, bacite pogled na opredeljenost!

A negde sam citao da nastranosti, pored Vodolije, su i Blizanci, Ribe, pa cak i Jarcevi...Su skloni! Naravno, najmanje tri pokazatelja u natalu treba da bude da bi se odredilo dal je ili ne.

Old 23-06-2011, 15:54   #13
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Meni nije privlacan...
inace ima veliki krst u natalu ...dostignuca uz veliki trud i rad.
Sa konj. staurna i mesce u jarcu-hladan, emocije "ogranicenog roka trajanja", hladi se ...a sa druge strane brzo plane , venera u ovnu...iskazuje odusevljenje javno,i brzo...
ne volem takve tipove...;-)
Advertisement

Old 23-06-2011, 16:27   #14
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Venera u 1-oj hoce javnost! Hoce modnu pistu i zabavu a jos je u ovnu! Dakle, on je onaj za kameru stvoren, dok se ne iskaze suprotnost u obliku Sa i Mo u Cap. Sve je dok trcis zamnom, a ako se umoris, eto ti shut u zadnjicu...
Imam ja jednu prijateljicu Vi, sa Ve i to u Li prva kuca pa tu i lepo aspektovana a pored i Ur jos...privlacna smo tako! U stvari, za njom su trcali a ona kao Lepa Brena bila, ona je harala kao devojka... Danas, nema od toga nista vise! Ostalo je samo Ja sam bila...

Jedno znam, Sa i Mo vuku nesto nepravilno iz detinjstva debelo a los polozaj njih dvoje ume da kaze jos da sa zenama nemam srece ma koliko se trudio! Cak i brak odgadja u nedogled bas zbog straha od zena i sledjenih emocija... Zato sam i napomenuo gore, nastranost itd jer uveliko se prica i pitanje je kad ce da prizna, ako prizna radi ugleda, jer Bik je to! A pogledaj te, Ne mu je u 8-oj kuci Skorpije jos, pa i posesivan je, mozda i uzasno cak...Pre posesivan nego sto ume da voli!

Old 23-06-2011, 18:09   #15
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Registrovan: Apr 2009
Vladarka je na dobrom putu
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Aurora VIdi Poruku
Mora biti privlacan sa Ve u 1. 120 Uran i So 120 Pl, ali koliko ljubavi moze da ti pruzi Mo u Jarcu konj,Sa i 180 Ma? Pritom Mjesec vlada 5. kucom, on je prilicno rezervisan kad su emocije u pitanju, a uz to zahtjevan i tezak, pa sigurno da sa njim nije lako izdrzati.
pa da VE u I kod muskarca daje doslovce da zenske (VE) idu na njega (asc). primeticete svi to i kod zena kojima je MA na asc.
ihhhhh... koliko muskarci sa MO opozicija MA vole da maltretiraju zene, da ih zajebavaju, zavlace , povredjuju i sl.

Quote:
Originally Posted by oktobar VIdi Poruku
Ali bas tako! da nije on mozda ipak malo hendikepiran tom svojom hladnocom. Mislim da ima takvih ljudi koji jednostavno su cijepljeni protiv ljubavi. Ja sam bas mislila da ga je ova talijanka smotala, a kad ono nista. Ali odakle mu ljubav za to svinjce. mislim da je s njim zivio 15 god. da nisu bili nesto vise od prijatelja!
ma gde nije hendikep. poptuno si u pravu.
S druge strane koji MO u jarcu pa voli porodicu? On pati za time da bude neko i nesto, znate karijera i status. Kakva crna porodica?

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku
Venera u 1-oj hoce javnost! Hoce modnu pistu i zabavu a jos je u ovnu! Dakle, on je onaj za kameru stvoren, dok se ne iskaze suprotnost u obliku Sa i Mo u Cap. Sve je dok trcis zamnom, a ako se umoris, eto ti shut u zadnjicu...

Jedno znam, Sa i Mo vuku nesto nepravilno iz detinjstva debelo a los polozaj njih dvoje ume da kaze jos da sa zenama nemam srece ma koliko se trudio! Cak i brak odgadja u nedogled bas zbog straha od zena i sledjenih emocija... Zato sam i napomenuo gore, nastranost itd jer uveliko se prica i pitanje je kad ce da prizna, ako prizna radi ugleda, jer Bik je to! A pogledaj te, Ne mu je u 8-oj kuci Skorpije jos, pa i posesivan je, mozda i uzasno cak...Pre posesivan nego sto ume da voli!
mislim da ga je keva sredila i da je zato hendikep. Nit ima sposobnost empatije, nit ga za to briga.
Muskarci sa ovoliko losim MO vole zene koje ih maltretiraju, ili sa unistenom VE.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules