ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Horoskopi poznatih Zašto su sve to uspeli, a možda i nisu..

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-09-2010, 23:07   #1
caruso
Obično gatalo

caruso's Avatar

caruso je offline
Registrovan: Apr 2010
caruso je na dobrom putu
Standardno

Harizmatican lik,i njegova sudbina....uzela sam podne kao vreme rodjenja....
Kobna noc30/21.08,1993.http://tinypic.com/view.php?pic=t03f37&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2cxev03&s=7(njegova karta)
pozdrav svima koji vole njegov lik......i dali moze da se vidi njegovo delo?

http://tinypic.com/view.php?pic=2cxev03&s=7
nadam se da je sad dobro

Last edited by Skorpija; 04-12-2011 at 19:26..
Submit to Digg   Žarko Laušević Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-09-2010, 14:25   #2
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Njemu vladari 7, 9 i 12 polja moraju biti jako povezani, jer ima jasne pokazatelej u zivotu.
1. I prva i druga zena (7. i 9. polje) mu zive u inostranstvu
2. Ne bilo kom, nego prekookeanskom inostranstvu (12 polje)

Pri tome:
- cak i ako se ne uplicemo u to da li su ta dva coveka koja je ubio pre toga bili javni (7.Kuca) ili tajni (12.kuca) neprijatelji, sledeca veza bi morala da postoji: Sudjenje (7. kuca) - sudija (posto je sudija imao kljucnu ulogu za duzinu kazne - 9. kuca) - zatvor (12.kuca).

Tako]e, cini mi se da i trece polje moa imati vecu snagu, zbog odnosa sa bratom.

Old 27-09-2010, 22:42   #3
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ja se i dalje bavim vremenom rodjenja

http://oi53.tinypic.com/sp9ahu.jpg

Kako vam se ovo cini? Postavila sam sa tranzitima za tu noc - uran i jupi na Asc?

Zbunjuje me mars kao vladar 3. kuce - u 12.oj, egzaltiran - njegov brat? Ne znam kakva je bila njegova prica.

Old 04-12-2011, 01:44   #4
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

I sta su pretpostavke za podznak?

Old 04-12-2011, 01:50   #5
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
izbrojaću do 10, pa ću otćutati ono što sam mislila da napišem i odreagovaću smireno, pa te podržati..
i da dodam, ne bi mi ga izlazio iz zatvora još 50 godina, da se išta pitam...
slazem se...super je on glumac,tra la la,sve to stoji....ali... zakon treba da bude isti za sve....ne ulazim u to zbog cega,i kako....mozda bih da je jedan,dva metka...ali 13??? Dajte ljudi....nasu ljudi vole tragicne sudbine,i da velicaju ono sto realno ne bi trebali

Old 04-12-2011, 02:56   #6
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Ma ja mislim da je ova kraljina od coveka skorpija u podznaku...ali nzm. vi me demantujte slobodno

Old 04-12-2011, 03:09   #7
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Andrija90 upravo sam to pomislila, kad ono ti napisao jako me nervira sto ne znamo podznak!
Mislim da cu bolje suditi o podznaku kad procitam knjigu, ovako citajuci clanke, ne vredi... ipak su to tudja misljenja o njemu...

Old 04-12-2011, 10:47   #8
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lyra VIdi Poruku
Zadržala bi se da nema plitkih komentara.

Kako je lako osuđivati druge kada ste miljama daleko od takve situacije.To je zato što je jasno definirana granica između dobra i zla. Ubiti je zlo. Nema oravdanja i nema izuzetaka. Niko od vas ne zna kako bi reagirao da je na njegovom mjestu bio. Mnogi od nas se niti ne bi niti našli u takvoj situaciji. Čitav kozmos, pa tako i mi mali bjedni ljudi ja se ne osijećam malom a pogotovo ne bijedom smo sačinjeni od dualnosti. Sva sreće da je tako jer nam to daje mogućnost izbora. Hoćemo li dobro ili loše, sreću ili nesreću, lijepo ili ružno...I svako od nas se može pretvoriti u najstrašniju zvijer kada nas neko dovede pred zid, kada nas dovede u situaciju da spašavamo goli život, ili život osobe koju volimo. Teoretski ako ja nosim pištolj u torbici i ako idem na mjesta gdje su provokacije moguće i gdje provokacije očekujem (a hodam sa punim šaržerom po svijetu), tko je koga ovdije doveo pred zid?

A sada se bacite na Astrologiju, samo ne znam kako ćete imati uvid u nju, kada vam je dualnost strana.
Bilo bi mi zanimljivo analizirati njegovu kartu da je ona sigurna da je njegova. Ovako su to samo pusta nagađanja i ne mogu imati ispravan uvid u istu. A i dualnost mi nije strana. Jasno mi je da postoji izbor u svima nama. Uvijek postoji izbor. Nisam ovdije da sudim, samo ću primjetiti da su možda i ti ljudi imali braću ili sestre, roditelje. Po toj logici netko od njih bi trebao da ubije njega sada ili tada ? Opet ne sudim, moje osobno uvjerenje je da su svi ljudi u suštini dobri. Ali kada učine loše trebaju ispaštati i biti kažnjeni. I trebaju se pokajati i preuzeti na sebe odgovornost, a da bi mogli ostatk života provesti u kakvom takvom miru. Jer za zlo nema isprike niti olakotnih okolnosti.

Old 04-12-2011, 12:20   #9
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
Andrija90 upravo sam to pomislila, kad ono ti napisao jako me nervira sto ne znamo podznak!
Mislim da cu bolje suditi o podznaku kad procitam knjigu, ovako citajuci clanke, ne vredi... ipak su to tudja misljenja o njemu...
Pa evo ja sam ovako rezonovao:ako je skorpija vrh pete mu je u ribama, a onda ce neptun biti u skorpiji u petoj..neptun(film, gluma), asc (on), u skorpiji (ja sam ga najceshce gledao u ulogama kriminalaca, ili nekih zajebanih tipova ili je pak glumio u boju na kosovu obilica a sve to nekako jeste simbol skorpije).Onda bi mu vladar desete bio trecoj, mislim vladar lava, sunce u trecoju jarcu..a svi znamo da je on nekako imao velicanstven i poetican izraz a opet toliko da se covek najezi-ma on je u pravom smislu reci umetnik.Dalje, vladar cetvrte (mesto rodjenja):uran u lavu (znak crne gore) i saturn u jarcu (opet crna gora).njemu u je ne vrhu desete uran u lavu-rekoste da je dosta eksplozivna licnost (tako ga bar mi vidimo jer je u pitanju mc) a malo kasnije ide i onaj pluton.Nzm. to su neke stavke, mozda i gresim.Shto ti kazesh kada procitash njegovu biografiju bice opet lakse.P.S ma cak i po izgledu podseca na neku skorpiju.

Old 04-12-2011, 15:23   #10
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

@Kanon, ne želim nastavljati polemiku u tom smjeru, samo ću ti reći da bez obzira što si izjavila da nisi tu da osuđuješ, ti si ga u boldiranom postu ponovo osudila ...

@Pink, zašto misliš da je ASC Škorpion?

Old 04-12-2011, 15:58   #11
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
@Kanon, ne želim nastavljati polemiku u tom smjeru, samo ću ti reći da bez obzira što si izjavila da nisi tu da osuđuješ, ti si ga u boldiranom postu ponovo osudila ...
Nisam, žao mi je što ne razumiješ .

Ali hajdmo o astrologiji.
Mo90 Sa je slika agresije prema slabijima. Muškarca prema ženi. Naoružane osobe koja puca na golorukog. To je slika osobe koja će udariti onoga tko je već na tlu.
Kod muškaraca označava nesigurnost i hladnokrvnost.
Mo i Ma u lošem odnosu donosi povrede, grubosti, bijes i ljutnju.

Tranziti Mo0Ma i Ma0Mo su bili okidači za ovaj aspekt.

Old 04-12-2011, 19:18   #12
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
.

Zato što svaki natal koji dospe na ovaj pdf mora imati So ili Asc U Sco...Mislim, zašto bi uopšte raspravljali o njima ako nisu Škorpije?
Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku

Mo90 Sa je slika agresije prema slabijima. Muškarca prema ženi. Naoružane osobe koja puca na golorukog. To je slika osobe koja će udariti onoga tko je već na tlu.
Kod muškaraca označava nesigurnost i hladnokrvnost.
Mo i Ma u lošem odnosu donosi povrede, grubosti, bijes i ljutnju.

Tranziti Mo0Ma i Ma0Mo su bili okidači za ovaj aspekt.
Tako je.
Mislim da ovaj natal mora imati jaku 12. kuću, što zbog profesije, što zbog zatvora.

Old 04-12-2011, 20:52   #13
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Sama njegova pojava mi je nekako skorpionska pa me to povelo da razmisljam na tu temu
Elem...
Ako bi mu se Ne upleo oko AC to bi objasnilo talenat za glumu, uopsteno za umetnost. Me u prirodnoj 3 kuci, sa vl 3 u sedistu jos i SO tu, dobro se snalazi sa recima, sto bi rekli "ima pricu". Ja ne zelim ovde da ulazim u pojedinosti njegovog zlocina, ali slusajuci njegov govor o svemu tome, pokajanje, osecanje i krivicu koju oseca i priznaje, nacin na koji je sve to pretocio u reci, dodje mi da mu kazem "de ubijaj jos malo kad tako lepo pricas o tome". Nemojte me pogresno shvatiti ali mene je covek hipnotisao recima, svaka recenica udara tamo gde treba.
Potom, Pl i Ur u 10, morali su doneti neke iznenadne preokrete (Ur) u javnom zivotu (10 kuca), u simbolici Plutona (smrt).
Vladari 7 u kvadratu sa Mo, vladar Venere, Jupiter, takodje 90Mo, Mesec napadnut i od Ma... Ako uzmemo u obzir da je Mesec postala njegova zena, nakon sklapanja braka, pa jos Vodolija na vrhu 4 sa sve Chironom u 4... meni to vuce na neslaganje u domu, los odnos sa zenom ili prema zenama uopste (jos kad se setimo da je jarac). Ur kao vl 4 u 10 (po sistemu derivatnih kuca njegova 10 je partnerova 4 - dakle ni ona se nije osecala dobro u tom domu). Ve i Mo kao vladari 7 i 9 kuce u losem aspektu - mozda se cak razveo zbog druge zene, pokusala sam izguglati al nisam naisla na te podatke sem da se ubrzo nakon razvoda opet ozenio.
Trenutno mu Jupi seta 7 kucom (nesto lepo mu se desava na polju partnerstva ili u javnosti - izlazi knjiga i opet je u centru paznje - a Jupi radi i aspekte na Pl koji je i vladar horoskopa), Sa mu je u 12 polju - mozda je zavrsio neki proces sazrevanja unutar sebe ili ga privodi kraju, zeli da ocisti nesto sto je zaostalo iz proslosti...
Te kobne noci imao je egzaktnu opoziciju Chirona natalnog i tranzitnog, Sa tr na Chironu natalnom a sve na osi 4-10 kuca, znam da to nije dovoljan pokazatelj al je zanimljivo za primetiti. So je gazilo 10 kucu radilo opoziciju na nat So0Me(Me vl 8) a ta ista konj aktivirana Ur0Ne tranzitnim, Ma tr seo na Mo nat, a Ma0Sa natalni 0 Mo tr. Aktiviran dakle natalni aspekt Mo90Ma, Jupi setao kroz 12 kucu...
5 kuca u Ribama a vl negde oko AC, 12 u Vagi = umetnost. Ne kao visa oktava Ve daje mu i lepotu, obojenu skorpionskim izrazom i nastupom.

Eto tako mi se nekako uklopilo
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-12-2011, 21:14   #14
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Mozda to sto zivi u Americi ovoliko dugo moze da pomogne u odredjivanju podznaka?

Old 04-12-2011, 21:21   #15
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Mozda to sto zivi u Americi ovoliko dugo moze da pomogne u odredjivanju podznaka?
Pa evo ga, vladar dvanaeste u dvanaestoj.

Meni se ova karta koju je Nedda postvila čini logičnom.
Glumac pa Ne0MC.
Vladalac MC-a u dvanaestoj, još jedan pokazatelj da se bavi glumom.
Sa u dvanaestoj, pa eto i zatvora.....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules