ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Bellatrix
Old 12-08-2011, 14:37   #1
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno Bellatrix

BELLATRIX (21°28' Blizanaca)

Pripada sazvežđu Oriona. Ratnica žena.Daje snažnu i dostojanstvenu prirodu,samopouzdanje,nestalnost,drskost,nasilje,greh,prosperitet u trgovini,a posebno u plovidbi i nostranstvu,no opasnost od izdaje i otrova.Prema Ptolomeju,prirode je MA-ME,velike vojne i civilne počasti,ali opasnost od nagle sramote,slava,bogatstvo,uticajni prijatelji,problemi sa vidom.Istaknuta u ženskoj karti,daje govorljivost i svadljivost tvrd i oštar glas.
Ako se izvuku pozitivna svojstva,donosi uspeh i napredovanje,no osoba će uvek biti okružena mržnjom i zavišću.Brzo donošenje odluka,misli i planova,koje realizuje sa dosta energije,hrabrosti,borbe duha.Strateški talenat,sposobnost organizacije ali i diskriminacije.
Ako kulminira : svađa,mržnje,počinilac prevara ili ih trpi,krivotvorina,krivokletstvo

Sunce - nepostojan,nestalan,neodlučan u poslovanju,mehaničke sposobnosti,bogatstvo i čast,slepoća od nesreće,bolesti,bolest ekstrema,groznice ili nasilna smrt.

Mesec - luksuz,pohlepa,uzaludne ambicije,otpad,ruževine,slepoća od nesreće,velika čast,snaga i bogatstvo,vojnik,hirurg

Merkur - unapređenje u oblasti vojnih pitanja,povoljno za prijateljstva i socijalne poslove

Venera - mnogo patnje kroz ljubav,nekontrolisana osećanja

Mars - snaga,energija,uspeh u vojnoj službi,hirurgiji,metalac,odgovornost za nesreće

Jupiter- filozofska i verska svest,licemerje,fanatizam,velika čast,ali opasnost od klevete

Saturn- osamljen i studiozan život,pažljiv,nepovoljno za dobitak zbog nedostatka interesa,siromaštvo na kraju života,često bez braka,a ako bude u braku,partner umire mlad,bez dece

Uran - mentalni poremećaj,mnogo aktivnosti,tajanstveni ili nepraktični interesi,u više navrata patnja kroz iste greške,disharmonija sa rođacima i susedima,loše po finansije,nepovoljno za domaće stvari.

Neptun - oštar intelekt,ekstremist,malo promišljenosti ili ravnoteže,mnogo svađa,sposobnost za trgovačke potrage,vezanost za kompanije koje se bave patentima ili električnim instrumentima,loše za pratnerstva i brak,mnogo neočekivanih događaja,dobro za dobitak,mogućnost nasilne smrti

Bellatrix nam nosi dostojanstvo, brzinu, veru al i brzopletost, pa treba povesti racuna od naglog pada....naravno, sve navedeno bi trebao Natal da podrzi kako bi ova zvezda to uzdigla.
Advertisement

Old 13-08-2011, 00:07   #2
ZzZz
Obično gatalo

ZzZz's Avatar

ZzZz je offline
Registrovan: Nov 2010
ZzZz je na dobrom putu
Standardno

Pravi 0* sa MC

Old 13-08-2011, 00:15   #3
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

e gde me nadje.. ve/ma mi se nalaze na bellatrix-u.. i stvarno ima mnogo istine u opisu.. mnogo zavisti, cak i mrznje proziveh pogotovo u poslednje vreme, na svu srecu od ljudi, koji mi ne znace,niti ce mi znaciti u zivotu.. neki su uspeli da povrede.. energije na pretek, to je tacno, ne volim da se svadjam, do momenta, dok me neko dobro ne ugazi, a tada.. e pa tada je mnogo gadno po drugu stranu.. tacno je i da brzo donosim odluke, mada ne mora da znaci da ce iste biti sprovedene u delo odmah, zavisi od spoljnih faktora.. nekada se to odrazava na nervozni stomak, a nekada iskuliram i cekam pravi momenat.. i daaaa, problemi sa vidom od prve godine zivota, kao i trovanja, do sada dva velika.. ne znam da li cu treci preziveti..

Old 10-09-2011, 23:43   #4
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Meni je Mo na ASC na 2o*41` blizanaca.Mogu li ga gledati kao da je na Belatrix fiksnoj zvezdi?Ista mi moze doneti.Inace sam vladar ASC i Mo je na Wegi u 8oj kuci u konjukciji sa SO.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules