ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-10-2006, 17:45   #1
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

e bas je lepo,imas li ti draga nesto utesno za algol?
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-10-2006, 22:30   #2
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Registrovan: Sep 2006
moonstruck je na dobrom putu
Standardno

Mila moja Skorpijice…malo sam razgledala tvoju kartu i “motala” po glavi ono sto znam o Algolu…i sad, ne znam da li bih imala nesto lepo da dodam kada je rec o samom Algolu, s obzirom da on jeste to sto jeste…ali gledajuci tvoju kartu, a ako nisam pogresila, tvoj “problem” je Ju na Algolu…xmmmm…
Iskreno, mislim da ovo nije nesto sto moze da se odrazi na tvoj fizicki zivot…bar ne u onom smislu koji tebe verujem da plasi…
Gledaj, on se nalazi na Ju, Ju je u VII polju…pa bih sa tog aspekta rekla da, ako “brines” o odnosu sa partnerom, moguce je da ce nekada doneti i manji problem po tom pitanju i to u smislu da mozes biti seksualno blokirana,nezadovoljena u tom pogledu… Kako Algol predsavlja Ju i Sa…a kod tebe ja Sa u kvadratu sa Suncem…bojim se da je kod tebe stvarno prisutan neki prokriveni strah od muskaraca,kao da nosis u sebi nagomilani bes u odnosu na njih….Kako ne znam tvoj zivot, u smislu da li si imala znacajnu vezu sa nekim muskarcem, a da te je on duboko razocarao ili povredio…pa mu ti to nisi oprostila…nego vuces to za sobom i kroz prizmu njega gledas ostale…ja bih ti predlozila da malo razmislis o svom odnosu sa ocem… Opet, necu da nagadjem o cemu bi tu moglo da se radi, postoje hiljadu stvari koje si ti, kroz ocevo ponasanje, mogla, verovatno kao jako mala, da protumacis kao “atak na zene”…pocev od toga da je bio strog prema tebi, da si mozda prisustvovala svadji izmedju njega i majke...preko toga da te je “ostavio” ili na bilo koji drugi nacin (recimo poslom) bio udaljen iz tvog zivota…
Znam opet cu da zvucim kao “draga Saveta”, ali bi ti iz srca predlozila da budes iskrena sama sa sobom i razmotris prvo ovo podrucje…da, bilo o kome da se radi, o ocu ili nekom drugom muskarcu, pokusas u sebi da nadjes prvenstveno razumevanje a onda i oprostaj…jer zapamti-Bozanski je prastati…ma o cemu da se radi…
I za tvoje dobro, dozvoli da ta negativna energije i bes koji vuces, nestanu iz tvog zivota…
Drugo, a na sta bih ti ja posebno rekla da obratis paznju je:
Rekli smo da je Ju u VII…vladar mu je Venera u II polju…venerom opet vlada Ju…xm, meni na pamet prvo padaju opasnosti vezane za novac…Sad, koliko je moguce da ces gubiti novac kroz partnera, a pri tome mislim na bracnog…predlozila bih ti oprez kada se radi o svakoj vrsti partnerstva….i to bukvalno! Recimo-pazi kada potpisujes ugovore (s time, kako je Venera lepo aspektovana, akcenat opreznosti je na muskarcima), izbegavaj da nekome budes zirant za kredit…moguci gubici i u sudskim procesima (tu ti predlazem da ako bude potrebe za advokatima-uvek biras starije zene)…onda, sta mi jos pada na pamet-ako dodje do neke price u smislu da ulozis u neciju firmu…a da ti budes samo akcionar-to takodje nemoj da radis…ne znam, razmisli sama o svoj simbolici koju VII polje nosi…u svakom slucaju-gde god se pomene novac koji licno ti zaradjujes, budi oprezna…

...Prave reci kao zvezde padnu same,po svom nikne jogunasti beli krin,
nekad trazis poentu na kraju drame - a poentu krije prvi cin...

…VTBDUN…

Submit to Digg   Algol-demon koji trepce Reply With Quote

Old 20-10-2006, 22:48   #3
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

draga moonstruck,hvala na odgovoru,ne mogu da kazem da nisam sada neraspolozena,ali sta je tu je....vecina stvari se slaze,jedino sto nisam udata,pa ne znam,i nisam(hvala bogu)imala sudskih sporova,ali sto se tog novca tice,imala sam jednu losu situaciju,kada sam bila "obmanuta" i tako izgubila mnogo para.Sto se muskaraca tice,tu se malo ne slazem,nisam povredjena,ne onoliko koliko je za duze pamcenje ,i nadam se da ce tako ostati.Sa tatom priznajem,imam hladan odnos,ali je vremenom sve bolji,jer sam ja karakterno ista kao on...cak oboje imamo mesec u devici i mars u sco,koji je imao i moj deda,pa mi se cini da se taj mars nekako nasledjuje...jos moram da dodam,da sam uglavnom da davala i poklanjala ljudima,a meni niko nista bukvalno,ali sada sam se bas opametila....nemam obicaj da trazim clanovima da mi gledaju u kartu,ali posto su vec ostali clanovi dosta puta virnuli u kartu,a mislim da si i ti moon odlican astrolog,kad budes mogla ili zelela,kazi jos koju rec,tamo u natalne karte clanova...ne teram te,samo ako imas nesto da dodas
ljubim te i hvala puno

Old 21-10-2006, 00:09   #4
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Standardno

Znaci...do sada si imala priliku da osetis kako taj "tvoj Algol" deluje...i kao sto vidim naucila si lekciju...a najvaznije-znas cega trebas da se pazis
Za sve ostale greske...mogu samo da ti kazem da mi jedrago sto sam ih napravila (ja sam dakle govorila o tome sta je moglo da bude-to sto nije bilo...sta drugo da kazem nego SUPER!)

Hvala na ovim recima ...mada se ja ne usudjujem da sebe dozivljavam tako-kao Astrologa...ima vremena i jos dosta ucenja treba
Iskreno, nisam stigla sve da otpratim sta su devojke pisale...al evo, obecavam da cu pazljivo procitati i ako "vidim nesto vise", napisacu

…VTBDUN…

Old 21-10-2006, 00:21   #5
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by moonstruck VIdi Poruku
Znaci...do sada si imala priliku da osetis kako taj "tvoj Algol" deluje...i kao sto vidim naucila si lekciju...a najvaznije-znas cega trebas da se pazis
mozda ce biti glupo pitanje;ako kazu da algol deluje samo jednom,da li je to onda kod mene proslo,pa se nece vise nista slicno ponoviti? mada ipak mislim da nisam bas takve srece,al' ipak da pitam....jubac

Old 21-10-2006, 00:31   #6
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
mozda ce biti glupo pitanje;ako kazu da algol deluje samo jednom,da li je to onda kod mene proslo,pa se nece vise nista slicno ponoviti? mada ipak mislim da nisam bas takve srece,al' ipak da pitam....jubac
Vidis mila...nisam sigurna da bih ti ovde dala tacan odgovor...nesto, sto sam citala o Algolu, govori da se njegovi uticaji ponavljaju...sad, morao bi da se konsultuje neko iskusniji...jer ja verujem da se on mnogo jace i cesce izrazava kada su u pitanju svetla i licne planete...sto kod tebe nije slucaj-ni jedna nije na njemu...
Sad,algol je fiksna zvezda...jako,jakooooo sporo se krecu, tako da bi trebalo proveriti koja je planeta i pod kakvim okolnostima "aktivirala" tvoj Algol....Dakle, trebala bi da se uradi karta, za datum kada ti se desila ta velika nezgoda sa novcem i da se iz njega izvuce paralela..da se vidi koliko sansi postoji da se aktiviranje ponovi-u toj simbolici...

zao mi je sto ne mogu da ti budem od vece pomoci i da dam konkretan odgovor...

…VTBDUN…

Old 21-10-2006, 00:36   #7
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

hvala i to mi je dovoljno,dosta sam te izmaltretirala,sad mi je drago kao sto kazes da nijedna licna planeta nije na njemu,pa me to tesi...al'nadam se da ima neke pravde da ne mogu iste lose stvari da se desavaju

Old 19-12-2006, 03:58   #8
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

To za Algol sam videla u Duporovoj "Ne verujte..." - zato pitam, ali sad kontam da to shto kazhesh - 2.stepena mu dodje u stvari kad je u konjukciji?
Ili opet lupam?
Slobodno me upozori kad "skrenem" jer nisam bash astro-faca ko vi
Evo za taj Sirijus ne bih ni znala da mi Uspavana ne reche - nekako mi ove fixne i chvorovi slabo idu, pa to ti je....

Thanx za odgovor.....:-)

Old 07-03-2007, 17:25   #9
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Smile

Princić,
Poprilično sam bar o Algolu, jurila informacije po netu, je l' te, zbog mog mi Ju u blizini istog. Tamo kažu da se Fiksne zvezde i njihovi položaji posmatraju samo u natalu...nekako mi i logično...a takođe da se vezuju samo za planete, tako da na IC nekako, a posebno solarni, ne bih baš obratila pažnju...Samo ćeš opteretiti sebe bespotrebno...

Old 07-03-2007, 19:09   #10
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Uspavana, znachi i moj MC sa Algolom nije za "uzbunu" ?

Old 07-03-2007, 23:43   #11
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Standardno

Quote:
Uspavana, znachi i moj MC sa Algolom nije za "uzbunu" ?
Stručnjaci tvrde-JOK!

PS:Čim sredim i prevedem neke tekstove, kuckam, jer zanimljivi su, a najbitnije poučni.

Old 08-03-2007, 00:15   #12
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

zasto se plasite algola nije on tako strasan

Old 08-03-2007, 00:29   #13
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Smile

Argumente, molim lepo...
Advertisement

Old 08-03-2007, 16:05   #14
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by uspavana VIdi Poruku
Argumente, molim lepo...
one deluju samo ako aflikuju svetla ili dominantnu planetu i uglavnom ne kod svih, na senzitivnim tackama uglavnom ne deluju osim....ako u necijem natalu nisu izvrsioci karme.

Old 08-03-2007, 21:17   #15
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

A sta ja da radim sa mojim jupiterom na algolu,pa jos i dsc na 25*bika...Znaci ja imam 2 algola?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules