ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-10-2009, 00:41   #16
smaragd
Švrća

smaragd's Avatar

smaragd je offline
Registrovan: Jan 2009
smaragd je na dobrom putu
Standardno

dobro ,ja mislim da bi kvadrat,opozicija izmedju so i mo isto mogao da znaci neko neslaganje roditelja,razvod ili sl tome
Submit to Digg   Zivot bez oca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-10-2009, 00:43   #17
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ako mene pitas da bila je duza bolest opozicija uran u skorpija bolnica hirurgija podmuklo tumor zla cud.....

gledala astrobiliju i znam da kad smo pogadjali u njegovoj karti isto konjukcija kao kod mene samo problem sa majkom....

Last edited by Merkur; 18-04-2010 at 23:46..

Old 16-10-2009, 00:58   #18
[email protected]
Švrća

Nov@'s Avatar

[email protected] je offline
Registrovan: Jul 2009
Nov@ je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
meni je sunce u konjukciji sa mesecoom jako blizu ostala bez oca u 15godini moja kartaje tu pa vi vidite ja moslim da je to prikazuje ovaj aspekt sta mislite vi?
i ja tako mislim...
Meni je tata umro kada sam imala 8, i imam isti aspekat, sunce u konjukciji sa mjesecom, i sve to u kvadratu sa marsom ...Tako je i tebi u karti...
Na isti nacin mi je aspektiran i mjesec, pa mi je i mama umrla 9 godina posle... Meni se u karti na sunce i mjesec upleo i kvadrat plutona...
Tako da je vjerovatno to - to..

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...K0-u1204322702

Old 16-10-2009, 01:04   #19
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Valjda ce mi majka biti ok i tu mi nisu bas planete ok iste aspekte pravi i sunce ali se nadam da ti kvadrati se odnode na moje stalno neslaganje sa njom to nema veze sa mojom neizmernom ljubavlju nweznam kad bi joj se nesto desilo odlepila bi ...moje iskreno zaljenje za tvjim gubitkom i hvala na potvrdi!

Old 16-10-2009, 11:36   #20
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by smaragd VIdi Poruku
marijana
mozda je nebitno ali meni je zapalo za oko da je svim osobama iz tvog primjera sunce u vagi tj da su sve vage.kao i meni,ja recimo oca nikad nisam vidjela a roditelji su mi se razveli kada sam imala 40 dana svega,i moje sunce je u vagi,tj i ja sam vaga.imam sa polukvadrat pl

I ja imam sunce u vagi koje u konjukciji sa asc, ali dolazi iz 12-e kuce. I meni su se roditelji razveli kad sam bila beba, i odnos sa ocem mi je los, prodje i po nekoliko godina da se ne vidimo.

Old 16-10-2009, 12:27   #21
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Moj decko ima So0Sa0Pl0Ju u Vagi u 4.kuci i otac mu je umro kada je imao 6.godina...

Old 16-10-2009, 12:40   #22
[email protected]
Švrća

Nov@'s Avatar

[email protected] je offline
Registrovan: Jul 2009
Nov@ je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Valjda ce mi majka biti ok i tu mi nisu bas planete ok iste aspekte pravi i sunce ali se nadam da ti kvadrati se odnode na moje stalno neslaganje sa njom to nema veze sa mojom neizmernom ljubavlju nweznam kad bi joj se nesto desilo odlepila bi ...moje iskreno zaljenje za tvjim gubitkom i hvala na potvrdi!
Moram ti reci kako ni ja nisam imala fine odnose sa majkom, vjecito u totalnom neslaganju i ratu... A tatu sam iznad svega voljela, i slagala se sa njim, iako sam bila mala svega se secam.... Isto tako sam ga favorizirala i stavila u glavi kao savrsenu osobu...

Kod mene su ogromni kvadrati, kao sto vidis, neminovno je za oba roditelja ista sudbina...
Prvo, mnogo malfeika se uplelo u kvadrate - saturn, pluton, mars, pa cak i dobri jupiter...
Kod tebe nije tako tezak slucaj, tako da ne brines...

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...K0-u1204322702

Old 16-10-2009, 12:58   #23
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Ok!
Pogledajte moju natalnu!
Šta vidite iz nje?
Gde je moj otac, gde je moja majka i kakav e u mojoj natalnoj brak mojh roditelja?

Obratite pažnju, mislim da sam čitala ovde na forumu, da otprilike 10* zadnjih stepenova Vage, i prvih 10* škorpije, su stepeni koji nemaju svetla.... tako nešto, uglavnom kad sam o tome čitala, imla sa, dečka koji je izgubio oca kad je bio beba, i njegov So je na 1* Škorpije, ali Me mu je na kraju vagde, i ima stelijum tu ovim redom Me0So0Pl0Sa, sve to jedno za drugim i u ti stepenima zatamljenim, čak kad sam bila kd astrologa, ona mi je rekla da se odma vidi da je bez oca, jer mu je So ugroženo i to na MC-u, kasnije ću postaviti kartu, pa da pogledamo.... kako je So ugroženo, kaže da je dobro što nosi uniformu, jer je to simbolika njegovog stelijuma!
Isto tako, imam druga kome je mama preminula kad je imao 14 godina, sa ocem nije imao neki bliskih odnosa, bake su se starale o njemu, njemu je mo na prvim stepenima Škorpije u 12.kući....

Last edited by Hekata; 16-10-2009 at 13:13..

da se dodam...
Old 16-10-2009, 18:45   #24
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da se dodam...

Quote:
Originally Posted by Dancho VIdi Poruku
... 10* zadnjih stepenova Vage, i prvih 10* škorpije, su stepeni koji nemaju svetla...
Od 15°00' Vage do 15°00' Škorpiona je tzv. spaljeni put i tu "nema svetla" i zato se taj deo smatra "lošim" ako se tu nadje neka lična planeta.

A evo i čarta isto primera devojke koja je eto imala taj problem što je ~ žensko ~ njen otac je ostavio njenu majku godinu dana od kako se rodila, jer jednostavno nije hteo da "gubi vreme na ćerku" i nikada više nije kontaktirao ni majku ni nju ~ a čak je kasnije kada je devojka došla u godine da se interesuje gde je njen otac ~ nabavio sudsku zabranu prilaska

Datum : 19.05.1984.
Vreme : 13h00
Mesto : Zrenjanin
Čart : http://i577.photobucket.com/albums/s...ovananatal.png

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Old 16-10-2009, 20:06   #25
mala_m
Obično gatalo

mala_m je offline
Registrovan: Aug 2007
mala_m je na dobrom putu
Standardno

Meni su rekli da imam školski primjer u natalu da ću živjeti bez oca.... Istina...

Old 16-10-2009, 20:19   #26
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku

Od 15°00' Vage do 15°00' Škorpiona je tzv. spaljeni put i tu "nema svetla" i zato se taj deo smatra "lošim" ako se tu nadje neka lična planeta.

A evo i čarta isto primera devojke koja je eto imala taj problem što je ~ žensko ~ njen otac je ostavio njenu majku godinu dana od kako se rodila, jer jednostavno nije hteo da "gubi vreme na ćerku" i nikada više nije kontaktirao ni majku ni nju ~ a čak je kasnije kada je devojka došla u godine da se interesuje gde je njen otac ~ nabavio sudsku zabranu prilaska

Datum : 19.05.1984.
Vreme : 13h00
Mesto : Zrenjanin
Čart : http://i577.photobucket.com/albums/s...ovananatal.png
Hvača, Šmile, već sa zaboravila, ali eto ima logike i dokazano, je i tu može da se vidi gubitak dragih osoba...
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-10-2009, 20:39   #27
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mala_m VIdi Poruku
Meni su rekli da imam školski primjer u natalu da ću živjeti bez oca.... Istina...
A sta je to skolski primer??? To je ono zbog cega sam i otvorila temu. Smrt tj. kratak zivot roditelja moze da se vidi na osnovu ugrozenosti Sunca i Meseca, polozaja vladara IV i X, tranzitnih uticaja i sl. Dakle ne mislim konkretno ni na smrt, ni na klasican razvod vec na uopste nedostatak oca u zivotu, sta god da se dogodilo sa njim.

A zasto si ti skolski primer? I ja imam So 0 Sa u opoziciji sa Mo. Cak tvoje So ima i 0 sa Ju, a Mesec deluje ugrozenije. I to sam primetila kod vecine ovih primera na temi, i mojih i koji su ostali ostavljali, da je kod mnogih Mesec po aspektima u goroj poziciji od Sunca. Vidim i ti si vaga...pa mozda su devojke bile u pravu, Sunce je u vagi najslabije, pa samim tim i najpodloznije losim uticajima malefika. Kod nekih se to odrazilo na karakter (ocevi koji su ostavljali svoju decu) a kod nekih na zdravlje.
Sto opet naravno ne znaci da se to dogodilo svim vagama koje imaju lose polozeno Sunce, niti da se to dogadja samo vagama.

Old 16-10-2009, 21:18   #28
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Eto, moj tata recimo, rođen je 4.3.1936 u Beogradu, negde oko 3:30h, kažu pred zoru... Ima je razvedene roditelje, i oca i majku koji su imali puno patnera, majka mu se nije udavala, a otac čak 5x, i on je imao opoziciju So i Mo... razlog razvoda roditelja je bio preljuba bakina, ali ona je to radila da bi preživeo on, jer je bio u logoru, da bi on bio premešten da služi negde a ne da bude ubijen u logoru kao drugi, a on joj nije oprostio, i tako je tata dodeljen dedi, koji se baš nije starao za sina, više te žene koje su bile sa dedom!
Ona prava patrijahalna Srbenda je bio deda, nisam ga upoznala, baku jesam! Možda zbog tog nedostatka porodice, tata se trudio oko ove koju je stvorio!

Old 16-10-2009, 21:29   #29
Tora26
Švrća

Tora26's Avatar

Tora26 je offline
Registrovan: Jun 2009
Tora26 je na dobrom putu
Standardno

E ,ja se onda opet nigde ne uklapam po obicaju
Imam Sa i Pl na 27 i 28 stepenu Vage,ali nisu licne planete.Mo mi ima jedan jedini aspekt i to 120 sa Me koji jeste jedan od vladara moje X ,kuce oca,ali aspektu nista ne fali Pored toga Me kao vladar Device u kojoj je vrh X ima jos samo Me 60 Ve sto isto uopste nije lose.
I pre sam bila zbunjena,ali tek sad mi nista nije jasno

Old 16-10-2009, 21:43   #30
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

toric, vlada 4-te i 10-te u opoziciji, klasican primer da jednog roditelja nece biti..

kod mene, so180mo, tata je umro.. dosta natala sam videla sa ovom opozicijom i 90% nemaju jednog roditelja..
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules