ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-02-2019, 19:07   #121
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Ja jedino sto nemam aspekt Ve i Sa, ali zato sve ostalo ukazuje na zivot bez braka. Mada antiscija Sa je na stepenu Ma koji ima 90 sa Ve, pa mozda se i to moze posmatrati kao Ve 90 Sa.
7k u Vagi, u njoj Ur na 29 Vage, a dolazi iz 11 i 12k. Ur 180 Ju (separativni) 90 Sa 60 So (aplikativni).
Vladar 7k Ve u 6k, pa jos retrogradna i u ukljestenoj Devici, u znaku svog pada. Ve 90 Ma 90 Ne 0 So 0 Me. Po pitanju Ne, koji dolazi iz ukljestenog znaka u 12k, mozda je jedino dobro sto je aspekt separativni, a sto se tice same Ve jedina pozitivna stvar je sto je njen dispozitor Me u svom znaku i znaku svoje egzaltacije, mada on od aspekta ima jedino separativnu 0 sa Ve i separativni 90 sa Ne.
Sa u Raku u 4k. Sa 90 Ju (separativni) 90 Ur (aplikativni). Sta reci? Katastrofa. Jedino sto ima recepciju sa Mo u Vodoliji, ali i taj Mo voli slobodu, a jos je i u sirokoj opoziciji sa So u Lavu. Jedino sto valja u odnosu na Mo je egzaktni 60 sa ASC 120 sa Dc.
Mozda So u Lavu u 5k moze da izvuce situacijuje jer ima 120 sa Ju, nazalost separacija, i 60 Ur aplikativni, ali ima i 90 Ma.

Sve u svemu:
Ur u 7k nije za vezivanje,
vladar 7k retro Ve u 6k u kvadratu sa vladarem ASC. Samim tim sto je retro ukazuje na kasni brak, a kako je lose postavljena i na to da je do braka tesko doci,
Sa u 4k tesko izlazi iz svog doma.

Ako na sve ovo dodamo mojih punih 43 simbolika je bar za sada ispunjena. Najduza veza mi je bila 7 god, ali nismo ziveli zajedno. Bilo je i drugih veza naravno, koja kraca koja duza, bilo je i bracnih ponuda koje nisam prihvatila. U svakom slucaju ne mislim da sam propustila neku dobru priliku ili mozda bi bilo bolje reci da jos nisam upoznala nekoga s kim bih delila zivot.
Uspela sam po pitanju skole, karijere, imam odlican odnos sa roditeljima i bratom i njegovm porodicom, puno prijatelja, smatraju me veselom i pozitivnom osobom, ali kada je u pitanju brak i svoja porodica to mi nije uspelo. Uvek sam razmisljala na taj nacin da je bolje biti sam srecan, nego u losem braku nesrecan.
Nadam se da cu ipak naci nekoga i da ce i taj deo price biti upotpunjen. Mozda aspekt So i Ur preokrene situaciju kada najmanje ocekujem. A mozda je i krajnje vreme da bar razmislim o rodjenju deteta, jer mislim da bi mi jednog dana mnogo vise bilo zao zbog toga sto nisam rodila, nego zbog toga sto se nisam udala.
Advertisement

Old 08-02-2019, 20:36   #122
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Ja imam Ve u 12 kuci u skorpiji neaspektovana.Vlada 5,6,10 kucom.Nije toliko bitno sto je Ve u 12 vec u kom je znaku,dal je retro,kakve aspekte pravi i kojim kucama vlada.Bitan je naravno i vladar 7 kuce
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 08-02-2019, 20:46   #123
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

Kod mene je upravo Ve vladar 7k. Retrogradna, u losem znaku za nju, u nepovoljnoj kuci, sa nepovoljnim aspektima...

Old 08-02-2019, 23:01   #124
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Moja mama ima retro Veneru u skorpiji na 29 stepenu u 11 kuci.Vlada 5 i 9 kucom.Nju je izvadilo to sto joj Ve ima dobre aspekte 0Mo60Ma120Ju120Ur90Pl.Udala se i mene rodila u 29 a brata u 30godini.

Last edited by Lanna; 09-02-2019 at 10:06..
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 09-02-2019, 01:16   #125
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

Ova moja jadnica nema nista dobro Jedino joj je dispozitor jak. A eto, sada mi je palo na pamet, Me je dispozitor i Ve i Ma, sto znaci vladarima ASC i DC. Mozda je u njemu neka iskra nade. I mora da je on glavni krivac za sve mladje muskarce oko mene
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules