ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-02-2008, 19:00   #151
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvezdica VIdi Poruku
meni su ukljestene 3 i 9 kuca, a u njima pluton (3 kuca) i mesec (9 kuca)....sem toga zbunjuje me i to sto su mi IC i MC na 0' 46'' stepeni....da li bi te kuce bile ukljestene da se zavrsavaju na tacno 0' 00'' stepeni?
Zvezdice, IC i MC su uvek na istom stepenu i minutu. Pogledaj neku drugu natalnu kartu i videces. Tvoje III i IX kuca ne bi bile ukljestene ako bi se zavrsavale tacno na 0 stepeni 0 minuta i 0 sekundi. Probaj da napravis nove natalne karte na astro.com sa malim pomeranjem svog vremena(sata ili minuta) rodjenja i videces sta ce se desavati.
Submit to Digg   Ukljesteni znaci i planete u njima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-02-2008, 20:19   #152
maruska
Švrća

maruska's Avatar

maruska je offline
Registrovan: Nov 2007
maruska je na dobrom putu
Standardno

A sta kazu moje ukljestene kuce... Ja znam koliko lose ili dobro zivim... Jasno mi je da su se aktivirale, ali ovako... Uh boze, kako dulje..... samo gvirnite....

Old 18-02-2008, 23:26   #153
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Kod mene su prva i sedma, ali me zanima s obizirom da je u 7 kuci ulkjestena devica, kako bi se to moglo tumaciti vezano za partnera? Da li je taj ukljesteni znak znacajan ili treba samo da gledam dispozitor 7, jer nema inace ni jedne planete u toj kuci...

Old 19-02-2008, 14:54   #154
zvezdica
Obično gatalo

zvezdica's Avatar

zvezdica je offline
Registrovan: Mar 2007
zvezdica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pandora1974 VIdi Poruku
Zvezdice, IC i MC su uvek na istom stepenu i minutu. Pogledaj neku drugu natalnu kartu i videces. Tvoje III i IX kuca ne bi bile ukljestene ako bi se zavrsavale tacno na 0 stepeni 0 minuta i 0 sekundi. Probaj da napravis nove natalne karte na astro.com sa malim pomeranjem svog vremena(sata ili minuta) rodjenja i videces sta ce se desavati.
ma znam to da su uvek na istom stepenu ....nego me je bunilo ovo da sam npr. rodjena koji minut ranije IC i MC bi bili na 0 stpeni i 0 minuta ili mozda na 29 stepenu....znaci onda kuce ne bi bile ukljestene....mozda ipak ima nade za mene, jel koliko mogu da primetim svima nam je vreme rodjenja zaokruzeno
Hvala na pojasnjenju

a sta bi kod mene znacile te ukljestene kuce?

Ako je taj sicusni komadic zivota sve sto imas.....onda od njega ucini sve sto je moguce!

Old 19-02-2008, 22:23   #155
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

Zvezdice draga, ukljestena III kuca u Devici i unutra Pluton. Moje objasnjenje je da postoje suzdrzanost u komunikaciji, losa atmosfera na poslu ili da ces kasnije u zivotu imati puno kratkih putovanja vezanih za posao.
IX kuca, ukljestena u Biku i unutra Mesec. Mislim da si veliki partiota, da nikada ne bi otisla u inostranstvo da zivis tamo, jer si na neki nacin vezana za porodicu i svoje poreklo. I nisam sigurna bas za ovo sto cu napisati, ali na nekom putovanju ce neko prijateljstvo prerasti u veliku ljubav, ili ces preko nekih svojih prijatelja upoznati svoju veliku ljubav. Ili ti je bitno da najpre dobro upoznas nekog muskarca, pre nego sto ostvaris bilo kakvu emotivnu vezu…

P.S Izvini ako sam napisala nesto sto i nema neke velike veze sa realnoscu, danas sam jako umorna…

Old 20-02-2008, 20:27   #156
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Arrow

Quote:
Originally Posted by Samsonova VIdi Poruku
ukljestena 4 i 10 kuca,dali bi mogli prokomentarisati?
hvala unaprijed
Samsonova,
IV kuca u Skorpiji, Neptun unutra. Cini mi se da tvoje detinjstvo iz nekog razloga nije bilo sretno, mozda su roditelji bili bolesljivi ili si ti imala zdravstvenih problema u toku odrastanja ili si se na neki nacin osecala kao da si ti tvojoj porodici manje vazna.
X kuca u Biku, nema ukljestenih planeta. Mislim da posao koji radis volis, da si dosla do toga posla uz pomoc nekih prijatelja, po preporuci ili tak nekako.Uspeces da ostvaris sebe kroz karijeru i bices zadovoljna prihodima koje ostvarujes. Komunikativna si i druzeljubiva, dajes puno znacaja tvojim prijateljima.

Molim te napisi da li ima i malo smisla sve ovo!!!

[
Quote:
Originally Posted by maruska VIdi Poruku
A sta kazu moje ukljestene kuce... Ja znam koliko lose ili dobro zivim... Jasno mi je da su se aktivirale, ali ovako... Uh boze, kako dulje..... samo gvirnite....
Maruska, raduj se svakom danu koji donosi neko novo iskustvo sa sobom…
Malo ti je komplikovana natalna za gledanje, ali dacu sve od sebe!
Tvoje ukljestene kuce, koje bi trebalo da su se aktivirale su u direktnoj vezi jedna sa drugom ne zna se ko na koga vise utice VII na I ili I na VII.
I kuca u Vodoliji i unutra sterilijum:Mesec, Sunce, Venera. Venera je isuvise blizu Suncu, na oko 3 stepena, pa je to rekla bih “spaljena” planeta. Mislim da si jako kompleksna i jaka licnost, da se u tebi bore razum i osecanja. I da si vise na strani razuma i racionalnosti. Cini mi se da si imala problema u komunikaciji sa roditeljima, mozda ne razumevanje od strane majke ili cak da si deo zivota odrasla bez nje …
VII kuca u Lavu, nema planeta u njoj, ali nas upucuje da potrazimo gde je to Sunce…I opet se vracamo u I kucu, kucu tvoje licnosti. Izbor zivotnog partnera je u direktnoj vezi sa zahtevima tvoje licnosti. U potrazi za pravom ljubavlju trazis ili si vec nasla coveka koji treba da ti bude sve u zivotu, da ti pruzi svu svoju ljubav, razumevanje, poverenje, materijalnu i emotivnu sigurnost..

Quote:
Originally Posted by Sirena VIdi Poruku
Kod mene su prva i sedma, ali me zanima s obizirom da je u 7 kuci ulkjestena devica, kako bi se to moglo tumaciti vezano za partnera? Da li je taj ukljesteni znak znacajan ili treba samo da gledam dispozitor 7, jer nema inace ni jedne planete u toj kuci...
Sirenice, I kuca u Ribama, trazimo gde je Neptun..U X kuci u drustvu Jupitera, Sunca i Urana. Rekla bih da ces u zivotu svoju licnost i samu sebe dokazivati kroz posao. Uzimajuci u obzir ovaj sterilijum planeta, mislim da ces imati neki dinamican,ne svakodnevni posao, nekakva istrazivanja, mozda nesto vezano na neki nacin za zakon…
Sto se tice VII kuce, u Devici, potrazi gde je Merkur…u XI kuci. U potrazi si za muskarcem pravim intelektualcem, koji leti do tvojih visina. Verovatno ces ga pronaci ili preko prijatelja ili ako si clan nekog udruzenja, drustva, kluba gde se skupljaju intelektualci (moze to biti recimo kurs stranog jezika, mozda i neka obrazovna ustanova itd…)
Sirena, karta ti je nekako sa puno kolora, lako moze da se pogresi gde je koja planeta…Savetujem ti da ubacis natal sa astro.com, pregledniji je i ima ubacene aspekte..

Last edited by uspavana; 20-02-2008 at 20:47..
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-02-2008, 20:44   #157
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Molim te napisi da li ima i malo smisla sve ovo!!!
I te kako ima smisla sve sto si napisala,odlicno ti ide,a narocito simbolika

Old 20-02-2008, 20:44   #158
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Neje da se guram...al kad ćeš imat vremena Pandora ako može malo i o mojim umetnutima...

...zapravo radi nastavka priče o mom studiranju,očel to ili ne do kraja...ali i što se tiče posla...

I recimo još me zanima da li ću cjeli život se borit sa kilogramima...ili mi prava borba tek predstoji radi jupitera?
Uh, pepuu teskog li pitanja i ja imam slicnih problema sa tezinom.
Ti si dupli Bik i Jupiter ti je u VI kuci, milim da ti bitka tek predstoji!
Sutra cu ti detaljnije pogledati umetnute kuce..

Old 20-02-2008, 20:54   #159
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Registrovan: Aug 2006
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Pandora, bas me zanima tvoj komentar na moju 12. i 6.
Samo dok otvaras natal, bolje da si na stolici
Poz!

Old 20-02-2008, 21:03   #160
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uspavana VIdi Poruku
Pandora, bas me zanima tvoj komentar na moju 12. i 6.
Samo dok otvaras natal, bolje da si na stolici
Poz!
Uspavana draga, jos uvek sedim.
VI kuca-puno, puno planeta...tesko da cu da sastavim sve ovo!
Pokusacu sutra da malo detaljnije ovo proucim!
Pozdrav i za tebe!

Quote:
Originally Posted by emmilija VIdi Poruku
pandorice
kada budes imala vremena
zvirni u moje ukljestene VI i XII...
Emmilija,stigla si i ti na red...
VI kuca u Skorpija sa Neptunom koji bi trebao da je uveliko budan…Mislim da ponekada kao da si u sukobu sama sa sobom, pa si na neki nacin tajnovita i daleka svima..Nisam sigurna, ali mislim da imas puno stresa, pritisaka na poslu i da to negativno utice na tvoje celokupno zdravlje.
XII kuca u Biku i unutra tvoje Sunce i Merkur. Rekla bih da zivis u svom svetu, sa svojim merilima vrednosti …Verovatno da te malo ljudi u potpunosti razume i da tezis usamljenosti, a sa druge strane ti si spremna sa pomognes i razumes sve ljude koji ti iole znace u zivotu. Na neki nacin mi se cini da imas naglasenu emotivnost i da ti je psihologija jako bliska…
Poz i nadam se da sm bila od koristi!

Old 20-02-2008, 21:42   #161
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Uh, pepuu teskog li pitanja i ja imam slicnih problema sa tezinom.
Ti si dupli Bik i Jupiter ti je u VI kuci, milim da ti bitka tek predstoji!
Sutra cu ti detaljnije pogledati umetnute kuce..
pogledaj mi...možda ovaj Saturn da slušam koji u 6. daje vegetarijance..

Old 20-02-2008, 23:19   #162
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
scorpiorising je na dobrom putu
Standardno

posto vidim da je Pandora glavna ovde za ukljestene kuce, zamolila bih je da mi pomogne oko moje ukljestene 8. u Raku, ciji je dispozitor Mesec otisao u 3. (u Vodoliji je...) da bi napravio kvadrat sa mojom Veneom u 1. i AC ...da li me ovo na neki nacin izlaze opasnosti, posto je vladar ukljestene kuce u teskom aspektu sa mojim AC, koji predstavlja telo... ?

a ukljestena mi je i 2. kuca u Jarcu, gde mi je i Sunce? Jel ovo moze da znaci da ce se moja jarcevska priroda ispoljiti tek posle 30-te...ili je i ovo opasno, posto je dispozitor Sunca, Saturn u 12. Skorpiji ...?

Hvala unapred

Old 20-02-2008, 23:27   #163
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

Quote:
Pandora, imam ukliještenu 5. (blizanci). i 11. kuću (strijelac), ako može tvoj komentar!
Draga Azrae, permutovala si znake u kucama...No, nema veze...
Tvoja V kuca je u vatrenom Strelcu, nema ukljestenih planeta. Jupiter uziva u Vagi, a drustvo mu prave u III kuci Uran i Pluton, svi u retrogradnom hodu. Pade mi ideja da ne bi bilo lose da povremeno pratis tranzite kroz V kucu, pa onda kada dodje pravi momenat trk na kiosk za loto, kockarnicu, kladionicu itd. Sto se tice uspavane V kuce, mislim da si pravi hedonista, uzivas u svemu sto ti zivot moze pruziti…Uzivas u ljubavi kada nadjes adekvatnu personu koja voli zivot i zna da uziva u njemu, malo vise naginje ka lutanjima, avanturama u nepoznato, ima istrazivacki duh. Sa takvom osobom ti nikada ne bi bilo dosadno..
XI kuca u Blizancima, nema planeta. Merkur u VII u Vodoliji. Posto ne znam koliko imas godina ni tvoje bracno stanje, ovo cu napisati hipoteticki…pa kud puklo…
Svog prince iz bajke ces upoznati ili na nekom kracem putu koji je bio neplanski ili preko nekih prijatelja na nekom skupu, proslavi…ostvarices sa njim odlicnu komunikaciju i bices spremna na kompromise i prilagodjavanje.

Last edited by uspavana; 22-02-2008 at 14:18..

Old 20-02-2008, 23:35   #164
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Samsonova,
IV kuca u Skorpiji, Neptun unutra.......

Maruska, raduj se svakom danu .........

Sirenice, I kuca u Ribama, trazimo gde je Neptun..U X kuci u drustvu Jupitera, Sunca i Urana. Rekla bih da ces u zivotu svoju licnost i samu sebe dokazivati kroz posao. Uzimajuci u obzir ovaj sterilijum planeta, mislim da ces imati neki dinamican,ne svakodnevni posao, nekakva istrazivanja, mozda nesto vezano na neki nacin za zakon…
Sto se tice VII kuce, u Devici, potrazi gde je Merkur…u XI kuci. U potrazi si za muskarcem pravim intelektualcem, koji leti do tvojih visina. Verovatno ces ga pronaci ili preko prijatelja ili ako si clan nekog udruzenja, drustva, kluba gde se skupljaju intelektualci (moze to biti recimo kurs stranog jezika, mozda i neka obrazovna ustanova itd…)
Sirena, karta ti je nekako sa puno kolora, lako moze da se pogresi gde je koja planeta…Savetujem ti da ubacis natal sa astro.com, pregledniji je i ima ubacene aspekte..
Divna si svaka cast na svim postovima

Istina je da me intelektualci privlace jako, sofisticirani i uspesni, naravno.
Nego razmisljala sam nesto.. dispozitor ukljestene Device-Merkur u 11 kuci, da taj budici ima neke veze sa internetom i kolima, simbolika Merkura i 11 kuce? Isto tako mali offtopic, vladar VII kuce je Sunce u konjukciji sa Jupiterom, sve u strelcu, da moze cak dolaziti iz inostranstva?

Sve ovo pitam zbog jednog.... prema svemu sto su mi tumacili za buduceg ovaj gospodin se do sada najvise uklapa cak ispunjava i simboliku Ve0Sa , sto se tice price da ovaj aspekt donosi starije...I'm confused.... realy..

Last edited by uspavana; 22-02-2008 at 14:19..

Old 20-02-2008, 23:51   #165
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

[
Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
pogledaj mi...možda ovaj Saturn da slušam koji u 6. daje vegetarijance..
Pepuuu, da nemas slucajno problema sa endokrinim sistemom, tj. hormonima?
Stitna zlezda (TSH, T3,T4) ili Reproduktivni trakt (Testosteron, Estradiol, Progesteron, prolaktin...) ili sindrom PCO?
Ne brini, nisam lekar, cak ni blizzu, nego sam radoznali svastar...
Izvini, mozda sam ovo trebala poslati na p.p..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules