ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-12-2012, 23:04   #31
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
Registrovan: Jun 2012
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
tara ima sanse u oba, pa mozda u jednom bude trudnoca, u sledecem rodjenje
A sta kazes na ovaj sol.PL,VE,MO na nat.5 u konjukciji, a Ur sol.pravi kvadrat na njih, to mi se ne svidja, jel ukazuje na poteskoce, problem?
Submit to Digg   Trudnoce i porodjaji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-12-2012, 23:07   #32
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

tara ja ne umem da razlikujem da li ce ici glat ili biti teskoca

ja sam nasla ad bi kod mene trebalo biti i tada su teski aspekti

ne znam ja to da gledam

opusti se i potrudi se koliko je do tebe

Old 26-12-2012, 23:09   #33
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

evo jedan zanimljiv primer...posto je mojoj mami bio rodjendan negde u vreme kad je zatrudnela sa mnom,nisam sigurna dal je kraj jednog ili pocetak drugog solara...u prvom ima Mo0Ceres a u drugom Asc u V...evo oba,pa recite na koji vam vise vuce
http://i49.tinypic.com/2vsoxsx.gif
http://i48.tinypic.com/2yvwbaf.gif

Old 26-12-2012, 23:21   #34
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
evo jedan zanimljiv primer...posto je mojoj mami bio rodjendan negde u vreme kad je zatrudnela sa mnom,nisam sigurna dal je kraj jednog ili pocetak drugog solara...u prvom ima Mo0Ceres a u drugom Asc u V...evo oba,pa recite na koji vam vise vuce
http://i49.tinypic.com/2vsoxsx.gif
http://i48.tinypic.com/2yvwbaf.gif
U prvom solaru je po meni trudnoca, a u narednom porodjaj. Sol. ASC u strelcu, a JU u sol.8 koja pocinje u raku ukazuje na sirenje, tu je i MA vladar 5nat. i true node, potvrdjuju pricu. MO sol.konjukcija Ceres, a sol Ceres na 5 nat. Pl u sol.10 na nat.11 u konjukciji sa true node ukazuje na transformaciju, promenu, majcinstvo.
JA bar tako vidim

Quote:
tara ja ne umem da razlikujem da li ce ici glat ili biti teskoca

ja sam nasla ad bi kod mene trebalo biti i tada su teski aspekti

ne znam ja to da gledam

opusti se i potrudi se koliko je do tebe
Ma tesko ko moze predvideti, slazem se, ali sama konjukcija PL tu i kvadrata po meni ne deluje bas povoljno. No, hvala u svakom slucaju Mia

Last edited by tara82; 27-12-2012 at 16:26..

Old 26-12-2012, 23:25   #35
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by tara82 VIdi Poruku
Ma tesko ko moze predvideti, slazem se, ali sama konjukcija PL tu i kvadrata po m eni ne deluje bas povoljno. No, hvala u svakom slucaju Mia
Pl je plodna planeta

dve moje bliske drugarice su u periodu trudnoce u kojima je sve bilo ok imale taj aspekt PloMo

Old 27-12-2012, 12:21   #36
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ima sanse ako nadjes sa kim ces i on hoce i krenete u akciju, prema aspektima da ako si ispunila ovo prethodno
Tako je Mia u pravu si prvo moram ispuniti ovo prethodno bez toga nista ... valjda ce se pojaviti u predstojecoj godini...steta bi bila da samo tako prodje
...za sada samo mastam na ovoj temi i zelim svima koje zele da u sledecoj godini postanu Mame Srecno!

Old 27-12-2012, 14:35   #37
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Pl je plodna planeta

dve moje bliske drugarice su u periodu trudnoce u kojima je sve bilo ok imale taj aspekt PloMo
Pl je vladar osmog polja, polja seksualnosti. U solarima je cesto veoma istaknut zato sto se vezuje za promene, velike zivotne a ne one minornog karaktera. Pl je i sirenje a Pl kontakt Mo su godine kada se nesto def menja, obnavlja, radja i sl.

Old 27-12-2012, 16:25   #38
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cesarica VIdi Poruku
Pl je vladar osmog polja, polja seksualnosti. U solarima je cesto veoma istaknut zato sto se vezuje za promene, velike zivotne a ne one minornog karaktera. Pl je i sirenje a Pl kontakt Mo su godine kada se nesto def menja, obnavlja, radja i sl.
Slazem se sa vama da su u pitanju samo konjukcije VE,MO i PL, pise da konjukcija PL i MO u solaru oznacava trudnocu i porodjaj ako su u sol.5 ili na nat.5. Meni je taj PL u sol.12 a Uran(vladar sol.ASC) pravi kvadrat sa PL,MO,VE a pritom i sol.MO konjukcija nat.MA....neka operacija mozda?

Old 28-12-2012, 14:10   #39
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Mo0Ma jeste skolski operacija ali i mnogo toga nevezanog za telo jer Mo je dusa pa , zavisno od polj, znaka itd, moze da se odrazi kao , recimo, emotivno povredjivanje.... Nedovoljan je taj jedan faktor. Nista od toga ne vidim u ovom tvom solaru.
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-12-2012, 14:25   #40
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Standardno

Quote:
Mo0Ma jeste skolski operacija ali i mnogo toga nevezanog za telo jer Mo je dusa pa , zavisno od polj, znaka itd, moze da se odrazi kao , recimo, emotivno povredjivanje.... Nedovoljan je taj jedan faktor. Nista od toga ne vidim u ovom tvom solaru.
Kod mene natalno postoji aspekt Mo0Ma i to u VIII polju , da ne izbaksuziram ali do sada nisam imala nekih operacija

Slede mi dosta aspekata ka ovoj konjukciji Mo0Ma, iako sam trenutno sama malo mastam o trudnoci ...ali prvo mora naici partner za to ...samo da ne bude to emotivno povredjivanje kao sto ste naveli da moze znaciti ovaj aspekt.

Old 28-12-2012, 14:37   #41
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Taj aspekt u solaru tako deluje a ti natalno moras imati dosta siri spektar delovanja jer je tu pa tu i svaki tranzit moze da ga pokrene. Nije to nista strasno, rekla bih da ti veoma duboko dozivljavas sve oko sebe, bez obzira na sterilni i distancirani Mo. Trudnoca verovatno uz malu pomoc lekara, pazi na dijagnoze i terapije, ne bi bilo lose da koristis nesto na biljnoj bazi kada se odlucis za taj korak. Moguc carski rez. Mora se aspekt odigrati, ja imam Mo90Ma i u solaru kada je Ma bio na vrhu osme, ja sam otisla na operaciju. Zbog deteta ces i uci u brak.

Old 28-12-2012, 14:49   #42
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Standardno

Quote:
Taj aspekt u solaru tako deluje a ti natalno moras imati dosta siri spektar delovanja jer je tu pa tu i svaki tranzit moze da ga pokrene. Nije to nista strasno, rekla bih da ti veoma duboko dozivljavas sve oko sebe, bez obzira na sterilni i distancirani Mo. Trudnoca verovatno uz malu pomoc lekara, pazi na dijagnoze i terapije, ne bi bilo lose da koristis nesto na biljnoj bazi kada se odlucis za taj korak. Moguc carski rez. Mora se aspekt odigrati, ja imam Mo90Ma i u solaru kada je Ma bio na vrhu osme, ja sam otisla na operaciju. Zbog deteta ces i uci u brak.
Da tacno je da sve duboko dozivljavam oko sebe, nekako pre nego sto odreagujem uvek se stavljam u poziciju te neke osobe i razmisljam kako se ona oseca.

S obzrom na moje godiste i vrlo je moguc carski rez, obraticu paznju na to sto kazes vezano za dijagnoze kada dodje do toga. Nadam se da dete nece biti samo razlog ulaska u brak, bice valjda tu i ljubavi a dete samo podstrek da se to mozda papiroloski formulise....ko ce ga znati ...jos mi je to daleko.

Ali evo tranzitni Pluton mi pravi trigon ka Mesecu , Saturn sekstil a Jupiter kvadrat. Uz to i progresivno Sunce mi je na nat.Mesecu a u februaru ocekujem izlazak progresivnog Meseca na natalni Asc.
Mislim da je to dovoljno da se pokrene neka prica koja ce dalje tokom godine voditi ka tome?

Old 28-12-2012, 16:33   #43
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mislila sam na ovaj solar
http://imageshack.us/photo/my-images/203/solar2013.gif, da li je trudnoca samo naglasena, ili i trudnoca i porodjaj ili mozda nesto vezano za mog sina (on je predstavljen tim Ma u mojoj 5 nat.) zato me te konjukcije i kvadrat sol.Ur brinu.
Inace kad sam se porodila Mo sol. mi je te god. bio isto 12 sol.na nat.10 sto je slucaj i u solaru za 2014 na 2015, Nisam sigurna, zaista, mada mislim da se u ovom solaru narednom vidi porodjaj onda ali i on mi se ne dopada nikako, pogledaj ti tu konjukciju MA i PL u sol.8 na nat.5 uzas, vise se plasim i da gledam iskreno. http://imageshack.us/photo/my-images/402/solar2014.gif

Old 05-01-2013, 01:44   #44
varvara
Početnik

varvara's Avatar

varvara je offline
Registrovan: May 2011
varvara je na dobrom putu
Red face

http://www.astrotheme.com/solar_revolution.php Evo i moje karte.usla sam u 7. mesec ..zanima me da li cu se poroditi u terminu i da li ce beba biti dobro..beba mi je jako nisko i plasim se prevremnog porodjaja..Velikii pozdraaaav

Old 05-02-2013, 09:53   #45
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Evo i mog primera.
Solar trudnoce, blizanacke, koja je bila problematicna.
http://www.dodaj.rs/f/18/9q/29WcJiIm/solar-2007.gif
Natalne i solarne kuce se poklapaju. Saturnov povratak. Obostrana konjukcija Mo i Ur. Kao i sMo120nMo i sUr120nUr

Solar porodjaja koji je trajao 15 sati, na kraju zavrsen carskim rezom, deca reanimirana jer se dugo cekalo.
http://www.dodaj.rs/f/1i/gy/4YBMzkSp/solar-2008.gif
Obostrana konjukcija Sa i Ma koji su natalno u 12 kuci, a u solarnoj 9-oj. Konjukcija natalnog i solarnog Mo. Trigon NMo i S Ur. Kao i konjukcija nMo i SUr.

Pa sada sta je tu presudilo? Meni su ovi aspekti upali u oci, mada nisam nesto citala da su oni presudni. Sta vi kazete?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules