ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-08-2013, 16:24   #31
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
imam ovo Donekle je tacno.
Znam da budem bas ostra (po kriterijuma mog Me ostra) u svadjama,
ljudi cesto kaze da sa mnom covek ne moze izaci na kraj(Ma blizanci).
No, ipak sam ja mlaka po pitanju svadja kada gledam sebe u odnosu na druge, pazim da ne ciljam nisko i da ne povredim mnogo druge ali da ipak isteram svoje
Mo90Me nije primjer osobe koja voli da trača i ogovara...imam ga i ja...

Kada je oštrina u pitanju, zavisi i od mog raspoloženja, kao i od tog koliko me neko povuče......ali nikada ne udaram nisko...mogla bih i znala bih tako udariti, ali ne želim...
Submit to Digg   svađe Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-08-2013, 17:02   #32
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

ja bih mozda i tracarala da nemam dovoljno problema u zivotu

Old 07-08-2013, 17:12   #33
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
ja bih mozda i tracarala da nemam dovoljno problema u zivotu
ma proći će i problemi......ali i kada ih nema, ovaj aspekt nije zadužen za trač...potraži nešto drugo, šta bi moglo biti zaduženo...

Old 07-08-2013, 20:02   #34
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mala_m VIdi Poruku
koji aspekti, položaji planeta ukazuju na svađalice? Jel u pitanju nezgodan mars ili uran? Mislim da sam čitala negdje da te dve planete u 1 ili 3 kući ukazuju da drugi osobu vide kao ratobornu svađalicu...

Dalje, da li još nešto osim neusklađenog akspekta merkura s nekim od eksplozivnih planeta može ukazati da svađe neće biti konstruktivne nego da će ljudi puno vremena gubiti da jedno drugome nešto objasne al se jenostavno ne razumiju? Ima jedan merkur u strijelcu u 6 kući, nije nikakvim kvadratima nit opozicima vezan za neku drugu planetu i problem je u tome što je čovjek jako inteligentan, al u svađama mju se jenodstavno ne može nikad objasniti svoje stajalište nego ili kao da ne razumije što mu se želi reći ili jednostavno neće da sluša.....
ja znam samo jednu stvar a to je da osobe koje imaju samnom u sinastriji me 90 na moj me nemogu nać zajednički jezik samnom. tj ne razumijemo se nikako. možemo sat vremena objašnjavat jedan drugome neku istu stvar ali badava razgovora. oni u kope a ja u špade. meni je Me u Sag a ostalima je taj Me naravno ili u djevici ili u ribama. sa opozicijom imam malo manjih problema.

što se tiče svađalica, s obzirom na mene- to kako s kim. najviše se uspijem posvađat sa rakovima. jer mi idu na živce.
drugo, a vezano za svađalice generalno- primjetila sam da su teški karakteri redovito kada je So 90 Ma. Mo 90/180 Ma. nebitno jel kod žena ili muških.
koliko sam dosad uspjela zapaziti, svaki od njih je rušilački nastrojen.
još ako ima Mo u Lavu, škorpiji ili ovnu onda je to točka na i. nisu daleko ni oni sa Mo u biku. naravno mora imati ovo prije navedeno.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules