ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Rezultati ankete: Da li se ovo ispostavilo kao tacno u primerima koje ste vi pratili?
da 3 42.86%
ne 4 57.14%
Glasači: 7. You may not vote on this poll

Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-07-2017, 22:04   #16
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Registrovan: Jan 2009
leonardo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Pitanje je koliko se moze tebi ovo uzmeti kao So 120 Ur ? Sada videh kartu... ja mislim da ne... Da sunce boji Ur zbog postavke u znaku da, ali trigon rekla bih da ovde ne vazi.... Da je moglo da nosi opis u tvojoj 8/9 godini da, zbog direkcija, ali ovako tesko da se moze uzeti u obzir, bar ne dok si u zemlji rodjenja.Nema ovo protok da bi moglo da deluje nesto posebno. Ne mora biti da sam u pravu. Pre treba uzeti u obzir sto su So i Sa u partilnom aspektu, to je kljucan opis So ovde, uopste konfiguracija, ali najznacajnije Sa zbog partilnog aspekta, to se znaci direktno odnosi na iskustvo koje tebi ide sa ovom postavkom.
Kako su Sunce i Saturn u partilnom aspektu So 28stepeni 12 min, Saturn 27 stepeni 22min?
Advertisement

Old 24-07-2017, 22:19   #17
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Mora da u neznanju postavih glupo pitanje nedostojno odgovora.

Old 24-07-2017, 22:24   #18
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by leonardo VIdi Poruku
Ambiciozan, obrazovan, možda čak i stranac kojeg preko posla upoznaješ, odnos pun strasti koji traje, podržava te u poslu..

Pije li vode ovo? Probaj ti meni
Quote:
Saturn je retrogradan, sa 28. stepena, komp mi se restartovao.

Last edited by Natasarijana; 24-07-2017 at 22:55..
Submit to Digg   Sunce/uran u opisu bracnog partnera Reply With Quote

Old 24-07-2017, 22:54   #19
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Ako bismo grub opis to bi bio neko ko je istinoljubiv, pravedan, prkosan, buntovnik, brzo plane, podeljenih kriterijuma, vezan za inostranstvo, neko ko je samoziv i bas ne voli da se vezuje, najverovatnije povezan sa germanskim zemljama u poslu ili korenima, odnos pocinje tajno, cak nekako mislim da tebi sam taj brak treba da da nasledje neko, neki novi pocetak. Ima neki oziljak, mladez, beleg na glavi, nesto sto je vidljivo. Najverovatnije da ce dobar deo vremena biti odsutan, nekako da ce vas spoljne okolnosti razdvajati. Rekla bih da ima neki porodican posao koji se moze odnositi na alate, oruzije,medicinsku opremu, da mu je nekako sam posao prilicno odredjen porodicnim nekim uslovima ili opisuje korene. Magacini neki, ostave, bunkeri, rad u izolaciji i vezano za daleke zemlje ili internet.. Nekako saobracaj i posta mi je slika isto ove postavke, bilo za taj rad ili za mesto gde cete vi stvoriti dom. Tu mora biti blizu PTT ili neka Auto skola ili automehanicar na primer.... Nije iskljuceno cak da radi u kuci nesto dodatno i da to moze imati veze sa inovativnim stvarima koje se namecu drugima, jer se ovde trazi kreativnost neka u poslu takmicenje, brzina.. Rekla bih da je ovo neko ko voli brzu voznju i takmicenje. Mislim da je i neko ko je nepravedno bio osudjivan, oklevetan, ovaj kvadrat je sindrom ''Jov''-a. Gde drzava i zakonodavstvo mogu doneti mnogo stete osobi, pre svega po pitanju finansija.

Old 24-07-2017, 23:13   #20
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Quote:
Ako bismo grub opis to bi bio neko ko je istinoljubiv, pravedan, prkosan, buntovnik, brzo plane, podeljenih kriterijuma, vezan za inostranstvo, neko ko je samoziv i bas ne voli da se vezuje, najverovatnije povezan sa germanskim zemljama u poslu ili korenima, odnos pocinje tajno, cak nekako mislim da tebi sam taj brak treba da da nasledje neko, neki novi pocetak. Ima neki oziljak, mladez, beleg na glavi, nesto sto je vidljivo. Najverovatnije da ce dobar deo vremena biti odsutan, nekako da ce vas spoljne okolnosti razdvajati. Rekla bih da ima neki porodican posao koji se moze odnositi na alate, oruzije,medicinsku opremu, da mu je nekako sam posao prilicno odredjen porodicnim nekim uslovima ili opisuje korene. Magacini neki, ostave, bunkeri, rad u izolaciji i vezano za daleke zemlje ili internet.. Nekako saobracaj i posta mi je slika isto ove postavke, bilo za taj rad ili za mesto gde cete vi stvoriti dom. Tu mora biti blizu PTT ili neka Auto skola ili automehanicar na primer.... Nije iskljuceno cak da radi u kuci nesto dodatno i da to moze imati veze sa inovativnim stvarima koje se namecu drugima, jer se ovde trazi kreativnost neka u poslu takmicenje, brzina.. Rekla bih da je ovo neko ko voli brzu voznju i takmicenje. Mislim da je i neko ko je nepravedno bio osudjivan, oklevetan, ovaj kvadrat je sindrom ''Jov''-a. Gde drzava i zakonodavstvo mogu doneti mnogo stete osobi, pre svega po pitanju finansija.
Slika i prilika bivšeg muža..nije automehaničar ali jeste neko ko ima veze sa inostranstvom i komunikacijom, izolacijom....bravo

Old 24-07-2017, 23:19   #21
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Slika i prilika bivšeg muža..nije automehaničar ali jeste neko ko ima veze sa inostranstvom i komunikacijom, izolacijom....bravo
Ja bih cak rekla da je imao neki pad zbog koga je bio u nesvesti i zivotno ugrozen, bilo zbog brzine i nesmotrenosti ili zbog opijenog stanja, pa zbog toga imao posledice i izolaciju. Neki vid agresije i zurbe koji sve to prati.

Old 24-07-2017, 23:21   #22
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Quote:
Ja bih cak rekla da je imao neki pad zbog koga je bio u nesvesti i zivotno ugrozen, bilo zbog brzine i nesmotrenosti ili zbog opijenog stanja, pa zbog toga imao posledice i izolaciju. Neki vid agresije i zurbe koji sve to prati.
Ne nije...rad u izolaciji je u pitanju

Old 24-07-2017, 23:27   #23
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Ne nije...rad u izolaciji je u pitanju
Da, zato sto je vladar derivatne seste u 12. Ali 6. je i polje zdravlja, So je ovde debilitirano u 12 i konfiguraciji koja podrazumeva desavanja i u tom smislu. Ovo su problemi sa srcem i kicmom isto. Tako da treba biti oprezan u tom smislu, dobro je dok se trosi simbolika na taj opis posla.

Old 24-07-2017, 23:36   #24
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Ambiciozan, obrazovan, možda čak i stranac kojeg preko posla upoznaješ, odnos pun strasti koji traje, podržava te u poslu..

Pije li vode ovo? Probaj ti meni
Ja nisam udata, nisam ni bila, tako da ce moj feedback nadam se biti u narednom nekom periodu. Jel ima jos nesto sto bi dodala?

Old 24-07-2017, 23:40   #25
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Quote:
Ja nisam udata, nisam ni bila, tako da ce moj feedback nadam se biti u narednom nekom periodu. Jel ima jos nesto sto bi dodala?

Skromno znanje mi ne dozvoljava da se razmašem...Hvala na odgovoru

Old 28-07-2017, 22:59   #26
Katja_MNE
Švrća

Katja_MNE's Avatar

Katja_MNE je offline
Registrovan: Aug 2009
Katja_MNE je na dobrom putu
Red face

Quote:
U kojoj meri se na konkretnim primerima pokazuje da je ovo aspekt koji aplikacijom ukazuje da je partner ozenjen i da ce se razvesti u orbisu aspekta, odnosno separaciji da je bio ozenjen?Da li So kao signifikator ukazuje na to iako nije neposredno vezan za seriju 7? Jel imate neke primere iz prakse? U kojoj meri se ovo moze uzeti kao pravilo?
Imam Sunce u Raku (5.polje) u kvadratu sa Uranom u Vagi (7.polje). Orbis 6,77.
Nijesam nikada bila u vezi sa ozenjenim... razvedenim... ali sve mirise na to... kad citam astro analize.
Advertisement

Old 28-07-2017, 23:28   #27
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Polozaj Sunca u natalnoj karti ukazivace na principe koji dominiraju u zivotu natusa, mesto gde zeli da sija, gde zeli uspeh, moc, priznanja, vaznost, status. Mesto gde zeli da bude prvi, broj Sunca je broj 1. Predstavljace gde je natusu centar sveta i sta je natusu centar sveta. Predstavljace potencijalna zvanja, medalje, uspehe, nagrade. Smisao zivota I osvescenost, nivo ispoljavanja kreativnosti, samopotvrdjivanja, stvaralastva, iskaza ljubavi i nadahnuca bilo duha Svevisnjeg ili drugih likova u zivotu natusa koji nose taj izraz i inspirisu ga. Svakog i sve sto utice na otkrivanje oblasti zivota kojoj natus pripada. U tom smislu Sunce predstavlja potencijal natusovog puta do zvezda, do sjaja, slave, moci, polozaja, uspeha, ponosa, pobede i to kroz samoizrazavanje i svoj licni pecat. Sunce je karakter, tako i sudbina natusa. U mladosti ce to pokazivati sve one osobe kojima se natus divi, koje imaju slavu i moc, koje inspirisu samog natusa, koje ljubi i obozava, koje ga proteziraju, koje imaju moc i autoritet nad njim i koje mu svojom ulogom boje smisao zivota i bude inspiraciju za samoizraz i kreativnost. Sunce predstavlja Boga, oca, svakog vladara u zivotu natusa, svakog po autoritetu priznatog lika kao na primer ucitelja, nastavnika, trenera, sefa, direktora, predsednika, upravnika, srednjeg brata, prijatelja, zvezdu kojoj se divi u oblasti umetnosti, obrazovanja, uzivanja, razonode, hobija... pa bi to bili svi glumci, umetnici, zabavljaci, idoli, zvezde, geniji, plemeniti i istaknuti ljudi po svojim pozicijama moci i samoizraza. Predstavljace svaku pozornicu, binu, igraliste bilo sportsko, skolsko, umetnicko, politicko, svako glavno mesto, svaki centar desavanja i sve ono sto natus voli. Predstavljace prijatelje natusa i svaki oblik detinje igre u njegovom zivotu, ljubavi, svaki oblik slavljenja zivota i postojanja. Svaki oblik bogatstva i raskosi.

Old 28-07-2017, 23:40   #28
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam 180. Ali do sad nista takvo mi se nije desilo. Kazu da to donosi i prevaru pa razvod..uglavnom nista lepo.

So 90 ur
Old 29-07-2017, 15:19   #29
Katja_MNE
Švrća

Katja_MNE's Avatar

Katja_MNE je offline
Registrovan: Aug 2009
Katja_MNE je na dobrom putu
Lightbulb So 90 ur

Ako je: aplikacioni aspekt onaj u kojem brza planeta sustize sporiju da bi napravila egzaktan aspekt, dok je separacioni aspekt onaj kada je brza planeta vec napravila aspekt s sporijom i polako se udaljava...

U mom slucaju Sunce je u aplikacionom aspektu sa Uranom...
da li to zbilja simbolizuje ozenjenog muskarca, ili da je bar u bracnoj/vanbracnoj vezi u trenu kada se upoznajemo?
Dodatno... aspekt se desava se na relaciji: Rak (dom, porodica) i Vaga (javnost, brak).

Old 29-07-2017, 16:04   #30
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Kod tebe je separacija, znaci vec ce biti razveden kad ga upoznas
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
kao, kojoj, meri, ovo, ukazuje

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules