ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-05-2012, 16:09   #16
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
A Cor ga je baš onako pošteno izanalizirala!
JOs cu da ispadnem kriva za klevetu
Advertisement

Old 14-05-2012, 16:10   #17
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by spomenka VIdi Poruku
Ej Zvjezdica i Uranija baš dobro što ste svratili ovdje. Inaće bila je cijela jedna tema o jednom dečku (ti Zvjezdica znaš kojem)...
Naime mišljenja sam da je on poremećen. Mislim već ima jedan poremećaj a to je bipolarni, ali meni se čini da uz taj ima joše jedan a to je psihopatija.

Pogledajte mu kartu, molim vas... Isto Ne na asc. isto je sklon konzumiranju marihuane s vremena na vrijeme... A da je sado-mazo to znam iz prve ruke!

natalna karta dotičnog mladića- http://img269.imageshack.us/img269/2...9938621671.gif

A Cor ga je baš onako pošteno izanalizirala!
Au, ovaj ima baš gadne kvadrate, čak ovaj ugrožen MO i nije toliko strašan koliko ovo ostalo. Pomenula si bipolarni poremećaj, to sam viđao kod ljudi sa MO u Ar.
A što se tiče trave, ogovorno tvrdim da 90% momaka i devojka starosti od 18 do 30 godina (u svetu, ne samo na balkanu) bar probalo travu.
Submit to Digg   Psihičke bolesti u astrologiji Reply With Quote

Old 14-05-2012, 16:12   #18
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Quote:
se tiče trave, ogovorno tvrdim da 90% momaka i devojka starosti od 18 do 30 godina (u svetu, ne samo na balkanu) bar probalo travu.
Zanimljivo bi bilo pogledati moj horoskop, jer imam jako 12. polje (poroci, psiha) a nikada nisam konzumirala ni jednu drogu, alkohol "ne ljubim", pusim cigarete "planinski vazduh"
Al da ne skrecemo sa teme...nikad nije kasno da postanem ubica

Old 14-05-2012, 16:13   #19
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

.....................

Last edited by spomenka; 15-05-2012 at 14:23..

Old 14-05-2012, 16:15   #20
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Zanimljivo bi bilo pogledati moj horoskop, jer imam jako 12. polje (poroci, psiha) a nikada nisam konzumirala ni jednu drogu, alkohol "ne ljubim", pusim cigarete "planinski vazduh"
Al da ne skrecemo sa teme...nikad nije kasno da postanem ubica
Pazi, jedna tu naša koleginica sa foruma kaže da su ljudi sa MA u 12oj lujke Ja bi pripazio da sam na tvom mestu, ako nađeš neku čudnu košulju u ormanu beži glavom bez obzira

Old 14-05-2012, 16:16   #21
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Standardno

Quote:
E i ja skupa s tobom. Pazi kaj se dogodilo. Ja ti to ispričam frendici a njoj puko film i počela pisati viceve ispod njihovih videozapisa po jutjubu na temu njegovog psihopatstva i sadizma. Ona je skroz djetinjasra. To je pisala bez mog znanja jer mu se htjela osvetiti. I danas mi javi kako je dobila opomenu od jedne izdavačke kuće koja izdaje njihove spotove da će ju prijaviti bude li nastavila s daljnjim "aktivnostima". E poludila sam. Sad se sve hvala bogu smirilo!
toliko o slobodi misljenja i govora
NEgo necu da spamujem temu, posto vecito pljujem po spamerima

Moje je misljenje da se za psihu ne gleda samo 12. polje i za stanje sa psihickim bolestima...nego da se moze u razlicitim kartama razlicito videti.
Ali 6. i 12. polje sa mesecom moraju biti ukljuceni-to je moj stav

Quote:
Pazi, jedna tu naša koleginica sa foruma kaže da su ljudi sa MA u 12oj lujke Ja bi pripazio da sam na tvom mestu, ako nađeš neku čudnu košulju u ormanu beži glavom bez obzira
Ovaj ludak (ma u 12) nije toliko lud...ovde moze rokanje samo za lovu (ma trigon vladar 2. polja) hahahah

Old 14-05-2012, 16:18   #22
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
toliko o slobodi misljenja i govora
NEgo necu da spamujem temu, posto vecito pljujem po spamerima
Moje je misljenje da se za psihu ne gleda samo 12. polje i za stanje sa psihickim bolestima...nego da se moze u razlicitim kartama razlicito videti.
Ali 6. i 12. polje sa mesecom moraju biti ukljuceni-to je moj stav
....................

Last edited by spomenka; 15-05-2012 at 14:23..

Old 14-05-2012, 16:23   #23
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

draga spomenka strelac preteruje,a kad je saturn u strelcu i u 11.oj kuci,sam saturn daje teskoce u socijalizaciji,jer zeli da preteruje u novinama,mesec u devici u znaku zdravlja u 8.oj kao vladar duse,pod vlascu merkura tj misli njemu na asc u vodoliji koja neretko daje i genija i poremecenost...sa suncem,dodatno odnosi se na opste zdravlje,retko sam vidjala 3 planete jedna pored druge tako a da je ispalo odlicno,jaka koncentracija na sebe i promeniti sebe i nesto novo uraditi,e to bi bilo onako moje misljenje...
madmax ,hm a sad ja imam mars u blizancima u 12.oj,dakle i ja sam lujka po toj nasoj koleginici...eeeeh ko zna...

Old 14-05-2012, 16:31   #24
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
draga spomenka strelac preteruje,a kad je saturn u strelcu i u 11.oj kuci,sam saturn daje teskoce u socijalizaciji,jer zeli da preteruje u novinama,mesec u devici u znaku zdravlja u 8.oj kao vladar duse,pod vlascu merkura tj misli njemu na asc u vodoliji koja neretko daje i genija i poremecenost...sa suncem,dodatno odnosi se na opste zdravlje,retko sam vidjala 3 planete jedna pored druge tako a da je ispalo odlicno,jaka koncentracija na sebe i promeniti sebe i nesto novo uraditi,e to bi bilo onako moje misljenje...
madmax ,hm a sad ja imam mars u blizancima u 12.oj,dakle i ja sam lujka po toj nasoj koleginici...eeeeh ko zna...
Hvala ti Uranija na osvrtu!

E da imam kartu još jednog čovjeka. Inaće njega znaju moji roditelji i dosta je čudan. Ima obitelj koje se odrekao. Živi sam, ali u doslovnom smislu riječi sam. Dosta se zapustio-tako izgleda.
Inaće nekada davno je bio na rukovodećoj poziciji ali je nekako propao sad. Inaće je jako pametan ali on ne želi za nikoga raditi, i sad jedva preživljava. Nema niti zdravstveno niti socijalno i povukao se u osamu. Gdje je ključ za ovo u natalu i koja je to vrsta poremećaja?
Ja sam primijetila ovaj Mo u škorpiji pa još u kvadratu sa Pl. Vidi li netko nešto više?

Inaće meni se čini da je on jako dobar primjer "Saturnovog pada". Baš ono- od vrha do doslovnog dna.
I druži se propalim slučajevima iako ih prezire iz dna duše. Mislim oni nekada navrate kod njega. A on je visoko školovan i obrazovan čovjek samo da napomenem. Zanimljivo...hm...

natalna karta- http://img685.imageshack.us/img685/6...1849143261.gif

Last edited by spomenka; 14-05-2012 at 16:42..

Old 14-05-2012, 16:33   #25
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
A da je sado-mazo to znam iz prve ruke!
hehehehehe slatko me nasmeja,ja ti to ne bi gledala pod psihičkim bolestima.

Neko reče i za ugroženog Ma,ima tu istine.
mo 90 ma,mo90 sa,ma 180 sa, još mars u osmoj i to u raku woohoo blago se meni ...

Old 14-05-2012, 16:45   #26
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

tom coveku draga treba samoca,njemu smetaju granice,strelac u ruci saturna,on bi da se siri a obaveza mu ne da i to deluje lose na njega,jer eto jupiter je u skopriji u 8.oj,on to smatra kao licni napad na sebe samog,na svoju slobodu i na svoj napredak,jer glupi ljudi imaju novac cesto ili su prosto nedovoljno pametni po njegovom misljenju...oseca se prosto zarobljenim kad radi za drugog a nije sposoban sam da radi bas...ta generacija je eto osakacena za postojanje racunara...on bi se tu snasao,jer bi video ceo svet na dlanu... bez jaceg dodira sa njim...
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-05-2012, 17:10   #27
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Moji zaključci kroz analize takvih natala su da se gleda sljedeće:

1. 12. polje koje označava psihu, bez njega se ne može
2. Mjesec kao signifikator psihe
3. Neptun (kao negacija problema i umišljanje)Uran (rastrzanost), Merkur živci
4. 3. polje kroz koje gledamo intelekt i živce
5. asc i vladar

Osobno sam nailazila na česte primjere osoba sa Neptunom na ASC koje su imale psihičke probleme, a kad je takav Neptun u opoziciji na Mjesec, sunce ili Mars osoba postaje destruktivna, ne vidi ni sebe ni druge jasno, a pritom je i agresivna.
Joj, ako je tako, posto je meni NE na DCu i u opoziciji sa mesecom, znaci li to da mogu da ocekujem da ce mi partner biti agresivani mentalno nestabilan?

Old 14-05-2012, 19:22   #28
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
tom coveku draga treba samoca,njemu smetaju granice,strelac u ruci saturna,on bi da se siri a obaveza mu ne da i to deluje lose na njega,jer eto jupiter je u skopriji u 8.oj,on to smatra kao licni napad na sebe samog,na svoju slobodu i na svoj napredak,jer glupi ljudi imaju novac cesto ili su prosto nedovoljno pametni po njegovom misljenju...oseca se prosto zarobljenim kad radi za drugog a nije sposoban sam da radi bas...ta generacija je eto osakacena za postojanje racunara...on bi se tu snasao,jer bi video ceo svet na dlanu... bez jaceg dodira sa njim...
Da i meni tako izgleda. Kao vuk samotnjak.
Hvala na tumačenju!

Old 14-05-2012, 19:23   #29
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

E sad, psihickih bolesti ima koliko neces pa samim tim verujem i da postoje raznorazne astroloske kombinacije...Btw, interesantna tema...

Mislim da je upravo nacin misljenja ono sto nas uvaljuje u g...a, sem lose genetike i faktora stresa (e sad, te disfunkcionalne stavove cesto "kreiramo" u odnosu na stavove porodice, kulture, na osnovu licnih iskustava...)
Sve u svemu, da pojasnim, mislim da je Me izuzetno znacajan (to je moje licno misljenje, da ne bude zabune, a ne stav literature...), pogotovo kod depresija (mozda Me, Mo sa Sa), anksioznih stanja, psihopatija (kod antisocijalnih i Ma los izrazen, slaba kontrola impulsa)

Imam slucaj drugarice koja nije lecena ali je skolski primer histrionicnog poremecaja licnosti ali ok funkcionise...Histrionici su mahom ekstravertni, a ova drugarica npr. ima ASC u lavu i stelijum u strelcu u 5.kuci (Mo0Ne0Ur0Ju), Ve0Ma u ribama-elem, preuvelicava i laze da bi privukla paznju, i to ponekad poprima jezive razmere (ima jos simptoma koje necu navoditi), ali je uprkos svemu popularna i vole je ljudi, pa i ja, jbg, svima nama ponesto i ponekad fali, a ja sam s ovim njenim nekako naucila da se nosim...

Takodje, nasla sam podatak (ne znam da li je tacan ) da medju ljudima sa So u vodoliji ima najvise psihickih bolesnika, ne nuzno shizofrenih, mada mi nekako Ur "smrdi" upravo na shizofreniju...

Kopka me koja bi planeta/znak mogli biti izrazeni kod paranoidnih, dosta planeta u fiksnim znacima, Sko, Pl...?

Old 14-05-2012, 19:39   #30
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

nymeria ima smisla onaj gore primer što sam dala ima napad anksioznosti i maničnu depresiju sva sreća pa je pod lekovima.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules