ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-07-2016, 21:11   #31
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Zujalice:
Kada se neka maleficna planeta nadje u uglu recimo MC-a onda bi promena mesta nju premestilo u 9 kucu recimo pa onda imas bolju karijeru ali ti je u inostranstvu teze i imas problema druge prirode.Ili nemas srece u braku preselis se i malefik bude u 6 kuci brak cveta ali te posao "ubija" itd otprilike planeta svakako urade ono za sta smo se "obavezali" prihvatajuci ovaj zivot i karmu.
Kapiram... Opet pogledah tu relociranu kartu gde mi vladar Dsc menja polje i iz 10. ide u 9. i jeste da se veze gledaju kroz 5., ali ja dok sam živela tamo nikada nisam imala momka koji je iz tog grada, ma nikada mi se nije ni sviiđao neko ko je odatle... Uvek je to bio neko iz nekog X grada.
Ur mi je u toj karti na samom Mc-u , mada je i ovako u 0 i ja dok sam bila tamo radila sam posao koji nije statičan, koji je bio vezan za više gradova, pa i za putovanja malo u inostranstvo... Jer meni je u toj relociranoj karti i vrh 6. tj. 12. polja pomeren u drugi znak, pa mi je Me vladar 6. koji je otišao u 9. I jeste moj svakodnevni život prvo bio vezan za fakultet,a onda kada sam počela da radim - već napisah...
E, sada kada sam se opet preselila, po 4-ti put relocirala Me se vratio na Mc, a vladar 6. je opet Ve i ja sam sa tom selidbom prestala da radim ono što sam radila, ma u potpunosti prestala da se bavim time. I momak mi je iz tog grada , mada smo mi počeli vezu dok sam ja još bila 3 put relocirana.
Izgleda da ima nečeg u tim relociranim kartama. Ja imam ta mala pomeranja, ali izgleda da su odradila svoje.
ako hoću stelijum da gurnem u 9. izgleda da bih morala da se selim što južnije... Interesantno za igranje...
Submit to Digg   Promena mesta boravka i losih aspekata? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2016, 22:17   #32
AnBr
Početnik

AnBr je offline
Registrovan: Jun 2016
AnBr je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Mnogo toga ali ukratko kombinacija (natalnih i solarnih kuca) 1-4-9- kao i vladara istih takodje solar sam za sebe bez progresija nece ukazati na to mora i progresivnu kartu da posmatras.Ali posto ti znas da se selis najbolje postavi solar pa cemo videti.
http://imageshack.com/a/img921/709/EYMLys.png

Hey Mandrak,mislim da sam napokon uspela da postavim solar,pa kada budes imao vremena,samo da mi pomognes na sta da obratim paznju najvise i kako da povezem?
Submit to Digg   Promena mesta boravka i losih aspekata? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
bilo, boravka, drugde, jako, moguce

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules