ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-03-2014, 02:51   #31
Tanja_13
Obično gatalo

Tanja_13's Avatar

Tanja_13 je offline
Registrovan: Feb 2007
Tanja_13 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by idanaa VIdi Poruku
Nasla sam ovu temu, da ne otvaram novu. Dobila sam posao, ujedno i prvi posao od marta. Radila bih kao sekretarica, rad u prijemnoj kancelariji. Ne znam jos koji mi je tacno opis posla, jer ja pocinjem prva raditi na toj poziciji. Receno mi je da moram biti otresita, pravedna, drska, da se ne dam prevariti, samo slusam seficu i nikog vise, prijem i otprema robe, kontrola kolicine nabavljene i dostavljene robe, i tome slicno. Ekonomska struka. Zanima me, vidi li se taj posao u mojoj karti. Da li se uklapa moja natala karta u taj opis posla?
Tebi je MC u biku sa VE u prvoj moze da ukaze na poslove ekonomske struke ali posto ti je Ve u devici znaci nesto precizno , pedantno u konjukciji sa Ma iz 9 pitanje je da li studiras nesto ili mozda planiras ? Sesta kuca u jarcu ti svom poslu pristupas ozbiljno i radno ali Sa u vodoliji daje i dozu naglasenog smisla za neobicnu organizaciju i strukturu .
Submit to Digg   Posao kroz natalnu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-07-2014, 10:22   #32
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Zagrizla sam da na jesen upišem wellness akademiju,smjer wellness menagment. Zanima me jel u natalu imam predispozicije za takav posao? Inače sam završila ekonomiju a radim u turizmu.

Old 24-07-2014, 10:58   #33
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tanja_13 VIdi Poruku
Zanima me posao kroz moju natalnu,konacno sam ispunila sinboliku vladara 10 u kuci(posao vezan za decu) ali me ne rvira cinjenica da sam ja u tom poslu tek sastavila godinu dana a vec ulazim u sledeci....kad cu konacno naci mir u svom poslu t.j smiriti se na jednom a da ne govorim da sam i na fax krenula koji zasad uspesno pohadjam i naravno koji placam a ne vidim da cu se time ikad baviti.Pa se samo pitam ako nadjem posao koji mi odgovara onda ce se valjda i moja znatizelja smeriti.Ili cu ceo zivot provesti svake druge godine krecuci iz pocetka da gradim karijeru?
Interesantan mi je MC na 29* Vodolije, a vladar Saturn na 0* Blizanaca. Tako da si ti uvijek na nekom novom početku kad je posao u pitanju. I nova firma, i novi ljudi, i novo sve, pa čak i vrsta posla. Po meni, ne možeš biti u potpunosti ispunjena kada je u pitanju posao sa djecom, jer vladar MC-a je Saturn u Blizancima u XII polju, i to jeste neđe slika humanog posla i posla koji se bavi pomaganjem drugim ljudima, ali ti tražiš nešto mnogo interesantnije, originalnije, autentičnije. To bi mogli da budu ljekarsk, inžinjerski poslovi, komunikacije itd... I ne trpiš monotoniju i rutinu kada je posao u pitanju, zato i ne valja da se vežeš za jedno mjesto.
A onda u 6.polju ti je Neptun, koji je u opoziciji sa Saturnom, pa kao da ti on muti sliku toga gdje bi ti voljela da izgradiš tu karijeru, jer tebi je svaki posao na koji naletiš ok i ti bi tu ostala. Neptunova magija.
Ja mislim da će konačan posao doći početkom 2015. godine, i to neće imati veze sa djecom.

Old 24-07-2014, 14:47   #34
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

I mene to pitanje posla jako interesuje...Gledam sada,meni je suvladar 10.Uran,a on je u 7.kuci u strelcu,u konjukciji sa So i Me i Ju?...Meni ovo bas lepo deluje,ne znam...O mojoj sreci ne bi bilo kraja kada bih taj zivotni problem resila na nacin koji ja hocu...Sta mislite?A 7.kuca?Sta je 7.kuca ako ne uzmemo u obzir da je kuca javnosti...?

Old 15-11-2014, 02:19   #35
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Može li mi neko reći iz ove karte, šta je osoba završila i da li se bavi tom profesijom?
Moja drugarica:http://i58.tinypic.com/ngt4l4.gif

Old 15-11-2014, 18:40   #36
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Može li mi neko reći iz ove karte, šta je osoba završila i da li se bavi tom profesijom?
Pokušaću ja: Možda je završila prava???
Vuče mi na to jer je deveto u strelcu, i vladar jupiter je u sedmoj (ugovori), pa možda radi nešto sa ugovorima, plus je jupiter konjukcija saturn, pa u vagi, a saturn često donosi pravnike kao i jupiter sudije, kao i znak vage i sedmo polje...
Deseto je u jarcu, opet vuče na isto, plus su tu i sunce u jarcu i merkur pa nešto piše, ili će dostići neki položaj...

Malo me buni ova Ve0Ne u devetoj, možda se nešto dvoumila oko izbora fakulteta, ili je tu bilo nekih problema, konfuzija, ili je možda bilo u opticaju nešto umetnički, mada ne bih rekla, pre pucam na prava...

Osećam da sam omanula totalno

Nisam vešta u ovome, posebno jer kad god neko meni gleda taj prvo puca na ekonomiju, a ja ne da nemam veze sa tim, nego sam talentovano glupa za istu, završila sam tehnološki faks - tipičan sam hemičar - prirodnjak

Old 15-11-2014, 19:00   #37
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Pokušaću ja: Možda je završila prava???
Vuče mi na to jer je deveto u strelcu, i vladar jupiter je u sedmoj (ugovori), pa možda radi nešto sa ugovorima, plus je jupiter konjukcija saturn, pa u vagi, a saturn često donosi pravnike kao i jupiter sudije, kao i znak vage i sedmo polje...
Deseto je u jarcu, opet vuče na isto, plus su tu i sunce u jarcu i merkur pa nešto piše, ili će dostići neki položaj...

Malo me buni ova Ve0Ne u devetoj, možda se nešto dvoumila oko izbora fakulteta, ili je tu bilo nekih problema, konfuzija, ili je možda bilo u opticaju nešto umetnički, mada ne bih rekla, pre pucam na prava...

Osećam da sam omanula totalno

Nisam vešta u ovome, posebno jer kad god neko meni gleda taj prvo puca na ekonomiju, a ja ne da nemam veze sa tim, nego sam talentovano glupa za istu, završila sam tehnološki faks - tipičan sam hemičar - prirodnjak
Završila je Geografiju. Ona to smatra veoma kreativnim. Nije se dvoumila u vezi s fakultetom. Imala je jednu dužu pauzu, zbog bolesti, pa se to razvuklo. A i brate uživala je na terenu
Nema posla za nju u prosveti. Otkad je diplomirala, pa evo do sad. Srele smo se u kafiću - pale s Marsa obe, i to u roku od nedelju dana . Inače, postavke kuća su joj kao kod mene - ni ja nikad nisam bila zainteresovana za pravo a ni ona.
Otac joj je prosvetni radnik. Samo "prirodnjak"
Jel ti paše sad da bi mogla raditi s decom? Da je dobar govornik(mada ja kažem teroija vrs.praksa Me90JU), dobra je za pripremu javnog mnjenja na dolazak Antihrista
Jel bi se moglo desiti da dobije posao u narednim godinama? Nikakvu vezu za posao nema nigde, a već je 34god.na pomolu(1.januara)

(piljila sam u tvoju 7-mu, i jedino vidim uniformu za partnera)

Old 15-11-2014, 20:28   #38
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Završila je Geografiju. Ona to smatra veoma kreativnim. Nije se dvoumila u vezi s fakultetom. Imala je jednu dužu pauzu, zbog bolesti, pa se to razvuklo. A i brate uživala je na terenu
Nema posla za nju u prosveti. Otkad je diplomirala, pa evo do sad. Srele smo se u kafiću - pale s Marsa obe, i to u roku od nedelju dana . Inače, postavke kuća su joj kao kod mene - ni ja nikad nisam bila zainteresovana za pravo a ni ona.
Otac joj je prosvetni radnik. Samo "prirodnjak"
Jel ti paše sad da bi mogla raditi s decom? Da je dobar govornik(mada ja kažem teroija vrs.praksa Me90JU), dobra je za pripremu javnog mnjenja na dolazak Antihrista
Jel bi se moglo desiti da dobije posao u narednim godinama? Nikakvu vezu za posao nema nigde, a već je 34god.na pomolu(1.januara)

(piljila sam u tvoju 7-mu, i jedino vidim uniformu za partnera)
Hahaha, kako sam odvalila i ostala živa
Iskreno, nemam pojma kako bih videla geografiju uopšte, tako da nije ni čudo što lupam za medalju... Bože kako nekad omanem haha. Ali dobro, volim da pokušavam hehe.

Ako gledam to kao predavača ili profesora, onda ima smisla, jer je vladar druge u devetoj, a on govori odakle dolazi novac, s tim da taj položaj imaju profesori ali obično univerzitetski, isto kao kad je jupiter umešan, često donosi titulu osobi, ugled ili položaj na poslu... Inače, i ja imam Me90Ju i odličan sam govornik, često mi to i govore i poturaju me da "pregovaram" ili me uvek guraju da ja budem ta koja "priča".

Devica uklještena u šestoj, nije ni čudo što devojka ne može da se zaposli, imam isto uklješten znak i dugo sam čekala na posao, doduše i dočekala sam ga... Vladar šeste sunce u desetoj u jarcu - ovo može biti rad u državnoj službi (što škola i jeste), plus So0Me može biti neko ko priča, predaje, ali može biti i mnoooogo toga...

Zbunila me karta načisto Doduše, vladar desete u sedmoj može biti bilo koji "javni" posao (ovaj položaj imam i ja) ili nešto gde osoba ima posla sa dosta ljudi, često ovo viđam kod ljudi koji rade u HR-u. Rad sa decom bi bilo nešto vezano za peto polje, ali za ovo stvano nisam sigurna kako bih gledala...

Jel devojka radi uopšte, bilo šta? Možda joj nije suđeno da radi u struci, nažalost mnogo je takvih danas, baš tužno

Old 15-11-2014, 20:49   #39
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Industrijski dizajn. Vrlo perspektivno zanimanje u Srbiji,priznaćeš
aaa blago tebi, ja sam to htela
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-11-2014, 20:53   #40
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Hahaha, kako sam odvalila i ostala živa
Iskreno, nemam pojma kako bih videla geografiju uopšte, tako da nije ni čudo što lupam za medalju... Bože kako nekad omanem haha. Ali dobro, volim da pokušavam hehe.

Ako gledam to kao predavača ili profesora, onda ima smisla, jer je vladar druge u devetoj, a on govori odakle dolazi novac, s tim da taj položaj imaju profesori ali obično univerzitetski, isto kao kad je jupiter umešan, često donosi titulu osobi, ugled ili položaj na poslu... Inače, i ja imam Me90Ju i odličan sam govornik, često mi to i govore i poturaju me da "pregovaram" ili me uvek guraju da ja budem ta koja "priča".

Devica uklještena u šestoj, nije ni čudo što devojka ne može da se zaposli, imam isto uklješten znak i dugo sam čekala na posao, doduše i dočekala sam ga... Vladar šeste sunce u desetoj u jarcu - ovo može biti rad u državnoj službi (što škola i jeste), plus So0Me može biti neko ko priča, predaje, ali može biti i mnoooogo toga...

Zbunila me karta načisto Doduše, vladar desete u sedmoj može biti bilo koji "javni" posao (ovaj položaj imam i ja) ili nešto gde osoba ima posla sa dosta ljudi, često ovo viđam kod ljudi koji rade u HR-u. Rad sa decom bi bilo nešto vezano za peto polje, ali za ovo stvano nisam sigurna kako bih gledala...

Jel devojka radi uopšte, bilo šta? Možda joj nije suđeno da radi u struci, nažalost mnogo je takvih danas, baš tužno
Pa trebalo bi u simbolici Strelca da je "zemljopis" (gde li ću da ja "predajem", s vladarem 2.VE u 9.Strelcu ahahah)

Došla je da radi u kafić, isto gde i ja, u kratkom razmaku - obe imamo VE0NE u 9/Strelcu(kafe u simbolici okruženja istog). Nikad nije radila pre. Radi nažalost još "tu", uz naravno probleme sa šefom(kako se smeni koji "PR.menadžer". SO90SA. ja ih nisam imala, kao da smo radile na dva različita mesta. Nažalost, mislim da će je to uvek pratiti.
Da li bi se aspekti Merkur0Sunce90Saturn mogli opisati kao rad s decom koja imaju problema sa zdravljem? Ali ne defektologija, već deca koja obole, pa ne mogu u školu.
Pre neki dan je imala poznanstvo s nastavnicom jedne škole u Bg., koja je svratila u kafić gde radi. Naravno, navikla je na lažne nade, ali priča o kraju godine, i nastavnici iz njene struke koja ide u penziju, podgrejalo joj dušu.

Old 15-11-2014, 20:57   #41
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
navikla je na lažne nade, ali priča o kraju godine, i nastavnici iz njene struke koja ide u penziju, podgrejalo joj dušu.
na to mesto se garant vec zna ko ce doci, bar pre godinu dana

ovo nema veze sa horoskopom, vec sa zivotom

Old 15-11-2014, 21:01   #42
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
na to mesto se garant vec zna ko ce doci, bar pre godinu dana

ovo nema veze sa horoskopom, vec sa zivotom
Nema veze. Mi smo promenile takvo razmišljanje, da ne bi o sopstvenom životu mislile negativno. Pokušaj i ti

Old 15-11-2014, 21:04   #43
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

nema to veze sa pozitivnim ili negativnim mishljenjem, vec sa realnim zivotom. Sticajem okolnosti znam kako takve stvari funkcionisu, zato ti i kazem
Svaka nova vlast ubacuje svoje ljude na svako raspolozivo slobodno mesto. a cesto se ta mesta "bukiraju" po godinu ili sve dana unapred
mozda 5% ljudi prodje bez ikakve veze, al' to ih onda bas [email protected] sreca

Old 15-11-2014, 21:08   #44
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by venera88 VIdi Poruku
aaa blago tebi, ja sam to htela
Pa što nisi ?

Quote:
Ja sam pomislila da je turistički vodič i to zato što sve više nalećem na ljude kojima IX kuća počinje u Strelcu vladar u VI ili III kući.

Uglavnom, ovde ima simbolike Ju vladar IX u 0 sa MC- Sa trebalo bi da radi u struci(bar jednog dana). Su90Ju- Su vladar VI eto problema sa studijama zbog zdravlja/obaveza,itd.

Što se tiče posla mislim da treba uraditi jednu od tehnika predikcije, ovako iz natala se može grubo reći.
Ona je generalno u teškom periodu sada trpi sade sate, Vladar MC-Sa je u VIII kući ne znam da se bilo ko ovajdio dok mu je Sa tuda prolazio tako da... srećno joj bilo

Old 15-11-2014, 21:21   #45
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Ja sam pomislila da je turistički vodič i to zato što sve više nalećem na ljude kojima IX kuća počinje u Strelcu vladar u VI ili III kući.

Uglavnom, ovde ima simbolike Ju vladar IX u 0 sa MC- Sa trebalo bi da radi u struci(bar jednog dana). Su90Ju- Su vladar VI eto problema sa studijama zbog zdravlja/obaveza,itd.

Što se tiče posla mislim da treba uraditi jednu od tehnika predikcije, ovako iz natala se može grubo reći.
Ona je generalno u teškom periodu sada trpi sade sate, Vladar MC-Sa je u VIII kući ne znam da se bilo ko ovajdio dok mu je Sa tuda prolazio tako da... srećno joj bilo
Ne bavi se ona astro. Predikcije ću pogledati, ali ne verujem da ću joj pričati, jer šta je godinu dana, kada se mlatiš već toliko dugo godina.
Hvala, snupy.

Last edited by elza; 15-11-2014 at 23:01..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules