ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pomoć oko Sekundarnih progresija
Old 25-12-2017, 08:39   #1
mkrstic79
Početnik

mkrstic79 je offline
Registrovan: Aug 2013
mkrstic79 je na dobrom putu
Standardno Pomoć oko Sekundarnih progresija

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za tumačenje sekundarnih progresija. Kako sam ja učio, prilikom procenjivanja stanja planete u progresiji, gledamo u kom znaku je natalni disozitor iste i na osnovu toga donosimo zaključak o njenom dostojanstvu ili debilitiranosti. Npr. progresivni Mesec je u Škorpionu, a natalni Mars u Raku. Bez obzira što je Mesec u Škorpionu u padu gleda se da je ovo dobra pozicija za njega jer je natalni dispozitor u znaku njegovog vladarstva. Znači, ne gleda se toliko položaj planete u znaku u progresiji već položaj natalnog dispozitora. Da li sam u pravu ? Pitanje sam postavio jer sam primetio da na većina ljudi ne radi na ovaj način pa sam se zapitao ko greši.
Submit to Digg   Pomoć oko Sekundarnih progresija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-03-2018, 20:05   #2
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Kako se po vasem iskustvu pokazalo pracenje sekundarnog meseca u odnosu na znakove?
Tj koje oblasti tokom tog traznzita su bila najvise aktivne. Npr dok mi je sek mesec bio u skorpiji to je 6 znak od asc, 2 znak o meseca i znak sunca. Tacno su te tri oblasti bile navise pod simbolikom meseca u skorpiji.

Old 17-03-2018, 20:25   #3
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

meni je sada progresivni Mesec na 20 i nešto stepeni Škorpije. 5. znak od ACa, tranzitira 5. kućom, dispozitor mu je natalni Mars. što se tiče manifestacije u praksi, dobila sam svu simboliku Jarca po pitanju 7-ogodišnje ljubavne veze. oblasti života u simbolici serije 5-7 i znaka Jarca.
tako da je tačan prvi post. progresivna planeta će se ispoljiti na način svog natalnog dispozitora.

Old 17-03-2018, 20:37   #4
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
meni je sada progresivni Mesec na 20 i nešto stepeni Škorpije. 5. znak od ACa, tranzitira 5. kućom, dispozitor mu je natalni Mars. što se tiče manifestacije u praksi, dobila sam svu simboliku Jarca po pitanju 7-ogodišnje ljubavne veze. oblasti života u simbolici serije 5-7 i znaka Jarca.
tako da je tačan prvi post. progresivna planeta će se ispoljiti na način svog natalnog dispozitora.
Kako ti se ispoljilo dok je bio u vagi? dispoz vodi u znak raka i 1 polje. Vaga ti je 4 znak od asc, 2 od znaka meseca i 5 od znaka sunca. Dal ti je u tom periodu bila pojacana zarada od umetnosti?

Old 17-03-2018, 20:53   #5
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

imala sam uspeh u umetnosti, ali ne toliko u novčanom smislu. osvojila sam nagradu za svoj rad i to me je "lansiralo". do tada mi je to bio hobi i najveća ljubav, a od tada sam dobila priliku da se time bavim. došla sam u fokus drugih, otkrivena sam u umetničkom smislu (i 5. polju).
takođe, to mi je bila lična satisfakcija. ispunjavala sam sebe. osećala sam se dobro u svojoj koži, uživala sam (Ve na ACu) a i drugi su me doživljavali kao Veneru. tu mi se uplitala i 11.kuća i veliki broj ljudi, jer Venera drži 11.natalnu. nekako sam se osećala kao "miljenica bogova". i natalna Fortuna je u Vagi, tako da je to sve otvorio progresivni Mesec u Vagi.

Old 19-03-2018, 09:52   #6
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Meni je progresivni Mo 7. znak od So i Mo

ali kako Mo natalno vlada 7. i nalazi se u 7 a izasao je progresijom na asc pa u 1. polje, usla sam u ozbiljnu vezu posle duzeg vremena

Psi laju, karavani prolaze...

Old 19-03-2018, 14:02   #7
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

A da li progresivni Mo kada stane na natalnog vladara 7 moze da donese nesto po pitanju ljubavi. Prolazi kroz 1 kucu. Mo je suvladar 7 i vladar 8 kuce.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
jer, natalni, progresiji, sam, znaku

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules