ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 12-02-2018, 23:39   #1516
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Nisam napisala u prvom postu da moj ujak ne vidi jos od mladosti i da on od tada nigde nije isao dalje od kuce pa zbog toga ni nije nikoga mogao da upozna,udje u brak,ima decu itd jer godinama nije nigde isao iz kuce. Prosle godine je otputovao prvi put posle 20 i nesto godina i upoznao je tu zenu na planini (jarac)
Submit to Digg   Pokazatelji  kasnog  braka Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-03-2018, 13:37   #1517
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Registrovan: Mar 2018
zlatokosa23 je na dobrom putu
Standardno

Mene zanima šta znači kad je sedma kuć prazna a pritom i peta. Nema planetu u natalnoj karti. Pokazatelji  kasnog  braka znači li to ništa od braka ili...?

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk

Old 16-03-2018, 14:08   #1518
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Ne to ne znaci to.Gledaju se vladari polja,vladar 5 i 7 polja.U kojoj su kuci,znaku,dal su retro ili nisu,kakve aspekte prave sa drugim planetama.

Old 16-03-2018, 16:45   #1519
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Ne to ne znaci to.Gledaju se vladari polja,vladar 5 i 7 polja.U kojoj su kuci,znaku,dal su retro ili nisu,kakve aspekte prave sa drugim planetama.
Sve što znam je da imam dvije karte jednu ovu u potpis koju sam saznala prije neki dan gdje mi je 5kuca u Raku vladar Mjesec, a sedma u Djevici vladar Merkur.

Dok na karti po kojoj sam.vodila svih ovih godina 5 mi je vladar sunce a sedme venera.

Prvo bas ne tumačim moju natapnu kako treba. Drugo ja ne znam na koju kartu da se referiram. 🤨🧐

Old 16-03-2018, 16:57   #1520
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Da bi znala koja ti je prava natalna karta moras znati svoje vreme rodjenja.Ako ga znas i tacno je,onda napravis natalnu kartu i to je tvoja prava i jedina karta.
Po ovoj karti koju si stavila 7 kuca ti je u devici,njen vladar je Merkur koji je tebi u blizancima u 3 kuci. Tvoj Merkur od aspekata ima 60Ju180Sa180Ur.To predstavlja tvog buduceg bracnog partnera.

Old 16-03-2018, 17:09   #1521
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Da bi znala koja ti je prava natalna karta moras znati svoje vreme rodjenja.Ako ga znas i tacno je,onda napravis natalnu kartu i to je tvoja prava i jedina karta.
Po ovoj karti koju si stavila 7 kuca ti je u devici,njen vladar je Merkur koji je tebi u blizancima u 3 kuci. Tvoj Merkur od aspekata ima 60Ju180Sa180Ur.To predstavlja tvog buduceg bracnog partnera.
Isto je vrije 2.05 poslije ponoci ali na jedan sajt je ova karta a na dr sajt je ispala malo drugacija.
Postavila sam pitanje u vezbaonica/natalne karte jer me bas zanimalo to pitanje kad mi stoji brak i je li sa sadasnjim partnerom. Po ovoj staroj karti jedan astrolog mi je rekao da cu imati dva braka ako se uopste udam jer imam neku karmicku vezu koju moram da oduzim.

Ako nekome nije problem nka virne.

Advertisement

Old 16-03-2018, 17:16   #1522
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zlatokosa23 VIdi Poruku
Isto je vrije 2.05 poslije ponoci ali na jedan sajt je ova karta a na dr sajt je ispala malo drugacija.
Postavila sam pitanje u vezbaonica/natalne karte jer me bas zanimalo to pitanje kad mi stoji brak i je li sa sadasnjim partnerom. Po ovoj staroj karti jedan astrolog mi je rekao da cu imati dva braka ako se uopste udam jer imam neku karmicku vezu koju moram da oduzim.

Ako nekome nije problem nka virne.

Tebi je sad nedavno Saturn stao na Neptun koji je tebi vladar asc, napravio 120 sa tvojom Venerom i 90 sa Mesecom.Ne znam dal ti je ta veza od skoro ili traje vec dugo.Posto si u podznaku riba pa ti je 7 polje u devici zbog toga ti je taj astrolog rekao 2 braka sto ne mora da znaci jer to nije dovoljan pokazatelj da ces se 2 puta udavati. Tebi po karti stoji mladji bracni partner koga mozes upoznati u svojoj okolini, komsiliku, preko brata,sestre, na kratkom putu, u nekom prevoznom sredstvu,da ga poznajes iz osnovne skole ili nesto preko nekog posla itd.

Old 16-03-2018, 17:19   #1523
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Tebi je sad nedavno Saturn stao na Neptun koji je tebi vladar asc, napravio 120 sa tvojom Venerom i 90 sa Mesecom.Ne znam dal ti je ta veza od skoro ili traje vec dugo.Posto si u podznaku riba pa ti je 7 polje u devici zbog toga ti je tas astrolog rekao 2 braka sto ne mora da znaci jer to nije dovoljan pokazatelj da ces se 2 puta udavati. Tebi po karti stoji mladji bracni partner koga mozes upoznati u svojoj okolini, komsiliku, preko brata,sestre, na kratkom putu, u nekom prevoznom sredstvu,da ga poznajes iz osnovne skole itd.
Imam dugu vezu. Od 2008 god. Prosle god smo planirali vjeridbu ali se izjalovilo. Nastavili smo je ali sad imamo male probleme. Stariji je samo dva mjeseca. On je mart ja maj isti datum ista god.
Prvi momak mi je bio mladji od mene dvije god i tad sam bila kod astrologa i on mi je rekao da ce mi se taj momak cio zivot vracati sto i jeste istina i dan danas je tu (iako nemam nista vise s njim al isli smo u istu sk) ali ja sam u vezi nakon njega nasla sve sto sam smatrala da mi treba. To mi je taj momak kao i danas. Medjutim sad vidim da sve koci u vezi braka medju nama.

Old 16-03-2018, 17:26   #1524
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Mozda kada Jupiter udje u strelca,stane na tvoj Saturn i Uran i ativira ono sto imas u natalu a to je da ti vladar 7 polja(Merkur) pravi 180Sa180Ur.Tad ce ti Jupiter uci i u 10 polje a to moze da znaci promenu statusa(da iz devojke koja je u vezi postanes zena koja je usla u brak i udala se)
Jupiter ce uci u strelca 9 novembra 2018 a u februaru 2019 ce ti stati na Saturn.
Tebi su i Saturn i Uran retro a prave aspekt sa vladarom 7 polja. Jupiter ce tad da stane na njih, pa nije nemoguce da ti se tad pojavi taj bivsi decko.

Last edited by Lanna; 16-03-2018 at 17:37..

Old 16-03-2018, 17:45   #1525
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Ti znaci da je meni brak moguć s njim a ne sa sadašnim partnerom? ja se stvarno slabo razumijem u ove aspekte a zato ovako konfuzno i zvucim.

Poenta je da je mene taj momak po rijedio i ja ne zelim nista s njim. Moja sadasnji momak i ja samo u vezi 8-9god i mislila sam da ce on biti taj? Nista da cekam jupiter pa dako ubode ovog kojeg ja hocu.

Old 16-03-2018, 17:57   #1526
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Ne mora to da znaci.Samo sam napisala da su ti Uran i Saturn retro (a to moze da znaci povratak na staro,nesto iz proslosti,vracanje bivseg partnera itd.),oni ti prave aspekt sa vladarom 7 polja a Jupiter ce tad aktivirati Saturn pa Uran i uci ce ti u 10 polje sto moze da znaci promenu statusa.Tebi inace pored Neptuna je i Jupiter vladar asc ako gledam po modernoj astrologiji. Ne znam ja za koga ces se udati,dal je to ovaj trenutni momak,ii bivsi ili mozda neki novi.Ja sam rekla mladji momak jer tvoj Merkur je u blizancima (mladje) u aspektu sa Jupiterom u ovnu (mladje) i sa Uranom i Saturnom u strelcu (mladje) i nalazi ti se u 3 polju a napisala sam ti sta sve spada u simboliku 3 polja,tj,koja bi to bila mesta upoznavanja partnera.Ali posto ste ti i tvoj decko isto godiste,on je stariji 2 meseca a to nije bitno i on moze da se uklopi u ovaj opis

Old 16-03-2018, 18:18   #1527
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
Ne mora to da znaci.Samo sam napisala da su ti Uran i Saturn retro (a to moze da znaci povratak na staro,nesto iz proslosti,vracanje bivseg partnera itd.),oni ti prave aspekt sa vladarom 7 polja a Jupiter ce tad aktivirati Saturn pa Uran i uci ce ti u 10 polje sto moze da znaci promenu statusa.
Imala sam i sa sadašniim mmkom rekida. 2009 na skoro godinu dana. Pa 2014 je bl bas kriticno. I zadnj put nakon nesudjene vjeridbe 2016 u maju u mojoj kuci kad je rekao da ne moze on sad nije spreman..

Ugla imam inače sklonost da mi se svi bivsi vracaju i vracaju. Zovu na kafe. Nsam znala da je to karti.
Quote:
Tebi inace pored Neptuna je i Jupiter vladar asc ako gledam po modernoj astrologiji. Ne znam ja za koga ces se udati,dal je to ovaj trenutni momak,ii bivsi ili mozda neki novi.Ja sam rekla mladji momak jer tvoj Merkur je u blizancima (mladje) u aspektu sa Jupiterom u ovnu (mladje) i sa Uranom i Saturnom u strelcu (mladje) i nalazi ti se u 3 polju a napisala sam ti sta sve spada u simboliku 3 polja,tj,koja bi to bila mesta upoznavanja partnera.Ali posto ste ti i tvoj decko isto godiste,on je stariji 2 meseca a to nije bitno i on moze da se uklopi u ovaj opis
Jeste on 23mart ja 23maj. Samo 2mjeseca..

To znaci da mi postoji sansa za brak kad jupiter udje u novembru do februara? Hvala ti punooo.

Old 16-03-2018, 19:45   #1528
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zlatokosa23 VIdi Poruku
Imala sam i sa sadašniim mmkom rekida. 2009 na skoro godinu dana. Pa 2014 je bl bas kriticno. I zadnj put nakon nesudjene vjeridbe 2016 u maju u mojoj kuci kad je rekao da ne moze on sad nije spreman..

Ugla imam inače sklonost da mi se svi bivsi vracaju i vracaju. Zovu na kafe. Nsam znala da je to karti.

Jeste on 23mart ja 23maj. Samo 2mjeseca..

To znaci da mi postoji sansa za brak kad jupiter udje u novembru do februara? Hvala ti punooo.

da,imas ti aspekte da ti se vracaju bivsi momci zbog tih retro planete koje su ti u aspektu sa vladarom 7 kuce a Saturn je jos i povezan sa necim starim, iz proslosti. Mislim da tad imas sanse od novembra pa ne samo do februara nego i dok ti Jupiter bude prolazio kroz 10 polje do kraja 2019 godine.

Old 16-03-2018, 19:57   #1529
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Standardno

Quote:
da,imas ti aspekte da ti se vracaju bivsi momci zbog tih retro planete koje su ti u aspektu sa vladarom 7 kuce a Saturn je jos i povezan sa necim starim, iz proslosti. Mislim da tad imas sanse od novembra pa ne samo do februara nego i dok ti Jupiter bude prolazio kroz 10 polje do kraja 2019 godine.
Hvala puno za ovo gore..

Sad da te pitam još nešto jer postavila sam temu ali niko još nije odg... zašto ne znam. Pa da iskoristim tebe. Pokazatelji  kasnog  braka
Ne zamjeri. Na sajt astro.com imamo ovu natalnu koja je u potpisu. Na nekom dr (prije 3dana provjeravala) piše malo drugačija natalna..

Pomjerene su mi kuće samim tim i vladari kuća i nisam riba u As nego ovan. I sad kad gledam ovu zadnju natalnu pis mi As 13 Ribe 9'
Onda pod 2. 29Ovan 42' i na tri 29 bik 15'.
Jesu to te varijacije pa na jednu kartu imam ribe a na drugu ovna iako je isto vrijeme isti sat.

Old 16-03-2018, 20:05   #1530
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

To ne znam.Nije mi se to nikad desilo.Svi programi koji nam prave natalnu kartu bi trebali da ti izbace istu kartu ako ukucas sve te iste svoje podatke.Bilo koji program treba da izbaci istu kartu,karta je jedna jedina.Ja koristim sajt Horoscope and Astrology - Homepage - Astrodienst tu mi je najpreglednije nekako.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules