ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 31-08-2008, 23:45   #16
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Registrovan: Aug 2008
NENASAVIC je na dobrom putu
Standardno

Karma draga, mozes li pogledati moj natal i reci mi zasto mi u zaadnjih tri godine prilaze samo ozenjeni, cak nema ni nagovestaja da ce se razvesti?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-09-2008, 00:24   #17

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by NENASAVIC VIdi Poruku
Karma draga, mozes li pogledati moj natal i reci mi zasto mi u zaadnjih tri godine prilaze samo ozenjeni, cak nema ni nagovestaja da ce se razvesti?

Mila teško mi je tako nagađati i sad teći s obzirom na protekle 3 godine, trebalo bi pogledati tranzite i progresije...no ti imaš sličnu situaciju s konjukcijom so i mo, no ono što bih ja u tvom slučaju možda prije rekla, da se druga žena uplela u tvoj brak i da je to bio razlog za razvod? jer ti imaš klasičan aspekt za razvod so 90 ur, no so o mo, može opet govoriti o tajnoj ženi koja u tvom slučaju dolazi iz 8 kuće...( muževa ljubavnica?) ono što je ovdje neobično je da je vl. 7. ve kuće na asc, u konjukciji sa jupiterom, marsom i neptunom...po tome bih rekla da je tvoj muž bio jako vezan za tebe, ma o ve nosi i puno strasti ali i strastvenih svađa, neptun bi ovdje još u sve donio tajne, u ovoj kombinaciji moguće i velike poroke...ima li ti to ikakvog smisla?ujedno sa sve to opozicionira pa je postalo preteško...

Old 01-09-2008, 00:59   #18
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Jedno od znacenja konjukcije saturn jupiter je i borba izmedju morala i zelja nije moralno biti sa zauzetim ali sta ces svidja ti se........kod tebe je ta konjukcija u vagi koja je inace prirodno sedmo polje a venera pravi aspekt sa uranom

Old 01-09-2008, 01:48   #19
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Jedno od znacenja konjukcije saturn jupiter je i borba izmedju morala i zelja nije moralno biti sa zauzetim ali sta ces svidja ti se........kod tebe je ta konjukcija u vagi koja je inace prirodno sedmo polje a venera pravi aspekt sa uranom
Uf ovo imam i ja...a baš su mi rekli da mi je rješenje taj Sa0Ju i stalo dumam,dumam...

Uffff..dosta razmišljam o tome sa zauzetim da ili ne ?Ono ne mogu...kao da mi je mučno i od pomisli...

Da li to znači da bi ipak trebala...Tj.ako neću da nema ni rješenja?

Old 01-09-2008, 03:26   #20
zvoncicaa
Obično gatalo

zvoncicaa's Avatar

zvoncicaa je offline
Registrovan: Mar 2007
zvoncicaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku
Pogledala sam tvoju kartu, i da budem iskrena, nije mi jasno zašto te toliko saleću oženjeni.
Venera na Smc na descedentu..kao magnet ( SMC) privlaci ozenjene ( Venera) u Lavu ( muskarce). So, vladar 7( partneri), ( muskarac , najcesce ozenjen) 0 Mo u Raku ( koji ima porodicu ) flertuje sa njom ( 5 kuca). Pa su jos i inteligentni ( Me) i imaju opasnu "zvaku"( Me 180 Ne) ..a ona ih ipak procita , Merkur u Blizancima, snazan je pa ne da Neptunu da ga obmanjuje. ..Juno ( partner) u Vagi ( ozenjen) 0 Pl ( veza zavrsena i pre nego sto je pocela)...120 Ma ( momak) na vrhu 5( vezice, ljubavi, flertovi)..

Old 01-09-2008, 08:03   #21
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Uf ovo imam i ja...a baš su mi rekli da mi je rješenje taj Sa0Ju i stalo dumam,dumam...

Uffff..dosta razmišljam o tome sa zauzetim da ili ne ?Ono ne mogu...kao da mi je mučno i od pomisli...

Da li to znači da bi ipak trebala...Tj.ako neću da nema ni rješenja?

Astrologija ili ne, naravno da ne moras, Mandrak sigurno nije mislio da je to jedini nacin da se protumaci ta konjunkcija.

Old 01-09-2008, 09:15   #22
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
Registrovan: Mar 2008
cancro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvoncicaa VIdi Poruku
Venera na Smc na descedentu..kao magnet ( SMC) privlaci ozenjene ( Venera) u Lavu ( muskarce). So, vladar 7( partneri), ( muskarac , najcesce ozenjen) 0 Mo u Raku ( koji ima porodicu ) flertuje sa njom ( 5 kuca). Pa su jos i inteligentni ( Me) i imaju opasnu "zvaku"( Me 180 Ne) ..a ona ih ipak procita , Merkur u Blizancima, snazan je pa ne da Neptunu da ga obmanjuje. ..Juno ( partner) u Vagi ( ozenjen) 0 Pl ( veza zavrsena i pre nego sto je pocela)...120 Ma ( momak) na vrhu 5( vezice, ljubavi, flertovi)..
Čovječe k`o da me osobno poznaješ
Ali eto, bar znam da mi je to u natalu,koliko god se ja bunila (ili ne)

Pitanje, šta je SMC?

Old 01-09-2008, 09:18   #23
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

SMC je Sjeverni Mjesechev chvor ...Tebi je u shestoj kuci u Lavu, prije Venere
imash i Juzhni Mjesechev chvor a on je uvijek naspram Sjevernog..znachi, tebi je u Vodoliji

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku

On ne kochi samo kad je 'nemoral' u pitanju..uopshte odnosi su jako stisnuti, osoba je prilichno rezervisana, u grchu ' i razmishlja po sistemu shta bi bilo kad bi bilo'..ali od realizacije skoro pa nishta... ..Znam po sebi..ja ustuknem i od lijepih, normalnih stvari i uvijek mislim..mozhda nije to to, chak i kad je lijepo - dobro...

Last edited by dadiska; 12-11-2010 at 15:18..

Old 01-09-2008, 09:28   #24
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
SMC je Sjeverni Mjesechev chvor ...Tebi je u shestoj kuci u Lavu, prije Venere
imash i Juzhni Mjesechev chvor a on je uvijek naspram Sjevernog..znachi, tebi je u Vodoliji
hvala

Quote:
On ne kochi samo kad je 'nemoral' u pitanju..uopshte odnosi su jako stisnuti, osoba je prilichno rezervisana, u grchu ' i razmishlja po sistemu shta bi bilo kad bi bilo'..ali od realizacije skoro pa nishta... ..Znam po sebi..ja ustuknem i od lijepih, normalnih stvari i uvijek mislim..mozhda nije to to, chak i kad je lijepo - dobro...
Prema ovom opisu sam pretpostavila da i ja imam tu konjukciju, pogledam kartu,i naravno, imam ju...nikad ništa do kraja, sve se nešto prenemažem,šta bi bilo kad bi bilo,po hiljadu puta u glavi i prođe godina...

Old 01-09-2008, 09:56   #25
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cancro VIdi Poruku
Nije ni meni jasno,a eto, po njima to su već formalni brakovi bla bla bla...neki su možda i razvedeni, ali ja više nikome ne vjerujem.
I ja bih baš voljela ako bi neko pogleda,jer i ja nisam baš upućena mnogo u astrologiju, što kažeš možda nešto naučimo

Ti imaš tipične pokazatelje? I je li te stvarno dosta saljeću ili ?
Da, imam i ja pokazatelje, samo što je kod mene mnogo manje zakukuljeno, vidi se odmah.
Stim što ja imam i onih drugih prilika, tako da su za mene oženjeni van svake konkurencije. Mada, očekujem da ću se, možda, udati za nekog razvedenog. Znali, razvedeni nisu van konkurencije.

Quote:
Originally Posted by zvoncicaa VIdi Poruku
Hvala, odlično si mi objasnila.

Old 01-09-2008, 10:54   #26
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku
Znali, razvedeni nisu van konkurencije.
Naravno da nisu, poželjno je samo da nije zauzet svakom se može desiti razvod

Old 01-09-2008, 12:28   #27
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
E ovo sam ja....što bi bilo kad bi bilo....često mi ljudi znaju reći zbog te rečenice da ne znam voljeti

Old 01-09-2008, 12:56   #28
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Evo i ja da se "zapljunem" na ovoj temi
Takodje imam konjukciju Sa i Ju
Kako mi je rekao jedan astrolog jednom - ti si njihova sreca, mislim na ozenjene naravno ...

Old 01-09-2008, 18:29   #29
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
Evo i ja da se "zapljunem" na ovoj temi
Takodje imam konjukciju Sa i Ju
Kako mi je rekao jedan astrolog jednom - ti si njihova sreca, mislim na ozenjene naravno ...
dobar je, a jesu li oni tvoja sreća, to ti nije rekao

Evo upravo me maloprije, na ručku, gledao tip sa bebom u rukama...Poslije dolazi supruga, naravno.Mislim se, šta si blenuo, gledaj u to djete...mislim,ono,defiinitivno kreten...a imam nekad osjećaj da ovi slobodni prolaze pored mene kao da sam vazduh...

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
E ovo sam ja....što bi bilo kad bi bilo....često mi ljudi znaju reći zbog te rečenice da ne znam voljeti
kakve to veze ima

Last edited by dadiska; 12-11-2010 at 15:18.. Reason: spojeni postovi

Old 01-09-2008, 18:33   #30
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Registrovan: Aug 2008
NENASAVIC je na dobrom putu
Standardno

Cekaj, draga moja, znaci da si i ti njega gledala cim si primetila da on tebe gleda? Ma ne obaziri se na njih, gledaj nesto slobodno.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules